PDA

View Full Version : цифров фотоапарат



03-01-2007, 19:57
Първо не съм сигурна дали темата е за тук,благодаря на всеки който ми отговори!Значи днеска фотоапарата ми падна на земята,но стана съвсем лекичко и въбще не предполагах,че може да му има нещо,но уви :smt010 ...Като тръгнах да снимам почна да се изключва,да се включва,дори не се виждаше нищо на екранчето, а обектива не се местешеше.Усетих се,че проблема е в обектива(преди пак ми се е случвало да се разваля по същата причина,но се оправи-всеки път като го включвам дърпам обектива и като го изключвам го натискам)та реших,че ако го натисна по-силничко за да се изравни,тъй като беше накриво ще се оправи.На една страна,на друга и накрая поне се виждаше картина на екрана,макар и доста замъглено.Та проблема е в обектива,сигурна съм,макар и да не разбирам мноо от фотоапарати,и само ако се намести като хората трябва да работи.Според вас колко ще струва приблизително ако го занеса на поправка :? :(

moncho
03-01-2007, 20:03
хмм не съм достатъчно информиран обаче ако проблема е в обектива мисля че ще е скъпичко

03-03-2007, 19:31
Еми много зависи какъв е фотоапарата и какво си почупил
Отиди в сервиз и питай. Може само да си разместил лещите, може и да си ги направил на сол.