PDA

View Full Version : Метъл кръчми



hforce
03-03-2007, 08:57
Такам, дойде и мой ред да пусна някоя и друга тема, не го правя често за това се извинявам предварително ако не и е тук мястото, та въпроса ми е следния, наскоро имам рожден ден и мисля да го отпразнувам в някоя кръма, в която да пускат метъл и да дават алкохол без проблем щот никой няма 18 от компанията, трябва ми кръчма в центъра някаде или поне да не е много далече и да отваря от към обед че Амстердам отваря в 5 а ми е късно тогава

`Death`Whore`
03-03-2007, 09:04
"Халбите" на малките 5 кюшета...но не очаквай да пускат само бруталии...последният път, когато бях там, се пускаха разни...рокчета. "Спорко" - до зала Универсиада, там са бруталиите.

hforce
03-03-2007, 09:14
"Халбите" на малките 5 кюшета...но не очаквай да пускат само бруталии...последният път, когато бях там, се пускаха разни...рокчета. "Спорко" - до зала Универсиада, там са бруталиите.
В Халбите съм ходил 2 пъти, първия път сервитиора беше метъл и ми беше адаш и ни даде алкохол без проблеми, но втория път беше няква жена и пихме по кола и си тръгнахме
Спорко не я знам, но ще вида каде точно се намира и ще мина от там някой ден да я вида и сигурно там ще е

HardcorE_AFA
03-03-2007, 09:16
Адамс(има две в младост и на центъра),Лавале(точно до съдебната палата).Амигос(павлово),тук в моя квартал също има едно но незнам как се казва точно(в блока до този с лавацата-червения).уфф сещам се за поне още 10 през някво време ще пиша още

ErinEverly
03-03-2007, 09:19
"Спорко" - до зала Универсиада, там са бруталиите.

Или така наречената от моята компания "Тенекия" :lol: , ако говориш за тази , която е от другата страна на пътя и е по едни малки улички :lol:
Нема такова чудо там - само метъл (рок де, разбирате ме), никва друга музика. Супер яко е :lol: Пържените картовки са страшни и върват много добре с една биричка :lol:

ErinEverly
03-03-2007, 09:21
Адамс(има две в младост и на центъра)

Ей, ще ми кажеш ли къде е точно :lol: Щото аз в метъл кръчма в младост доса не съм ходила :lol:

`Death`Whore`
03-03-2007, 09:21
АА, там е много яко! Ама аз не мога да обясня :smt005

ErinEverly
03-03-2007, 09:24
АА, там е много яко! Ама аз не мога да обясня :smt005

Да, страхотно е :lol: Споко, аз ще го обясня:

Заобикаляте дългия блок с Неделята и т.н., който е срещу зала Универсиада (на другата стрна на Шипченски проход). Минавате на успоредната улица и ще го видите по пътя :wink: Ще го познаете по моторите отпред :wink:

Boot
03-03-2007, 10:42
И моето любимо Rock from Heart (намира се... около първа английска.), ама то отваря към... 18:30- 19.00.


А лавеле е гадно, щото е супер миниатюрно :?

hforce
03-03-2007, 10:45
И моето любимо Rock from Heart (намира се... около първа английска.), ама то отваря към... 18:30- 19.00.


А лавеле е гадно, щото е супер миниатюрно :?
аз уча в първа английска, ама не го знам тва, каде точно се намира

Miteto_bs
03-03-2007, 10:56
Abe ne slusham metal

no v burgas znam edna dve kru4mi

Yes- do garata

Party club po bul. Bogoridi... En-joy metali

`Death`Whore`
03-03-2007, 11:02
Говорим за София :)

bungle
03-03-2007, 11:15
Адамс(има две в младост и на центъра)

Ей, ще ми кажеш ли къде е точно :lol: Щото аз в метъл кръчма в младост доса не съм ходила :lol:

Аз уж живея в Малдост, ама не знам да има метъл кръчми... :roll:

abstraction
03-03-2007, 11:23
http://metal.best.bg/v2/mmap.php?city=sofia

виж тук има списък, но не знам доколко информацията е достоверна, а и не съм ходила на тези места, че да ти кажа впечатленията си.

Boot
03-03-2007, 11:59
И моето любимо Rock from Heart (намира се... около първа английска.), ама то отваря към... 18:30- 19.00.


А лавеле е гадно, щото е супер миниатюрно :?
аз уча в първа английска, ама не го знам тва, каде точно се намира
Ами... там на спирката на тролеите (Бяло море) 1,2,4 до един магазин за подаръци.

bulgarche
03-03-2007, 18:21
Всяко едно заведение можеш да си го запазиш и да си поръчваш музиката. Алкохола...кой ви иска години още?

brain_stew
03-03-2007, 19:33
Адамс(има две в младост и на центъра)

Ей, ще ми кажеш ли къде е точно :lol: Щото аз в метъл кръчма в младост доса не съм ходила :lol:

Аз уж живея в Малдост, ама не знам да има метъл кръчми... :roll:

Значи не сте достатъчно тру...ех, кви моменти съм имала в "Адамс"- Младост..ехх... :roll:
Иначе...ъм...то се шътува с 213/214...абе малко след кауфланд една или две спирки не съм броила, и кат слежнеш на спирката продължаваш там към блоковете и то пирлича повече на къщурка, отколкото на кръчма, но вътре е ебаси широкото и пускат некви яки концертчета/клипчета...мноуе яко!
(ъъъ супер го обясних няма що!)

ErinEverly
03-03-2007, 21:13
Адамс(има две в младост и на центъра)

Ей, ще ми кажеш ли къде е точно :lol: Щото аз в метъл кръчма в младост доса не съм ходила :lol:

Аз уж живея в Малдост, ама не знам да има метъл кръчми... :roll:

Значи не сте достатъчно тру...ех, кви моменти съм имала в "Адамс"- Младост..ехх... :roll:
Иначе...ъм...то се шътува с 213/214...абе малко след кауфланд една или две спирки не съм броила, и кат слежнеш на спирката продължаваш там към блоковете и то пирлича повече на къщурка, отколкото на кръчма, но вътре е ебаси широкото и пускат некви яки концертчета/клипчета...мноуе яко!
(ъъъ супер го обясних няма що!)

Хаххахах... Аз съм си фенка на Тенекията :)
Бтв, тва е младост 3 и 4, не 2 :) А ти май говориш за Дървеното, доколкото ми го описваш :roll: Аз там много съм ходила, но метъл/рок доса не съм чула там :roll:

brain_stew
03-03-2007, 21:24
Адамс(има две в младост и на центъра)

Ей, ще ми кажеш ли къде е точно :lol: Щото аз в метъл кръчма в младост доса не съм ходила :lol:

Аз уж живея в Малдост, ама не знам да има метъл кръчми... :roll:

Значи не сте достатъчно тру...ех, кви моменти съм имала в "Адамс"- Младост..ехх... :roll:
Иначе...ъм...то се шътува с 213/214...абе малко след кауфланд една или две спирки не съм броила, и кат слежнеш на спирката продължаваш там към блоковете и то пирлича повече на къщурка, отколкото на кръчма, но вътре е ебаси широкото и пускат некви яки концертчета/клипчета...мноуе яко!
(ъъъ супер го обясних няма що!)

Хаххахах... Аз съм си фенка на Тенекията :)
Бтв, тва е младост 3 и 4, не 2 :) А ти май говориш за Дървеното, доколкото ми го описваш :roll: Аз там много съм ходила, но метъл/рок доса не съм чула там :roll:

Къде съм казала, че е Младост 2...иначе не знам как му викат иначе, но знам, че тва е Адамс в Младост 4! :lol:

ErinEverly
03-03-2007, 21:28
Чай че стана объркване... Прочела съм грешно :)

Тц.... Са ще ме накараш да ходя утре до там да го видя, може и да са го променили. Но дано да влезе някой друг, който знае къде е, за да обясни, че не съм сигурна, че говорим за едно и също. Въпреки че познавам младост много добре.
Бтв, спирката след поликлиниката ли, всмисъл 2рата след поликлиниката?

`Death`Whore`
03-03-2007, 22:55
Ако можех да свържа Адамса с мястото, където живее мъжа...щях да ви обясня...

Mimka_sweet
03-03-2007, 22:55
Мен ме е страх от такива неща 8-[

brain_stew
03-04-2007, 11:02
След Кофаланд са 4 спирките, а не 2. :lol: Точно там, където се разделят 213 и 214. :)


http://bgmaps.com/map.asp?sid=bdcf8e0ac23b69537fc0221f7b9b2e3d&city=sofia&str=&num=&grid=m8k&nType=57&oName=&oType=57&Map40_10.x=26&Map40_10.y=124


Тук. :D

Ееее, хубу де!Мислиш ли, че съм броила спирките там...бях съ заплеснала по тебе! :lol:

Иначе Ерин...аре се уговорим една събота или неделя ше те заведааа...тамън ше се видим малко!(ама че съм нахалнааа...а дори не си прося секс.... :lol: )

Баси шибания неграмотник дет съм!

ErinEverly
03-04-2007, 11:29
brain_stew,
Ще видим дали ще можем да го уредим :lol:
Бтв, аз имам странното чувство, че те познавам.

brain_stew
03-04-2007, 11:38
brain_stew,
Ще видим дали ще можем да го уредим :lol:
Бтв, аз имам странното чувство, че те познавам.

:shock:
Аре на ЛС! :lol:

Shadow_Walker
03-05-2007, 07:35
Пф...защо и в моя град няма такива метъл кръчми :smt013 или пък във ВТ...всъщност за ВТ знаете ли дали има :-D

Бунтар
03-05-2007, 08:40
Тука във Варната имало няква дупка "Кантара", до пощата била... Къде по-точно?

brain_stew
03-05-2007, 08:49
Пф...защо и в моя град няма такива метъл кръчми :smt013 или пък във ВТ...всъщност за ВТ знаете ли дали има :-D

Блааа!За Варна не знам, но ако ВТ е Велико търново "Улицата" човечееее!Тва е мястото където се събират всичките рокери, метъли, пънкари на Велико Търново бееее!Там ще си празнувам рождения ден, освен ако не съмв Каварна през периода 25 юли!Но много искам да е там!Аааа!Обичам тва място бееее!Тва лято се изспивайте у Търново да пием некви бири! :lol:Даже има къде да спите!Ше се уреди!Идвайтеееееее!

(Пощурях бее)