PDA

View Full Version : БЕЗИЗХОДИЦА!



03-02-2007, 20:38
Първо искам да помоля всички с по-високи права да НЕ трият темата :)
така сега по въпроса неска по време на час по БЕЛ ми дойде(сперма)и трябваше да се изпразня пък и доста ме заболяха топките питах госепожата може ли до тоалетната и тя ме пусна само тя пуска, защото има заповед от директорката да не се пуска до кенефа и бях сигурен, че съм единствения по коридорите и, като влязох в кенефа си събух гащите(и панталоните и слиповете) и останах по гъз и кур само и влезе рязко в кенефа едно момиче, което аз познавам и е с една год по-голяма от мен ](*,) тя е голяма кучка и почна да ми се смее и ето го диалога:
Тя: Хахахахахахаха
Аз: Млъкни ма стига!
Тя: Хахахааааа е сиа ялото даскало ще се позабавлява!
Аз: Не!
Тя: И какво ще направиш да не е така? хм?
Аз: Ъмммммммм... :-k
Тя: На колене!
Аз паднах на колене и я молих да не казва на никой тя е доста властна и каза:
-Мммммм добре обичам да ми падат в кратката продължавай така и може и да не кажа на НИКОЙ!
Аз малко се поуспокоих и после след няколко часа бяхме само аз и тя в стола и я питах:
Аз: Нали няма да кажеш
Тя: Ще си помисля...
Аз няма какво да я заплаша че ще кажа защото тя е най-красивото и сексапилно момиче в даскалото моля ви хелп искам да се измъкна от това да см и слуга! :smt013
тя ме унижи и после утре в кенефа пак трябва да и падна на колене, но ще правя каквото казва... :smt013

LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-02-2007, 20:49
E tfa me razbi, taq verno e nqkfa ku4ka...... mi nae6 li kffo? Spored mene trqa da se pozamisli6 mn i da se seti6 za nqkoq neina brutalna izdanka...... ilii ima o6te ne6to: moje i da si super rqzak i da i pokaje6 4e ako zemem da plqmpa mn 6te zagazi! A tq nz kgfo e praila vav majkata.....

03-02-2007, 20:52
ако съм супер рязък ще кажа ако тръгна да я бия ще викне гаджето си а в нащо даскало на 1-вия етаж няма мъжка и женска ;)

mila_pila
03-02-2007, 20:55
стилът ти леееко ми напомня на една друга тема :lol: там пак имаше една мацка и пак някво момче и падаше на колене.
аве човек, спри да ни разкаваш извратените си сексуални фантазийки и си намери някоя девойка, в чиито крака да лазиш :-D

ако темата не е ебавка, в което силно се съмнявам, послушай съвета на колегата

03-02-2007, 21:18
Първо искам да помоля всички с по-високи права да НЕ трият темата :)
така сега по въпроса неска по време на час по БЕЛ ми дойде(сперма)и трябваше да се изпразня пък и доста ме заболяха топките питах госепожата може ли до тоалетната и тя ме пусна само тя пуска, защото има заповед от директорката да не се пуска до кенефа и бях сигурен, че съм единствения по коридорите и, като влязох в кенефа си събух гащите(и панталоните и слиповете) и останах по "задни части" и "мъжки полов орган" само и влезе рязко в кенефа едно момиче, което аз познавам и е с една год по-голяма от мен ](*,) тя е голяма кучка и почна да ми се смее и ето го диалога:
Тя: Хахахахахахаха
Аз: Млъкни ма стига!
Тя: Хахахааааа е сиа ялото даскало ще се позабавлява!
Аз: Не!
Тя: И какво ще направиш да не е така? хм?
Аз: Ъмммммммм... :-k
Тя: На колене!
Аз паднах на колене и я молих да не казва на никой тя е доста властна и каза:
-Мммммм добре обичам да ми падат в кратката продължавай така и може и да не кажа на НИКОЙ!
Аз малко се поуспокоих и после след няколко часа бяхме само аз и тя в стола и я питах:
Аз: Нали няма да кажеш
Тя: Ще си помисля...
Аз няма какво да я заплаша че ще кажа защото тя е най-красивото и сексапилно момиче в даскалото моля ви хелп искам да се измъкна от това да см и слуга! :smt013
тя ме унижи и после утре в кенефа пак трябва да и падна на колене, но ще правя каквото казва... :smt013
ti si onq kaput ot v4era
:smt097

ProstoAz
03-02-2007, 21:24
11 точка от правилника!