PDA

View Full Version : Това ме раскъсва!!! :(



krisi_pisi
03-02-2007, 13:33
Значи ето кое е това нещо което много ми тежи на съвеста.
Моята най-добра приятелка(която е от български произход) има сериозен приятел ,който обаче е от мълцинството(циганин нещо такова).Забелязох че той не е като другите тои дори и неприлича на тях освен по цвета си,значи той е много умен учи информатика ,знае 3,4 езика един от който е английския и сякви такива.
Тя ми каза за него и аз се отдръпнах от нея, защото ме е страх ,но незнам от какво може би , защото на нея ще и се подиграват и ме е страх да не понат и на мен. Тя е на 16 ,а той 26.Каза ,че един към друг имали сериозни чувства и каза дори и да остане без приятели и без всичко избира него..............Та въпеоса ми е:
Според вас правилно ли постъпвам със държанието си към тях? Немога да я разбера как може да го обича ,но него е избрала,но го е избрала и няма изход от 1 година са заедно.
:smt010 според вас какво трябва да направя? Как да постъпя та тя ми беше и ми е най-добрата приятелка? :smt009

Fucking_Bitch
03-02-2007, 13:40
Щом ти е приятелка,не мислиш ли че трябва да я подкрепиш,каквото и да става?Какво като е циганин,всяко правило си има изключения!Пък и ти сама каза,че момчето явно не е глупаво,от това което прочетох ми се видя много по-свестен от доста българи дори...Мисля,че трябва да си промениш отношението...Пък и никой не те задължава да си приятелка с него,просто спаси приятелството,на което очевидно държиш.

krisi_pisi
03-02-2007, 13:46
Благодаря за съвета

03-02-2007, 14:10
estestveo,4e trqbva da q podkrepi6,nali ti e priqtelka vse pak?kakvoto i da napravi budi do neq.za men cigani sa tiq deto kradat i rovqt po kofite.tova mom4e,priqtelq i qvno ne e ciganin,a cveta na kojata kakvo zna4enieima izob6to.a puk ako nqkoi se podigrava kakvo ot tova,mainata im.za6to mnenieto na drugite e po-vajno za teb ot priqtelkata ti?

LaFee
03-02-2007, 14:55
Мислиш,че приятелката ти е врътнала,защото гаджето й не е поредният сега-мега-ултра тъп гъзар? Срамуваш се от нея,защото е избрала него,а не предималкоспоменатият момък? Срамуваш се от нея,защото този,който харесва (обича) знае много езици,умен е ,но е циганин ? Срамуваш се от нея? От приятелката си? От най-добрата? Та каква приятелка си ти,щом не можеш да премеш ,че тя е избрала него. Не трябва ли ,като приятелка ти да й помагаш,да я изслушваш?
Виж,не исках с горните няколко реда да ти се карам или нещо такова. Просто как може да задаваш въпроса,дали си постъпила редно,ако се отдалечиш от нея. Не знам...лично аз смятам,че приятелството не се измерва само с хубавите моменти,само с веселието. Да превъзмогнеш трудностите-това също е важна част. Да кажем,че наистина започнат да й се подиграват ,заради приятелят на въпросното момиче,изоставят я хората,на които е вярвала,които е смятала за приятели,изоставиш я ти. Да,тя е казала,че избира него,но винаги до нея трябва да си ти (нали си й най-добра приятелка).

krisi_pisi
03-02-2007, 15:44
Мислиш,че приятелката ти е врътнала,защото гаджето й не е поредният сега-мега-ултра тъп гъзар? Срамуваш се от нея,защото е избрала него,а не предималкоспоменатият момък? Срамуваш се от нея,защото този,който харесва (обича) знае много езици,умен е ,но е от циганин ? Срамуваш се от нея? От приятелката си? От най-добрата? Та каква приятелка си ти,щом не можеш да премеш ,че тя е избрала него. Не трябва ли ,като приятелка ти да й помагаш,да я изслушваш?
Виж,не исках с горните няколко реда да ти се карам или нещо такова. Просто как може да задаваш въпроса,дали си постъпила редно,ако се отдалечиш от нея. Не знам...лично аз смятам,че приятелството не се измерва само с хубавите моменти,само с веселието. Да превъзмогнеш трудностите-това също е важна част. Да кажем,че наистина започнат да й се подиграват ,заради приятелят на въпросното момиче,изоставят я хората,на които е вярвала,които е смятала за приятели,изоставиш я ти. Да,тя е казала,че избира него,но винаги до нея трябва да си ти (нали си й най-добра приятелка).


Всъщност благодаря ти(Виж,не исках с горните няколко реда да ти се карам или нещо такова.) :) думите ти ми подействаха много добре.
Но какво ще стане като се оженят,а после и децата им? :?

LaFee
03-02-2007, 20:23
Ти пък сега ги ожени хората.
Все пак са млади все още,кой знае какво им е в главата на днешните младежи. Колкото и да не обичам да го казвам-всяко хубаво нещо си има край,така че не вярвам да се оженят,а пък за деца...не.

koalka
03-02-2007, 21:50
Разликата им е доста голяма, но това сега няма значение.За Бога тя ти е най-добра приятелка, толкова ли те интересува мнението на другите хора, а не на нея?Явно си готова за една така ГЛУПОСТ да я зарежеш.

suletka___
03-04-2007, 12:21
Qvno ne si i tolkova dobra priqtelka shtom si postapila taka , sajalqvam za iskrenostta . Tq obicha nego , no tova nqma obshto s vashite vzaimotno6eniq . sama kazva6 4e zaradi nego si im aprobemi i ti i suzdavash oshte edin kato s eotdale4ava6 ot men .. Strah te eda ne te pognat ... !? Omg ... za boga ako naistina q 4ustva6 tolkova blizka stiga si se pritesnqvala kakvo hste kajat nedoraslite pikli i drisliovci ... badi do neq tq ima nujda ...

sexa_na_kompleksa
03-04-2007, 12:37
Щом ти е приятелка,не мислиш ли че трябва да я подкрепиш,каквото и да става?Какво като е циганин,всяко правило си има изключения!Пък и ти сама каза,че момчето явно не е глупаво,от това което прочетох ми се видя много по-свестен от доста българи дори...Мисля,че трябва да си промениш отношението...Пък и никой не те задължава да си приятелка с него,просто спаси приятелството,на което очевидно държиш.

=D> =D> =D>

Fucking_Life
03-09-2007, 18:53
:smt005 :smt005 :smt005 Ама и ти си една приятелка...
По добре я остави тя няма нужда от такава приятелка като тебе :!: :!:

WindfaLL
03-10-2007, 17:41
Ти не си й никаква приятелка(пък и най добра)-как може да я зарежеш???Аз абсолютно винаги бих подрекипа най добрата си приятелка,каквото и да прави...Независимо от чуждото мнение....

f_pld
03-11-2007, 12:06
e toi ne e li 4ovek?to4no v takiva momenti se razbira koi sa ti fr i koi ne...PODKREPI Q!v kraina smetka ne trqa da ti puka tolkova za mnenieto na horata.ne iskam da te sadq,no 6tom se obi4at i sa 6tastlivi zaedno...nqma zna4enie kakav e(ciganin,italqnec,balgarin ili t.n.)vajnoto e da se obi4at,da se razbirat i tva e!ne mislq,4e i e mn lesno da e sama sre6ty vsi4ki i te savetvam kolkoto se moje po-barzo da i dade6 1 priqtelsko ramo,4e daje i da i obqsni6 kvo ti e ... 6te te razbere,no vajnoto e da i pokaje6,4e darji6 na neq,ako naistina e taka!aide kasmet i da ne ti puka ;-)