PDA

View Full Version : За вас момичета



Роничка
03-02-2007, 11:14
Здравейте.Моите въпроси към вас са:
1.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби
2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал
3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате
4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса
5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е
6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА"
е ТОВА СА ВЪПРОСИТЕ,ОТГОВОРИТЕ СА ОТ ВАС

Роничка
03-02-2007, 11:18
хаиде де не се срамуваите а казваите.тези които само гледат са тъпанари

malka_sladuranka
03-02-2007, 11:22
1.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби - първо подбирам си партньорите и няма такава опасност, освен това мисля, че е ясно, че след като съм с някой половин година наприме, съм го направила...

2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал - не смятам, защото го правя само с приятеля ми

3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате - ще му счупя зъбите (ако е момче - приятеля ми ще му ги счупи)

4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса "Аз я е*а, тя ме целува" :smt012

5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е - нямам косми :shock: иначв ако имам (по незнам каква причина) не бих правила

6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА" - ще му кажа да се научи на обноски и освен това не му влиза в работата...

malka_sladuranka
03-02-2007, 11:23
хаиде де не се срамуваите а казваите.тези които само гледат са тъпанари не обиждай... :smt018

03-02-2007, 11:25
interesna tema :) zna4i sega 6te ti dam moite otgovori:
1- nqma ni6to lo6o v tva da pravi6 svirki,tva e sex..po to4no tova e taka nare4eniq oralen sex,pak e vid sex.
2-po princip na edin muj mu haresva da mu pravqt svirki oba4e posle mn obi4a da se hvali..tva e mn kofti za nas jenite...da pravi6 svirki na partniora si ok:) nqma ni6to lo6o no ako re6i6 da pravi6 na nqkoi si...predi tva se zamisli dali si stryva?!!
3-6te se zasegna mn qsno!oba4e nikoi nqma pravo da mi kazva kakva sum..za6toto nikoi ne e idealen seki pravi gre6ki..taka 4e ot takiva obidi ne bi trqqlo da se zasqgame..makur 4e trqq da si vzemame pouka ot gre6kite si!
4-ebane..koeto spored men zvu4i super vulgarno ili puk kato nqkoi kaje: e taq e ebah [-(
5-da 6te mi e malko kofti..no se pak ako go pravi6 s priqtelq si ne mislq 4e ima golqma polza da se pritesnqva6 ot nego!
6-emi bih mu kazala 4e s prostaci ne si gubq vremeto i dali e brusna ili ne tva nego ne go zasqga!!!

tva sa otgovorite mi :lol: nadqvam se da ti poslujat :)

positive
03-02-2007, 11:41
xaxxaaxaxaxaxax ako nqkoi me pita takiva ne6ta i me kara da pravq ne6to bez az da iskam , 6te mu razbiq mutri4kata :lol:

frozenrose
03-02-2007, 11:45
.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби -Обидно е щот тва си е нещо лично между нас!Щом е разтръбил,значи не го е заслужавал! :? 2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал -Не,според мен не е обидно защото ми харесва,стига да имам чувства...А е обидно да прайш на някой мухлю,дет не го ебе за теб! ;-) 3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате -Зависи кой-Ако е поредния дет не съм му вързала според вас ще ми пука ли :wink: 4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса -Много са,но най-гадната е"тъпчене",или"да топна чушката в боба"
5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е -Да ще ми е неудобно :oops:
6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА"
е -Не мисля за нужно да му отговарям :smt005

ro6li4ka
03-02-2007, 12:03
1.Ми при положение че съм го направила не би ми било проблем хората да знаят...че не им е работа не им е ама като иска да се хвали момчето да се хвали...
2.Да се повторя щом съм го направила значи не го считам за унижение...
3.Зависи много кой го казва...иначе аз си знам каква съм и кое защо съм направила...ако не им харесва проблема е на другите не мой :)
4.Мисля че е "клатене"
5.Не бих...нямам точно обяснение за това..просто не ми харесва идеята :)
6.Със смях...ама определено ще е някъв простак ако зададе точно така формулиран въпрос... :)

radito
03-02-2007, 12:05
1.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби-е кво пък толкова срамно има, че съм направила свирка???
2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал-твърдо НЕ
3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате-изобщо пък не ме ебе кво мислят за мене!нали аз си знам каква съм!
4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса-мммм незнам....не се сещам!примерно да изплющя може би!макар че звучи и якичко!хихи!
5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е-определено предпочитам да съм без косми!
6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА"-ще му кажа "не" и ще го попитам дали иска той да ми я обръсне! :lol: :smt005

Bleed_heart
03-02-2007, 12:33
1.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби-ми ще ми стане кофти
2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал-мм нз за обидно,но съм страшно гнуслива и затова правя мн рядко
3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате-ще му кажа да се запита той къв е след като курва като мен не би му вързала,др вариант е да си замълча
4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса-поря(един обясняваше ей тая как я порнах за някво момиче..)
5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е-попринцип съм притеснителна и ще ми е супер неудобно,но моя ми обяснява,че не го бърка...
6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА"-ще му покажа среден пръст и ще подмина

OtherDimension
03-02-2007, 12:35
xaxxaaxaxaxaxax ako nqkoi me pita takiva ne6ta i me kara da pravq ne6to bez az da iskam , 6te mu razbiq mutri4kata :lol:

дали верно ?

Insatiable
03-02-2007, 13:13
1.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби - Да.Обидно е според мен, но няма такава опасност.
2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал - Правила съм го само на един човек /приятеля ми/ и не мисля да правя на други... Иначе ако почна на всеки охооо.... обидно ще ми е доста :) Нооо и за тва няма опасност, няма да стане.
3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате - аз съм на принципа "убий противника с мълчание"
4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса - "ръгане"
5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е - Не, не бих. За това винаги си ги махам хах :)
6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА" - Ще му кажа, че не го засяга :)

заро
03-02-2007, 14:28
виж сега моме

не виждам какво има ако всички знаят че правиш орален секс...
да си кажа не познавам нито една жена която да не прави ... но не на всеки срещнат , ако ме разбираш ...

не виждам какво те интересува кой как вика на секса ... така че няма какво да ти отговарям на това ...

ако имаш косми не виждам кое му е смешното нито срамното , всеки има , повечето си ги махат , други си правят "прически" , тети не , въпрос на лично мнение , по този въпрос питаи някоя по-голяма приятелка да кажем над 23-4-5 годишна , защото пиклите тук ще ти кажат че е срамно ,а всъщност немогат да кажат кое точно е срамното , освен че така било "общоприето" ... ако и това успеят да кажат :>

а на крайно духовития въпрос "бръснеш ли сливата" , ако питаш мен не би казала нищо , защото с бавноразвиващи няма какво да говориш :)
а определено трябва да си или бавноразвиващ или абсолютен боклук за да кажеш такова нещо на момиче ...

naia
03-02-2007, 14:35
1.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби -да...та това е лично защо трябва да разбират всички..

2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал -зависи от ситуацията....

3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате-първо ще го попитам защо мисли така,след това ще му кажа няколко приказки и ще го сритам

4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса -не се сещам

5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е -не бих го правила по точно би ме било срам....

6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА"
-ще му кажа -Искаш ли да провериш,бе пич

kukli4ka__
03-02-2007, 14:44
1.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби -това означава че е недорасъл малък олигофрен ще побеснея,но и аз ще съм виновна защото няма да съм предвидила какъв тъпанар е той
2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал -свирките са много хубаво нещо и са неразделна част от любовната игра секса без свирка е като кафето без цигара.не бих лишила партньора си от това удоволствие и не мисля че е унизително
3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате -не се обиждам все ми е тая кой какво мисли за мен не ме засяга ни наи малко
4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса -плющене,ръгане и т.н.
5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е -не бих допуснала да имам косми,а ако случайнио се случи ще ми е неудобно,освен ако не е с човек с който съм правила секс и преди това
6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА" -ще се изсмея а ако е познат и е попитал на майтап ще му отговоря

krem4et0
03-02-2007, 15:31
1.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби-Правила съм само на 1 и той не тръби за тези неща. И да разтръби-няма проблем-все пак сме отдавна заедно.
2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал-НЕ ми е обидно,защото го правя на човекът, който обичам, а и той отвръща със същото. Не съм използвана-правя го,защото ми харесва!
3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате - Преди време 1 познат ме нарече и просто повече не съм го виждала. Нищо не правя- просто изключвам подобни хора от обкръжението си!
4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса-ебане не ми допада особено.
5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е- Не винаги съм супер обезкосмена,ама си правя секс. Голяма работа 2-3 косъма на кръст.
6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА"-Теб вече не те бръсна за човек ще му кажа.
е ТОВА СА ВЪПРОСИТЕ,ОТГОВОРИТЕ СА ОТ ВАС

03-02-2007, 16:53
1.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби - първо подбирам си партньорите и няма такава опасност, освен това мисля, че е ясно, че след като съм с някой половин година наприме, съм го направила...

2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал - не смятам, защото го правя само с приятеля ми

3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате - ще му счупя зъбите (ако е момче - приятеля ми ще му ги счупи)

4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса "Аз я е*а, тя ме целува" :smt012

5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е - нямам косми :shock: иначв ако имам (по незнам каква причина) не бих правила

6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА" - ще му кажа да се научи на обноски и освен това не му влиза в работата...



Приятелят ти да не Рамбо...чей че се изплаших :lol: :lol:

malka_sladuranka
03-02-2007, 16:58
1.Според вас обидно ли е да ппавите свирки на момче и то да разтръби - първо подбирам си партньорите и няма такава опасност, освен това мисля, че е ясно, че след като съм с някой половин година наприме, съм го направила...

2.Обидно ли е за вас да правите свирки т.с. смятате ли че ви имат за парцал - не смятам, защото го правя само с приятеля ми

3.Ако някой ви нарече курва как ще реагирате - ще му счупя зъбите (ако е момче - приятеля ми ще му ги счупи)

4.С коя най-отвратителна дума сте чули момче да определи секса "Аз я е*а, тя ме целува" :smt012

5.Бихте ли правили секс ако имате косми от долу т.ц. неудобно ли щв ви е - нямам косми :shock: иначв ако имам (по незнам каква причина) не бих правила

6.Как ще реагирате ако някой ви пита "БРЪСНЕШ ЛИ СЛИВАТА" - ще му кажа да се научи на обноски и освен това не му влиза в работата...



Приятелят ти да не Рамбо...чей че се изплаших :lol: :lol:
Не споменах ли, че е Тайсън.... :smt017

Trisha1991
03-02-2007, 17:03
1. Не! Дори го смятам за престижно. Така ти се изграджа имидж и още повече момчета те търсят.
2. Харесва ми, възбужда ме и го правя. Да си мислят каквото искат. Аз данък обществено мнение не заплащам!
3. Обикновено съм кyрва за тези мъже, на които не съм им пуснала. А щом не съм го сторила, значи не са си стрували. Съответно и мнението им за мен е баз всякакво значение.
4. Не се сещам за такава дума. Всъщност има една селска - кецане
5. Ходя редовно при козметичката си и не допускам подобни неща. Но в краен случай, ако съм на самотен остров и ми се наложи, пак ще правя секс. Едни косми не биха ме спряли, въпреки че няма да ми е комфортно да имам дори и съвсем малко неепилирани места по себе си.
6. Ако е готин, ще му кажа "Провери лично" или нещо от сорта. Ако е тъпак, ще го изгледам кофти, така че да се смръзни.. и зависи от настроението ми, може и да му отговоря.

England
03-02-2007, 17:11
Единственото,което мога да кажа от позицията си на един вече непубер,който се е справил с комплексите си за малоценност,които 99% от форума избива,е че мненията на Триша не само не ме дразнят,но определено ме заинтригуват,да не кажа възбуждат! :mrgreen: А за бебетата с фалшив морал ще кажа,че винаги съм давал на приятелките си да ми изневеряват ако желаят,но единствено с хора,които не съм виждал и никога няма да видя-е друг е въпросът,че те не са го правили... :-D

Trisha1991
03-02-2007, 17:14
винаги съм давал на приятелките си да ми изневеряват ако желаят,но единствено с хора,които не съм виждал и никога няма да видя

С това изказване действително си проличава, че си НЕпубер! Хубаво, че им го казваш, дано неколцина прозреят какво се опитваш да им кажеш с това наистина!