PDA

View Full Version : za svirkata...molq vi pomagaite



03-02-2007, 17:38
iskam da popitam 2 vaprosa
1.kakvo ozna4ava da "duha6"na nqkoi kak stava tova
1.i su6to kato ti se izprazni v ustata kakuv e vkusa
izvinqvam se ako vuprosa mi e tup ama 6te m ie za purvi put(blagodarq na vsi4ki koito 6te otgovorqt)

03-02-2007, 17:39
lapai i se potapqi

Miteto_bs
03-02-2007, 17:40
lapai i se potapqi

Много хубаво и го каза..

Извинявай на 10г ли си че питаш?
Те тези и на 10 знаят какво е :wink:

Trisha1991
03-02-2007, 17:40
iskam da popitam 2 vaprosa
1.kakvo ozna4ava da "duha6"na nqkoi kak stava tova
1.i su6to kato ti se izprazni v ustata kakuv e vkusa
izvinqvam se ako vuprosa mi e tup ama 6te m ie za purvi put(blagodarq na vsi4ki koito 6te otgovorqt)

1. Това е да му лапнеш с уста пишката и да му я смучеш като сладолед на клечка все едно. Може да я облизваш и с език, както сладолед във фунийка. Ей такива работи.
2. Това трябва самичка да си вкусиш и ще разбереш. При някои мъже е неутрален, при други леко солен, при трети нагарча. Но във всички случаи е приятен, поне на мен ми е. На някой момичета им не е. Различно. За това си опитай и ще си установиш лично.

Ice_Queen
03-02-2007, 17:41
iskam da popitam 2 vaprosa
1.kakvo ozna4ava da "duha6"na nqkoi kak stava tova
1.i su6to kato ti se izprazni v ustata kakuv e vkusa
izvinqvam se ako vuprosa mi e tup ama 6te m ie za purvi put(blagodarq na vsi4ki koito 6te otgovorqt)

1. Това е да му лапнеш с уста пишката и да му я смучеш като сладолед на клечка все едно. Може да я облизваш и с език, както сладолед във фунийка. Ей такива работи.
2. Това трябва самичка да си вкусиш и ще разбереш. При някои мъже е неутрален, при други леко солен, при трети нагарча. Но във всички случаи е приятен, поне на мен ми е. На някой момичета им не е. Различно. За това си опитай и ще си установиш лично.

съгласна съм и аз 1 с теб ;)

Miteto_bs
03-02-2007, 17:42
:smt017 :smt017 :smt017 Трееа да питам мойта тук за вкуса хаха :) :wink:

03-02-2007, 17:44
lapai i se potapqi

Много хубаво и го каза..

Извинявай на 10г ли си че питаш?
Те тези и на 10 знаят какво е :wink:
iznenadan sum...............
merci vse pak

shadow4e
03-02-2007, 17:45
свирка=кавал=тръби/което ми звучи ужасно/=духане=лапане има и още, ама сега на се сещам

Вкусът е специфичен и до колкото знам е различен на отделните момчета/мъже. На някои е солен, на други е горчив,на трети- смесица от двете, на четвърти-безвкусен.

Miteto_bs
03-02-2007, 17:50
ям в момента това с вкуса като чели неми действа на апетита..

Eric Draven От какво си изненадан? Ако някой е прав аз го поткрепям това с спорат ни си е отделен въпрос.. Но тук беше прав :smt006

03-02-2007, 17:52
ям в момента това с вкуса като чели неми действа на апетита..

Eric Draven От какво си изненадан? Ако някой е прав аз го поткрепям това с спорат ни си е отделен въпрос.. Но тук беше прав :smt006
ni6to de vse pak sum iznenadan
ne sum go o4akval

Miteto_bs
03-02-2007, 17:59
ям в момента това с вкуса като чели неми действа на апетита..

Eric Draven От какво си изненадан? Ако някой е прав аз го поткрепям това с спорат ни си е отделен въпрос.. Но тук беше прав :smt006
ni6to de vse pak sum iznenadan
ne sum go o4akval

Хехех Ами... Така де .. Стават и такива работи.. е Аз след малко ще ви напускам.
Отивам да избухвам някаде :wink:

DjBaloon
03-02-2007, 18:01
ям в момента това с вкуса като чели неми действа на апетита..

Eric Draven От какво си изненадан? Ако някой е прав аз го поткрепям това с спорат ни си е отделен въпрос.. Но тук беше прав :smt006
ni6to de vse pak sum iznenadan
ne sum go o4akval

Хехех Ами... Така де .. Стават и такива работи.. е Аз след малко ще ви напускам.
Отивам да избухвам някаде :wink:
Abe brato nishto lichno,ama vuv vsqko vtoro tvoe mnenie se hvalish za neshto.. procheti si mneniqta sichkite edno sled drugo(predpolagam che znaesh kak) i shte vidish che otsrani prai masa losho vpechetlenie.. nemam nishto protiv ama v kraen sluchei loshoto vpechetlenie ostava za tebe 8)

Miteto_bs
03-02-2007, 18:03
ям в момента това с вкуса като чели неми действа на апетита..

Eric Draven От какво си изненадан? Ако някой е прав аз го поткрепям това с спорат ни си е отделен въпрос.. Но тук беше прав :smt006
ni6to de vse pak sum iznenadan
ne sum go o4akval

Хехех Ами... Така де .. Стават и такива работи.. е Аз след малко ще ви напускам.
Отивам да избухвам някаде :wink:
Abe brato nishto lichno,ama vuv vsqko vtoro tvoe mnenie se hvalish za neshto.. procheti si mneniqta sichkite edno sled drugo(predpolagam che znaesh kak) i shte vidish che otsrani prai masa losho vpechetlenie.. nemam nishto protiv ama v kraen sluchei loshoto vpechetlenie ostava za tebe 8)

Спирам де... както виждаш не се дразня с хората.. :-$

malka_sladuranka
03-02-2007, 18:05
Спирам де... както виждаш не се дразня с хората.. :-$ Мите...ще те превъзпитаме ние тука... ;-)

DjBaloon
03-02-2007, 18:07
Спирам де... както виждаш не се дразня с хората.. :-$ Мите...ще те превъзпитаме ние тука... ;-)
Ei ti si golem shemet,i tva che trqq da mi izpeesh edna pesen nema go zabravq nikoga!! :wink:

Miteto_bs
03-02-2007, 18:07
Те и наще се опитват още но.. немогат за сега па дано успеем тук :smt004

machoka
03-02-2007, 18:08
Има множество такива теми.