PDA

View Full Version : Най гадното чувство - любов



03-02-2007, 07:49
:smt010 Еи хора кажете как се отърва от тва гадно нещо .. :smt010
Влюбен съм в едно момиче , дося несъм го изпитвал ...
По цял ден само за нея мисля и немом да ям .. ем съм гладен ем кат хапна немом да преглътна и постоянно ме боли стомаха :smt010 а тва момиче сигурно незнае и че съществутам .. :smt010 :smt010
Аз съм сигурен че нищо няма да излезе щото ние сме съвсем различни типове хора ... ако се опитам да се сближиме и тя ме отхвърли по лесно ли ше я забравя :smt009

iiirish
03-02-2007, 07:54
ако чувствата ти са по-дълбоки надали ще я забравиш така лесно. но щом си решил, че това е единствения начин - просто излизай повече с приятели, старай се да се забавляваш и общувай с повече момичета... дано това помогне :wink:

S_L_A_D_U_R_K_A
03-02-2007, 07:55
Еми щом казваш,че така по-лесно ще е забравиш, запознаейте се, покани е на кафе това онова и така пък може и да ти излезе късмета, пък ако не иска опитай се да я забравиш и това е :?

Влюбен
03-02-2007, 10:27
:smt010 Еи хора кажете как се отърва от тва гадно нещо .. :smt010
Влюбен съм в едно момиче , дося несъм го изпитвал ...
По цял ден само за нея мисля и немом да ям .. ем съм гладен ем кат хапна немом да преглътна и постоянно ме боли стомаха :smt010 а тва момиче сигурно незнае и че съществутам .. :smt010 :smt010
Аз съм сигурен че нищо няма да излезе щото ние сме съвсем различни типове хора ... ако се опитам да се сближиме и тя ме отхвърли по лесно ли ше я забравя :smt009
олееееее и при мене е съштото много е гадно :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

jadna_za_lubov
03-02-2007, 10:39
Самоубий се. Това винаги е решение... да !
da tova vinagi e reshenie no tova e nai -lesnoto!!! trqbva da probvash ..ne se predavai tolkova burzo...ti dori ne si opital!!! Ae USPEH !!! \:D/

CrazyWitch
03-02-2007, 19:37
"Най гадното чувство - любов" - зависи от гледната точка.
По-добре се опознай с нея..
Защо си мислиш, че нищо няма да излезе?
Ти сам си си предначертал край без начало.

iskam
03-02-2007, 20:34
По-добре все пак се опитай да се сближиш с нея. И ако нищо не стане добре. По-лесно ще ти е ако знаеш че си опитал, но не се е получило и трябва да се примириш. А не да зарежеш всичко ей така, защото ще се измъчваш че не си опитал дори. И.. само времето може да те отърве от това чуство.. Успех!

darkdevil
03-02-2007, 21:04
наи лесно е да се откажеш първо опитаи и тогава чак реши :)

PankO
03-02-2007, 21:18
Ебаси тъпата тема.
Кат бях на 12 пак не бях толкоз смотан, като тоя индивид тука.

ДА СИ ВЛЮБЕН Е НАЙ-ПРЕКРАСНОТО ЧУВСТВО НА СВЕТА! ДА ИМАШ "ШПЕПЕРУДИ В СТОМАХА" Е НЕЩО ЧУДЕСНО!

Не съм влюбен от.. Близо два месеца. И ме е яд, че не съм влюбен. Няма никоя, която да ми хване окото, която да ме развълнува. Сигурно, защото съм гей, не знам.

Всеки случай като си влюбен в някоя, скъпи ми приятельо, ПРОСТО СЕ ВРИ ПРИ НЕЯ, НАБЛЮДАВАЙ Я С НАСЛАДА, ГЛЕДАЙ ВСЯКА НЕЙНА ОБИКНОВЕННА СТЪПКА И ИМАЙ ЧУВСТВОТО, ЧЕ ВЪРВИ КАТО БОГИНЯ.
Тапак такъв, не знаела, че съществуваш - МИ КАК ЩЕ ЗНАЕ КАТО НЕ СИ ОТИШЪЛ И НЕ СИ И ПОИСКАЛ ХИМИКАЛКА, не казвам огънче, защото не искам да тласна детето да пуши, И ТАКА ДА Я ЗАГОВОРИШ?

ThE_SwEeT_EsCaPe
03-02-2007, 21:23
Ot tova 4uvstvo se oturvavat mn malko hora. Pri men pone se slu4va mn 4esto, moje da ne e 4ak tolkova silno, no vinagi ima ne6to. Moqt suvet e da ne se otkazva6, dori kogato ne6tata vurvqt na zle mogat da se opravqt. Ako vse o6te ne se poznavate vurvi pri neq i se zapoznaite, vnimavai oba4e da ne se pritesni6, za6toto tova e mn lo6 vrag. Ako preodoloee6e6 zapoznanstvoto ne6tata natatuk sa lesni. Prosto se opitai da q specheli6 s dobro otno6enie, moje bi malka promqna vuv vun6nosta, za da te zabeleji po-lesno i sled tova idva red na pokanata da izlezete. Ako se suglasi napravi vsi4ko vuzmojno da i pokaje6 4e ne si kato dr mom4eta i ne priburzvai s :smt008 .

03-02-2007, 21:56
ами всъщност ние отидохме на кафе :] ма като че ли нещо неси допаднахме :?