PDA

View Full Version : SKYPE



miss_fatty
03-02-2007, 19:08
оффффф нещо скайпа яко ми се прецака и не може да ми зареди поне 15 мин и след тва нещо започва да ми прекасва и компа,а като исключа скайпа всичко си се оправя!знам че тряа се преинсталне windowsa ноо иам мноо важни работи и немога!та въпроса ми е малко шантав,ама карай!значи мога ли например да си чата с абонатите ми в скайпа без програмата а някаде в нета?дано ме разбирате кво искам да кажа! :roll: дайте съвет

PriMaLChaoS
03-02-2007, 19:12
Пробвай следното:

1) Uninstall Skype

2) Рестартираи си компа

3) Инсталираи го наново

4)Рестартираи си компа



Би трябвало да помогне...

Just_One_Girl
03-02-2007, 21:30
http://gsm4you.com/shop/wifi-phone-skype-p-628.html
::: ::: :::

Composure
03-03-2007, 08:47
аз пък мисля че компа ти е слаб и скайпа ти го товари

W3aKn3ss
03-03-2007, 09:29
Skype често след продължително време включен започва да заема доста от РАМ паметта + процесорен ресурс (от порядъка на 30-40 РАМ, а по принцип трябва да е 10-13) така че след изключване и включване би трябвало да се оправи. Колкото до чатенето неможеш, поне докато Miranda IM не включат Skype в функциите на програмата.

k0k0
03-03-2007, 10:16
Ами неможеш да чатиш извън скайпа а преинсталирай си windowsa а важните ти неща си ги запиши на диск след тожа си инсталл всичко на ново и аз бях така и сичко сеопраи дано помгне ;)

Forslor
03-03-2007, 12:57
Ахахаха този прочут Skype (3....), че то един вирус неможе да те накара толкова често да преинсталираш операционната система... но явно Skype може :smt005 .
Говоря тези глупости ,защото сте ми адски смешни като кажете преинстал . То бива ,бива леймърщина ама като вашета никъде няма . Можете да се гордеете с това :!:

Cheesy
03-03-2007, 12:59
Е ти ако си преинсталираш уиндолса можеш да искаш да запазиш всички важни работи и те ще ти ги запазят /тези които ще ти го преинстал/

Forslor
03-03-2007, 13:18
Е ти ако си преинсталираш уиндолса можеш да искаш да запазиш всички важни работи и те ще ти ги запазят /тези които ще ти го преинстал/
Мойто момиченце (образно казано :lol: ) знаеш ли какво правят повечето фирми които предлагат преинстал на редовните си клиенти. Преинсталират ти един път Windows-a след това ,правят image /огледално копие на цялото C: устройство с Northon Ghost най-често разбира се компресирано .... скриват файла някъде из дебрите на C:\WINDOWS ....... за да не може да го намерите ,пък и да го намерите сте прекалено ъъъъ неинформирани така да се изразя за да разберете какъв е точно този файл заемащ толкова много място. Следващия месец пак като им го тупнете и кажете преинсталирайте ми го ,че скайпа ми неработи :smt005 те ви зимат паричките ... от спонетия файл който са направили възстановяват (разбирайте става точно както си е бил след преинсталацията )windows-a за има няма 4-5 мин. (м/увременно много се кефят ,че са изпързаляли поредните.........) и хопала връщат ви компютъра .
Информацията която имате на c: то може да е прехвърлите и на D: устройство ако диска ви е разделен ,но ако не е как ще съберете примерно 30 GB музика на едно CD ?!! Е и тези които имат DVD записвачка също ще им писне .
С една дума научете се ,че преинсталацията невинаги е наложителна за толкова дребни и нищожни проблеми. Това е най-лесният за 80% от населението начин ,но не и най-правилният.