PDA

View Full Version : Всичко си има край..



03-02-2007, 10:46
Доста време бях нараняван от момиче, което обичах, но то не ми отвърна на чувствата. Реших, че е време да се стегна и да изолирам всички чувства към момичетата и да си гледам учението, спорта и приятелите. Направих така и след 1 месец ( на 14ти февруари) излязох със (може би) сегашната ми приятелка. Всичко се получи повече от перфектно, но..постоянно се за нещо се дразниме. В смисъл, че ако нещо я базикна и тя ми се сърди, но не от онова сърдене, където да не си говорим. СЛед малко или тя или аз отивам при нея/ тя при мен/ и ме целува. Днеска пак стана така и вече 1 седмица е така ( всеки ден нещо се дракаме). Вчера цял ден не бях в града и тя постоянно ми пишеше, звънеше ми и си говорихме, което ми показва, че не съм й безразличен. Всички говорят как ме гледала влюбено, как не знам си кво..защо аз не мога да изпитам нещо към нея? Защо съм толкова..Преди няколко месеца я харесвах, но тя тогава не ми отвърна и реших да пробвам с друго момиче (което обикнах), но не се получи и от тогава сърцето ми "е" лед. Много трудно мога да разкрия чувствата си към нея, защото..може би ме е страх да не ме нарани..не знам, може би е по добре със сегашната да се разделим и да престана да я наранявам, защото виждам, че не става както трябва. Още първата целувка с нея аз НЕ усетих нищо. Нямаше го онова чувство за щастие, любов..просто ми беше безразлична. Много раздяли съм преживял и това ме е направило толкова безчувствен. Когато съм с нея се опитвам да покажа колко много е спечелила, след като ме има, но не мога да покажа всичко напълно...страх ме е да не ме нарани.

Исках просто да споделя..

frozen
03-02-2007, 11:13
Това да забравиш някого като го замениш с друг никак не е правилно. Понеже в ума ти още ще е този предишния и така ще тормозиш и себе си и другия до теб в тоя момент.. Затова, за да си готов за нова връзка трябва "сърцето ти да е свободно". По-добре си дай време да изживееш нещата от миналото, явно все още имаш нужда от такова..

03-02-2007, 12:16
Въпроса не е в тов дали съм я бил забравил предишната или не, аз я бях забравил, зщаото бяха минали 2 месеца и тогава започнах нещата със сегашната. Бях си напълно готов, но явно не мога още да "открия" никакви по различни чувства от приятелски.. :|

03-02-2007, 12:41
Тогава просто не е тя човека за теб и ще търсиш другаде.. не е сложно. Пък ако приключиш нещата сега ще й спестиш доста. Насила хубост не става.

positive
03-02-2007, 12:47
ami kato ne 4uvsta6 ni6to kum nqkogo go ostavi i si nameri dr i taka dokato ne pro4uvstva6 ne6to ....

koalka
03-02-2007, 13:41
Хората не могат да са толкова безчувствени, колкото си мислиш.Повярвай ми, ако срещнеш момче, което да те впечетли много, определено ще почувстваш пак любовта, или поне аз съм оптимистка за това.Със сегашната ти приятелка, явно интереса ти е изчезнал, тръпката от първата целувка я е нямало.Борил си се за нея и когато сте били вече заедно, интереса ти се е изчерпал и причината за това е, че може би това не е момичето, което може да те направи истински щастлив.Може и да не съм права в преценката си, не ви познавам, не знам какви са ви отношенията.

Ice_Queen
03-02-2007, 14:04
Любовта е много временно явление при повечето хора...гнусно е когато при теб не е така и останеш сам самичък/а с тази любов.Много пъти съм се питала може ли да се върне нещо изгубено,дали може да се породи отново любов в човек който я е изгубил..надявам се да може.
Това че си изгубил това чувство на близост ,говори само че ти трябва малко почивка и осъзнаване на ситуацията.Хвърлянето от момиче на момиче не помага..така само се натрупват нещата ,вместо да ги изстрадаш,ако искаш да ги поправиш или..унищожиш.. :cry:
Не слушам чалга,но ето този текст ми се вижда подходящ за момента :
Невъзможна с теб е любовта..Невъзможна до болка,но възможна пак ще бъде тя.Щом вървим в една посока аз и ти,и тогава ще спре да боли..

bARbiTy
03-02-2007, 14:09
i kvo sportuvash? :roll: :roll:

03-02-2007, 16:55
Всички сте прави в преценката си и благодаря ви за мненията. Ще реша какво да правя..засега си нямам и на представа.


i kvo sportuvash? :roll: :roll:

Баскет и волейбол

ThePainIsReaL
03-02-2007, 17:38
За спорта браво !!! А колкото дотова , че си "лед" .. Мисля , че е нормала реакция при наранените хора , и аз съм същата . Не те съветвам обаче да спреш да излизаш с други момичета , тогава ще станеш сам , което често е непоносимо . Просто не излизай с такива , които можеш да нараниш .

Ice_Queen
03-02-2007, 17:46
Лед..някога 1 др човек така казваше че ще стане..накрая май наистина стана..и самия той е нещастен от това..и аз си го казвах някога...и може би и в тва се превръщам...
не ставай лед или поне не губи надеждата че твоето малко огънче те чака някъде...

bARbiTy
03-02-2007, 18:46
abe nai-dobre si gledai sporta,nedei da tyrsih da q namerish taq det shte e razlichna tq sama shte doide

03-03-2007, 20:25
Приключихме с момичето. Ще си дам почивка, докато не разбера, че наистина съм готов за връзка, в която ще покажа че наистина мога да ОБИЧАМ някоя :) Благодаря ви

A_Loving_Girl
03-03-2007, 21:15
Приключихме с момичето. Ще си дам почивка, докато не разбера, че наистина съм готов за връзка, в която ще покажа че наистина мога да ОБИЧАМ някоя :) Благодаря ви

Все пак от прекалено мислене един ден да не останеш сам,замисли се!

POLA^_^
03-04-2007, 06:20
Приключихме с момичето. Ще си дам почивка, докато не разбера, че наистина съм готов за връзка, в която ще покажа че наистина мога да ОБИЧАМ някоя :) Благодаря ви

Все пак от прекалено мислене един ден да не останеш сам,замисли се!
и?!от страх д ане остане "един ден" сам да се мята на първата дето му връзва ли..!?........
Пич,гледай си живота....като не те прави щастлив няма тръпка и т.н...защо да си с нея и изоб6то какво го мизлиш?!

Bacard1
03-04-2007, 06:22
Доста време бях нараняван от момиче, което обичах, но то не ми отвърна на чувствата. Реших, че е време да се стегна и да изолирам всички чувства към момичетата и да си гледам учението, спорта и приятелите. Направих така и след 1 месец ( на 14ти февруари) излязох със (може би) сегашната ми приятелка. Всичко се получи повече от перфектно, но..постоянно се за нещо се дразниме. В смисъл, че ако нещо я базикна и тя ми се сърди, но не от онова сърдене, където да не си говорим. СЛед малко или тя или аз отивам при нея/ тя при мен/ и ме целува. Днеска пак стана така и вече 1 седмица е така ( всеки ден нещо се дракаме). Вчера цял ден не бях в града и тя постоянно ми пишеше, звънеше ми и си говорихме, което ми показва, че не съм й безразличен. Всички говорят как ме гледала влюбено, как не знам си кво..защо аз не мога да изпитам нещо към нея? Защо съм толкова..Преди няколко месеца я харесвах, но тя тогава не ми отвърна и реших да пробвам с друго момиче (което обикнах), но не се получи и от тогава сърцето ми "е" лед. Много трудно мога да разкрия чувствата си към нея, защото..може би ме е страх да не ме нарани..не знам, може би е по добре със сегашната да се разделим и да престана да я наранявам, защото виждам, че не става както трябва. Още първата целувка с нея аз НЕ усетих нищо. Нямаше го онова чувство за щастие, любов..просто ми беше безразлична. Много раздяли съм преживял и това ме е направило толкова безчувствен. Когато съм с нея се опитвам да покажа колко много е спечелила, след като ме има, но не мога да покажа всичко напълно...страх ме е да не ме нарани.

Исках просто да споделя..

наистиан е така страх те е да не те наранят отново...и те разбирам наранили са те гадно...секи нормален човек би постъпил така...но защо да се разделяш с нея като се дракате секи ден...аз имам едни приятели дето се дракат вече 4 години...а още са заедно и още се обичат..!!!няма смисал...а вече като ти не чустваш нищо е това вече е проблем...тука вече трябва да се шпозамилиш мнм сериозно..дали да се разделите или да си останете още двамата...аз лично бих изчакал още малко време да вида докаде ще стигнат нещата...!!!!ако толкова се карате ще скусате...не след дълго време!!!

03-04-2007, 08:39
Всеки един от вас е прав,но просто не виждах смисъл на връзката ни. Тя не е от нашия град и през по дългите ваканции си отива и не се виждаме. Аз съм постоянно зает с тренировки и училище и не мога да й обърна нужното внимание, но когато имам мъничко свободно време, го споделях с нея. Нямах никакви чувства към нея, но тя към мен имаше. Много ми се молеше да й дам шанс вчера, но просто като нямам чувства, защо я да държа при мен, а не я пусна и да намери истинското щастие другаде, с някой друг? Преди 4-5 месеца се опитвах да я спечеля, не успях. Пробвах с друга, в която се влюбих и нещата станаха за съвсем кратко и от тогава съм камък, лед. Не мога да разкрия чувствата си км никоя, защото ме е страх да не ме нарани, да не се подиграе с мен. Сега искам да си дам почивка и когато срещна истинското момиче ще се боря много за нея и тогава ще покажа колко много мога да бъда романтичен, и че МОГА да обичам. Тя искаше от мен невъзможното..да кажа, че я обичам. Но защо да й го казвам, след като нямам никакви, ама абсолютно никакви чувства към нея? Тя ме ревнуваше от приятелите ми, държеше ме далеч от тях, но аз не можех да го позволява това. С едно момиче съм много, много близък приятел и тя се опитваше да ме откъсне от нея. За мен приятелите са на първо място, след това е гаджето. Такива с моите принципи, ако някой не е съгласен да ме поправи :) И още веднъж ви благодаря за всички съвети.