PDA

View Full Version : Изтекло ли ми е времето :sad:



03-03-2007, 11:48
От няколко дена чета в този форум и направо много ви се кефа :( ще ми се и аз да си имам някой които да обичам но уви ... никога несъм имал приятелка ... на 18 съм :smt010 в момента се намирам в голяма депресия щото като гледам другите покраи мен направо супер много им завиждам :oops: Все пак още съм млад и има време да се оправя но имам чувството че няма да е същото примерно за тея пропиляни години между 14 и 18 години дето просто дося неме беше озарило никво чувство и до преди 1 2 години не обръщах кой знае колко голямо внимание на момичетата щото според мен доста бавно се развих :smt010 и цял живот ще се измъчвам за тези пропиляни години и в момента ми е много много тежно като говоря за това :smt010

Shmatko
03-03-2007, 11:52
Менчо споко.
Сичко ше си дойде по местата.

bibonka
03-03-2007, 11:53
Радвай се,че не си страдал по несподелена любов ... Поне ще можеш да кажеш,че си имал едно красиво и хубаво детство ... А и според мен много рядко се случва истинска любов на 14-17 години ... Просто тези,които я изпитват и са дълго време заедно са малцина и са щастливци.Има време и за тебе...явно така е било писано ..Повярвай ми ще те споходи такава изпепеляваща любов,че ще се чудиш откъде ти е дошло :)

PoisoNGirL
03-03-2007, 12:00
I az sum na sushtoto mnenie.Radvai se,che ne sa ti razbivali surceto.Naistina gadno e,che ne si sreshtnal momicheto,no nikoga ne e kusno.S vremeto shte namerish momicheto za teb i shte budesh shtastliv.Nqma chovek,koito da e ostanal sam spoko

ThePainIsReaL
03-03-2007, 13:34
Няма за какво да страдаш . Те първа ще се отворят пред тебе много и разнообразни врати . Ще имаш много пътеки и просто ще си избереш по коя да продължиш . И ти ще обичаш , няма такова животно , което до края на живота си да бъде необичано и да не е обичало .

Shmatko
03-03-2007, 13:35
Не че искам го плаша ама аз съм на 22 и съм кат него, така че до 22 имаш само още 4 години животец... И тогава идва тоталното отчаяние преди да си резнеш вените.

03-03-2007, 14:30
ами .. честно казано мене 1 година ми е достатъчна да се променя тотално стига да искам :? аз ако ви покажа снимка къв бях на 14 и къв съм сега .. нищо общо ( според мене към по добро де ) :D

bARbiTy
03-03-2007, 14:37
Ами айде де покажи една снимка от сега,да видим къде е толкоз проблема,че си си нямал приятелка.Щото аз имам един такъв приятел дет ми се оплаква от същото ма той много зле горкия,разбираемо е просто... :evil:

03-03-2007, 15:01
От няколко дена чета в този форум и направо много ви се кефа :( ще ми се и аз да си имам някой които да обичам но уви ... никога несъм имал приятелка ... на 18 съм :smt010 в момента се намирам в голяма депресия щото като гледам другите покраи мен направо супер много им завиждам :oops: Все пак още съм млад и има време да се оправя но имам чувството че няма да е същото примерно за тея пропиляни години между 14 и 18 години дето просто дося неме беше озарило никво чувство и до преди 1 2 години не обръщах кой знае колко голямо внимание на момичетата щото според мен доста бавно се развих :smt010 и цял живот ще се измъчвам за тези пропиляни години и в момента ми е много много тежно като говоря за това :smt010


xax spox az sum na 15 ama nikoi ne me xaresva i az ne sum imala gadje :smt010 4estno kazano ponqkoga si mislq 4e nikoga nqma da imam gadje,6oto sum grozna :smt010 i vse pak za vseki vlak si ima putnici 6e vidi6 4e mnoo skoro 6e se uredi6

Shmatko
03-03-2007, 15:03
За жените мнооо по-лесно, така че мадамата споко! 8-[

03-03-2007, 15:04
От няколко дена чета в този форум и направо много ви се кефа :( ще ми се и аз да си имам някой които да обичам но уви ... никога несъм имал приятелка ... на 18 съм :smt010 в момента се намирам в голяма депресия щото като гледам другите покраи мен направо супер много им завиждам :oops: Все пак още съм млад и има време да се оправя но имам чувството че няма да е същото примерно за тея пропиляни години между 14 и 18 години дето просто дося неме беше озарило никво чувство и до преди 1 2 години не обръщах кой знае колко голямо внимание на момичетата щото според мен доста бавно се развих :smt010 и цял живот ще се измъчвам за тези пропиляни години и в момента ми е много много тежно като говоря за това :smt010


mislex 4e samo az ne sum imala gadje vse o6te :smt010 az naistina sum grozna i za tva taka,no kakto se kazva za vseki vlak si ima putnici,6e vidi6 4e mnoo skoro 6e se uredi6

03-03-2007, 15:05
За жените мнооо по-лесно, така че мадамата споко! 8-[

xax ne e taka az sum mnoooooo grozna i nikoga nq se uredq :smt010 uaaaaaaaaa iskam da umra

Shmatko
03-03-2007, 15:06
За жените мнооо по-лесно, така че мадамата споко! 8-[

xax ne e taka az sum mnoooooo grozna i nikoga nq se uredq :smt010 uaaaaaaaaa iskam da umra
Недей бе аз също съм много грозен ама не съм умрял цели 22 години.
Искаш ли ти пусна 8-[

Valar
03-03-2007, 15:09
За жените мнооо по-лесно, така че мадамата споко! 8-[

xax ne e taka az sum mnoooooo grozna i nikoga nq se uredq :smt010 uaaaaaaaaa iskam da umra
Недей бе аз също съм много грозен ама не съм умрял цели 22 години.
Искаш ли ти пусна 8-[
Аи и аз пускам оферта! :-D

03-03-2007, 15:12
ами аз преди бех много грозен и неме харесваха момичетата :D ма ся ми казват че съм сладак :D нз можеби проблема ми е психически ... щото аз допреди 1 година както казвам несе занимавах толко с момичета .. обичах да си стоя дом на ПЦ то и да си лафя с френдове .. е такива работи и си бех щастлив .. ма то човек се променя .. ся освен да чета в този форум на ПЦ то за друго неседим ... и само гледам да сам сред хора и такива работи .. та се надявам да ме озари и мене някои ден .. аз давам всичко от себе си ...
да добавя че колокто и да сте грозни всичко изисква ДВЕ ГОДИНИ ...
тва от личен опит съм го разбрал ... от 13 до 31 годишна възраст можеш да се промениш тотално за 2 години стига да искаш ... аз познавам ебаси тъпите идиоти дето са и грозни и тъпи па пак имат някви мацки за гаджета само щото имат мускули .. и нищо неработят просто щото цял ден са у фитнеса и така .. та ако искаш .. ходи на фитнес като мене .. резултат неможе да няма ... и шсе намери някои който да те хареса .. тва сам съм го остановил .. мене ми неа толко за бъдещето колокто за миналото :smt010 сега след като осъзнавам че искам приятелка и си нямам .. разбирам колко много съм изпуснал и затва се разкаивам много :smt010 когато съм бил на 17 разбирасе неми е било зор щот съм бил заслепен от влиянието на майками можеби щото тя е леко консервативна .. ма аз ся си се изградих и си имам абсолютно самостоятелно мислене и неми е зор кво ми говори тя .. аз си преценявам кое е добро и кое е лошо ...

03-03-2007, 15:15
ебаси колко дълаг текст съм написал :D мани че съм грозен ама съм и тъп ахахахха ... нещо почна да ми става весело незнам що така .. можеби щото ме утешихте по някакъв начин .. :} дори и да несте искрени го оценявам мерси много :)

03-03-2007, 15:16
айде и аз пускам оферта...напълно сериозна :) после ще пусна скаип и ай си кю ако има интерес :?

darkdevil
03-03-2007, 15:31
гостите земете се регнете за предпочитане е :)
споко ще намерите някои и а вас "никога не казваи никога" е казано от хората секи си има собствен вкус.

malko inat4e
03-03-2007, 16:08
За жените мнооо по-лесно, така че мадамата споко! 8-[

xax ne e taka az sum mnoooooo grozna i nikoga nq se uredq :smt010 uaaaaaaaaa iskam da umra
Недей бе аз също съм много грозен ама не съм умрял цели 22 години.
Искаш ли ти пусна 8-[

buaxaxaxaxa baxti kak se ebava6 [-X

Shmatko
03-03-2007, 16:12
Не бе сериозен съм, не ми дреме как изглежда стига да е некъф нормален човек.

sweety_91
03-03-2007, 16:15
Хора успокойте се бе!Кви са тея депресий?!Живота е пред вас! :)

malko inat4e
03-03-2007, 16:16
Не бе сериозен съм, не ми дреме как изглежда стига да е некъф нормален човек.

=D> ako naistina e taka ti si edinstveniq 4ovek koito ne se int ot vun6niq vid koeto e mnoo xubavo(pone spored mene :-D )

Shmatko
03-03-2007, 16:18
Не бе сериозен съм, не ми дреме как изглежда стига да е некъф нормален човек.

=D> ako naistina e taka ti si edinstveniq 4ovek koito ne se int ot vun6niq vid koeto e mnoo xubavo(pone spored mene :-D )

I am highway to hell... :smt096

darkdevil
03-03-2007, 16:55
външния вид може да лъже не съдете само пои него за мен лично ми е достатъчно да е симпатична поне на мен а на останалите около мен мнението за нея не ме итересува (за външен вид става на въпрос) се пак аз ще съм с нея а не те :)

koalka
03-03-2007, 17:29
Не се тормози излишно, няма смисъл.В един момент ще срещнеш момиче, което ще те направи щастлив, а не ходиш с която ти падне. :wink:

crazy_sexy_mace
03-03-2007, 18:04
По-добре така!!По-добре, отколкото да страдаш!! Аз ако можех да върна времето назад, никога не бих била пак с никое от всичките ми гаджета, които май повече са ме наранявали, отколкото са ме правили щастлива!!! ](*,) Ама това за съжаление е невъзможно и гледам да продължавам напред, надявайки се на нещо хубаво... :smt059 Може пък и на мен да ми се усмихне щастието, знае ли се. :smt057

03-03-2007, 20:40
хаха аз съм подобен проблема е 4е сам си готин,зеленоок рус стегнат,но когато опре до моми4ета заеквам винаги се провалям.На 16 сам ако щеш вярваи,но най-сексапилното маце в кв-то ми ми беше на тепсия и аз естествено я изпуснах и сега мого хора мислят,4е сам педал....

03-04-2007, 09:44
Ами айде де покажи една снимка от сега,да видим къде е толкоз проблема,че си си нямал приятелка.Щото аз имам един такъв приятел дет ми се оплаква от същото ма той много зле горкия,разбираемо е просто... :evil:
Как така зле кво му е?

ThePainIsReaL
03-04-2007, 10:27
Не се тормози излишно, няма смисъл.В един момент ще срещнеш момиче, което ще те направи щастлив, а не ходиш с която ти падне. :wink:

Да , ама пък не може да чака цял живот тази , която ще го прави щастлив . По-добре да излиза с момичета , да си урежда срещи , да види кво е , що е .. пък занапред и по-сериозна връзка може да завърже . :wink:

assd
03-04-2007, 10:47
абе луд ли си, отиваш на дискотека, правиш се на голяма работа и говориш пълни глупости... и само казваш на вашите да отидат некъде на гости за през нощта и си готов, в тъпите амор и ДВ е пълно с малки курви дето ги интересува само да се треснат с някой!
любов не ти трябва, а капут само

iiirish
03-04-2007, 10:55
нормално е да се чувстваш по този начин. тези години наистина са уникални със всички грешки, успехи и желания. това е времето на "първите неща" - първата целувка, първият път... неща уникални сами по себе си именно защото товага детето започва да пораства и да осъзнава и да оценява стойностните неща в живота.
и все пак имаш много време пред себе си. време през което всичко пропуснато може да се навакса стига да искаш ;)

03-04-2007, 13:45
ами аз несъм го правел щот несъм имал възможност а по скоро щото съм се развил в друга посокa :] или поне така си мисля де ... просто допреди 1 година негледах толко сериозно на момичетата и просто " неми се занимаваше " така да се каже .. но в последствие се оказа че има доста момичета които ме считат за " сладък" ( незнам тва хобаво ли е или не е :? ) с които нямам абсолютно нищо общо ... и можеби ако несе беше появило едно супер яко момиче с което несе получи .... можеби започнах да гледам по сериозно на себе си и на реалния живот де да ззнам ... до голяма степен и аз съм си виновен ма все пак те ще вида как шсе развия обещавам да пиша за развитието на социалния ми живот в тоя форум :D
Неискам да се регистрирам щото тука има хора от моя град и неискам да знаят кой съм :]