PDA

View Full Version : добичам го....



malkoto_sladko_dqvol4e
03-02-2007, 20:53
Така това е третото ми писмо.но този пьт при4ината е сериозна...Така ходих или по то4но бях с 1 мом4е което не е от моя град.врьската ни не трая мн,но след нняколко месеца запо4нахме отново и бяхме заедно по дьлго време.В на4алото не ми пукаше за него но сега след като ве4е не сме заедно разбирам колко много сам го оби4ала.Знам 4е мн от вас които 4етят темата ми ще си кажат 4е сьм много тьпа,но аз направих вси4ко вазможно за да сме заедно.мн хора биха казали 4е не е хубаж ДА тои дори не е мои тип мом4е но го оби4ам и др н ме интересува искам само него

PankO
03-02-2007, 21:01
Чисто и просто си осъзнала, че те е правил щастлива.
Не го обичаш, влюбена си в него и го искаш.
Не, изобщо не си направила всичко по силтие си.
Тъпа си - вярно е.


Аз съм много умен.

koalka
03-02-2007, 21:11
Не означава, че непременно като искаш да си с него, го обичаш...

03-02-2007, 21:27
Времето ще ти помогне да го забравиш. А и 'клин клин избива' миличка. А и той не те заслужава,въпреки че на момененти е твоето милу,но на моменти е твоя най-голям враг. Както се пееше в една песен 'Ти си моя ангел и моя мъка..' :wink:

Дано всичко ти се нормализира!
А и помни,че има хора които те обичат! :smt055

mimi_pink
03-02-2007, 22:04
След кто сте в различни градове ще ти е по-лесно да го забравиш!Но може пък и да не е толкова късно да си го върнеш.Защо не пробваш пак?Но пък щом вече сте се разделяли няколко пъти е мн вероятно нищо да не излезе!Горе главата!Следващия е след 5 мин!Да ще поплачеш малко пък ще ти мине

iiirish
03-02-2007, 22:15
след като вече не сте заедно значи има причина за това... не връщай нещата назад. гледай напред и просто продължи ;)

malkoto_sladko_dqvol4e
03-03-2007, 16:30
мерси много за отговорите.А аз доста време твьрдях 4е не го оби4ам но 4увствата са си 4увства.И мила и аз все още незнам защо го оби4ам.но знам 4е не се залагвам.Но дали с него или без него живота си те4е.Ще ми бьде гадно месец два и ще ми мина.Отново благодаря

PoisoNGirL
03-03-2007, 18:31
trqbva prosto da gledash napred.Nali sama kaza,che si napravila vsichko po silite si.. i ne ste zaedno..znachi ima zashto.Moje bi prosto si sviknala s nego,a ne e lubov.Pochti vinagi kogato zagubish nqkoi si kazvash eii obicham go.Ne-prosto ti lipsva.Davai napred i ne se otkazvai..shte namerish istinskata lubov za teb! :wink:

ThePainIsReaL
03-04-2007, 16:50
Как ми се иска да съм до теб и да ти ударя един много здрав шамар !!!! Я се съвземи .. като чета кви ги дрънкаш , сякаш съм аз мин. година . Осъзнай се навреме! Какво толкова ти е дало това момче , за да си хлътнала по него толкова ? Само ти си се старала за него , само ти си се жертвала , ами той .. остави го , да си живее скапания живот сам . Щом е решил така , не можеш да промениш съдбата . Помогни си и го превъзмогни най-накрая !