PDA

View Full Version : Нормално ли се развивам???



03-02-2007, 16:49
Здравейте,на 15 и половина съм и съм момче.
Нямам физични проблеми,но имам някои въпроси напълно да знам дали всичко си е ок.
1.Тежа 56 кг и съм висок 1.77??-Добре ли е,не съм ли слаб и ще нарасна ли на килограми?
2.Като мастурбирам,главичката не ми се забелва напълно...мога да я забеля,но не ми е мн удобно и тя пак се връща в нормално положения...въпреки това пак стигам до оргазъм...и мога да е забеля,само когато не ми е надървен,иначе ако ми е станал,доста боли...нормално ли е и с времето ше се опраи ли?

10х ако отговорите,въпреки че въпросите са малко деликатни :)

DjBaloon
03-02-2007, 17:38
Здравейте,на 15 и половина съм и съм момче.
Нямам физични проблеми,но имам някои въпроси напълно да знам дали всичко си е ок.
1.Тежа 56 кг и съм висок 1.77??-Добре ли е,не съм ли слаб и ще нарасна ли на килограми?
2.Като мастурбирам,главичката не ми се забелва напълно...мога да я забеля,но не ми е мн удобно и тя пак се връща в нормално положения...въпреки това пак стигам до оргазъм...и мога да е забеля,само когато не ми е надървен,иначе ако ми е станал,доста боли...нормално ли е и с времето ше се опраи ли?

10х ако отговорите,въпреки че въпросите са малко деликатни :)
Normalno ti e razvitieto za pishkata neznam nqmam ideq
Vuv vuzbiudeno sustoqnie kojichkata cqlata li q pokriva?

Lorraine
03-03-2007, 17:34
Ми нормално се развиваш,но може да качиш някой др килограм,дори ако искаш тръгни на фитнес,хем ще се стегнеш :) ..относно това за главичката не мога да дам компетентно мнение,така де-момчета вие сте :D !