PDA

View Full Version : Силно зачервяване на пениса след секс???



03-02-2007, 19:30
Преди малко гаджето ми се обади и ми каза, че след като днес правихме секс, е видял, че на главичката и малко по-надолу е много зачервено, чак на петна...Какво може да е :-s :? Правихме го около 15мин и мен нещо ме заболя и прекъснахме :-k
Иначе секса беше доста бърз...
Какво мислите :(
Предварително благодаря

DjBaloon
03-02-2007, 19:36
Преди малко гаджето ми се обади и ми каза, че след като днес правихме секс, е видял, че на главичката и малко по-надолу е много зачервено, чак на петна...Какво може да е :-s :? Правихме го около 15мин и мен нещо ме заболя и прекъснахме :-k
Иначе секса беше доста бърз...
Какво мислите :(
Предварително благодаря
Prezervativ polzvash li?

03-02-2007, 19:40
Eстествено, с Виталис. Без презерватив не сме го правили :) Но ползвахме едно гелче - "Глайт гелен"....ама то беше върху презерватива....нищо общо с главичката :?

DjBaloon
03-03-2007, 04:48
Eстествено, с Виталис. Без презерватив не сме го правили :) Но ползвахме едно гелче - "Глайт гелен"....ама то беше върху презерватива....нищо общо с главичката :?
Togava nevijdam kak moje da si lepnal neshto :-k Pri sledvashtiq put oburni vnimenie dali pak se poqvqva

BloodSoul
03-03-2007, 16:56
Ако си била девствена и е проникнал трудно... от търкането затова да му се зачервил. Ще се оправи!

Lorraine
03-03-2007, 17:25
Може би защото секса е бил доста бърз,както сама каза.Нищо опасно не е,ще му мине :)

Jeuelle
03-03-2007, 17:29
и двамата сте се протъркали.
по внимателно я карайте :wink: