PDA

View Full Version : Любов ли е това?!?!



crazy_sexy_mace
03-03-2007, 09:55
Здравейте..Ами, проблема ми е следния-с приятеля ми ходим вече повече от 3 месеца, но имам чувството, че вече нещата не са както преди.. :smt010 В началото всичко беше идеално-виждахме се всеки ден, постоянно бяхме заедно.. казваше ми, че ме обича.. :cry: Но постепенно всичко започна да се променя..започнахме да се виждаме по-рядко, той стана някак по-студен към мен..Когато го попитах за това, той каза, че си правя грешни изводи, и че не можело да се виждаме толкова често заради работата му.. :| Просто не знам на какво се дължи това-аз правя всичко за него, не веднъж съм му доказвала колко го обичам и колко държа на него..представете си, дори съм го поставяла пред семейството си! #-o И за какво?!За да получавам упреци и недоволство! :smt017 Мисля, че той не държи истински на мен.. :smt010
А тези дни май чашата наистина преля..имахме малък проблем, който впоследствие можеше да стане сериозен и за двамата и явно той искаше да се отърве от мен, затова се опита да изкара майка ми виновна..тя му беше звъннала по друг повод, а той с цялото си нахалство изръси, че му била казала да не се виждаме повече, а аз съм сигурна, че такова нещо няма и му се разкрещях, че само иска да си намери оправдание! :smt084 Накрая той каза, че следващия път като се видим, ще си поговорим сериозно и ще се изясним. :smt119
А снощи пък се засякохме в местното кафе и той пак се държеше някак безразлично..дойде на нашата маса, каза само"Ми като гледам ти си с компания, аз съм с компания-май ще трябва да сме отделно тая вечер." и отиде при приятелите си.Аз по принцип не пуша, обаче тогава заради компанията и аз го правех.Тоя беше нещо недоволен от това, само ми броеше цигарите, накрая ме извика при него и каза"Колко цигари изпуши?" И аз"Ми към 8."И той пред приятелите си "А ся искаш ли и 8 юмрука?!":smt093 Олее идваше ми да го обезглавя направо!!! :smt067
Май не е той човека, който трябва да ми казва какво да правя и какво не! :smt092 Ама си седнах де, цирковете за тая вечер стигаха.
И най-лошото е, че това не е за пръв път..той винаги се е опитвал да се налага за всичко, и аз понеже го обичам, съм се сългасявала с него.Съобразявала съм се с него за всичко, от неща относно външния ми вид, до неща за секса.Винаги повече съм давала, отколкото получавала.Ама..вече не знам дали си струва.
С него имам толкова прекрасни, незабравими моменти на щастие и толкова пъти на сълзи и болка.. :smt087 Той ту се държи супер мило и нежно, ту някак студено и безразлично. :smt090 Казва, че оценявал нещата, които правя за него, ама.. аз искрено се съмнявам, поне по някои негови действия не личи. :smt009
Оох сори за дългия пост, обаче..вече не знам какво да правя! :smt087
Все още, въпреки всичко, го обичам адски много, но.. вече не знам дали трябва да бъда с него! :smt119 Искам, но.. тия неща.. :smt009
Вие как мислите?Помогнете ми, моля ви! [-o< И благодаря предварително!

ferendzia
03-03-2007, 10:13
naistina seriozne problem..4udno mi e 6to ne sa ti pisali o6te!
1-vo mislq 4e kogato toi ti kre6ti tak..kogato te drazni s ne6to ne trqbva da myl4i6!trqbva da se ose6ta 4e i ti si 4ovek s prava i tnt...
2-ro...qvno vryzkata vi si struva ..ima ne6ta zaradi koito si struva da probva6 da prodylji6..no ne po sy6tiq na4in!toq razgovor si go provedete...i mu nabii v glavata da ne namesva va6te..6tot te nqqt ni6to ob6to s vas..i kfoto i da kajat vqjnoto e 4e vie iskate da ste zaedno!
opitai se da mu dade6 6ans..oba4e si mu kaji 4e i ti samata ne izdyrja6 ve4e..i ako 6te prodyljavate taka po-dobre da priklu4vate ot sega..za da ne se my4ite..pyk i da si vi ostane hubaviq spomen za hubavite migove...
ne se se6tam kakvo dr da ti kaja osven da pomni6 4e lubovta e prekrasna no ne e edna!

`Death`Whore`
03-03-2007, 10:14
Не те обича вече и се опитва да те накара да скъсаш с него.

cherinka
03-03-2007, 10:14
Ами мисля, че не бива да си толкова наивна. Трябва да покажеш малко инат. Не се съгласявай за всичко с него, защото така излиза, че нямаш мнение по дадения въпрос и като си толкова гъвкава и той вижда това - става така, че си позволява да те командва. Относно цигарите - според мен с право ти е казал "А искаш ли сега 8 юмрука?". При положение, че не пушиш, защо се затормозяваш с тези цигари и то точно пред него?!
Не знам какво друго да кажа.

PankO
03-03-2007, 13:21
Здравейте..Ами, проблема ми е следния-с приятеля ми ходим вече повече от 3 месеца, но имам чувството, че вече нещата не са както преди.. :smt010 В началото всичко беше идеално-виждахме се всеки ден, постоянно бяхме заедно.. казваше ми, че ме обича.. :cry: Но постепенно всичко започна да се променя..започнахме да се виждаме по-рядко, той стана някак по-студен към мен..Когато го попитах за това, той каза, че си правя грешни изводи, и че не можело да се виждаме толкова често заради работата му.. :| Просто не знам на какво се дължи това-аз правя всичко за него, не веднъж съм му доказвала колко го обичам и колко държа на него..представете си, дори съм го поставяла пред семейството си! #-o И за какво?!За да получавам упреци и недоволство! :smt017 Мисля, че той не държи истински на мен.. :smt010
А тези дни май чашата наистина преля..имахме малък проблем, който впоследствие можеше да стане сериозен и за двамата и явно той искаше да се отърве от мен, затова се опита да изкара майка ми виновна..тя му беше звъннала по друг повод, а той с цялото си нахалство изръси, че му била казала да не се виждаме повече, а аз съм сигурна, че такова нещо няма и му се разкрещях, че само иска да си намери оправдание! :smt084 Накрая той каза, че следващия път като се видим, ще си поговорим сериозно и ще се изясним. :smt119
А снощи пък се засякохме в местното кафе и той пак се държеше някак безразлично..дойде на нашата маса, каза само"Ми като гледам ти си с компания, аз съм с компания-май ще трябва да сме отделно тая вечер." и отиде при приятелите си.Аз по принцип не пуша, обаче тогава заради компанията и аз го правех.Тоя беше нещо недоволен от това, само ми броеше цигарите, накрая ме извика при него и каза"Колко цигари изпуши?" И аз"Ми към 8."И той пред приятелите си "А ся искаш ли и 8 юмрука?!":smt093 Олее идваше ми да го обезглавя направо!!! :smt067
Май не е той човека, който трябва да ми казва какво да правя и какво не! :smt092 Ама си седнах де, цирковете за тая вечер стигаха.
И най-лошото е, че това не е за пръв път..той винаги се е опитвал да се налага за всичко, и аз понеже го обичам, съм се сългасявала с него.Съобразявала съм се с него за всичко, от неща относно външния ми вид, до неща за секса.Винаги повече съм давала, отколкото получавала.Ама..вече не знам дали си струва.
С него имам толкова прекрасни, незабравими моменти на щастие и толкова пъти на сълзи и болка.. :smt087 Той ту се държи супер мило и нежно, ту някак студено и безразлично. :smt090 Казва, че оценявал нещата, които правя за него, ама.. аз искрено се съмнявам, поне по някои негови действия не личи. :smt009
Оох сори за дългия пост, обаче..вече не знам какво да правя! :smt087
Все още, въпреки всичко, го обичам адски много, но.. вече не знам дали трябва да бъда с него! :smt119 Искам, но.. тия неща.. :smt009
Вие как мислите?Помогнете ми, моля ви! [-o< И благодаря предварително!

1во - Преслава - Уморих се.

2ро - бях в подобна ситуация...
Приятелката ми правеше ВСИЧКО ЗА МЕН, караше се ДО СЪЛЗИ СЪС СЕМЕЙСТВОТО СИ, те и казваха ужасни неща от рода на "Отиваш само за да го облужваш!!!", тя е плакала и им е казвала да престанат, но после пак бяхме заедно. Нещо неописуемо. Не разбирам как накрая всичко между нас свърши, но всичко си има някаква причина, макар и да изглежда скрита...
Моя съвет е да го напуснеш... направи го заради себе си!
Както аз не оценявах бившата ми, така и той не те оценява!
Сега Тя е щастлива! Много! С нов приятел, който я ОБИЧА ИСТИНСКИ, а не като мен. Желая го с всесърце и на теб! Искам да си щастлива! Личи си, че си страдала и страдаш... Заеби го тоя мой тип идиот и иди да си търсиш някое свястно момче, макар, че и ти не си много свястна щом пушиш заради компанията...

koalka
03-03-2007, 17:41
Това момче не те обича и не знам защо търпиш такова отношение, като с нищо не си го заслужила.По-добре се разделете, така ще бъде по-добре за теб.

crazy_sexy_mace
03-03-2007, 18:38
Това момче не те обича и не знам защо търпиш такова отношение, като с нищо не си го заслужила.По-добре се разделете, така ще бъде по-добре за теб.
Хм.. и аз вече май съм на това мнение.. пък и приятелите ми така ме съветват. :smt090 Ще ме боли адски много, но.. може би така ще си спестя бъдещи страдания. :smt022

krem4et0
03-03-2007, 19:43
това не е нито любов нито връзка. Това си е чисто и просто мъчение!

WindfaLL
03-10-2007, 09:03
Този го зарязвай!Как може да търпиш такова отношение?....

divo_kotence
03-10-2007, 09:19
колкото и да го обичаш го забрави...така само ще страдаш не че като се разделите няма но е най-добре разделение отколкото заедно

03-11-2007, 11:45
toq ne te obi4e a privi vsi4ko vazmojno da skasa6 s nego taka 4e davai zareji go i s nameri po hubava gadje

Digital
03-11-2007, 12:01
Вие как мислите?Помогнете ми, моля ви! [-o< И благодаря предварително!
Самоубий се.

bungle
03-11-2007, 12:07
Той просто е тъпак и се кефи да те разиграва..

sherry
03-11-2007, 12:10
Вие как мислите?Помогнете ми, моля ви! [-o< И благодаря предварително!
Самоубий се.
По - добре не пиши нищо, флуудър такъв :evil:

По темата - или си му омръзнала тотално и иска да скъсате, но не смее да ти каже, или моментно чувство...Може да му дойде акъла, кой знае....

Digital
03-11-2007, 12:24
Вие как мислите?Помогнете ми, моля ви! [-o< И благодаря предварително!
Самоубий се.
По - добре не пиши нищо, флуудър такъв :evil:

По темата - или си му омръзнала тотално и иска да скъсате, но не смее да ти каже, или моментно чувство...Може да му дойде акъла, кой знае....
И ти се самоубий.

crazy_sexy_mace
03-11-2007, 12:28
Мерси на всички за отговорите..помогнахте ми все пак. :roll: И вие, като приятелите ми, сте на мнение, че трябва да го зарежа.. и така и направих. :? Честно да си кажа, в момента ми е много болно, обаче.. той продължаваше с това държание и.. просто бях принудена, нямах друг избор. :smt009 Дано поне по-скоро да мине..че в момента се чувствам много зле..много ми е мъчно, че така стана.. все пак 3 месеца и повече не са малко време.. супер много се привързах към него и мисля, че все още имам някакви чувства.. :|

Alerta
03-11-2007, 13:35
Не те обича вече и се опитва да те накара да скъсаш с него.Защото не иска да го направи той...
Пф детска работа, остави го тоя...