PDA

View Full Version : edin vapros za dietite



kristinas
03-02-2007, 12:54
Здравейте! Няколко години се занимавах със спорт, но се наложи да прекъсна, тъй като съм седми клас и трябва да уча много. Сега се чувствам ужано поради липсата на движение. Спортът ми даваше хубава фигура, обаче сега я загубих. Не че съм надебеляла - просто бедрата ми се отпуснаха ужасно и сега адски много мразя тялото си. Искам да пазя диета, но майка ми е твърдо против - казва, че било много вредно. Не мога да пазя диета тайно от нея, защото съм много зле с готварството и тя е тази, която трябва да ми готви. Старая се да се движа колкото се може повече, на ефект няма ](*,) Какво да правя? Помогнете, PLS!

03-02-2007, 13:16
Zdrasti,az sushto sum 7-mi klas i sushto maika mi e protiv dietite,no moga da ti dam edin suvet,koito e mnogo chesto sreshtan.Vseki den predi vsqko qdene pii po 1 chasha topla voda i pii mnogo technosti,sushto taka ne smesvai hranite t.e.sladko-soleno plodove-testqno i t.n.. Sestra mi otslanba taka s kum 6 kilograma.Produljavai s razhodkite i hapvai umereno. :) Nadqvam se da sum ti bila polezna :) Uspeh!

kristinas
03-02-2007, 13:20
Mного ти благодаря, ще опитам!

03-02-2007, 13:33
kakvo iska6-da otslabne6 ili da se stgne6.ako e vtoroto po-dobre pravi uprajneniq,ti4ai,moje da se zapi6e6 na nqkakuv sport ili da hodi6 na fitnes,za6toto s otslabvaneto tqloto se otpuska i samo mazninite se svalqt,za stqgane ti trqbvat uparajneniq.a ina4e znam 4e predi vsqko qdene moje da pie6 po 1 s.l. smeseni olio i ocet i taka ne ti se lepi hranata.ne sum sigurno dali deistva,no ni6to ne ti pre4i da probva6.i ako nqma6 nujda da svalq6 kilogrami ne pazi dieti.

Lorraine
03-03-2007, 17:36
Vseki den predi vsqko qdene pii po 1 chasha topla voda i pii mnogo technosti,sushto taka ne smesvai hranite t.e.sladko-soleno plodove-testqno i t.n.. Sestra mi otslanba taka s kum 6 kilograma.Produljavai s razhodkite i hapvai umereno. :) Nadqvam se da sum ti bila polezna :) Uspeh!Съгласна съм :-)

AySiToOo
03-03-2007, 19:12
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na li4niq lekar. Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo