PDA

View Full Version : Лудите германци...



Muse_of_Madness
03-03-2007, 06:11
Фридрих Ницше-какво мислите за него? (Вчера се смях до припадък на 47ма и 48ма глава на "Антихрист")

LunaTriCk
03-03-2007, 07:40
Харесва ми гледната му точка относно християнството. :-D

Muse_of_Madness
03-03-2007, 09:58
Лунатрик на всяка манджа меродия.... Чел ли си нещо на Ницше и правил ли си си труда да разбираш която и да било религия? На теб, доколкото видях, силната ти страна е физиката и астрономията... космологията също, може би...

Stephanie Jay
03-04-2007, 22:14
Лудите ли? Те въобще некога били ли са нормални? :lol: Не знам не го познавам :-D Но се сещам за една далеч по приятна НЕМСКА картинка за окото ТОМ КЛАУЛИЦ от ТХ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Alerta
03-05-2007, 05:58
Лудите ли? Те въобще некога били ли са нормални? :lol: Не знам не го познавам :-D Но се сещам за една далеч по приятна НЕМСКА картинка за окото ТОМ КЛАУЛИЦ от ТХ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:О, свещенна простота!
Поне името му да беше написала правилно...

LunaTriCk
03-05-2007, 09:59
Лунатрик на всяка манджа меродия.... Чел ли си нещо на Ницше и правил ли си си труда да разбираш която и да било религия? На теб, доколкото видях, силната ти страна е физиката и астрономията... космологията също, може би...

защо мислиш, че не съм ?

Muse_of_Madness
03-05-2007, 10:23
Лунатрик на всяка манджа меродия.... Чел ли си нещо на Ницше и правил ли си си труда да разбираш която и да било религия? На теб, доколкото видях, силната ти страна е физиката и астрономията... космологията също, може би...

защо мислиш, че не съм ?
Не съм казала, че не си, питам.

OtherDimension
03-05-2007, 11:44
Фридрих Ницше-какво мислите за него? (Вчера се смях до припадък на 47ма и 48ма глава на "Антихрист")

чел съм му "Тъй рече Заратустра" и смятам ,че е велик...
подзаглавието е "За всички и никого" , какъвто е и самия Ницше

03-06-2007, 13:49
Цтцт няма ме и вие веднага започнахте да обиждате великия немски народ :evil: