PDA

View Full Version : харесвам го,но нз как да се сближа с него



Джейни^16
03-02-2007, 05:52
Аз съм на 16 и тренирам карате.В залата има едно момче на 23,което идва на всяка тренировка(също като мен) и сме приятели.Излизали сме заедно с компанията на дискотека и на други места.Аз го харесвам,но незная как да му намекна или как да се сближа с него.Някакви идеи :( ?

koalka
03-02-2007, 06:22
Ами питай го за някое упражнение например или нещо да ти помогне.Заговори го и се запознайте и постепенно му намеквай, че го харесваш.

iiirish
03-02-2007, 07:27
при тази меко казано "голяма" разлика във възраста не виждам какво искаш от него?! момиченце, слез на земята и помисли по-реално върху нещата! това което изпитваш сега е просто привличане, не допускай то да прерастне в нещо повече, защото подобна връзка надали има истинско бъдеще... освен в леглото...!

Destroyfashion
03-02-2007, 07:28
vikni go uvas da trenirate karate :-D ili mu vkarai edna seriq i 6te mu napravi6 vpe4atlenie :-D

sweety_91
03-02-2007, 07:28
при тази меко казано "голяма" разлика във възраста не виждам какво искаш от него?! момиченце, слез на земята и помисли по-реално върху нещата! това което изпитваш сега е просто привличане, не допускай то да прерастне в нещо повече, защото подобна връзка надали има истинско бъдеще... освен в леглото...!

Така е! :?

S_L_A_D_U_R_K_A
03-02-2007, 08:20
О душата и аз тренирам карате и съм на 16 :D но стига за мен, ми в твоя случай просто на следваща тренировка преди или след тренировка го питай дали иска да ходите на кафе и така действаш успехи миличка :D

03-02-2007, 09:31
при тази меко казано "голяма" разлика във възраста не виждам какво искаш от него?! момиченце, слез на земята и помисли по-реално върху нещата! това което изпитваш сега е просто привличане, не допускай то да прерастне в нещо повече, защото подобна връзка надали има истинско бъдеще... освен в леглото...!
пълни глупости. първо разликата не е толкова голяма, второ винаги любовта започва със привличане...

03-02-2007, 09:44
Следващия път се опитай да направиш така,че само 2мата да идете на кафене или пък докато сте в дискотеката следващия път потанцувайте заедно :wink:

kukli4ka__
03-02-2007, 09:51
anito.sl написа:
при тази меко казано "голяма" разлика във възраста не виждам какво искаш от него?! момиченце, слез на земята и помисли по-реално върху нещата! това което изпитваш сега е просто привличане, не допускай то да прерастне в нещо повече, защото подобна връзка надали има истинско бъдеще... освен в леглото...!

пълни глупости. първо разликата не е толкова голяма, второ винаги любовта започва със привличане...
естествено че е така