PDA

View Full Version : Toi vinagi li svurshva?



{pInki}
03-03-2007, 09:33
Edin vapros ot men...Poneje vse o6te ne sum mnogo opitna taka dase kaje:) Momicheta, gajeto vi vseki put kogato pravite sex li svur6va? Zashtoto pravihme sigurno 40 50 minuti i toi taka i ne svurshi i as nqkak si se razocharovah posle i si mislq che problema e v mene://

Scandalous_lady
03-03-2007, 09:40
Еми зависи от много неща ... но моя винаги свършва може и да не е в теб причината.По-голям ли е от теб :?:

LUDI4KA
03-03-2007, 10:05
ne ne vinagi oba4e spok ko te interesuva nego ti trqbva da si dovolna na teb da ti e haresalo

malka_sladuranka
03-03-2007, 10:16
Моя винаги свършва..но ако сте още неопитни, възможно е в началото да стават фалове. Все пак никой не се е родил научен.

Scandalous_lady
03-03-2007, 10:19
Според мен като мине повечко време и се сработите и знаете точно какво му харесва на другия и всичко ще си е наред :-k

AzureDiamond
03-03-2007, 10:32
Моя винаги сваршва,но другите са прави,че ако сте неопитни стават и такива неща.Само напред :-({|=

Kraken
03-03-2007, 10:33
Аз винаги свършвам

BloodSoul
03-03-2007, 10:35
Моят винаги е свършвал. Но пък други момчета са ми казвали, че не свършвали, когато много им се пикало, защото се чудили да свършат или да се напишкат. Неопитни сте, има време да се научите! ;)

`Death`Whore`
03-03-2007, 10:37
Е, да се изпикаят, е баси! Тъпи ли са :smt005

krem4et0
03-03-2007, 10:48
Моя пък не свършва винаги. в смисъл, ако му е 2-ри или 3-ти път в рамките на 1 час свършва доста трудно, претърква се и актът става болезнен за него. А и аз чесно казано не съм фенка на дългото клатене и след 30-40 минути усещам пареща болка.

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 10:58
Да, винаги свършва. А ти недей да се притесняваш, не е казано, че проблема е в теб. Приятеля ти може да не е успял да свърши по ред причини, например притеснение, умора, стрес и т. н., за това не си мисли, че само ти имаш вина :wink:

stra6no_sexy
03-03-2007, 12:40
моят приятел винаги свър6ва,дори много 4есто се слу4ва и 2 пъти да свър6и,но ти няма за какжо да се притеснява6

sh3_1s_7h3_0n3
03-03-2007, 12:44
хахах да да вие й кажете, че приятелите ви свършват по 6 пъти и накрая завършете с: ама ти не се притеснявай ако твоя не свърши... :smt005

alkobalko
03-03-2007, 12:50
И моят приятел винаги свършва. Не се притеснявай, не е задължително проблемът да е в теб. Може да е друга причината-преумора, стрес или нещо друго.

SINDEL
03-03-2007, 13:34
Ъммм.. еми да. Винаги свършваме и двамата. То тва е основната цел на упражнението

ThePainIsReaL
03-03-2007, 13:37
С повече практика се постига всичко , недей да береш грижи . :roll: Иначе при секс - да , винаги си e свършвал човекът .

PankO
03-03-2007, 13:41
Edin vapros ot men...Poneje vse o6te ne sum mnogo opitna taka dase kaje:) Momicheta, gajeto vi vseki put kogato pravite sex li svur6va? Zashtoto pravihme sigurno 40 50 minuti i toi taka i ne svurshi i as nqkak si se razocharovah posle i si mislq che problema e v mene://

Да, в теб е проблема. Ако го възбуждаш достатъчно и ако му доставя удоволствие, голямо, ще си свърши момчето.


ne ne vinagi oba4e spok ko te interesuva nego ti trqbva da si dovolna na teb da ti e haresalo

УМРИ КУРВО!!!


Моят винаги е свършвал. Но пък други момчета са ми казвали, че не свършвали, когато много им се пикало, защото се чудили да свършат или да се напишкат. Неопитни сте, има време да се научите! ;)

Е, да се изпикаят, е баси! Тъпи ли са :smt005
Пълни глупости от още по-големи глупаци.
Когато си възбуден не можеш да се изпикаеш.
Правил съм секс докато ми се е ходило до мястото, което никгоа не мога да уцеля, когато трябва, и разликата е в това, че по-трудно свършваш, защото чувственноста ти се намалява. Което е хубаво, от една страна, защото можеш да удължиш акта, но като цяло не е приятно иживяване, а и като си свърпиш работата трябав набързо да отиде да свършиш и другата, защото няма да има какво да те държи повече.

п.п. Пак казвам - има два канала и единия запусшва другия. НЕ можеш по време на секс да се напикаеш (жените могат, говоря за мъжете), освен ако приятелката ти не е грозна кат бившата ми :mrgreen: (туква вече се шегувам де :Р) :smt019

Miteto_bs
03-03-2007, 13:44
УМРИ КУРВО!!! Не си Грубиян!! :lol: :lol:

`Death`Whore`
03-03-2007, 14:08
А по-яко ли е да се мъчиш да ебеш, докато ти се пикае?

PankO
03-03-2007, 14:13
А по-яко ли е да се мъчиш да ебеш, докато ти се пикае?
Ама ти хич не четеш.


Правил съм секс докато ми се е ходило до мястото, което никгоа не мога да уцеля, когато трябва, и разликата е в това, че по-трудно свършваш, защото чувственноста ти се намалява. Което е хубаво, от една страна, защото можеш да удължиш акта, но като цяло не е приятно иживяване, а и като си свърпиш работата трябав набързо да отиде да свършиш и другата, защото няма да има какво да те държи повече.


По-... безчувственно е... Пф, не, даже хич не си заслужава.

frozen
03-03-2007, 14:19
Е ако е пил алкохол преди това може и да се затрудни при свършването :?

malko inat4e
03-03-2007, 14:44
da mnoo qsno :-D

lamzzzercho
03-03-2007, 17:41
ако не свърши сигурно акъла му не е бил там

koalka
03-03-2007, 17:57
Винаги свършва, да.

krem4et0
03-03-2007, 18:59
Явно само аз съм със старчок :lol: Ама така си е-друго е да правиш секс с 15 годишен-все си свършва! И на 4-тия път секс в рамките на 3-4 4аса ли свършват?

martyivanova
03-03-2007, 19:36
I moqt priqtel si svyrshva.Imalo e edin put koito nqma da zabravq 4asi i 30 ne mojahme i dvamata,no ima edna opredelena poza koqto vinagi mu deistva taka 4e da svyrshva.... i tq pomogna :)

A_Loving_Girl
03-03-2007, 21:03
Случват се такива неща,не е в теб причината определено.

mimi_pink
03-03-2007, 21:07
Моят свършва вс път.Проблема в никъв случай не е в теб,спокойно!Както казаха получава се от преумора или притеснение!СПОКО!! O:)

shadow4e
03-03-2007, 21:35
Буффф. Въпросът е за 50 минути. За 50 минути е нормално да не свърши и при моят се е случвало. 50 минути са малко за половината мъже, но на някои и 10 минути им стигат- радвай се, че твоят не е от тях!
А защо спряхте на 50-тата минута?

03-06-2007, 11:25
Ami izmorihme se moje da se kaje:) I az trqbva6e da si hodq ](*,) Ammi sega o6te poveche zapo4nax da se pritesnqvam..ako i 2riq put ne svyr6i..:/ Nqkak si imam 4uvstvoto 4e poneje e mnogo po opiten ot men ne mu dostavqm absolutno nikakvo udovolstvie ](*,) :( I ne znam.. Nito pushka ili ne6to takova mm neznam pritesneno mi e.

03-06-2007, 11:27
A mejdu drugoto - toi e na 17, az na 16.. :)

ludludlud
03-06-2007, 11:32
xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

xaxaxaxaxaxxaaxax PankO i toi ne moje da svur6i 6tom taka se nervira :D :D :D

03-11-2007, 16:51
of.. moje6e i po seriozni otgovori :| :smt013

gangbang
03-11-2007, 18:55
Edin vapros ot men...Poneje vse o6te ne sum mnogo opitna taka dase kaje:) Momicheta, gajeto vi vseki put kogato pravite sex li svur6va? Zashtoto pravihme sigurno 40 50 minuti i toi taka i ne svurshi i as nqkak si se razocharovah posle i si mislq che problema e v mene://

Проблема не е само в тебе, но донякъде може и да не го възбуждаш достатъчно. Другия вариант е да е доста издръжливо копеле и да свръшва трудно, което не е никак зла де, особено за теб. При всички положения обаче за мъжа е кофти да не свърши. Не е кат при жените, вие и да не свършите не е толко болка за умиране, ама нас ни болят топките яко и е много тегаво. Хубаво е мъжа да си олаби ташака. Ако не става с чист секс, мое я със свирка, я с чикия, въпроса е да се изпразни. :)

Писенце
03-11-2007, 19:01
Моят винаги свършва и в повечето случаи свършва след мен :).Само 1-вият път когато го правихме несвърши :roll:

krem4et0
03-11-2007, 19:06
Edin vapros ot men...Poneje vse o6te ne sum mnogo opitna taka dase kaje:) Momicheta, gajeto vi vseki put kogato pravite sex li svur6va? Zashtoto pravihme sigurno 40 50 minuti i toi taka i ne svurshi i as nqkak si se razocharovah posle i si mislq che problema e v mene://

Проблема не е само в тебе, но донякъде може и да не го възбуждаш достатъчно. Другия вариант е да е доста издръжливо копеле и да свръшва трудно, което не е никак зла де, особено за теб. При всички положения обаче за мъжа е кофти да не свърши. Не е кат при жените, вие и да не свършите не е толко болка за умиране, ама нас ни болят топките яко и е много тегаво. Хубаво е мъжа да си олаби ташака. Ако не става с чист секс, мое я със свирка, я с чикия, въпроса е да се изпразни. :)
Не е така. ти жена ли си? Аз ако съм възбудена и не свърша е отврат. Едно на ръка,че се мъча физически, а психически изксейзвам. И изобщо преди оргазъм се трупа едно напрежение, което ако не се освободи с оргазма налиташ на бой чак! Нека и другите мацки да кажат, но на мен ми е гадно ако не свърша, а съм на ръба.

03-11-2007, 19:10
мацка не се притеснявай! както казаха и другите-може просто да не е бил във форма! иначе моя не е свършвал само веднъж защото беше много уморен

Djiogara
03-11-2007, 19:17
Веднъж и моя приятел не успя да свърши, но вината донякъде беше моя. Той беше изморен, аз също и в крайна сметка не се получи. Но ти не се отчайвай. Може би телата ви все още не са привикнали едно към друго. С времето телата ви ще се напаснат и всичко ще си дойде на мястото.

FrantiK
03-11-2007, 19:25
Emi spored mene problema ne e v teb, prosto toi e imal problem, ili se e protykral ili ne6to go e zabolqlo ili nz...mnogo ne6ta moje da sa, no ne e v tebe samo spokoino! pyk btw vzemi go pitai be, vinagi trea se govori za takiva ne6ta nema pita6 vyv forumite ami go pitai nego kvo e stanalo i t.n!

03-11-2007, 22:10
ami veche nz kolko puti pravihme i toi vse ne svur6va....................... ](*,)

gotinam
03-12-2007, 05:06
Свършва. Не бих допуснала мъж, който е с мен да не свърши.

deusex
03-12-2007, 05:17
хахаха много яка тема

ами и аз винаги свършвам! :smt005

MaHeKeH
03-12-2007, 05:49
Добре... ходя с едно момиче от 3 месеца... Правим го сигурно по 15 пъти в 7 дена... Немога да свърша...Лашкам я по 2 часа и повече... и немога да свърша...Тя свършва... аз немога.. стигало се е и до реплики:
Мило свършвай да го еба .. немога и немога ;) ама не ми пука :) хаха важното е на мацката да й е гот ;)

gangbang
03-12-2007, 14:54
Не е така. ти жена ли си? Аз ако съм възбудена и не свърша е отврат.

Не съм жена :-D Нито казвам, че на жените е готино като не свършват. Просто при един мъж ако не свърши е много, много по-зле, от колкото при жените... повервай :wink:

hahavteen
03-13-2007, 14:14
Моя пък не свършва винаги. в смисъл, ако му е 2-ри или 3-ти път в рамките на 1 час свършва доста трудно, претърква се и актът става болезнен за него. А и аз чесно казано не съм фенка на дългото клатене и след 30-40 минути усещам пареща болка.

I na moia my se e sly4valo da ne moje da svur6i tretia put...A sly4valo se e i da po4nem da go pravim i po vreme na akta da my se dopi6ka i da ne moje da svur6i... 8-[