PDA

View Full Version : Странни непоносими болки....



03-02-2007, 19:58
Момиче съм, водя активен полов живот и от дооооста време...имам някъв странен проблем. Боли ме някъде между клитора и влагалището, точно където се отварят МАЛКИТЕ СРАМНИ устни...то не ме боли, като не пипам, ама ако приятелят ми започне да ме лиже там, веднага ще ме заболи...и някой път и клиторът ме боли,а приятелят ми е внимателен! И по време на секс, ако пенисът изведнъж се извади адски мн ме заболява, защото ме удря точно на онова, гореописаното място :( :( :( Аз по принцип трудно се овлажнявам и ползваме "Глайт гелен", но аз мисля, че доста преди да го ползваме - ме боли там.
Да, знам, че трябва да ида на гинеколог, просто искам мнения и съвети.
Предварително благодаря :)

AySiToOo
03-03-2007, 19:19
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na lekarq Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo