PDA

View Full Version : kum momi4etata



zaharosan vinkel
03-02-2007, 13:52
6te bada direkten:poneje sporime s edni priqteli po kakuv tip mom4eta si padat bol6instvoto ot mackite ot foruma vi pitam:rusi,4erni,svetlo ili tamnooki,visoki ili niski,romanti4ni ili mujkari,sportni naturi ili ne?Blagodarq na otgovorilite!!! :)

Fucking_Bitch
03-02-2007, 13:56
Няма определен тип.Трябва да ме спечели,да е забавен и без прекалено сладникави изпълнения.Я да видим другите сега?

sexy_momi4e
03-02-2007, 14:01
Sigurno na vsi4ki 6te im prozvu4i stranno,no pove4e me kefqt 4ernokosite,ne mnogo visok i nai ve4e mil i romanti4en :roll: nadqvam se da sum vi pomognala

bARbiTy
03-02-2007, 14:03
mmm nai-veche sportisti ;-) ako ne e sportist pone da e qk,che kato me gushka da se skriq v nego :D

Valar
03-02-2007, 14:15
Пропуснал си бръснати момчета мнението ви за тях също е важно!?

koalka
03-02-2007, 14:42
И аз нямам определен тип момчета. :wink:

HopeLesss
03-02-2007, 15:06
Като се замисля, обикновено ходя с момче, което не е мой тип по принцип, но съм намерила нещо много повече. Иначе ме кефят момчета с тъмна коса и светли очи или тъмна коса и тъмни очи.

Vaniushkata
03-02-2007, 15:10
4ерна коса,задължително висок,леко грубоват,но в същото време мил,спортна натура,но ако е прост идиот и пари да ми дават няма да съм с него.:)

white_chik
03-02-2007, 15:29
Ами аз лично си падам по ниските момчета,защото и аз съм ниска,а колкото до цвят на косата и очите,това няма никакво значение за мен.Момичетата си падаме по всякакви момчета,различни вкусове.Най-важното е да ме разбира и да ме кара да се смея.

fillis
03-02-2007, 15:47
spored men i sored moite kriterii az tarsq mom4e koeto da evisoko svetlo romanti4no i sportna natura :D:D: nomn rqsko se sre6tat takiva mom4eta:S:S:S:S:S

malkoto^f
03-02-2007, 16:08
Nqmam opredelen tip momcheta.Haresvam mnogo zabavnite,no ne prekaleno mnogo zabavni,zashtoto nqkoi prekalqvat i seriozno nemoje da se govori s tqh :wink:

sledko_f>93
03-02-2007, 16:13
Баси повърхностния човек е автора(нищо лично)!

Bleach
03-02-2007, 16:23
Е това е много странно..Висок съм,със сини очи ,руса коса,тренирам фитнес от 2 год. и по тая логика трябва да съм ибати секса..Забавен съм и не чак толкова грубоват.. :-k

Tempestjuji
03-02-2007, 16:49
по-високи от мене..тъмни коси..очите не ме интересуват..спонтанни...

malkata_ani
03-02-2007, 16:56
kato na4alo trqbva da e otgovoren,za kosite i o4ite nqmam opredleni kriterii za6toto vav vseki moje da otkrie6 nai-prekrasnite o4i v koito da se oglejda6 stiga da go obikne6...kato tqlo mnogo haresvam silnite race naprimer i da trqbva da e golqm,za da moga da se skriq v nego kato me gu6ne :) no tova ne e nai-vajnoto,vinagi moje da obikne6 nqkoi koito ne otgovarq na nito edin ot kriteriite ti i to4no tova e hubavoto :) 4e sam se iznenadva6 ot sebe si

SupremacyGirl
03-02-2007, 17:50
6te bada direkten:poneje sporime s edni priqteli po kakuv tip mom4eta si padat bol6instvoto ot mackite ot foruma vi pitam:rusi,4erni,svetlo ili tamnooki,visoki ili niski,romanti4ni ili mujkari,sportni naturi ili ne?Blagodarq na otgovorilite!!! :) Виж сега, мен ми се е случвало да харесам две абсолютно противоположни момчета,които нямат нищо общо. Просто всеки си има своя чар...

strawberry_girl4e
03-02-2007, 18:25
mi ne mislq 4e ima opredelen tip mom4eta koito haresvam...primerno za edno mom4e edva li predi sym si se predstavqla s nego no ne6tata se promenqt i tva mu e hubavoto. ne mislq 4e o4ite kosata i dr sa tolkova vajni no se pak i tva se gleda v edno mom4ence :D abe ima mn razli4ni mom4eta i mn razli4ni momi4eta se nqkoi den 6te se sre6tnat i 6te se obi4at :smt008

shemetaa
03-03-2007, 12:10
ve4e ima podobni temi...nqmam opredelen tip...vinagi sa razli4ni po harakter pone,a na van6en vid sa nekfi tamnooki i malko po-visoki ot mene...

PoisoNGirL
03-03-2007, 12:23
to vseki si ima sobstveno mnenie po vuprosa,no lichno za men...Brusnata glava ili 1-2nomer(ako i makosa da e tumna),visok i slab s tumni ochi.Tova za vunshniq vid.Ako moje da e simpatqga,umen i zabaven cena nqma da ima :mrgreen: 8) spomenah li pristrastieto ako moje da ne e s gazarski drehi :roll:

aP0kAlIpSiS
03-03-2007, 12:38
Ами по принцип погледа ми привличат : високи,с черна коса или с черни очи,слаби,защото прекалено развитата мускулатура не ме кефи особено.
Но съм харесвала и пълната противоположност(без висок).Просто момчето ме е заинтригувало с друго качество.

sh3_1s_7h3_0n3
03-03-2007, 13:03
като видя момчето или ми става симпатично(ми харесва) или не... с'я ако ти кажа харесвам тъмноооки, тъмнокоси, спортистчета и т.н. т'ва е мн общо (говоря за физически характеристики)... и накрая насреща ми застава няк'ъв такъв обаче с мн смачкана физиономия...с 3 очи, зализан на път и нос като отварачка... и к'во да му харесвам?! туй са големи глупости... как изглежда момчето на живота ти... някой като ме пита нещо подобно и първо започвам да изброявам душевните качества... но тъй като ти в темата беше наблегнал на физическите...за това ти дадох такъв пример...

EvilBrunette
03-03-2007, 13:27
Лично аз повече си падам по чернокоси романтици - нещо от типа Ville Valo :oops: :-D

rumkata_18
03-03-2007, 14:08
AZ nikoga ne sum izpitvala tova 4uvstvo lubov.Mnogo iskam da q izpitam, iskam nqkoi koito da me obi4a i az nego.Predi vreme ima6e edno mom4e az go xaresvax daje se vlubix, no toi ne me zabelqzva6e i s vremeto se u4ujdixme toi si xvana gadje,a az kato razbrax mnogo me zabolq i do den dne6en q izpitvam taq bolka, no o6te go obi4am dori da e s gruga sega.Iskam da mu kaja no vse nqmam smelos.Neznam kakvo da pravq.Shom go vidq surceto mi bie ludo. :smt007

03-03-2007, 15:07
az xaresvam 4ernokosite,visoki mujkari :-D

Reich_06
03-03-2007, 15:20
висок,тъмна коса и сини или зелени очи!а иначе дали трябва да спортува или не...няма голямо значение,само да не е футболист!

03-03-2007, 15:49
Trqbva da e 4aroven.Ne e neobhodimo da prili4a na maneken.Daje manekeniete ne me privli4at s ni6to.Trupkata kum daden 4ovek ne zavisi ot vun6niq vid.

In4iTu_
03-03-2007, 16:03
6te bada direkten:poneje sporime s edni priqteli po kakuv tip mom4eta si padat bol6instvoto ot mackite ot foruma vi pitam:rusi,4erni,svetlo ili tamnooki,visoki ili niski,romanti4ni ili mujkari,sportni naturi ili ne?Blagodarq na otgovorilite!!! :)

Предпочитам тъмнокоси и тъмнооки..е може някакви зелени очи.., по възможно да е висок(защото аз съм нисичка и...да има някакъв контраст :lol: ), романтичен и забавен...Сама не си вярвам, че може да съществува.. :?

sweety_91
03-03-2007, 16:04
Нямам определен тип!Харесвала съм напълно противоположни момчета! :roll:

sweet_DENI_f
03-03-2007, 17:33
еми всъщност нямам такива критерии към някое момче ... в смисъл трябва да ми харесва прсоото .. харесвала см пълни противоположноцсти...
Но все пак:
-Ако е с тъмна коса предпочитам да е с тъмни очи
-Ако е със светла коса - със светли очи
Иначе задължително да е висок , слаб ( в смисъл да има хубаво тяло) и хубава прическа

тва са външните фактори :)

PoisoNGirL
03-03-2007, 18:02
to mai izliza,che vsichki momicheta haresvat tumnokosi...
izvod:MOMCHETA SPRETE DA SE IZRUSQVATE!

03-03-2007, 18:57
Kvoto i da kajete, klasikata si e Rus pich sys sini ochi... :wink:

crazy_BITCH``
03-03-2007, 19:05
z haresvam nabitite no ne 4e gledam tolkova muskolite.. da haresvam myje koito se poddyrjat rus ili s 4erna kosa nz.. nqma golqmo zna4enie.. kakto i az sega sma s 4erna kosa no smqtam da se izrusq za da promenq malko stiula si.. i posle ko li 6te mi hrum,ne seedno nqkoi da me haresva s 4erna kosa sega pak kato se izrusq i da sam im grozna zatova nqma zna4enie kosite i o4ite no da e visok opredeleno :P~ i s 4arovna usmivka :))) :smt008

03-03-2007, 19:29
az xaresvam 4ernokosite,visoki mujkari :-D
хех..., дам... и аз така.Но това не значи, че светъл мъж не може да спре погледа ми! :) (случва се постоянно)...Лично аз никога не съм харесвала момченца(безотговорни, неориентирани, все още непорасли)...това като цяло.Твърдо против, т. нар. "гаджета под чехъл".(Които нямат свое мнение, винаги затварят очите си, независимо от глупостите на приятелката си, винаги плащат сметката, отстъпват, дори да са сигурни в правотата си...- имам вдъхновение:))
Няма какво да се лъжем, външният вид има значение!Не, не говоря за ръст и обиколки, по скоро за някаква симетрия(относно физиката) и мъъъничко вкус(да не кажа стил:)).
Деца, да кажа още нещо:Обзалагам се, че още догодина, ако не след 2, с усмивка ще се сещате какви дребни неща са ви вълнували, радвали, разстройвали......А тогава ще ви вълнуват не по-големи, да ги нарека, "глупости"(без обидени), но това е без значение, животът си минава, всички се променяме, не с годините, а с дни!!!Усмивки за всички и...не се давайте на пубертета!!!Dance for life!!!

krem4et0
03-03-2007, 19:41
Тъмнокоси, не много високи ама не и дждуджета, сладки и невинни на вид, с хубава усмивка и нежна душа. Ама не гейове, а пхросто да го усещаш,че този човек е добър и нежен.

Kianna
03-03-2007, 21:01
бях казала някъде..привличат ме интелигентни,високи,тъмнок оси ..пък и синеок ако го намеря :) ако е спортист-добре дошло,ако не е-здраве. Само да не е простак!!!!Че 99,99999999999999999% от спортистите за живи гъби :smt016

muhlqsal_4orap
03-04-2007, 09:34
Лично аз никога не съм харесвала момченца(безотговорни, неориентирани, все още непорасли)...
как ти е телефона?

Твърдо против, т. нар. "гаджета под чехъл"
аха, и чехлите ли се опитвате да дискриминирате, малки жалки... гхгхгх

бях казала някъде..привличат ме интелигентни,високи,тъмнок оси ..пък и синеок ако го намеря ако е спортист-добре дошло,ако не е-здраве. Само да не е простак!!!!Че 99,99999999999999999% от спортистите за живи гъби
Да, да може да говори свободно шест езика, да е богат, да е човек-гений, да е печелил осем пъти конкурса мис вселена, да не е женен, разбира се... Да е висок и хората да го бъркат със стълб, да има златни медали в няколко спортни дисциплини и, най-важното, да е открил нещо, може да е малко и незначително като телепортатор например (но и лекарство за СПИН също става)

по темата: черна коса и сини очи.

Blab
03-04-2007, 14:50
Твърдо против, т. нар. "гаджета под чехъл"
аха, и чехлите ли се опитвате да дискриминирате, малки жалки... гхгхгх

хех..., не, нищо лошо за чехлите не казвам:).




бях казала някъде..привличат ме интелигентни,високи,тъмнок оси ..пък и синеок ако го намеря ако е спортист-добре дошло,ако не е-здраве. Само да не е простак!!!!Че 99,99999999999999999% от спортистите за живи гъби
Да, да може да говори свободно шест езика, да е богат, да е човек-гений, да е печелил осем пъти конкурса мис вселена, да не е женен, разбира се... Да е висок и хората да го бъркат със стълб, да има златни медали в няколко спортни дисциплини и, най-важното, да е открил нещо, може да е малко и незначително като телепортатор например (но и лекарство за СПИН също става)

Само да не е мис вселена, иначе в общи линии...хаха :smt005

bibonka
03-04-2007, 15:22
миии както казвам да не е лицемерен,да не лъже и да има лична хигиена ... косата не ме интересува ,но въпреки всичко ще се радвам да няма коса :) очите ... по принцип очите издават душата на човека ,те са огледалото и искам като погледна в тях да не виждам злоба ... това ми стига .. просто един мил,нежен и добър човек,който да ме уважава ..

Na7a6a
03-04-2007, 16:35
По принцип харесвам момчета с тъмни коси,тъмни очи,доста високи(или в краен случай колкото мен-170см).Не трябва да е много рамантичен, такива ме дразнят,но да не е и някакъв голям грубиян.трябва да ми е приятно с него,да е забавен,както казаха и преди мен,а и да не е много слаб.Това е в общи линии,но естествено не е задължително едно момче да отговаря напълно на това описание за да го забележа, всяко правило си има изключения :wink:

ThePainIsReaL
03-04-2007, 16:44
Принципно нямам определен тип . В момента ми харесва момче , което е с тъмна коса , светли очи , добре сложено тяло .. много добре даже , височко .. и матова кожа . :roll:
Но не мисля , че външният вид е най-важният .

03-04-2007, 16:57
6te bada direkten:poneje sporime s edni priqteli po kakuv tip mom4eta si padat bol6instvoto ot mackite ot foruma vi pitam:rusi,4erni,svetlo ili tamnooki,visoki ili niski,romanti4ni ili mujkari,sportni naturi ili ne?Blagodarq na otgovorilite!!! :)

po po umni ot tebe i takia det ne puskat maloumni temi

Pisence{}
03-04-2007, 17:14
Ami kefiat me maje s svetla kasa kosa i tamni ochi i niakvi po slabi ,a ne niakvi gramadni ili pak kulturisti ne mi dopadat.I ne mn visoki okolo 176 :)

POLA^_^
03-04-2007, 19:16
6te bada direkten:poneje sporime s edni priqteli po kakuv tip mom4eta si padat bol6instvoto ot mackite ot foruma vi pitam:rusi,4erni,svetlo ili tamnooki,visoki ili niski,romanti4ni ili mujkari,sportni naturi ili ne?Blagodarq na otgovorilite!!! :)
Ами ........Тъмнокоси,с тъмни очи,светла кожа,ниски(щото и аз не съм от високите :wink: ) Харесвам роматични и чувствителни момчета :) .....а за спортни натури или не....няма зна4ение...И най-важна е усмивката...това е нещото което може да ме накара да лудна по някой...и което може да ме отблъсне тотално от някой.....:/ Чар.......душичка...тва е :wink:

lost_girl_in_love
03-04-2007, 20:48
Neli :D

di4o_fenka
03-06-2007, 09:29
[b][i]:Ми мене много ме кефят рускоситеама със зелени очи или сини...Още да е мил и нежен и романтичен..и ест. избръснат./Лице и прочие/Мразя мъжкарите! [-X [-X [-X Чакайте ще се опитам да сложа и снимка..а като тоя на аватара мииии 8-[ 8-[

Crazy__Girll
03-06-2007, 09:51
iskam samo mom4e koeto da me obi4a,yvajava i haresva takava kakvato sam O:)

ice_cream_f
03-06-2007, 11:44
Haresvat mi mom4eta koito sa po-visoki ot men s sportna natura da e mil i nejen da ima 4erni o4i nqma zna4enie s kva kosa e samo da ne e s gola glava :wink:

bebot4ee
03-06-2007, 11:52
am nqma idealni,za men li4no e vajno izlu4vaneto,obojavam 4arovni i romanti4ni mom4eta,za6toto mnogo sum se nagledala na pi4owe i moga vi kaja,4e ni6to ne struvat!
Vajnoto e prosto da e pe4en,da se razbirame,a ina4e za vun6nostta.....obi4am mom4eta s hubavi telca,obi4am estestveno rusi kosi,obi4am sini o4i,ama tfa sa prosto fantazii,gledam realno na ne6tata :)