PDA

View Full Version : zashto si uslojnqvate jivota??



babi_girl
03-02-2007, 19:55
Ne moga da razbera kakvi sa povecheto vlubeni hora. Imat gadjeta, vlubeni sa i gadjetata im sa ludovlubeni v tqh, no te sysipvat vsichko sys svoqta revnost i nakraq i dvamata stradat i se razdelqt. kakvo vi stava be hora, nujno li e da si sysipvate vryzkata kato znaete che toi / tq vi obicha??

PankO
03-02-2007, 20:07
Никога не съм ревнувал приятелката ми.
Имах и пълно доверие.
А ако аз не и давах това, което тя иска... Щях да се опитам да и го дам и ако не успея щях да я пусна да отиде там, където го намира.
Не ревнувам.
Всъщност... по едно време бях започнал да ревнувам, защото виждах как някой заема моето място. Започна да излиза с нея... тя започна да ми казва, че "има работа" и да ме "разкарва", защото ще излиза с него и няма време за мен... Вярвах `и, а тя ме уверяваше, че не изпитва нищо към него освен приятелство.. За не повече от 1 месец те тръгнаха. Ко ще кажете?
Да ревнуваш някого означава да показваш, че държиш на него, че той те прави щастлив и че те е страх това щастие да не си замине от теб... Аз показах ревността си, но тя само влощи нещата. Не разбирам... какво трябва да се прави... можеби всеки случай си е самостоятелен, индивидуален и човек никога не може да се научи на тези "сложни неща" ;-).
Човешката психика е нещо необятно, но е и толкова вълнуваща!

Аз съм много умен.

babi_girl
03-02-2007, 20:16
Syglasna sym che kato revnuvash pokazavash na choveka do teb kolko dyrjish na nego, no govorq za drugiq vid revnost, kogato revnuvash choveka do teb dori kogato govori s drug, a da ne govorim kakvo stava ako izleze s drug. Za tazi revnost stava duma. imam priqtelka koqto se dyrji tochno taka s gadjeto si, i vseki den plache zashtoto se karat postoqnno za tova.

CVETELLINA
03-02-2007, 20:30
Ревността наистина е тъпо нещо,особено ако знаеш че приятеля/приятелката ти те обича и държи на теб.. :| Естествено,че трябва да има и малко ревност,за да е по-голяма тръпката-но това трябва да е в границите на нормалното,защото иначе наистина става непоносимо и според мен е много натоварващо,някой постоянно да те пита къде отиваш,с кого..и да чувстваш винаги че гаджето ти не ти вярва и че се съмнява в теб..Аз мисля,че взаимното доверие е едно от най-важните неща в една връзка. :roll:

Pisence{}
03-02-2007, 20:33
Ami revnosta e mn mn gadno neshto znam go ,osaznavam 4e po tozi na4in naraniavam 4oveka do men i mu pokazvam 4e ne mu vqrvam.No sam tolkova revniva 4e prosto niama na kade veche napravo se pobarkvam i ot nai-nishtojnoto neshto :( Tova mrazia v sebe si i nemoga da se preboria s nego i mislia 4e niama da uspea i imam chuvstvoto che shte go zagubia zaradi tapata revnost prosto e otvratitelnoooooo :(

TreeHill
03-02-2007, 20:39
ti si mn zle 4esno

koalka
03-02-2007, 20:46
Аз ревнувам приятеля ми, но в нормални граници, а не да се караме и да му вдигам скандали.Но ти наистина си я обичал и си й имал пълното доверие, а тя е злоупотребила с това.

darkdevil
03-02-2007, 20:50
панко съгласен съм с теб и имам същата история в момента но развраската не е ясна за сега :) ревност проявявам само тогава когато мисла че мога да загубя любимата си заради някои друг иначе за тази ревност за която каза мила няма смисъл от нея само пречи и разрушава сичко което се гради толкова много време за секунди.

PankO
03-02-2007, 21:06
Аз ревнувам приятеля ми, но в нормални граници, а не да се караме и да му вдигам скандали.Но ти наистина си я обичал и си й имал пълното доверие, а тя е злоупотребила с това.

Супер е да кажеш на любимия, че го обичаш много и че го ревнуваш много от еди си кой/коя и че ти е кофти.. защото те е страх да не се привърже. Но скандал - никога. Щастлив ли е с някой друг/друга - пусн и го/я. Ако се върне - ще е твой завинаги или поне за още малко ;-) хаха

А и когато има основание за ревност - то се осеща.
Не ревнувах 1 година и два месеца - нямахме никакви проблеми, ревнувах 2 седмици и имаше защо... и един мизерник ми отмъкна гаджето ;-)
Но не съжелявам, хаха!
Ревнувал съм? Защо? Защото съм бил щастлив с нея и не съм искал да я загубя. Но тя стана по=щастлива с него то колкото с мен, промени се - какво трябваше да направя? Какво можех да направя? хаха!
Просто като му дойде момента и идва и толкова :РрРрРррР

За това хроата се женят, за по-трайни връзки, по нататък когато вече имат пълно самосъзнание и знаят какво правят, готови са за деца, които да си бдъат тяхни, да се грижат за тях... И така ;-)
Иначе ревноста е хубава тема и винаги има какво да се каже :Р

Ам, btw darkdevil, бате, направи ВСИЧКО ПО СИЛИТЕ СИ за да се оправиш ... Аз го направих. Ходих след нея ДВА МЕСЕЦА, тя ми казваш е "НЕ ТЕ ИСКАМ, НЕ РАЗБИРАШ ЛИ, ЗАЩО МЕ ТОРМОЗИШ?!?!" Идваш ми да заплача, беше ме срам от нея, от мен, от слабостта ми към нея.. След ден тя идваше впрегрътките ми, плачеше и ми казваше, че е като в сън и че и се иска никога да ен свърши, че е щастлива... WTF?! Просто си играеше с мен, а аз давах всичко от себе си. НО ЕН СЪЖЕЛЯВАМ, ахахахха! В никакъв случай, такива неща се случват рядко, човек обича истински рядко и си заслужава да си ЧОВЕК не ТЪПА МАЙМУНА и да си изживееш чувствата на макс :Р Било то... накрая да няма ефект и да не оправиш нещата и с приятелката ти да се целува някой друг, докато е знаел, че преди час тя е лапала на теб, АХАХАХАХ ;-)

iiirish
03-02-2007, 22:31
"умерената" ревност никога не може да съсипе една връзка! тя може да стане причина единствено тогава когато е довела до някакво болестно състояние на нетърпимост към странични прояви.
и все пак подкрепям тезата, че ревноста по-често е продиктувана от страха да не загубим обичания човек, отколкото от недоверие във него или чувствата му

darkdevil
03-02-2007, 22:36
"умерената" ревност никога не може да съсипе една връзка! тя може да стане причина единствено тогава когато е довела до някакво болестно състояние на нетърпимост към странични прояви.
и все пак подкрепям тезата, че ревноста по-често е продиктувана от страха да не загубим обичания човек, отколкото от недоверие във него или чувствата му
напълно те подкрепям ревноста трябва да е умерена.

strawberry_girl4e
03-03-2007, 19:17
to4no tezi koito sa vliubeni nai mn po4vat da revnuvat po 4esto...no ne mislq 4e revnostta e pri4inata za sysipvaneto na edna vryzka po skoto zagubata na doverieto vodi do revnostta i taka :) nooo ponqkoga ne e lo6o da porevnuva6 nqkoi malko no si4ko da e v UMERENI granici

sweet_DENI_f
03-03-2007, 19:22
Еми аз лично ревнувам винаги ... Но когато съм сигурна в чувствата на гаджето ми не я показвам тази ревност, но вътрешно в себе си се изяждам като го видя с някоя негова приятелката, която знам , че си го е харесала например ...

krem4et0
03-03-2007, 19:32
в началото си умирах от ревност. Просто бях ужасна. Просто не бях сигурна, че той ме обича. Сега аз знам, че ме обича и иска само мен и нещо спрях да ревнувам. А и грам повод не ми дава-той само с мен си излиза, сам мен си гледа и само с мен май комуникира напоследък!

bARbiTy
03-03-2007, 19:45
"Човек ревнува,когато се страхува да не изгуби нещо,което не му принадлежи" твърдо съм зад тва мнение!!!

A_Loving_Girl
03-03-2007, 21:20
Ne moga da razbera kakvi sa povecheto vlubeni hora. Imat gadjeta, vlubeni sa i gadjetata im sa ludovlubeni v tqh, no te sysipvat vsichko sys svoqta revnost i nakraq i dvamata stradat i se razdelqt. kakvo vi stava be hora, nujno li e da si sysipvate vryzkata kato znaete che toi / tq vi obicha??

А ревнувам по много причини да не го изгубя или да не бъда отново наранена от човека който обичам,просто не искам да показвам ревноста си но тя избива изведъж на яве и става лошо,но все пак заради ревност не съм си съсипала връзката,защото той знае по какви причини е моята ревност,а и все пак ме обича и знам ,че няма да отиде при някоя "буфча"!

PankO
03-03-2007, 21:36
"Човек ревнува,когато се страхува да не изгуби нещо,което не му принадлежи" твърдо съм зад тва мнение!!!
Харесва ми. И е много вярно ;-)
Ако заслужаваш това, което имаш то просто мястото му е при теб и няма къде другаде да иде ;-)