PDA

View Full Version : Moderated:Обичам го,но той ме наранява и искам да го забравя



kis4e
03-03-2007, 07:25
Моят проблем е че много обичам едно момче...а то от своя страна ме лъже и наранява направо безкрайно много и колкото и да се опитвам да го забравя немога..незнам защо но съм свикнала с него..немога без него,,когато сме скарани и имам чувството че целият свят ме е оствил сама..но искам да го забравя защото той само ме наранява и ми вгорчава живота..но немога без него..и незнам защо кажете ми да го забравя ли и всъщност как


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

cherinka
03-03-2007, 07:32
кажете ми да го забравя ли и всъщност как

С друго момче или други момчета.

koalka
03-03-2007, 07:42
Трябва да се опиташ да го забравиш...да направиш усилие, защото така в момента много повече те боли, от колкото когато си без него.Опитвай се да не мислиш за него, да се разсееш.Излизай с приятели, забавлявай се. :wink:

natity
03-03-2007, 08:06
spored men prosto ei taka nemojesh da zabravish momche no v tozi moment mnogo mogat da ti pomognat priqtelite a drugiq nachin e da si s drugo momche no tova ne e reshenie

iskam
03-03-2007, 08:10
Определено го забрави! Не че ще можеш де ама с времето ще спреш да мислиш само за него. И трябва приятелите ти да те подкрепят. И намери си някфи занимания и се разсей с нещо. Може да се огледаш наоколо, за да откриеш някое друго момче (ако мислиш че си готова за това). И.. времето лекува.. само тфа мога да ти кажа ;) И колкото и да ти се иска не се връщай при него и не го търси! Не ти трябва още болка.. Успех! Ще се справиш! ;)

PankO
03-03-2007, 08:39
Моят проблем е че много обичам едно момче...а то от своя страна ме лъже и наранява направо безкрайно много и колкото и да се опитвам да го забравя немога..незнам защо но съм свикнала с него..немога без него,,когато сме скарани и имам чувството че целият свят ме е оствил сама..но искам да го забравя защото той само ме наранява и ми вгорчава живота..но немога без него..и незнам защо кажете ми да го забравя ли и всъщност как

Преслава - Уморих се.

FiRe_LaDy
03-03-2007, 09:41
Hmm dosta poznata situaciq.Ami opitai s drugo momche.Nedei misli za nego tolkova mnogo,kogato vidish che nahluvat misli v glavata ti za nego,si namirai zanimanie ili se mychi da mislish za drugo.