PDA

View Full Version : На какво се дължи това---помощ!



Панирал съм се...
03-02-2007, 14:10
Случи ми се нещо много странно... (Темата не е ебавка.)

Попринцип от известно време насам, почти не пия и тренинга ми, така да се каже, е супер, ама сипер малък. Вчера пийнах 2 бири, имаше една пауза от около 30мин и после още една (от която остана много малко). Мисля, че пих Кокстрал- обезболяващо с рецепта същия този ден, но не съм сигурен и тук идва пробламът ми- последният ми спомен е как седя на компа и в следващия момент се събуждам за даскало и не мога да си спомня, нито ко съм правил, нито кога съм легнал- скайпа включен, уин-амп-а също...

На какво може да се дължи това ? :shock: Супер много съм се панирал... :? :? :?

П.П. Попринцип пафкам тревица, но не съм пушил от 3 седмици вече.

Да съм бил пиян..силно казано. Да, завъртяла ми се беше главта, но не до такава степен, че на другия ден да не помня нищо.

Valar
03-02-2007, 14:54
Трябва да си зимал някакви Халиоциогени!Те прават така я си припомни по-добре,ако наистина не е ебавка.

Панирал съм се...
03-02-2007, 16:00
:arrow: Не, не съм взимал никога.

Дееба що стана таса бре...напрагям си мозъка, да сесетя кло съм правил и пак не мога. Гледах какво съм писал на контактите в скайп, но нуищо не ми подсказа дори какво съм правил от последния момент, който си госпомням, до събуждането ми е в леглото. :?

fillis
03-02-2007, 16:15
ponqkoga kolkoto i da twardim 4e birata ne e alkohol tq e dori ne tolkowa silna kato napitka.Ti kazva6 4e si ispil nekwo lekarsto .4esto se slu4va pri reakciqta na alkohol s lekarsta takiva ne6ta koito malko ili mn zamaglqvat saznanieto. da kajem 4e lekarstowo ne e imalo 4 5 4asa sled izpivaneto mu i zatwa se e polu4ilo twa. izri4no na vsqko lekarstwo si pise da na se konsomira alkohol sled towa no vse pak ti si postapil kakto si nameril za dobre moq savet e ako se poku4i ne6to podobno pak da otide6 pri lekar za6otto nee hubavo da ne si spomnq6 kakwo se e slu4ilo predi

03-02-2007, 17:08
Трябва да си зимал някакви Халиоциогени!Те прават така я си припомни по-добре,ако наистина не е ебавка.

Във абсолютно грешка си... Халюционогените нямат такива свойства. Единствено при LSD се наблюдава явление наречено flashback, което обаче изобщо не е загуба на паметта (е и при прекалено високи дози Салвинорин А, също има загуба на паметта, но единствено по време на трипа).

Ся алкохола както предполагам знаеш е депресант на ЦНС и води до нарушения в краткотрайната памет (което е причината за безпаметните нощи :) )... От 2-3 бири принципно не би трябвало да имаш такива проблеми, но не ти знам физиологията, може да се окаже, че си крайно нетолерантен и тогава обяснението е просто...
Активната съставка на Кострала е Nimesulide... За съжаление не му знам много за физиологичното му действие освен, че е обезболяващо и се използва също за намаляване на температурата... Нямам идея как би реагирал огранизма при употреба и на двете освен, че ще натовари черния дроб, понеже Nimesulide и сам си го товари достатъчно... Това е което мога да ти кажа, въпреки че не отговаря много на въпроса ти, но все пак не съм спецаилист :)

AySiToOo
03-03-2007, 19:25
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na lekarq Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo