PDA

View Full Version : molqvi kajete mi kakvo da pravq



03-01-2007, 19:16
az sum na 14 godini i imam seriozen priqtel,koito iska da pravim seks.i az iskam,no me e strah 4e ne znam kakvo da pravq molq vi kajete mi kak da se poly4i hybavo i za dvamata i da ne se izlagam molq vi mnogo

alkobalko
03-01-2007, 19:20
Първо се убеди, че наистина искаш да го направиш. Ако все пак си решила трябва да се отпуснеш. Отидете на място, където никой няма да ви безпокои и ще имате много време на разположение. Предполагам си девствена, кажи му го, за да бъде по-внимателен. Ако наистина се обичате и той държи на теб всичко ще мине прекрасно.

machoka
03-01-2007, 19:22
Не прави секс на 14 години, защото НЯМА да ти хареса и няма да бъде това, което трябва да бъде, защото си дете и защото е РАНО. :evil:

Колежке, много ми е интересно какво представлява 'прекрасното' чукане с 14 годишни момичета /ще ме прощавате за вулгаризма/. :shock:
За нея, или за него?!

BeZ^BikiNi
03-01-2007, 19:24
Ne mislq che shte se izlojish , predpolagam si devstvena i zatova se pritesnqvash-spokoino vseki ima purvi put i tvoq priqtel ako znae che si devstvena(ako ne znae te savetvam da mu kajesh) shte ti vlezne v polojenie i shte bude vnimatelen.Samo iskam da te posuvetvam da si pomislish mn dobre dali go iskash naistina silna poneje az lichno ne smqtam che 14 godini e mn dobre da zapochvash polov jivot :-k No vse pak tova si e moe mnenie ... pomisli dobre i uspeh samo budi maximalno otpusnata i spokoina :wink:

Pussy_Searcher
03-01-2007, 20:05
охх да ти кажа нема кво да се притисняваш.Момчето сигурно е опитно ,така че не се безпокой.Абстрахирай се от мисълта че ще те боли :-D !!!Моето мнение че ти е рано!!

malka_sladuranka
03-01-2007, 20:56
Ще е хубаво да поизчакаш още около 2 годинки, иначе ако решиш да го направиш послушай съветите на останалите или се разрови из форума - има доста полезна информация.

assd
03-01-2007, 21:18
нема да се учудя ако не си девствена :lol:

sweety_91
03-02-2007, 07:02
Първо се убеди, че наистина искаш да го направиш. Ако все пак си решила трябва да се отпуснеш. Отидете на място, където никой няма да ви безпокои и ще имате много време на разположение. Предполагам си девствена, кажи му го, за да бъде по-внимателен. Ако наистина се обичате и той държи на теб всичко ще мине прекрасно.


Съгласна съм с това мнение! :wink:

koalka
03-02-2007, 07:27
Щом те е страх, значи не си готова още.Трябва да си напълно сигурна, че го искаш и тогава да го направите.А на приятеля ти кажи, че трябва да изчака, защото още не си готова.Ако те зареже, значи е било по-добре, че си го направила с него. :wink:

sykrovishteto
03-02-2007, 11:53
Не прави секс на 14 години, защото НЯМА да ти хареса и няма да бъде това, което трябва да бъде, защото си дете и защото е РАНО.

Колежке, много ми е интересно какво представлява 'прекрасното' чукане с 14 годишни момичета /ще ме прощавате за вулгаризма/.
За нея, или за него?!
_________________

Zashto si mislish ,che nqma da i haresva? Moq pyrvi pyt syshto beshte na 14 i mi haresa!!!

03-02-2007, 13:10
Щом те е страх, значи не си готова още.Трябва да си напълно сигурна, че го искаш и тогава да го направите.А на приятеля ти кажи, че трябва да изчака, защото още не си готова.Ако те зареже, значи е било по-добре, че си го направила с него. :wink:
Точно товя и аз щях да пиша явно мислим еднакво

marina star
03-02-2007, 13:57
az sum na 14 godini i imam seriozen priqtel,koito iska da pravim seks.i az iskam,no me e strah 4e ne znam kakvo da pravq molq vi kajete mi kak da se poly4i hybavo i za dvamata i da ne se izlagam molq vi mnogo

6tom te e strah zna4i prosto ne si gotova o6te
re6enieto e prosto:ne go pravi do momenta v koito ve4e nqma6 nujda da se savetva6 s nas po tozi vapros

mariq_19
03-02-2007, 15:23
zdr.pro4etoh kakvo sa ti kazali ostanalite i re6ih i az da ti dam svoeto mnenie,dali 6te me poslu6a6 -ti re6ava6!!!spored men si prekaleno malka,za da spi6 s mom4e.kolkoto i da ne ti se iska da go prieme6 ti vse o6te si dete.az sam na 19-studentka sam,no vse o6te ne se 4uvstvam jena ,vupreki 4e sam s 5 godini po-golqma ot teb.Moqt suvet e mn.prosti4uk-ne izburzvai,da go napravi6 e nai-lesno,po-trudno e da pomisli6 predi tova,nali?!?ne me priemai za nqkaqkva moralistka,za6toto ne sam,no mislq ,4e sam vidqla pove4e ne6ta ot teb i moga da ti kaja kakvo mislq.ne pomnq koi to4no,no nqkoi ti be6e napisal citiram:''Ako go obi4a6 go napravi"?kakvi sa tezi gluposti?Tozi,koito go kazva mu e detska rabotata vse o6te.Edva li momi4e na 14 godini moje da obi4a nqkogo.Sigurna sam ,4e ti burka6 privli4aneto s lubovta,no ti si v takava vuzrast-razbiraemo e.......Ne iskam da ti nalagam mnenieto si-vse pak tova si e tvoq jivot,no mislq ,4e ne si gotova da spi6 s priqtelq si,puk i nali znae6 kak pove4eto mom4eta priemat momi4etata,koito o6te na ppo 14-15godini sa spali s nqkogo-ne iskam da izpolzvam grubi dumi,no ako o6te na 14 spi6 s mom4e,dokato stane6 na 20 godini sigurno po su6tata logika 6te si spala s 15 mom4eta,ako ne i s pove4e........,v tova razbira se nqma ni6to lo6o osven ako iska6 vsi4ki da te priemat kato ........kurva......Ot men da znae6-mom4etata mogat da spqt is 40 jeni i vsi4ki 6te gi priemat katop golemi playboy,dokato pri jenite e obratnoto-ako si spala s mn.mom4eta te priemat za kurva i povqrvai mi nikoe svqsno mom4e ne bi se czanimavalo s kurva!!!!!Tova e: sigurno dosta ot tvoite vrusni4ki 6te me upreknat za tova,koeto ti kazah,no tezi ,koito sa po navutre v ne6tata 6te se suglasqt s men........aide 4ao i dori i da ne me poslu6a6 zapomni tova,koeto ti kazah,sigurna sam,4e vse nqkoga 6te ti potrqbva.4ao i poslu6ai razuma,a ne surceto,za6toto ne e vajno samo kak se 4uvstva6 dnes-vajnoto utre da ne sujalqva6 za postupkata si......................nadqvam se da vzeme6 pravilnoto re6enie......4ao!!! :wink: :wink: :wink:

03-02-2007, 16:21
vij mila nedei da pravi6 ne6to ot koeto te e strah,prosto nqma smisal...minala sam po sa6tiq pat na 14 sre6tnah strahoten 4ovek,na koito imah palno doverie i mnogo obi4ah..toi sa6to iska6e sex,vapreki 4e me be6e strah se ostavih da go napravim,no znae6 li kakvo stana...absolutno ni6to,za6toto vsi4kite pati kogato opitvahme men me be6e strah bqh se svila i me bole6e i taka i ne pravih sex s nego.Napravih go sled 2 godini s drugo mom4e i sam dovolna 4e stana taka,za6toto onzi qvno ne zaslujava6e da e parviq tai kato kato vidq 4e nqma da stane da spi s men ne se obadi pove4e.....tai 4e mila parvo razberi naistina li iska da e s teb tozi 4ovek zaradi teb,a ne samo za da pravite sex....i posle razberi ti gotova li si naistina da go napravi6...i ako pita6 men iz4akai pone o6te 1-2 godinki....kasmet i vsi4ko nai-hubavo

`Death`Whore`
03-02-2007, 16:25
Zashto si mislish ,che nqma da i haresva? Moq pyrvi pyt syshto beshte na 14 i mi haresa!!!
1. Пиши на кирилица.
2. Научи се да цитираш.
3. Явно не си имала истинско сексуално-емоционално преживяване, щом говориш така.

Shmatko
03-02-2007, 20:17
zdr.pro4etoh kakvo sa ti kazali ostanalite i re6ih i az da ti dam svoeto mnenie,dali 6te me poslu6a6 -ti re6ava6!!!spored men si prekaleno malka,za da spi6 s mom4e.kolkoto i da ne ti se iska da go prieme6 ti vse o6te si dete.az sam na 19-studentka sam,no vse o6te ne se 4uvstvam jena ,vupreki 4e sam s 5 godini po-golqma ot teb.Moqt suvet e mn.prosti4uk-ne izburzvai,da go napravi6 e nai-lesno,po-trudno e da pomisli6 predi tova,nali?!?ne me priemai za nqkaqkva moralistka,za6toto ne sam,no mislq ,4e sam vidqla pove4e ne6ta ot teb i moga da ti kaja kakvo mislq.ne pomnq koi to4no,no nqkoi ti be6e napisal citiram:''Ako go obi4a6 go napravi"?kakvi sa tezi gluposti?Tozi,koito go kazva mu e detska rabotata vse o6te.Edva li momi4e na 14 godini moje da obi4a nqkogo.Sigurna sam ,4e ti burka6 privli4aneto s lubovta,no ti si v takava vuzrast-razbiraemo e.......Ne iskam da ti nalagam mnenieto si-vse pak tova si e tvoq jivot,no mislq ,4e ne si gotova da spi6 s priqtelq si,puk i nali znae6 kak pove4eto mom4eta priemat momi4etata,koito o6te na ppo 14-15godini sa spali s nqkogo-ne iskam da izpolzvam grubi dumi,no ako o6te na 14 spi6 s mom4e,dokato stane6 na 20 godini sigurno po su6tata logika 6te si spala s 15 mom4eta,ako ne i s pove4e........,v tova razbira se nqma ni6to lo6o osven ako iska6 vsi4ki da te priemat kato ........k***a......Ot men da znae6-mom4etata mogat da spqt is 40 jeni i vsi4ki 6te gi priemat katop golemi playboy,dokato pri jenite e obratnoto-ako si spala s mn.mom4eta te priemat za k***a i povqrvai mi nikoe svqsno mom4e ne bi se czanimavalo s k***a!!!!!Tova e: sigurno dosta ot tvoite vrusni4ki 6te me upreknat za tova,koeto ti kazah,no tezi ,koito sa po navutre v ne6tata 6te se suglasqt s men........aide 4ao i dori i da ne me poslu6a6 zapomni tova,koeto ti kazah,sigurna sam,4e vse nqkoga 6te ti potrqbva.4ao i poslu6ai razuma,a ne surceto,za6toto ne e vajno samo kak se 4uvstva6 dnes-vajnoto utre da ne sujalqva6 za postupkata si......................nadqvam se da vzeme6 pravilnoto re6enie......4ao!!! :wink: :wink: :wink:

Малеее без маитап малката ама напрао ме кефиш как разсъждаваш, малко момичета останахте дет имате нещо по кратуните.
пиши ако искаш на sladur2000@abv.bg

BloodSoul
03-02-2007, 21:36
Ще е хубаво да поизчакаш още около 2 годинки, иначе ако решиш да го направиш послушай съветите на останалите или се разрови из форума - има доста полезна информация. !!!

fulldelight
03-02-2007, 21:51
az sum na 14 godini i imam seriozen priqtel,koito iska da pravim seks.i az iskam,no me e strah 4e ne znam kakvo da pravq molq vi kajete mi kak da se poly4i hybavo i za dvamata i da ne se izlagam molq vi mnogo
Моят съвет е да не го правиш изобщо - защо искаш да си съсипеш детството и бързаш да порастнеш?Та това са най-хубавите години....

:arrow: ако все пак решиш да го правиш, остави го да те води и когато се усетиш прави, каквото ти дойде отвътре :)

InitialD
03-02-2007, 21:54
Ти сега ако се проебеш на 14 после няма да имаш спирка и до 16 ще носиш прякора "к**ва"..тъй че изчакай има време за всичко!