PDA

View Full Version : Windows XP Theme



ErinEverly
03-03-2007, 09:05
Така, искам Windows XP тема, защото бащта ми го направиха на гъз, че без да иска я е сменил с Classic. Говоря за тази синята, с облите краища. Знаете за какво говоря.

bungle
03-03-2007, 09:15
Май не мога да чета... :-#

Нищо не разбрах....

vankata10
03-03-2007, 09:17
за тази обикновенната синя немога да ти помогна ама ето ти една много по хубава (според мен) http://www.softpedia.com/progDownload/Royale-Theme-for-WinXP-leaked-Download-13027.html#download_locations - пак е синя :)
ПП:ако незнаеш как да го инсталираш - теглиш файла (948кб) разархивираш и след тва инсталираш файла и темата ти се появява при другите на XP

Cheesy
03-03-2007, 19:43
Напиши в дата.бг Alien Guise -аз от тама си го драпнах и си ме кефи

Just_One_Girl
03-03-2007, 21:51
Уау, успял е да изтрие основната тема на Уиндоус ХР?! :shock: :lol: Впечатлена съм... :lol:
Сега сериозно:
Desktop -> Mouse2 -> Properties -> Themes
Там, дето пише Theme избери Windows Xp, ако не стане, трябва да ме запознаеш с баща ти да му стисна ръката :lol:

ErinEverly
03-03-2007, 21:54
Уау, успял е да изтрие основната тема на Уиндоус ХР?! :shock: :lol: Впечатлена съм... :lol:
Сега сериозно:
Desktop -> Mouse2 -> Properties -> Themes
Там, дето пише Theme избери Windows Xp, ако не стане, трябва да ме запознаеш с баща ти да му стисна ръката :lol:

Тва го знам! Иначе защо щях да питам, ако не бях проверила там?
Бащта ми не е виновен, защото не той я е изтрил, а някаква програма, която записал...