PDA

View Full Version : Такава каша ...



bibonka
03-03-2007, 10:39
Имам един малък проблем и търся съвет...Снощи мои много добър приател ми каза,че бил влюбен в мене още от "първият миг,в който ме видял.".То значи почти две години ..Нормално,аз изпаднах в някакъв шок,защото това момче беше вторият човек,на който имах доверие ...Ок..обясних му,че не мога да съм с него,защото обичам приятелят си ,казах му,че виждам целия си свят в неговите очи ,а тои продължи да настоява "дали няма място в сърцето ми".Казах му,че няма...След което почна да говори как щял да ме обича до края,а този край бил дошъл,демек да се самоубие и аз се изплаших доста.Едва ли не го приемам,че иска да ме принуди да тръгна с него ..
Въпросът ми е какво да правя - обожавам приятелят ми и няма да скъсам с него,но искам да знам как да подходя към това момче..какво да кажа,за да разбере,че не изпитвам нищо към него...
Най кофтито,е че приятелят ми разбра за чувставата му и се скарахме снощи ...Ревнува ли и аз незнам какво,но усетих,че му стана много мъчно и имам чувството,че мисли,че ще го зарежа заради наи-добрия си приятел...
Моля и искам малко помощ...Как да му кажа,че не искам да съм с него? и Как да обясня на бебето ми,че няма да го зарежа ?

Shmatko
03-03-2007, 10:55
Тръгни и с 2-мата.
Сега сериозно, начи сама си я заплела тая каша! Кво се праиш ся, мноо ясно че знаеш ко да праиш.
И само гледай да не ми кажеш че не ме искаш шот верно ше си срежа вените. :shock:

Violenza
03-03-2007, 11:02
Кажи му на този приятел, че ако те обича, ще те остави да бъдеш щастлива... :wink:
А на гаджето си обясни, че го обичаш и не би го зарязала заради другото момче.

: )))
03-03-2007, 11:45
еи тея "наи - добри" приятели ... начи .... :twisted: :twisted: :twisted: вие си го правите тва ... тоз и тоз чува-лисе ... дане скочи от 1вия етаж само , 4е трябва даго мислиш послеее ... нете ли вижда че си влубена ко те занимава ... тва нее никав приятел според мен ... :smt014 но можи и да греша ...

bibonka
03-03-2007, 11:47
Ние сме по-близки от няколко месеца,а сега като се замисля той маи се е сближил с мене нарочно ... Просто той нарече гаджето ми боклук и т.н. Едва ли не е разпитвал за мене и за наще отношения ..А ме бил обичал от 2 години почти ...Демек нарочно ми е спечелил доверието,за да може да ме накара да се влюбя в него и са като не стана ,иска да ме принуди ... :( Охх ... аз се побърках ..

`Death`Whore`
03-03-2007, 11:49
Никой не може да те принуждава! Прекрати отношенията си с него - не отговаряй на обаждания, не му пиши. Любовта трябва да се уважава, но такова поведение - не!

Shmatko
03-03-2007, 11:50
Ние сме по-близки от няколко месеца,а сега като се замисля той маи се е сближил с мене нарочно ... Просто той нарече гаджето ми боклук и т.н. Едва ли не е разпитвал за мене и за наще отношения ..А ме бил обичал от 2 години почти ...Демек нарочно ми е спечелил доверието,за да може да ме накара да се влюбя в него и са като не стана ,иска да ме принуди ... :( Охх ... аз се побърках ..

А ти си съвсем наивна и не си го забелязала тва. Никога не си му видяла пламъка в очите.
Оооо я моля ти се! Дори ти е било доста приятно, а ся охх кво да праа. Лапай дулото на пушката и с палеца на левия крак натискай спусъка.

bibonka
03-03-2007, 11:54
Ако мислиш да ми осираш темата по добре замълчи,защото ми е изнервено сега и ще го отнесеш ти !!!

PoisoNGirL
03-03-2007, 11:55
ako trqbva da sme chstni pochti vsqko momche e priqtel s momiche pri nalichieto na zadni misli.Mnogo rqdko shte namrish verni priqteli ot mujki pol.Imam takiva,no ili predi sa imali neshto kum men ili go poznavam ot kakto sme bili mnogo malki.
Sega po vuprosa : Pogovori s "priqtelq si" i ako toi naistina te obicha shte prenebregne sebi si i shte te ostavi da budesh shtastliva s gadjeto si.Vse pak nali tova e lubovta da mislish predimno za dobroto na drugiq.A otnosno gadheto ti ..kaji mu,che go obichash,ne mojesh bez nego i moje da bude spokoen,che nqma da go ostavish.I nai-malkoto za edno momche,koeto te manipulira s tva ,che shte se samoubie..

TreeHill
03-03-2007, 12:01
Тръгни и с 2-мата.
Сега сериозно, начи сама си я заплела тая каша! Кво се праиш ся, мноо ясно че знаеш ко да праиш.
И само гледай да не ми кажеш че не ме искаш шот верно ше си срежа вените. :shock:


tupo...

Shmatko
03-03-2007, 12:01
Ако мислиш да ми осираш темата по добре замълчи,защото ми е изнервено сега и ще го отнесеш ти !!!
Как ше го отнеса?
Аз наистина го вярвам това което ти го написах. Не се прави само на ударена че не си го знаела, знаела си го и само си го разигравала момченцето. :smt010

`Death`Whore`
03-03-2007, 12:02
Има логика. Дори и като малка бях наясно кой проявява такива симпатии към мен.

bibonka
03-03-2007, 12:19
Има логика,ако той не ми говореше непрекъснато за момичето,което обичал и даже ми показа нейни снимки и ми разказваше къде се били запознали,как били ходили на партита и т.н. Аз врачка ли трябва да съм,за да се усетя ? Снощи ми го изтърси ... Ето точно това ми изтърси ,първо е едното и малко по късно другото .. [00:50:44] The hate каза: ОБИЧАМ ТЕ ОТ ПЪРВИЯ МОМЕНТ В КОЙТЕ ТЕ ЗЪРНАХ!!! ОЩЕ ПЪРВАТА ГОДИНА! И СЕГА ВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ГО КРИЯ! ЗА ТВА БЕШЕ ЦЕЛИЯ ТОЯ ЦИРК ДЕТО ГО РАЗИГРАВАХ ТОЛКОВА ВРЕМЕ! И КВО? КВО ПРОМЕНИХ С ТВА?! НИЩО! САМО СТАНАХ ПО НЕРВЕН И ОТ ЦЕЛАТА МИ РОДА! И НАЙ НАКРАЯ ГО КАЗВАМ И ТОВА НЯМА НИЩО ДА ПРОМЕНИ! САМО ЕДНИ ГЛУПАК КОЙТО СИ ПИШЕ РАЗНИ РАБОТИ ТАМ! Т! колко време пусках кви ли не работи за да го зацепиш и ти чак сега ме питаш! повече нямам какво да кажа!

и след това ми написа ...

[01:12:00] {{{ГлЕзЛа}}} каза: ЗА ТВА БЕШЕ ЦЕЛИЯ ТОЯ ЦИРК ДЕТО ГО РАЗИГРАВАХ ТОЛКОВА ВРЕМЕ!
[01:12:11] The hate каза: имах предвид
[01:12:32] The hate каза: и тх
[01:12:32] The hate каза: цялаъа история с другата демек ти
[01:12:39] The hate каза: тн
[01:12:47] The hate каза: просто за да не разбереш
[01:13:01] The hate каза: колко много те обичам

аз първоначално си помислих,че приятелството ни е било цирк,а после тая другата е била цирка ...
как да се усетя при това положение ?!

`Death`Whore`
03-03-2007, 12:20
Това вече е друго. Казах ти какво трябва да напарвиш. Много ще е глупаво от твоя страна да продължиш да общуваш с него.

sh3_1s_7h3_0n3
03-03-2007, 12:58
Това вече е друго. Казах ти какво трябва да напарвиш. Много ще е глупаво от твоя страна да продължиш да общуваш с него.

именно... просто се отдалечи от него и той ще си даде сметка, че няма никакъв шанс с теб. загубила си приятел. кофти. но за т'ва си спасяваш връзката с гаджето... 'щото дори и да продължите да сте приятели (което вече ще е мн трудно) гаджето ти ще ревнува, ревнува... ще 'почне да те ограничава да излизаш и/или да се виждаш с него... и накрая може да пожертваш връзката си за 'няма-нищо'...
просто се отдръпни от др-то момче...

Shmatko
03-03-2007, 13:05
И ся кво ще ме зарежеш? Толко труд и нищо... #-o
Поне една свирка, нещо? :-D
Иначе и секса без любов не е изневяра... :lol:

BuBi008
03-03-2007, 13:13
Spored men ne bi trqbvalo ei taka izvednuj da se otdrupnesh ot tozi tvoi nai-dobyr priqtel prosto mu obqsni che nqma da stane nishto i toi trqbva da go prieme no ako produljish da mu obqsnqvash nejnichko estestfnu che shte nastoqva budi po tvurda kato govorite . I sled tozi edin razgovor kadeto shte mu obqsnish kak tvoite chuvstva stoqt togava veche se otdrupni. I nqma kakvo da se pritesnqvash povecheto koito se opitvat da se samobiqt poprincip ne uspqvat e estetsfno osven ako ne e na 50 godini i chak do tagava stepen mu e omruznal jivota s problemite taiche..... A do kolkoto do gadjeto ti sednete pogovorete seriozno i mu obqsni che ne si mu davala nikakvi povodi za da misli che shte go ostavish i che prosto shte prekratish otnosheniqt s priqtelqt ti.

koalka
03-03-2007, 17:46
И аз мисля, че трябва да не си му приятелка вече и да прекратиш отношенията си, защото той едва ли не те изнудва по тоя начин.Не жертвай приятеля си и връзката си заради това момче, което може също да е наистина влюбено, но трябва да разбере, че ти имаш свой живот.Говори с приятеля ти да не се притеснява за нищо.Да, естествено, че ревнува, защото сигурно не може да търпи някой по този начин да те принуждава.

bibonka
03-03-2007, 18:50
Благодаря много на всички :) в понеделник на лекциите ще говоря с него,защото не искам по скайп и ще се опитам да съм категорична и твърда .. Моля да заключите темата :)

Plamen †
03-03-2007, 19:00
Имам един малък проблем и търся съвет...Снощи мои много добър приател ми каза,че бил влюбен в мене още от "първият миг,в който ме видял.".То значи почти две години ..Нормално,аз изпаднах в някакъв шок,защото това момче беше вторият човек,на който имах доверие ...Ок..обясних му,че не мога да съм с него,защото обичам приятелят си ,казах му,че виждам целия си свят в неговите очи ,а тои продължи да настоява "дали няма място в сърцето ми".Казах му,че няма...След което почна да говори как щял да ме обича до края,а този край бил дошъл,демек да се самоубие и аз се изплаших доста.Едва ли не го приемам,че иска да ме принуди да тръгна с него ..
Въпросът ми е какво да правя - обожавам приятелят ми и няма да скъсам с него,но искам да знам как да подходя към това момче..какво да кажа,за да разбере,че не изпитвам нищо към него...
Най кофтито,е че приятелят ми разбра за чувставата му и се скарахме снощи ...Ревнува ли и аз незнам какво,но усетих,че му стана много мъчно и имам чувството,че мисли,че ще го зарежа заради наи-добрия си приятел...
Моля и искам малко помощ...Как да му кажа,че не искам да съм с него? и Как да обясня на бебето ми,че няма да го зарежа ?




заради някои мои грешки аз също бях поставен в тази ситуация (самоче аз бях този който и се обрякох в любов а тя ме заряза) не се тревожи аз намерих сили да си продължа живота без да се самоубия той ще направи същото (освен ако не те обича прекалено много или не са му прекалено слаби нервите) недей да изневеряваш на твоя защото е много гадно и кажи на другият че ще намери друго момиче и незабравяй да му кажеш най-важното :"за всеки пътник си има влак"

strawberry_girl4e
03-03-2007, 19:23
Кажи му на този приятел, че ако те обича, ще те остави да бъдеш щастлива... :wink:
А на гаджето си обясни, че го обичаш и не би го зарязала заради другото момче.
i az taka mislq :)

Plamen †
03-05-2007, 12:42
Тръгни и с 2-мата.
Сега сериозно, начи сама си я заплела тая каша! Кво се праиш ся, мноо ясно че знаеш ко да праиш.
И само гледай да не ми кажеш че не ме искаш шот верно ше си срежа вените. :shock:


е хайде сега без глупости. Тя не е кучка за да го прави ! ! !

W3aKn3ss
03-05-2007, 12:54
Пуу.. рекламата на "Спрайт" била вярна бе маа му стара :-D
Иначе нямам какво да допълня.. Освен че бях поставен в подобна ситуация (от към страна на приятеля).. различното беше само, че не бях лъгал кой обичам... :-D .. Е, момичето се отдръпна от мен.. за което много се радвам между другото.

bungle
03-05-2007, 13:26
Никой не може да те принуждава! Прекрати отношенията си с него - не отговаряй на обаждания, не му пиши. Любовта трябва да се уважава, но такова поведение - не!

А така !

Леле, милата ми.
Отвратително.
Моят най-добър приятел още си ме обича.. въпреки че съм му казала, че нищо няма да излезне. На мен ми е гадно,защото момчето си има приятелка, а си обича мен. Бяхме супер близки. Тези дни пак започна да ми намеква, че приятелят ми не е за мен и разни глупости и сега съм му дала невероятен игнор. Колкото и да ти е гадно - направи го.

И обясни на бебето ти колко много значи за теб. Той си знае, де.
И много поздрави да му предадеш. И без караници, ей - искам те щастлива. Смайл. :smt008