PDA

View Full Version : Направиха ни забележка: Вземете си стая!



03-01-2007, 19:50
С моето момче ходим от скоро и когато излизаме заедно не можем да си сдържаме емоциите и по кафета и из паркове... навсякъде.
Само дето днес по-едно време както си се натискахме в кафето една възрастна жена, ни направи забележка че не било възпитано това.
Хората тия работи си ги правели тайно в къщи, не целия свят да разберял. Гледахме я като гръмнати в продължение на няколко минути и приятеля ми каза, че не сме правили нищо нередно.
Оная само измърмори и си замина. Как мислите имаме ли някаква вина за това? :-s

Valar
03-01-2007, 19:51
Ами вземете си стая :-D

ThePainIsReaL
03-01-2007, 19:58
И на мен ми се е случвало такова нещо , даже и в училище една даскало ми мърмореше веднъж .. :roll: ама кво ти пука ? Това да не би да те спре ?
П.П. Разбира се , няма да е много нормално пред всички хора да правите по-по-по такива неща , но приличното натискане ... кво лошо има O:) . Да не ти пука за някакви дърти жени , които не са си изживяли младините .

Вълка
03-01-2007, 20:09
ооо те бабичките какво ли няма да ти кажат още ?!

Кво я слушаш тая дъртофелница !?

Нищо лошо не правите !

П.П. На мене и бившата ми ни правеха забележка че сме се били мляскали на изхода на рейса phah !

ND4SPD_f
03-01-2007, 21:08
ооо те бабичките какво ли няма да ти кажат още ?!
da nqkvi supek koinservativni sa

xixi
03-01-2007, 21:15
ооо те бабичките какво ли няма да ти кажат още ?!
da nqkvi supek koinservativni sa
таз коИнсервативност еххх.

`Death`Whore`
03-01-2007, 23:06
Да си гледат работата! Те са се криели, защото ги е било срам, вас не ви е срам от това, което правите - защо да се криете? Ако искате да правите секс, ще правите, това не е тяхна работа. :)

CrazyWitch
03-02-2007, 06:19
Когато мина срама.. и като на удариха хормоните мене и приятеля ми .. се натискахме по паркове, пейки.. кото се намери, нооо на барчета или пред приятели не си го позволяваме.
Аз мисля, че до някъде е грозно, ако седнеш на едно публично място да се натискаш.
Имам една приятелка.. с която, който и да иде с нея и приятеля и на кафе само се оплакват, че те не спирали да се мляскат и тем подобни.
Замисли се, че май наистина не е приятно. Изплющете се да ви стане леко поне :) .. до следващия път.

koalka
03-02-2007, 06:20
Все пак жената е на възрасти и по нейно време така е било, за това ви го е казала, но на вас да не ви пука. :wink:

iiirish
03-02-2007, 07:34
възрастните, особено жените, са доста комплексирани относно подобни неща и тяхната показност. на нас също са ни правили доста забележки от подобен тип, дори помня един случей когато с бившия ми седим до един блок и се целуваме, минава една бабика и почва да вика като ненормална "как не ви е срам! вие къщи нямате ли там да правите квото ще правите" :smt005 попиляхме се от смях :smt005
да ти кажа честно такива неща не се вземат навътре ;) просто приеми, че тяхното време е било по-различно и сега не могат да възприемат света със всичката му освободеност, която е била недопустима по тяхното време ;)

kukli4ka__
03-02-2007, 09:02
за мен това е отвратително смешно и тъпо някакви да се натискат и мляскат по кафетата.незнам на колко години си но след време ще разбереш колко е тъпо отстрани.
и аз го правех като бях на 15-16 ама сега за нищо на света не бих се излагала така,което разбира се не значи че не може примерно да целунеш гаджето си или нещо от сорта,но все пак не е много приятно за хората отстрани да гледат натискащи се пубери :oops:

helen4ee
03-02-2007, 09:17
за мен това е отвратително смешно и тъпо някакви да се натискат и мляскат по кафетата.незнам на колко години си но след време ще разбереш колко е тъпо отстрани.
и аз го правех като бях на 15-16 ама сега за нищо на света не бих се излагала така,което разбира се не значи че не може примерно да целунеш гаджето си или нещо от сорта,но все пак не е много приятно за хората отстрани да гледат натискащи се пубери :oops:

da suglasna sum do nqkude... Н е лошо да се целувате на публични места само да го правите са мярка без да се обарвате и тн .. не жъзпитано е пък и замисли се какво им е на тия дето саи нямат гаджета... едва ли им е приятно

OtherDimension
03-02-2007, 09:22
леле
как пък един не каза ,че старата жена е права ?
сядате вие в кафе и отсреща некви пръскат слюнки и лиги навсякъде , докато си пиете кафето .. бе т'ва е отврат

03-02-2007, 09:50
Поколенията са различни.Не трябва да се притесняваш. ;)

n_ivajlova
03-02-2007, 18:38
А е кфо те ебе фе....когато се разхождаме по центара (Варна) и авера ми като си натика ръката в задника ми....хората гледат като паднали от марс ама кво се прай....ко ти сфети фара за дъртите бабички и прочие ще си праиш квото си искаш....дори ако искаш и на центара на някоя пейка ще се е*ете :lol:

Вълка
03-02-2007, 18:47
Поколенията са различни.Не трябва да се притесняваш. ;)

A taka напълно си права малка_сладуранке !

Violenza
03-02-2007, 18:49
Е то между целуване и натискане си има бая разлика.
Едно е там да се целувате и прегръщате... друго е, както вчера видях едни в парка, ония направо тръгна да й бърка под панталона... което наистина не е за пред хора.
А те бабите к'ви ли не ги дрънкат де... един път бях с няква по-къса блуза... и около 4 пръста от кръста ми се виждаха и оная ' а бе момиче теб не те ли е срам бе?! Такава разголена да се показваш! Мъжете те гледат бе!'
Пфф.. за 4 пръста ахахах... направо ме напуши смях вместо да се ядосам :-D

JuSt_A_vErMiN
03-02-2007, 18:53
абе я не им обръщай внимание на такива стари моми...дето знаят само да мърморят...ако ще правите нещо повечко от натискане си наемете стая :wink: на почти всеки му се е случвало нещо подобно така че не се притеснявай... :wink:

Undying
03-02-2007, 19:00
От една страна тва си е нормално,кво сега,няма да се държите като непознати,ама от друга наистина на някои такива неща не са им особено приятни.Просто ограничавайте малко емоциите,примерно в парка-ок,там няма кой кво да ви каже,ама на другите обществени места като кафета,ресторанти и ей таквиа се сдържайте.

Shmatko
03-02-2007, 21:33
Като бях и аз на ваще години ми доставяше удоволствие да ги дразня дъртите по тоя начин и дори на една главна алея в парка...
Ама сега си мисля че е просташко и комплексарско. :smt018

hforce
03-03-2007, 07:53
ko ti dreme ot vuzrastnite we, teglete im edna kusa i da mrut nekade, gadni nekrofili, ide im da im izbiq zubite na takiva, mene mi se e slu4valo mnogo 4esto tva i seki put gi zatapvam s ne6to i te si trugvat, nikoi ne moje da vi kaje kakvo da pravite i kakvo ne (osven servitiorkite i sobstvenika na kafeto 6tot te mogat da vi izgonat)

HardcorE_AFA
03-03-2007, 08:11
:lol:

natity
03-03-2007, 08:15
awe to ne e mn priqtno da gledash nqkoi kak se natiska po kafeta i takiva mesta ama pak i nq taq ne i e rabota koi kakvo pravi

03-05-2007, 14:42
Хах споко бе . Това е напълно нормално . Това лято с едно гадже се натискахме във входа на най-добрия му приятел . Тогава дойде една баба и се започна една лекция , че едно време щели да я заведат в полицията , ако се държи така . Мен как не ме било срам , защото съм малка , а той голям , и сякакви такива глупости ;) На всеки му се случва . Пенсиите да си завиждат , ние си живеем живота :P

AnIcHkAtA
03-05-2007, 14:57
Pffffffffffff.Gram da ne ti puka!I na mene sa mi se karali babi4ki za takiva ne6ta-dreme mi na djanka*a.E imai si nqkakvi granici ama da ne ti gi nalagat durtite 6toto te mogat da ti kajat daje za ru4i4kata da ne si go hvane6!!!

Amayo
03-05-2007, 14:58
Тва е супер сляшко да ми седнеш в некое кафе с 1000 човека и да почнете да си бъркате по дупките, като видя някви такива най учтиво им казвам че не знам как е у Село ама тука в София не правинме такива неща и да си еб-ът пут-ката майна... :lol:

03-05-2007, 15:12
Тва е супер сляшко да ми седнеш в некое кафе с 1000 човека и да почнете да си бъркате по дупките, като видя някви такива най учтиво им казвам че не знам как е у Село ама тука в София не правинме такива неща и да си еб-ът пут-ката майна... :lol:Да бе,то в София хората са много по-културни естествено!София е дъ бест!Нямаш ли друго с квот да се похвалиш ми навсякъда да изтъкваш,че си от София! :smt018

zoben_pitbul
03-05-2007, 17:59
Аз пък съм против закостенелите пенсионери :-D И щото са ми правили проблем аз най-учтиво ИМ ТЕГЛЯ ЕДНА БЛАГОСЛОВИЯ и тва е :smt004

Kianna
03-05-2007, 18:47
Аве бабката е права!За всичко си има граници.Айде да ви видим вас-тея дето много ругаете-след годинки.Например отивате в парка и щерка ви прави свирки на приятеля си!Срам не,ами СРАМ!Големите отворки,аман от комплексари!Толкова не можете да намерите място ,където да сте само двамата ли?Или всичко трябва да бъде показно?Да бъде видяно?И така може би ще всичко ще ви достави по-голямо удоволствие? :smt040

Princesata
03-05-2007, 18:51
за мен това е отвратително смешно и тъпо някакви да се натискат и мляскат по кафетата.незнам на колко години си но след време ще разбереш колко е тъпо отстрани.
и аз го правех като бях на 15-16 ама сега за нищо на света не бих се излагала така,което разбира се не значи че не може примерно да целунеш гаджето си или нещо от сорта,но все пак не е много приятно за хората отстрани да гледат натискащи се пубери :oops:

kukli4ka__
03-05-2007, 19:06
Kianna-много точно казано
от предната страница с мнения незнам дали изобщо има някой който е на повече от 15-16г просто тези елементарни разсъждения са присъщи за по-малките,но понякога трябва да се замислим-Не сме ли смешни с постъпките си?

LO6IQ
03-05-2007, 19:15
ооо те бабичките какво ли няма да ти кажат още ?!

Кво я слушаш тая дъртофелница !?

Нищо лошо не правите !

П.П. На мене и бившата ми ни правеха забележка че сме се били мляскали на изхода на рейса phah !
Тя й мойта баба тука са завърна че ся ми къса нервите по цял ден . Цитирам : обуй си по дебели чорапи , не пий вода от чешмата , сложи си ръкавици като излизаш , обуй си чехлите . Само ме нерви !

bebot4ee
03-05-2007, 19:19
Mm tfa s natiskaneto po ob6testveni mesta e tupa demonstraciq spored men i naistina izglejda adski tupo otstrani!Ako iskate da se natiskate na otkrito si namerete nqkoq gradinka,e az polzvam za tazi cel edna detska gradina 8-[

sherry
03-05-2007, 19:35
Няма нищо лошо да целунеш и гушнеш гаджето си, когато сте навън. Но да не се прекалява. Наистина съм виждала хора в някое кафене, които през целия си "престой" там, само се натискат, лигавят и така нататък. Наистина не е хубаво. Всяко нещо с мярката си :-)

OtherDimension
03-05-2007, 19:38
Тва е супер сляшко да ми седнеш в некое кафе с 1000 човека и да почнете да си бъркате по дупките, като видя някви такива най учтиво им казвам че не знам как е у Село ама тука в София не правинме такива неща и да си еб-ът пут-ката майна... :lol:

много просташко казано , но вярно

бтв в софия са най-големите селяни , така че ..

Amayo
03-05-2007, 21:01
Тва е супер сляшко да ми седнеш в некое кафе с 1000 човека и да почнете да си бъркате по дупките, като видя някви такива най учтиво им казвам че не знам как е у Село ама тука в София не правинме такива неща и да си еб-ът пут-ката майна... :lol:Да бе,то в София хората са много по-културни естествено!София е дъ бест!Нямаш ли друго с квот да се похвалиш ми навсякъда да изтъкваш,че си от София! :smt018
Епа че имам мноо ясно...с кво да се похвалим. Ауди А6, БМВ-нце 600 квадрата мезонети. И други имоти на Българска земя (от тая скъпата БГ земя - викат и София) :lol:

OtherDimension
03-05-2007, 21:09
Епа че имам мноо ясно...с кво да се похвалим. Ауди А6, БМВ-нце 600 квадрата мезонети. И други имоти на Българска земя (от тая скъпата БГ земя - викат и София) :lol:

хех .. като че ли ти живееш в тия мезонети и караш аудитата :D
намерил си с какво да си хвалиш Голямото село , както е известна София

MaXy_GiRL
03-05-2007, 21:24
V podkrepa na babi4kata!!! :smt016 I na men ne bi mi bilo osobenno priqtno kato utida na kafe da vida kak na sasednata masa nqkfi se ligafqt [-X ili pak kakto mi se e slu4valo taka nai slu4aino :oops: mom4ence da barka pod poli4ka na momi4ence i kvo li pravi tam ra4i4kata mu :-k .....

Amayo
03-06-2007, 13:10
Епа че имам мноо ясно...с кво да се похвалим. Ауди А6, БМВ-нце 600 квадрата мезонети. И други имоти на Българска земя (от тая скъпата БГ земя - викат и София) :lol:

хех .. като че ли ти живееш в тия мезонети и караш аудитата :D
намерил си с какво да си хвалиш Голямото село , както е известна София
Епа аз, кой?

Alpha_Dog{F}
03-06-2007, 13:56
Тва е супер сляшко да ми седнеш в некое кафе с 1000 човека и да почнете да си бъркате по дупките, като видя някви такива най учтиво им казвам че не знам как е у Село ама тука в София не правинме такива неща и да си еб-ът пут-ката майна... :lol:

ЧЕСТИТО !!! Ти живееш в най-голямото село - София . Като та гледам как псуваш май си и най-големия селянин .

miloto_girl_4e
03-06-2007, 14:20
Все пак жената е на възрасти и по нейно време така е било, за това ви го е казала, но на вас да не ви пука. :wink:



Защо, колежке, да не им пука? :shock:
Ти би ли се зарадвала да отидеш на кафе с приятели примерно и на съседната маса да гледаш двама разгонени да се натискат, ама говорим си сериозно натискане, с обарване по интимните части?
Няма ли да се възмутиш? Смяташ ли, че това е за пред хора и, че е красива гледка?
Едно е да се гушкате и да се целувате .. друго е опипване, галене по .... и тем подобни... И аз бих се възмутила :!: :!:

Alpha_Dog{F}
03-06-2007, 14:48
Все пак жената е на възрасти и по нейно време така е било, за това ви го е казала, но на вас да не ви пука. :wink:



Защо, колежке, да не им пука? :shock:
Ти би ли се зарадвала да отидеш на кафе с приятели примерно и на съседната маса да гледаш двама разгонени да се натискат, ама говорим си сериозно натискане, с обарване по интимните части?
Няма ли да се възмутиш? Смяташ ли, че това е за пред хора и, че е красива гледка?
Едно е да се гушкате и да се целувате .. друго е опипване, галене по .... и тем подобни... И аз бих се възмутила :!: :!:

Така наистина е неприятно , но ако те са на по-забутано място , винаги може да мине някой и да ги види . Въпреки това те са на по-скришно място , за да не ги скивне някой . Ина4е наистина е кофти и неодобно .

MoHuTo
03-06-2007, 14:56
Да си гледат работата! Те са се криели, защото ги е било срам, вас не ви е срам от това, което правите - защо да се криете? Ако искате да правите секс, ще правите, това не е тяхна работа. :)

DeSiTo0o
03-06-2007, 15:10
ахаха абе да не ви пука от няква си бабичка,където още си живее в миналия век... ;)

Amayo
03-06-2007, 15:12
Тва е супер сляшко да ми седнеш в некое кафе с 1000 човека и да почнете да си бъркате по дупките, като видя някви такива най учтиво им казвам че не знам как е у Село ама тука в София не правинме такива неща и да си еб-ът пут-ката майна... :lol:

ЧЕСТИТО !!! Ти живееш в най-голямото село - София . Като та гледам как псуваш май си и най-големия селянин .
ЗАщо така е традиция сички провинциялисти да са супер кисели и заядливи селяци? Как да бъдем гостоприемни столичани при такива хейтъри.