PDA

View Full Version : Проблеммммм..... кажете кво да правя PlSssss



WhyLoveYouSoMuch?!
03-01-2007, 22:11
Супер много съм влюбен в едно момиче но според мен ... е много повече от влюбване .... нз какво е просто.... адски много я обичам... тя знае за чувствата ми доири неска и разясних още повече какво чувствам към нея... Тя е не само момиче което адски харесвам защото е супер красива и с характер (приличаме си по много черти ) но просто ми стана и наи добрата/добрия приятел..... дори мисля че единствения точно сега когато имам супер много и други проблеми... Тя го знае почти вс и казвам... старая се да нямам таини от нея както и тя да ми казва всичко
ПРОБЛЕМЪТ е там... че тя си има приятел.... и то... от повече от година ..... около 15 месца ходят... а аз се появих по този начин в живота и преди едва около 3 4 месеца. Незнам какво да правя и какво решение да вземем защото неискам да къса заради мен с него от както е всичко това м/у нея и мен тя започна да се кара все повече с него... но неискам и никога да я изгубя. Дори в началото скаса с него но след това се е осазнала малко.... Лошото е там че и тя нз точно кои път да избере както и аз... Един ден е слънце на другия е "студена" като луната... ( разбирасе образно казано но просто настроението и е меко и странно променливо) Незнам дали и влиая аз или гаджето и ... Но както тя казва когато се е карала с него в главата и става пълна баркотия ... #-o #-o #-o Вече няколко дни не са имали кои знаи колко сериозни проблеми ... а и с мен вс е добре... и се старая да не позволя да не стане нещо гадно... НО ПРОСТО НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ ?!?!?!?! Вече дори се плаша от цялата тази " сапунка " ...... Кажете накаде ??? PLSSSSSSSSSSSSSSSS !!! ..... :smt009 :smt009 :smt009

mgxpower
03-01-2007, 22:13
Само не очаквай тя да скъса с приятеля си ако наистина го обича..това ще е много глупава постъпка..от нейна страна..поговорете да ти казва да или не в смисъл...ти можеш да я чакаш щом твърдиш ,че толкова много я обичаш..знам как е приятелче изживял съм го ...нахраних болката по невъзможната любов и я замених с възможна и така новото момиче ми помогна да забравя старото!

WhyLoveYouSoMuch?!
03-01-2007, 22:33
Не Не не.... неискам да я забравям и едва ли бих могъл някога... ако ще и цяла вечност да я чакам ... бих я обичал пак по същия начин... Не искам да къса с него..... поне за сега защото може би ще могат да са щастливи още време ... а и на мястото на другото момче съм бил и знам каква би била болката за него..... :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 pfff Незнам всичко е токлова объркано... а на всичкото отгоре тя ..... мисли и за други АААдски " нестандартни " глупости неподходящи за скапания филм ... каде сме се вкарали..... и лудницата става все по голяма.... :( :( :( :( :smt009 :smt009 :smt009 Просто немога да мисля за друго освен за нея и за всичко това.... НО КОЛКОТО и ДА МИСЛЯ ... немога да намеря пътя..... :smt009 :( :smt010 :smt010

Charlotte_the_Harlot
03-02-2007, 04:13
Пич, май в главата ти е пълна каша. По-добре си изясни какво искаш. Чуваш ли се какво говориш? Щял си да я чакаш. Колко - месец, два, пет, докато полудееш? По-добре и кажи да избира по-бързичко. После ти остава само да се съобразиш. Ако каже, че иска да сте приятели, но не гаджета, по-добре се пребори с чувствата си. Знам, че това е неприятно - особено ако човека отсреща си струва и постъпи по всички правила. Защото в такъв случай обикновено търсим за какво да се захванем, за да кажем, че така е по-добре.
Ако пък скъса със сегашния си и тръгне с тебе, не го съжалявай, едва ли би му харесало.

koalka
03-02-2007, 06:26
Имам два въпроса-тя харесва ли те и с приятеля й се карат заради теб, така ли?Виж, говори с нея и се разберете.Да, година и 5 месеца е много време и за това не трябва да им се бъркаш и да им разваляш връзката, защото нито ти, нито тя няма да е щастлива.Ако те харесва, както разбрах(т.е. двоуми се), може би връзката им е приключила, но не трябва да избързваш.Нека тя вземе решение, нека избере по-добрия, но в същото време да не лъже приятеля си с теб.Обмислете добре положението.

iiirish
03-02-2007, 07:24
най-важното с което трябва да е наясно, тя вече го знае - чувствата ти. сега трябва да я оставиш сама да прецени какво иска от човека до себе си и от живота занапред. не е лесно просто да кажеш "край" на човек, с който си бил повече от година повярвай ми. така че единственото което трябва да знаеш е, че търпението ще ти е пръв приятел! надявай се и чакай, само времето ще покаже как ще се развият отношенията ви

Charlotte_the_Harlot
03-05-2007, 21:59
Да го кажеш е лесно, да го изпълниш - непосилно. Но като те преметнат така няколко пъти, се свиква и започва да не ти дреме толкова.