PDA

View Full Version : мразя я мразя я



bebence_93_f
03-01-2007, 19:40
мразя майка ми!тя е една ОВЦА!ужас!много ме нервира тая жена!кво да прая с нея?просто особено ся и искам да уча в един съседен град в елитно училище и тя не ми дава!НЕ МИ ДАВА!!!!ше откача вече!просто нз кво да я прая!МРАЗЯ Я!много искам да уча в тва даскало,а тя ми вика "няма да учиш там щом ти казвам"!!!ооооооооооооооооооооооо оооооооооооооооооооооооо оооооооооо ужас!кво да я прая?как да я изнудя по някъв начин?? :smt010 :smt010 :smt013

RoyTheReaper
03-01-2007, 20:06
И аз не бих пуснал детето си на 14 години само в друг град, без никакъв надзор. Може сега да мразиш майка си, да мразиш даже и мен, че я разбирам, но след време и ти ще разбереш. И ще го оцениш. А дали училището ти е елитно няма толкова голямо значение - важното е да учиш.

bebence_93_f
03-01-2007, 20:10
И аз не бих пуснал детето си на 14 години само в друг град, без никакъв надзор. Може сега да мразиш майка си, да мразиш даже и мен, че я разбирам, но след време и ти ще разбереш. И ще го оцениш. А дали училището ти е елитно няма толкова голямо значение - важното е да учиш.

да,но то тва става с патуване иии е близо!за около 20-25 минути се стига с автобус :smt011

RoyTheReaper
03-01-2007, 20:14
И кво? Всеки ден ще пътуваш от твоя град до даскало?

bebence_93_f
03-01-2007, 20:18
И кво? Всеки ден ще пътуваш от твоя град до даскало?

дам :wink: !виж сега как стоят нещата!всички добри ученици отиват във въпросното училище и остават някви си тапаци!и просто няма да ми е комфортно така!не че много уча де.........но в сравнение с другите съм си добре!и такааааа всичко става,всички ше ходат а тя ми държи стойки тука пък и няма кой да ме подкрепи!!!!нито тя нито баща ми(той не взима участие)НИТО НИКОЙ! :smt010 :smt010 :smt010

RoyTheReaper
03-01-2007, 20:24
След това уточнение ти разрешавам да отидеш. :lol:

Наистина не виждам причина защо да не те пусне, но все пак ти е майка и трудно ще я убедиш. Родителите винаги имат готов отговор за всичко и винаги са прави, дори когато не са. Все пак, както казах, училището не от толкова съществено значение. Погледни от добрата страна... след като остават тъпаци, ти ще си най-добрата. :wink:

Bodom_child
03-01-2007, 20:24
А не ти ли е минавало на ума, че проблема с разстоянието може далеч да не стои на първо място...
Помисли какво друго може наложително да възпрепядства ученето ти там..
Както и да е предлагам ти да убедиш твоите родители, че наистина си заслужава да учиш в желаното от теб училище, независимо какво коства на теб и семейството ти...

rusalka
03-01-2007, 20:46
stresni q malko taq,kaji: "Otivam sys ili bez tvoeto syglasie i ako me pusne6-6te znae6 vsi4ko za men,ako ne -6te si namerq kvartira 6te jiveq jivota si bez teb,za6toto mi pre4i6".Ima nqkoi maiki,koito se draznqt ot tova,4e pred decata im ima mnogo pove4e vyzmojnosti,otkolkoto e imalo pred tqh predi i po princip maikite e normalno da se radvat za decata si,no ima nqkoi,na koito im pravi kef da bydat vlastni i da pravqt napuk,za da pokajat,4e sa roditeli i 4e decata gi slu6at!

Fucking_Bitch
03-01-2007, 20:54
Абе какво толкова ще стане ако пък те пусне не знам,аз имам 3 съученички тъка и нямат никакъв проблем,вече втора год...Помоли я,кажи и че е важно за теб.Измисли нещо... :roll: :roll: :roll:

lost_girl_in_love
03-01-2007, 21:39
виж тя се пак ти е майка и малко или много се тревожи за тебе независимо дали до тва даскало се стига за 20-25 мин с автобус.замисли се,че когато и ти станеш родител и ти няма да позволяваш децата ти де се отдаличават от теб

Just_One_Girl
03-02-2007, 06:13
Ами слънце, 20-25 минути са нищо. Имам съученици т същия град, които пътуват по толкова. Другите, които пътуват, са от едно градче на 7-8 км оттук, пътят им е около час и за първа смяна стават в 5ч. Доста са от моето даскало, които пътуват и всъщност са една много весела групичка и много се поддържат.
Разказах ти това, за да разбереш горе-долу какво представлява ученето в чужд град. Обясни го на майка си. Кажи й, че не може цял живот само на нея да разчиташ, че няма да пътуваш сама, защото сигурно ще има и други ученици. Дори в началото да не се познавате, до края ще станете първи приятели. Ще има при нужда кой да ти помага. Нещо такова...
Ако и така не стане, кажи "Добре, мамо", цупи се малко и ще ти мине. А когато дойде време за кандидатстване, вземи си изпитите и подай документи само там. Като те приемат, ше има два варианта: Да те пусне или да останеш 8-ми клас в основно училище, което никак не е добре, щом имаш хубава възможност. Предполага се, че с хилядите скандали, викове и сърдения ще те пусне, защото ще си я поставила пред свършен факт. Но това е крайна мярка, ако нищо друго не подейства.
Все пак добре си помисли, заслужава ли си училището, искаш ли го наистина или отиваш там, защото и другите отиват и за слава...
Между другото, откъде си и къде искаш да учиш, ако не е тайна?

03-04-2007, 07:39
Vij sa az sum ot sf ama putuvam 30 min dokat si stugna do daksaloto 6otto m ie na mainata si est kogato nqma zadrustvaniq
No puk spored men maika ti ne i e tolkova do razsyoqnieto a do tova kollko sa nekompetentni dne6nite 6ofiori'nali pomni6 ko stana s onq avtobus na biala li kude be6e ta maika ti se trevoji za teb ne q mrazi
[-X Vqrno glupavo e ot dr strana za6oto po dobro y4ili6te ti dava po dobro obrazovanie i po dobur start v jivota :wink:
Za6to ne sedne6 i pogovori6 s enq kato vuzrasten i neq pita6 kakfra to4no e pri4inata :wink:

bebence_93_f
03-04-2007, 12:32
Za6to ne sedne6 i pogovori6 s enq kato vuzrasten i neq pita6 kakfra to4no e pri4inata :wink:

говорих обаче тя продължава да си настоява тая ........... смотана!!! :smt010

mon4eto
03-04-2007, 12:43
Abe q slu6ai sa maika ti i ne se zanimavai s gluposti...6tom e re6ila taka ne i protivore4i...kato stane6 na 18 togava moje6 da re6ava6 sama...

sexa_na_kompleksa
03-04-2007, 12:46
Кажи й че ти ще учиш,а не тя,и ти избираш къде да учиш.Кажи и че ако не те пусне,ще имаш вече само двойки... абе нз ... може да мисли че тва училище не е подходящо за теб, или пък че там ще получиш същите знания както в местното учулище... а може проблема да е финансов,защото автобуса не вярвам да е безплатен ...

moon~soreceress
03-04-2007, 18:27
Abe q slu6ai sa maika ti i ne se zanimavai s gluposti...6tom e re6ila taka ne i protivore4i...kato stane6 na 18 togava moje6 da re6ava6 sama...
Защо пък? Мисля, че трябва да говориш с майка си спокойно. Опитай! Обясни й, че в това училище отиват все образовани даца и такива неща. Ако повдигне въпроса за пътя, й кажи, че ще пътуваш всеки ден. Ако трябва й обясни какво ще трябва да пожертваш, за да бъдеш в това училище. Обясни и някакви такива неща. Според мен пътят не е проблем. Имам съученици, които пътуват по 30 минути, а живеят в града.

03-04-2007, 18:46
мразя майка ми!тя е една ОВЦА!ужас!много ме нервира тая жена!кво да прая с нея?просто особено ся и искам да уча в един съседен град в елитно училище и тя не ми дава!НЕ МИ ДАВА!!!!ше откача вече!просто нз кво да я прая!МРАЗЯ Я!много искам да уча в тва даскало,а тя ми вика "няма да учиш там щом ти казвам"!!!ооооооооооооооооооооооо оооооооооооооооооооооооо оооооооооо ужас!кво да я прая?как да я изнудя по някъв начин?? :smt010 :smt010 :smt013

Awe drislo, q se stqgai ma ti si mn prosta, maika ti go prai tfa za tfoe dobro, i ne govori taka za maika si shot imash shtastieto da ima koi da ti zabranqva tova i kat stane neshto ima koi da pregurnesh i s koi da spodelish i da ne ti se izsmee i nqkoi koito te obi4a i mu puka.
Nqkoi nqmat i ne sa po-dobre, nishto 4e praat kot si iskat.

malko inat4e
03-04-2007, 18:47
мразя майка ми!тя е една ОВЦА!ужас!много ме нервира тая жена!кво да прая с нея?просто особено ся и искам да уча в един съседен град в елитно училище и тя не ми дава!НЕ МИ ДАВА!!!!ше откача вече!просто нз кво да я прая!МРАЗЯ Я!много искам да уча в тва даскало,а тя ми вика "няма да учиш там щом ти казвам"!!!ооооооооооооооооооооооо оооооооооооооооооооооооо оооооооооо ужас!кво да я прая?как да я изнудя по някъв начин?? :smt010 :smt010 :smt013

Awe drislo, q se stqgai ma ti si mn prosta, maika ti go prai tfa za tfoe dobro, i ne govori taka za maika si shot imash shtastieto da ima koi da ti zabranqva tova i kat stane neshto ima koi da pregurnesh i s koi da spodelish i da ne ti se izsmee i nqkoi koito te obi4a i mu puka.
Nqkoi nqmat i ne sa po-dobre, nishto 4e praat kot si iskat.


46666 alo q ne i govori taka qsno li ti e :smt097

umpo
03-04-2007, 19:19
Maika mi e nai pe4enata jena koqto poznavam!!!OBI4AM Q :):):):):):):):):):)

moon~soreceress
03-04-2007, 19:53
мразя майка ми!тя е една ОВЦА!ужас!много ме нервира тая жена!кво да прая с нея?просто особено ся и искам да уча в един съседен град в елитно училище и тя не ми дава!НЕ МИ ДАВА!!!!ше откача вече!просто нз кво да я прая!МРАЗЯ Я!много искам да уча в тва даскало,а тя ми вика "няма да учиш там щом ти казвам"!!!ооооооооооооооооооооооо оооооооооооооооооооооооо оооооооооо ужас!кво да я прая?как да я изнудя по някъв начин?? :smt010 :smt010 :smt013

Awe drislo, q se stqgai ma ti si mn prosta, maika ti go prai tfa za tfoe dobro, i ne govori taka za maika si shot imash shtastieto da ima koi da ti zabranqva tova i kat stane neshto ima koi da pregurnesh i s koi da spodelish i da ne ti se izsmee i nqkoi koito te obi4a i mu puka.
Nqkoi nqmat i ne sa po-dobre, nishto 4e praat kot si iskat.

Абе не я обиждай така, ей!!! Всичко си има граници! Като не можеш да й влезеш в положението - НЕ СЕ ОБАЖДАЙ!!!!!! :smt018 :smt075

angel with broken wings
03-04-2007, 20:40
Ми това си е все пак за твое добро! Кажи й, че ако иска да останеш необразована и т.н. нека не те пуска, ама после тя ще е виновна за пропиления ти шанс за реализация :!:
ам ти сигурна ли си, че ще влезнеш там, че ако само й намиваш, пък после нищо... знам ли... :?

Violenza
03-05-2007, 05:37
Пфф... за едно скапано даскало и вече я наричаш как ли не!
Ако не знаеш, заради нея си на този свят!



Awe drislo, q se stqgai ma ti si mn prosta, maika ti go prai tfa za tfoe dobro, i ne govori taka za maika si shot imash shtastieto da ima koi da ti zabranqva tova i kat stane neshto ima koi da pregurnesh i s koi da spodelish i da ne ti se izsmee i nqkoi koito te obi4a i mu puka.
Nqkoi nqmat i ne sa po-dobre, nishto 4e praat kot si iskat.


46666 alo q ne i govori taka qsno li ti e :smt097

Малко инатче, аз пък да ти кажа, че това мнение беше НАЙ-СМИСЛЕНОТО до тук!

miss_fatty
03-05-2007, 18:36
мммм кажи и че няма да учиш след 7-ми клас ако не те пусне :mrgreen: :mrgreen: !!!!

П.С. аз май те познавам теб,а?