PDA

View Full Version : Въпрос към тези които тренират!



Jeuelle
03-02-2007, 17:14
Така....
ходя на фитнес и тренирам много здраво.
Натоварването е на макс. Всичко е 6 но имам един проблем.
ВИНАГИ ОЖАДНЯВАМ! :?
Не издържам и отивам да пия. Водата честно казано е студена и пия по 5-6 глътки.
Та въпроса ми е мога ли да се разболея от нещо.
Единственото нешо коети чувствам след като пия вода е че ми става тежко.

DjBaloon
03-02-2007, 17:36
Така....
ходя на фитнес и тренирам много здраво.
Натоварването е на макс. Всичко е 6 но имам един проблем.
ВИНАГИ ОЖАДНЯВАМ! :?
Не издържам и отивам да пия. Водата честно казано е студена и пия по 5-6 глътки.
Та въпроса ми е мога ли да се разболея от нещо.
Единственото нешо коети чувствам след като пия вода е че ми става тежко.
Da se razboleesh nemojej,no poprincip ne e hubavo da se pie voda po vreme na spoort i 2 chasa sled sporta e hubavo da ne piesh

03-02-2007, 17:42
Така....
ходя на фитнес и тренирам много здраво.
Натоварването е на макс. Всичко е 6 но имам един проблем.
ВИНАГИ ОЖАДНЯВАМ! :?
Не издържам и отивам да пия. Водата честно казано е студена и пия по 5-6 глътки.
Та въпроса ми е мога ли да се разболея от нещо.
Единственото нешо коети чувствам след като пия вода е че ми става тежко.
Da se razboleesh nemojej,no poprincip ne e hubavo da se pie voda po vreme na spoort i 2 chasa sled sporta e hubavo da ne piesh
mnogo qsno 4e se pie po vreme na sort.Prosto ne se pie tolkova mnogo poneje se izduva6 i za tova ti stava te6ko.Na malki gludki i bavno se pie ina4e vliza i vuzduh i ti se ebava maikata.

`Death`Whore`
03-02-2007, 17:43
Нищо няма да ти стане. Ако не пиеш вода, можеш да се обезводниш обаче.

И още нещо - не пий студена вода.

Jeuelle
03-02-2007, 17:44
ох :) благодаря за отговорите :) Знам че не е хубаво но умирам от жаждаа :cry:

Amayo
03-02-2007, 18:06
Пий разни хидратиращи изотонични препаратчета - изотон, исзостар. Разните редбули също действат.

03-04-2007, 17:27
ako trenirash za relef ili svalqsh kila pri nikvi polojeniq ne pii voda do 2 4asa sled trenirovkata.inache po 2-3 gludki ne mn. studena voda moje no ne pove :wink: che [-X

MiRaCuLiXbb
03-04-2007, 17:42
Така....
ходя на фитнес и тренирам много здраво.
Натоварването е на макс. Всичко е 6 но имам един проблем.
ВИНАГИ ОЖАДНЯВАМ! :?
Не издържам и отивам да пия. Водата честно казано е студена и пия по 5-6 глътки.
Та въпроса ми е мога ли да се разболея от нещо.
Единственото нешо коети чувствам след като пия вода е че ми става тежко.
Da se razboleesh nemojej,no poprincip ne e hubavo da se pie voda po vreme na spoort i 2 chasa sled sporta e hubavo da ne piesh
Пълни глупости пишеш. Недей да даваш съвети без да знаеш. Вода не само че не е лошо да се пие по време на тренировка, но дори е задължително. Половин-един литър вода влиза перфектно. Гледай само да не е много студена.

cicko
03-05-2007, 19:30
Pii voda ni6to ne ti pre4i po vreme na tenirovka dori e hubavo da se pie :D

Watsup
03-07-2007, 19:19
Estestveno 4e se pie voda po vreme na sport.Dobre e da se pie mineralna voda za da moje organizma ti da si nabavi izrazhodenite 4rez potta mineralni soli.Pii po 0.5 litra po vreme na trenirovka i bavno ne da izpiesh si4ko na 1 pyt

03-11-2007, 21:37
leko ste sme6ni. estestveno 4e e hubavo i dori zadaljitelno da se pie mn vodq, no ne e prepora4itelno povreme na trenirovka- tai kato organiznma se obezvodnqva i kledkite poemat pove4e voda ot kolkoto e neobhodimo i se razduvat, to4no zaradi tova ne se pie voda i 2 asa sled trenirovka. za da ne ojadnqva6 pii predi tova nqkakvi soli ili izosport imam doata tonizira6ti napitki koito utolqvat jajdata i nabavqt neobhodimite soli i minerali

sexy_anji_
03-11-2007, 22:07
:shock: Незнам за вас, но аз няма да мога да направя нищо ако съм жадна :shock: . Водата не вреди по време на тренировката, освен ако не се наливаш така че да ти се надува стомаха.

MiRaCuLiXbb
03-12-2007, 17:15
ne e prepora4itelno povreme na trenirovka- tai kato organiznma se obezvodnqva i kledkite poemat pove4e voda ot kolkoto e neobhodimo i se razduvat
Пълни глупости.

Forslor
03-12-2007, 17:24
При усилени тренировки или озобщо при всякакъв вид тренировка е препоръчително(задължител о дори) да се пие вода, защото организма се дехидратира и неможеш да продължиш повече. Нищо не пречи преди да отидете във фитнеса , за да не пиете студената вода да си вземете една минерлна вода от близкия магазин. Клетките се издували пхахахаха (ти знаеш ли изобщо какво ще стане ако клетките ти се издуят) :smt005 за смях е работата...водата да не е свръх токсична , че да предизвика подобна аномалия клетъчните процеси.

ПРОТИВ СЪМ ВСЯКАКВИ изо-мизо простотии!

Amayo
03-12-2007, 21:45
Водата е вредна само в един случай - тринераш един час усилени аеробни упражнения, примерно тичаш скачаш... и отиваш накрая се нальокваш от чешмата кат смок - така ще те пререже и ше си беш макята....

koalka
03-13-2007, 07:29
Не вреди на тренировката, но пий престояла или минерална вода, защото да пиеш направо студена....като нищо може да те заболи гърлото.

03-15-2007, 18:14
Абе и вие сте едни...по време на тренировки трениора ми е казал да си взимам с мене по 1 шише минерална вода,просто е задължително!Водата ти дава и енергия по време на тренировка,просто мускулатурата се нуждае от вода докато тренираш и е в твой + ако и я доставиш ;)

03-15-2007, 18:45
Ей мерси за отговорите:)
Абе не е много хуабво да се пие вода ама не е и чак толкова вредно.
Проблема е че аз ПОСТОЯННО ОЖАДНЯВАМ :?
Каква съм такавааа :smt005

03-15-2007, 19:30
ako si mnou jaden pii po 1-2 glutki prez 20-30 min da ne se natovarva6 s mn voda.. estestveno 4e 6te ti se pie muskolite pri natovarvane se nujdaqt ot voda

batkodoki
03-15-2007, 21:03
много сте ми интересни. особено тези с мненията против оводняването - ще ми се някой да се мотивира с ясна физиологична мисъл!

"чувала съм...", "треньорът ми каза.....", марсианците така правят.....това е несериозно! и убийствено за организма ви!

жаждата е безусловен рефлекс и вузниква винаги когато е нарушен електролитния баланс в определена посока. при всяко мускулно усилие се стига до загуба на вода и соли. като най-често критично важно е точно второто. затова по време на свръхтовар се ПИЕ и то много, но не студена вода, а затоплен до t на тялото физиологичен разтвор. има мн т.н "балансирани електролитни разтвори" но те са скъпи и не за вас. на вас ви върши работа и мн малка кафяна лъжичка сол на литър вода. (солта не бива да се усеща на вкус никак).

6tangist
06-06-2007, 15:08
аз също тренирам доста здраво и винаги когато ходя на фитнес си нося минерална вода 1/2 литра и по време на тренировката я пия .Не ги слушайте тези които казват че не трябва да се пие !!!!!

gabrielka@a
06-09-2007, 12:56
И аз го правя този номер и после съм прецакана!Моя съвет е да се опиташ да пиеш по-малко!

TIMEX
06-09-2007, 17:05
Така....
ходя на фитнес и тренирам много здраво.
Натоварването е на макс. Всичко е 6 но имам един проблем.
ВИНАГИ ОЖАДНЯВАМ! :?
Не издържам и отивам да пия. Водата честно казано е студена и пия по 5-6 глътки.
Та въпроса ми е мога ли да се разболея от нещо.
Единственото нешо коети чувствам след като пия вода е че ми става тежко.
Da se razboleesh nemojej,no poprincip ne e hubavo da se pie voda po vreme na spoort i 2 chasa sled sporta e hubavo da ne piesh
mnogo qsno 4e se pie po vreme na sort.Prosto ne se pie tolkova mnogo poneje se izduva6 i za tova ti stava te6ko.Na malki gludki i bavno se pie ina4e vliza i vuzduh i ti se ebava maikata.
Ей нооп Аз знаите ли ко прая ????Не нали е ся ще разберете:
Преди да почна да дигам щанги-те в фитнеса пия към 500мл вода ..... и теи кат прая коремни щот аз прая по 250-300 пак теи ... Учете се от батко :)