PDA

View Full Version : Биха ме..



bungle
03-02-2007, 18:45
Ми щото съм устата.
И ще продължавам.
Нека ме смелят от бой пак. Това тяхното е слабост...

PriMaLChaoS
03-02-2007, 18:54
Нека ме смелят от бой пак. Това тяхното е слабост...


Еми така са говедата.... като не могат да се оправят като хора налитат... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-02-2007, 19:27
Offf az kolko sam ustata ne e reakno, ma pri mene sledva ,,ei momi4ence opi4ai si akala, 6te obarna drugata stranica i 6te vidi6 ti kade zimuvat racite, pikla s piklata ti..............................blq blq blq " :D:D:D:D

CrazyWitch
03-02-2007, 19:29
o0o0o и аз не 1. не 2 а много пъти съм бита зареди устата ми.
Така, че обща слабост =)

..:::Sweet_girl:::..
03-02-2007, 19:30
Ми щото съм устата.
И ще продължавам.
Нека ме смелят от бой пак. Това тяхното е слабост...

Обаче кой те е бил ? Родителите ти ли ?

babi_girl
03-02-2007, 19:33
i men oshte ne sa me udrqli. samo me zaplashvat da me biqt i da me nakazvat

Fanatichka
03-02-2007, 20:01
Ми щото съм устата.
И ще продължавам.
Нека ме смелят от бой пак. Това тяхното е слабост...

Обаче кой те е бил ? Родителите ти ли ?
мДа и аз т'ва се чудя 8-[

Mimka_sweet
03-02-2007, 20:08
Я по-подробно :-k

LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-02-2007, 20:41
i men oshte ne sa me udrqli. samo me zaplashvat da me biqt i da me nakazvat

KiLLeR_InSTiNkT
03-02-2007, 20:43
Мислят си, че вместо да се хабят да говорят просто могат да ти теглят един хубав пердах ама това не е скапаното решение...
То баща ми колко ме е бил, нямам думи...

malka_sladuranka
03-02-2007, 20:47
Ми щото съм устата.
И ще продължавам.
Нека ме смелят от бой пак. Това тяхното е слабост... Ооо и аз съм яла шамари, щот мн знам да говоря, ама при мене лошото е, че някой удари ли ме отвръщам... ](*,)

fulldelight
03-02-2007, 21:12
Мда...все по-често се срещат хора, които не намират друго решение и минават на бой. Кофти е, че това са родителите ти. Не знам ти какво си им казала, че да те набият, но ПРИ ВСИЧКИ СЛУЧАИ НЕ СИ ГО ЗАСЛУЖИЛА! Това е нещо мн гадно. Може родителите ти в момента да съжаляват, че са го направили, но това не е оправдание. Няма какво да направиш освен да си трайкаш...поне за сега - един ден ще осъзнаят грешаката си, но може да е твърде късно...

bungle
03-03-2007, 05:59
Не ми пука за боя. Грам. Повече ме заболя от това, което мислят за мен..

Swinkenhoffer
03-03-2007, 07:13
Повече ме заболя от това, което мислят за мен..

а имат ли основание да го мислят?
щото майка ми си е мислила кво ли не и вече, честно казано, не ме интересува какво й минава през акъла, тъй като съвсем не е вярно.

koalka
03-03-2007, 07:27
Не трябва да ти пука толкова, ако това не е вярно, защото си тровиш нервите за глупости.Един ден ще разберат, че са грешали адски много и може би на тях ще им е гадно, че може би няма да им простиш.

GLeZoRanA
03-03-2007, 07:53
Ми щото съм устата.
И ще продължавам.
Нека ме смелят от бой пак. Това тяхното е слабост...Подкрепям те с 2 ръце и 2 крака =D>

Ellie
03-03-2007, 09:16
Продължавай,да не ти пука.И мен заради голямата ми уста отдавна ме набиха,ама свикнаха.Един ден ще съжаляват че са си мислили грешни неща за дъщеря си и още повече ще съжаляват,защото може и да не им простиш.

favor_91
03-03-2007, 14:04
родителите ми не ми посягат :!: 1.защото съм бягал от вкъщи и 2.защото ще го направя пак ако се наложи !!!Баща ми ме е бил 2 пъти по сериозно 1-вия когато ме хвана да пуша в 5 клас и 2рия когато се возих с колата в 7клас.Сега съм 9 и от тогава не ме е удрял :| (не че не може да ме пребие :mrgreen: )

..:::Sweet_girl:::..
03-03-2007, 14:24
Не ми пука за боя. Грам. Повече ме заболя от това, което мислят за мен..

добре де няма ли да разкажеш кой те би и защо защото не ти разбрах нещо

Qnchety
03-03-2007, 14:59
Ми то и мойта уста мноо знае амая до ся не са ме били!!!

teenkopele
03-03-2007, 15:54
Ми щото съм устата.
И ще продължавам.
Нека ме смелят от бой пак. Това тяхното е слабост...

Темата е ебавка. :wink:

malka_sladuranka
03-03-2007, 16:02
Ми щото съм устата.
И ще продължавам.
Нека ме смелят от бой пак. Това тяхното е слабост...

Темата е ебавка. :wink:
Не мисля, тя е сериозно момиче и не пуска глупави теми :!:

malka_sladuranka
03-03-2007, 16:03
Не ми пука за боя. Грам. Повече ме заболя от това, което мислят за мен..
Незнам какви хора са родителите ти, незнам какво са ти казали, но нали знаеш, че човек като е афектиран говори какви ли не неща.

LSD^Lady
03-03-2007, 17:43
Ооо и аз съм много ама много устата , обачееее отдавна мина времето дето да ме наказват , или да ме заплашват с бой !

Lorraine
03-03-2007, 17:58
Добре ако не е лично разкажи защо са те ударили..какво си казала или направила..с една дума кво е станало?

InitialD
03-03-2007, 23:37
Това е гадна работа..ама вярно я обясни какво е станало!?

shadow4e
03-04-2007, 01:29
Не са ме били от бебе, когато изядох 2 шамара, защото изсипах чаша с кафе върху много важни документи, предупредиха ме да не тичам, ама аз....:)
Но думите болят много повече, имало е случаи, в които сериозно са ме наранявали и никога няма да ги забравя. Същото е и при теб физическата болка се забравя, но думите оставят като в баснята за мечката и ловецът, когато той й казва, че й мирише устата). Надявам се, че скоро ще ти се извинят за изречените думи, въпреки че това няма да ги върне назад.

malko inat4e
03-04-2007, 10:28
мене от скоро почнаха да ме бият и то 6ото съм мноо цапната в устата,правя квото си искам и не ми пука от ни6то [-X само се дразня 4е не са ме били когато съм била о6те малка и е можело да се направи не6то по въпроса :smt010 а ме бият ся дето ве4е съм на 15 години и вместо брат ми бият мене,об6то зето аз съм тука за да си изкарат яда на мене,да им 4истя и т.н.да го еба и живота се аз съм преебаната тука :cry:

tainstvenata
03-04-2007, 10:39
Боя не помага ... както са казали хората "Бий магаре по магаре .. "
Те рано или късно ще разберат че са сгрешили и ще съжаляват.. но дано не е късно :wink:

ivan4oooo
03-04-2007, 16:21
men stranno za6to li sam me bili samo edin put.i moita uste e golqma . ama koito se opita ili az go spukvam ili az i brat mi .
nau4i se da se bie6. kat ta biq . te ta udrqt udrqi i ti sus si4ka sila vuv brata ili v 4eneto . 6a ima rezultat.men nqq koi da me barne v mahalata . puk i da me barne . posle az 6a go barna :)

kukli4ka__
03-05-2007, 19:13
добре ти на колко години си аз съм останала с впечатление че си голяма?!
и аз съм устата много и понякога не се търпя,удряли дса ме 1 път и повече никой не смее даже да ми се развика стана супер меле тогава в нас съседите искаха да викат полиция-сега живота ми е прекалено спокоен

03-05-2007, 19:34
Вие на клоко сте че да са ви били бе... :?: :?: :shock: :shock: Лелеле..мене ме "биха" последно когато бях май на 7-8 години и то тоя бой беше два шамара по задника и аре беш в стаята! :mrgreen: Оттогава май повече не е имало и до днес само си ме наказват. То даже кво наказание!? На другия ден вече се отменя поради добро държаниееее... :mrgreen: :mrgreen: :D

Fucking_Life
03-09-2007, 18:33
Последния път когато майка ме удари се изнесох от вкъщи :lol:

SliPknoT_girl
03-09-2007, 22:53
то и мойте са същите глупаци и и аз съм супер устата.просто не мога да търпя като почнат с превземките им и неоснованите причини.казала съм им не ме ебе колко ще ме бият ама хич..все ше е същото и даже по лошо ще става щото така само ме карат да си влошавам мнението за тях..избухлива съм не мога да търпя като някой ми се налага и/или пък мисли че е нещо повече от мен.и мен ме избива на бой понякога но това е рядко а и е към хора които изключително много ме дразнят или прекаляват с простотиите.ще се сетят някой ден като не ги погледна повече..колкото и неблагодарно да прозвучи на някой-има си причина.

ThePainIsReaL
03-11-2007, 12:13
Права си , слабост е. Като малка и мен много са ме били .. и нищо хубаво не си причиниха с това . Още повече ги ненавиждах тогава . И никога няма да забравя за боя , който съм яла .. никога ! Това никога не е решение .

dinosaur
03-11-2007, 12:50
puu..nz za kvo ama e mn tupo.. nz dali zn a,a v drugite strani ako udari6 dete.. svoeto dete tam se nakazva6e s ne6to.. ta ako go nabie6 o6te po zle... super mn celqn decata si a sq kvo ... dea... na6ta bg super tupa.. nikoi ne ni za6titava nas... nekvi zakoni ima ama koi li gi spazva?... #-o :evil: