PDA

View Full Version : striite



sladko`eFche
03-02-2007, 20:14
ot 2 meseca sam na dieta i otslabnah s 10 kila.poqviha mi se strii po tqloto znam 4e nqmat mahane 6te probvam s pove4e piene na voda i...6te vidim. no iskam da popitam kak da preotvratq poqvata i na dr?
ako ne stane predpo4itam slaba sus strii otkolkoto bez i pulni4ka :smt010 pone se staraq da se uspokoq :}

Candyy
03-02-2007, 20:17
shte te zaradvam malko ako vse oshte sa ti cherveni a ne beli..s;ed kapane gi maji redovno s krem "ZDRAVE" i az imah malko otstrani na dupeto i si gi majeh i sega edvam se zabelqzvat ,no samo ako sa cherveni vse oshte ako sa beli nqma ottarvane..samo kato otidesh na more kat napravish edin hubav ten da gi skriesh inache ne moje..i spox mnogo momicheta imat..ne se pritesnqvai :wink:

sladko`eFche
03-02-2007, 20:19
shte te zaradvam malko ako vse oshte sa ti cherveni a ne beli..s;ed kapane gi maji redovno s krem "ZDRAVE" i az imah malko otstrani na dupeto i si gi majeh i sega edvam se zabelqzvat ,no samo ako sa cherveni vse oshte ako sa beli nqma ottarvane..samo kato otidesh na more kat napravish edin hubav ten da gi skriesh inache ne moje..i spox mnogo momicheta imat..ne se pritesnqvai :wink:

samo da te pitam kato si s ten ne izpukvat li? ina4e mn mersi 6te probvam s krem4eto {}

Candyy
03-02-2007, 20:21
shte te zaradvam malko ako vse oshte sa ti cherveni a ne beli..s;ed kapane gi maji redovno s krem "ZDRAVE" i az imah malko otstrani na dupeto i si gi majeh i sega edvam se zabelqzvat ,no samo ako sa cherveni vse oshte ako sa beli nqma ottarvane..samo kato otidesh na more kat napravish edin hubav ten da gi skriesh inache ne moje..i spox mnogo momicheta imat..ne se pritesnqvai :wink:

samo da te pitam kato si s ten ne izpukvat li? ina4e mn mersi 6te probvam s krem4eto {}Ami ne moje da ne ispakvat no malko ili mnogo se skrivat..no naistina probvai s kremcheto dokato ne sa stanali belichko che losho togava..az mn se radvam.. edvam se zabelqzvat veche :-D :wink: dano i na teb pomogne

sladko`eFche
03-02-2007, 20:23
nadqvam se :P ina4e kak moje6 da se predpazi6 ot tqh? da ne mi se poqvqt o6te 6toto imam 3,4 kilca da svalqm o6te :}}

Candyy
03-02-2007, 20:29
Ami ako gi svalqsh tezi kilogrami s dieti i taka drastichno ne mojesh da se predpazish..KG se svalqt sys sport !!!! pone nqma stranichni efekti kato typite dieti za tova az sam na principa m kolkoto mi se qde i kakvoto mi se qde no mn mn dvijenie..i smeq da kaja che ne sam debela( samo koremcheto mi malko..otpusnatichko ama me marzi da praq koremni presi za tva) poslushai me spri s dietite mn ti vredqt..sporta e istinata shte se chuvstvash mnogo po dobre kato izlezesh navan s mp3-ta v ushite i sred prirodata bqgash chas chas i polovina ili dori poveche..ili na edna dalga rashodka s priqteli dori i tq pomaga ..nqma da sajalqvash..i pone shte znaish che nqma da se poluchi "io-io" efekt a shte imash zdravo stegnato i za dalgo hubavo tqlo daje shti zavijdat za nego :wink: