PDA

View Full Version : bolka v semenicite



BOLKA
03-02-2007, 18:08
ponqkoga imam strani bolki v semenicite. Predi 1mesec imah bolka v dqsnata 4ast na semenicite i sega pak imam. za6to? :( bolkata e mnogo gadna sqka6 sa mi udarili v semenicite.neznam ot kakvo e no ako nqkoy znae ne6to molq pi6ete malko me e strah, imam simnenie ot sifilis.dano da ne e :( PI6ETE PLS

DjBaloon
03-03-2007, 04:50
I na men mi se e sluchvalo chat pat da me boli nekoi tashak..no e otminavalo i ne sum obrushtal vnimanie,puk ti ako imash nqkakvi samneniq si otidi na lekar;]

AySiToOo
03-03-2007, 19:18
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na li4niq lekar. Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo