PDA

View Full Version : Да си го върна?



Още 1 няма да се регне..
03-02-2007, 15:32
Единственото което съм искала в живота беше малко сигурност от 1 човек..който през цялото време по 1 или друг начин ме е карал да се чувствам несигурна въпреки че много ме е обичал..поне така е твърдял..преживяхме много.търпях от него адски много, а преди време и аз го нараних.след всичко умря любовта ми ,не е същата,даже има др човек които има сърцето ми..но все пак си искам да продължа с моето момче..как да го накарам да се влюби пак?

П.с
Ние сме си заедно..но не е същото!

JuSt_A_vErMiN
03-02-2007, 15:36
Охх ами как да ти го кажа наистина от сега нататък няма да е същото и ти и той сте наранени и не си мисли,че може да е същото.Може да седнете да си поговорите за връзката ви и да видиш дали има смисъл да продължите и ако има смисъл си дайте втори шан...може пък да се оправите незнам....за мен наий-добрия начин е да поговорите...Успех! :)

fillis
03-02-2007, 15:44
macka samo ne razbrah ti li si zagubila lubovta si kam nego ili toi kam teb i ako naistina ima drug 4ovek kakto ti kazva6 mi prodalji nikoi ne e kazal 4e 6te nameri6 lubovta ot parviq pat

ThePainIsReaL
03-02-2007, 17:49
:? Съжалявам за случилото се . Може би , ако поговорите двамата , ще откриете онази частица от пепелта , която ще разпали любовта ви .. но в повечето случаи това е трудно . И колкото по-рано го приемеш , толкова по-добре ще се чувстваш .

sweety_91
03-02-2007, 18:38
Охх ами как да ти го кажа наистина от сега нататък няма да е същото и ти и той сте наранени и не си мисли,че може да е същото.Може да седнете да си поговорите за връзката ви и да видиш дали има смисъл да продължите и ако има смисъл си дайте втори шан...може пък да се оправите незнам....за мен наий-добрия начин е да поговорите...Успех! :)


И аз така мисля! :wink:

iskam
03-02-2007, 20:46
Трудно е да върнеш нещо загубено. И както всички дотук ти казаха, най-добре е да поговорите. Но все пак се замисли над възможността да си с друг човек. Позволи на чувтвата ти да те водят и не оставай с един човек само по навик или нещо такова.

koalka
03-02-2007, 20:49
Умряла е любовта ти, а искаш да сте заедно?Не се залъгвай, а просто приключи всичко, от това няма смисъл. :wink:

iiirish
03-02-2007, 22:37
:? Съжалявам за случилото се . Може би , ако поговорите двамата , ще откриете онази частица от пепелта , която ще разпали любовта ви .. но в повечето случаи това е трудно . И колкото по-рано го приемеш , толкова по-добре ще се чувстваш .

несли, съгласна съм с тебе, миличка! напоследък ти се кефя на мненията ;)

Bacard1
03-03-2007, 06:58
:? Съжалявам за случилото се . Може би , ако поговорите двамата , ще откриете онази частица от пепелта , която ще разпали любовта ви .. но в повечето случаи това е трудно . И колкото по-рано го приемеш , толкова по-добре ще се чувстваш .

и аз съм съгласен...!!!

natity
03-03-2007, 08:25
ThePainIsReaL написа:
Confused Съжалявам за случилото се . Може би , ако поговорите двамата , ще откриете онази частица от пепелта , която ще разпали любовта ви .. но в повечето случаи това е трудно . И колкото по-рано го приемеш , толкова по-добре ще се чувстваш .


az sashto sam sglasna

03-03-2007, 08:28
Edinstveniq nachin da zapalish izkrata otnovo e da bydesh sebe si .Pripomni mu kakvo haresvash v nego.Pripomnqite si hubavite momenti,koito ste izjiveli zaedno.Ne go obyrkvai s neqsni izrecheniq i mu kaji direktno i chesto onova,koeto iskash damu kajesh.Usiliqta ti i chestnostta ti nqma da ostanat nezabelqzani. :wink:

03-03-2007, 09:41
Edinstveniq nachin da zapalish izkrata otnovo e da bydesh sebe si .Pripomni mu kakvo haresvash v nego.Pripomnqite si hubavite momenti,koito ste izjiveli zaedno.Ne go obyrkvai s neqsni izrecheniq i mu kaji direktno i chesto onova,koeto iskash damu kajesh.Usiliqta ti i chestnostta ti nqma da ostanat nezabelqzani. :wink:

как да си го върна боже...та ние сме коренно различни хора вече...;(
трърди че ме обича,а казах че след половин година заминавам и той каза че остава тук..аз го излъгах,но той мен .... :cry: :cry:

Digital
03-03-2007, 09:55
ThePainIsReaL написа:
Confused Съжалявам за случилото се . Може би , ако поговорите двамата , ще откриете онази частица от пепелта , която ще разпали любовта ви .. но в повечето случаи това е трудно . И колкото по-рано го приемеш , толкова по-добре ще се чувстваш .


az sashto sam sglasna
Аз па не съм съгласна

неееее
03-03-2007, 17:03
аз доскоро мъчих една такава голяма лубов ... кофти момиче сее получило ... но един път получили се така ... колкото и дае кофти връщтане назад няма ... преди да рискува , човек винаги трябва дасе замисли какво е готов да загуби :smt010 после е късно ... аз сам биллл от страната на момчето ... тва е сянка коиято винаги ще помрачава нещтата за напред ... и на мен неми се искаще и още неми се даго повярвам но е така :mrgreen: тея неща почнат ли дасе мъчат ... става непоносимо за жсички играчи и просто ИГРАТА трябва да спре дасе играе ..... :smt004

baby_angel
03-11-2007, 11:59
sednete i pogovorete dvamata taka 6e si izqsnite slu4iloto se i va6ite 4uvstva i moje pak da se obiknete KASMET