PDA

View Full Version : samo za momi4etata



malko_momi4e
03-03-2007, 12:22
vinagi li kogato pravite sex se brusnete,se6tate se kude?moje i da vi se stori tup vaprosut ama za men e vajen :roll:

`Death`Whore`
03-03-2007, 12:23
Понякога не. Не мога да се бръсна всеки ден, а понякога нещата не могат да се предвидят. Но принципно да.

malka_sladuranka
03-03-2007, 12:23
Да, винаги се обезкосмявам, независимо дали ще правя секс или не.

ninsy
03-03-2007, 12:24
Да, винаги се обезкосмявам, независимо дали ще правя секс или не.

и аз :!:

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 12:26
Момиче, защо не престанеш с глупавите теми и не излезеш навън да поиграеш с децата #-o

bungle
03-03-2007, 12:27
vinagi li kogato pravite sex se brusnete,se6tate se kude?moje i da vi se stori tup vaprosut ama za men e vajen :roll:

Не винаги. Ех този мързеееел. Освен това не мога винаги да знам кога на приятеля ми ще му скимне да правим секс.

BaD_GirL ™
03-03-2007, 12:28
Оффф миличка, що не спреш с тъпите теми вече? Естествено че се обезкосмявам. Няма да се покажа космясала пред момчето :smt017

А ти на колко си всъщност? :-s

sh3_1s_7h3_0n3
03-03-2007, 12:30
цък. аз не. щото приятеля ми е фризьор и обича да ми прави прически долу :-D

bungle
03-03-2007, 12:33
Няма да се покажа космясала пред момчето


Що пък да не се покажеш космясала ? Да не би да те изпъди ?
Особено, ако си имаш сериозен приятел.

malka_sladuranka
03-03-2007, 12:34
Няма да се покажа космясала пред момчето


Що пък да не се покажеш космясала ? Да не би да те изпъди ?
Особено, ако си имаш сериозен приятел. И аз не бих се показала така, въпреки че е сериозно момче и няма да ме изпъди. Просто явно съм си го наложила като принцип, да съм гладичка.

`Death`Whore`
03-03-2007, 12:35
Аз съм се бръснала там пред мъжа...so what?

Na7a6a
03-03-2007, 12:38
Я взми си помисли хубаво какво искаш да питаш и като решиш пусни само една тема ,не 100!Вече почваш да дразниш!!И за какъв секс говориш,като дори не знаеш какво е свирка,дали да се обезкосмяваш,къде да го правите...Гледай си там училището и приятелите и остави секса за след няколко години,когато ще си достатъчно зряла за да не задаваш такива тъпи въпроси!! :x Аман от глупости #-o

bungle
03-03-2007, 12:38
Е и аз. :-D
Ама се получава така, че едва ли не е НЕДОПУСТИМО да се покажеш с малко косми пред мъжа..
Тъпо...

BaD_GirL ™
03-03-2007, 12:48
Няма да се покажа космясала пред момчето


Що пък да не се покажеш космясала ? Да не би да те изпъди ?
Особено, ако си имаш сериозен приятел. И аз не бих се показала така, въпреки че е сериозно момче и няма да ме изпъди. Просто явно съм си го наложила като принцип, да съм гладичка.И аз така. :-D Ако се покажа космясала ще ми е доста неловко 8-[

alkobalko
03-03-2007, 12:54
По принцип винаги се обезкосмявам, независимо дали ще правя секс, или не.

Shmatko
03-03-2007, 12:57
Аз пък си праа плитки. :-D

SINDEL
03-03-2007, 13:32
Аз не търпя да имам косми там, така 4е независимо дали ще правя секс или не, винаги ги махам

ThePainIsReaL
03-03-2007, 13:43
Обезкосмяването ми няма общо с това дали ще правя секс или не . Космите там ме дразнят адски много . Всичко се маха ..

Shmatko
03-03-2007, 13:46
Обезкосмяването ми няма общо с това дали ще правя секс или не . Космите там ме дразнят адски много . Всичко се маха ..
Ма плитките не нали? :D

03-03-2007, 14:41
off..aman ot neobrazovani hora s glupavi vuprosi! TvA e se edno da vleze6 v banqta i da pita6 dali trqbva da si suble4e6 drehite,ne mislite li?

malko inat4e
03-03-2007, 14:48
buaxaxaxaxa baxti temata :-D i vse pak da otg obezkosmqvam se prez den :oops:

BloodSoul
03-03-2007, 15:08
Винаги се обезкосмявам, незвисимо дали ще правя секс или не.

krem4et0
03-03-2007, 16:14
off..aman ot neobrazovani hora s glupavi vuprosi! TvA e se edno da vleze6 v banqta i da pita6 dali trqbva da si suble4e6 drehite,ne mislite li?
Естествено е да се къпеш гол, както е естествено да имаш косми по половите органи. НЕЕСТЕСТВЕНО Е да ги махаш. При това е доста вредно-преди време бях писала защо. по темата аз ги махам принципно,но не всеки ден и съм се показвала космсала пред приятеля ми. не ме е изгонил, не ме е обесил и не е отказал да правим секс. И той не винаги е гладък. Голяма работа-едни косми!

malka_sladuranka
03-03-2007, 16:18
Естествено е да се къпеш гол, както е естествено да имаш косми по половите органи. НЕЕСТЕСТВЕНО Е да ги махаш. При това е доста вредно-преди време бях писала защо. Тази тема беше най-голямата глупост която бях чувала и имаше и хора които обясниха защо е глупост, но да не захващаме пак този въпрос. 8)

krem4et0
03-03-2007, 16:19
Естествено е да се къпеш гол, както е естествено да имаш косми по половите органи. НЕЕСТЕСТВЕНО Е да ги махаш. При това е доста вредно-преди време бях писала защо. Тази тема беше най-голямата глупост която бях чувала и имаше и хора които обясниха защо е глупост, но да не захващаме пак този въпрос. 8)
Коя тема? Настоящата или в която преди време бях стреснала половината момичета,че е вредно!

malka_sladuranka
03-03-2007, 16:21
Естествено е да се къпеш гол, както е естествено да имаш косми по половите органи. НЕЕСТЕСТВЕНО Е да ги махаш. При това е доста вредно-преди време бях писала защо. Тази тема беше най-голямата глупост която бях чувала и имаше и хора които обясниха защо е глупост, но да не захващаме пак този въпрос. 8)
Коя тема? Настоящата или в която преди време бях стреснала половината момичета,че е вредно! И тази е глупост, но говорвх за предишната. До сега не съм чула някой да се е оплакал от проблем възникнал в следствие от обезкосмяване. :-s

03-03-2007, 16:29
Оно от доле требе винаги да си кюсе кой би изкал да се рови

krem4et0
03-03-2007, 17:49
Естествено е да се къпеш гол, както е естествено да имаш косми по половите органи. НЕЕСТЕСТВЕНО Е да ги махаш. При това е доста вредно-преди време бях писала защо. Тази тема беше най-голямата глупост която бях чувала и имаше и хора които обясниха защо е глупост, но да не захващаме пак този въпрос. 8)
Коя тема? Настоящата или в която преди време бях стреснала половината момичета,че е вредно! И тази е глупост, но говорвх за предишната. До сега не съм чула някой да се е оплакал от проблем възникнал в следствие от обезкосмяване. :-s
Е,мен не ме познаваш лично, ама имах. Така,че не питай старило, а патило.

koalka
03-03-2007, 17:53
Честно да си призная понякога ме мързи, но все пак го правя редовно.Иначе приятелят ми не му прави впечетление и едни косми не би трябвало поне според мен да са проблем.

strawberry_girl4e
03-03-2007, 19:54
offf za6to ne si igrae6 s kuklite barbi...ako iska6 se izbrasni ako iska6 nedei mn si nere6itelna. i kato praite seks sled tva 6te pita6 "izbrysnah se za pyrviq pyt sq pak li trqq" nali :D

A_Loving_Girl
03-03-2007, 20:53
Ами винаги независимо от т'ва дали ще правя секс или не!

f1s714e70
03-03-2007, 22:04
xmm samo ako 6te pravi sex li momi4eto traa da e bez kosmi :shock: spored men vinagi traa si gladi4ka otdolu :) ne samo kogato 6te pravi6 sex

ultra
03-04-2007, 03:25
Въпрос на избор.
Веднъж казах на моя,че няма да го правим,понеже не се бях оправила долу :-D ,а той ми се разсърди за това,че съм се срамувала от него.И си е прав,но аз без да съм се минала ТАМ не давам.Просто ми е неудобно,въпреки че сме година и нагоре заедно и не би трябвало да се срамувам от него.

Trisha1991
03-04-2007, 12:03
А бе почне ли да става така - да не се смуштаваш от мъжа с който си - пиши го бегал тоя мъж вече. Не ти пука за него дали ще те хареса или не и гледаш другаде. Поне при мен е така де, по това се усещам, че тоя още малко и ще е бита карта

Posh
03-04-2007, 12:29
Да, винаги се обезкосмявам, независимо дали ще правя секс или не.
:arrow:

martyivanova
03-04-2007, 18:20
Mda :) 4uvstvam se po komfortno a i e po higieni4no spored men

krem4et0
03-04-2007, 20:22
А бе почне ли да става така - да не се смуштаваш от мъжа с който си - пиши го бегал тоя мъж вече. Не ти пука за него дали ще те хареса или не и гледаш другаде. Поне при мен е така де, по това се усещам, че тоя още малко и ще е бита карта
Точно обратното е Триш. когато не се притеснявш дали си обръсната, дали си чорлава или с омазана спирала, тогава значи,че сте си вече наистина близки.

malka_sladuranka
03-04-2007, 20:31
А бе почне ли да става така - да не се смуштаваш от мъжа с който си - пиши го бегал тоя мъж вече. Не ти пука за него дали ще те хареса или не и гледаш другаде. Поне при мен е така де, по това се усещам, че тоя още малко и ще е бита карта
Точно обратното е Триш. когато не се притеснявш дали си обръсната, дали си чорлава или с омазана спирала, тогава значи,че сте си вече наистина близки. [-X Не е така. Аз съм на мнение, че винаги трябва да изглеждам добре пред мъжа с който съм. С приятелят ми сме достатъчно близки, виждал ме е без грим, рошава(сутрин) или пък в различни не красиви ситуаций, обаче не бих си позволила да ме види с косми, некъпана или яла чесън( :smt005 ). Все пак привличането е много важно, а колкото и да обичаш някой, ако е некъпан, космясал или смърдящ малко или много това ще те отбллъсне или най-малкото няма да е приятно за окото.

krem4et0
03-04-2007, 20:43
А бе почне ли да става така - да не се смуштаваш от мъжа с който си - пиши го бегал тоя мъж вече. Не ти пука за него дали ще те хареса или не и гледаш другаде. Поне при мен е така де, по това се усещам, че тоя още малко и ще е бита карта
Точно обратното е Триш. когато не се притеснявш дали си обръсната, дали си чорлава или с омазана спирала, тогава значи,че сте си вече наистина близки. [-X Не е така. Аз съм на мнение, че винаги трябва да изглеждам добре пред мъжа с който съм. С приятелят ми сме достатъчно близки, виждал ме е без грим, рошава(сутрин) или пък в различни не красиви ситуаций, обаче не бих си позволила да ме види с косми, некъпана или яла чесън( :smt005 ). Все пак привличането е много важно, а колкото и да обичаш някой, ако е некъпан, космясал или смърдящ малко или много това ще те отбллъсне или най-малкото няма да е приятно за окото.
Ами като заживеете 1 ден заедно? няма да ядете никога чесън? Няма да сте изцапани, ако правите някой ремонт или пък винаги ще си като от корица на модно списание. Разбира се не бива да изпадаме в другата крайност-да сме неглиже и разпуснати, но ако си случи не бива да се притесняваш. Аз да речем не се харесвам по анцузи и не исках да му се показвам така. Но 1 път дойде ненадейно у дома и ме видя-от тогава все по анцузи ме иска,защото съм изглеждала по-естествено. В крайна сметка ако сте близки такива неща не бива да те притесняват, ако се получат. Естествено никой не иска неподдържана жена до себе си, но това в никакъв случай не значи,че не харесваш мъжа до себе си, както каза Триш, а просто се чувстваш удобно и комфортно с него. Бтв само 4 човек са ме виждали през последните 5 години без грим-майка ми, сестра ми баща ми и гаджето ми. Не,че сеъм грозна-просто имам малки очи и руси мигли и без грим съм като 15 годишна германка :lol: . След като се реших да мие види така-за мен си значи,че сме достатъчно близки.

malka_sladuranka
03-04-2007, 20:47
Ами като заживеете 1 ден заедно? няма да ядете никога чесън? Няма да сте изцапани, ако правите някой ремонт или пък винаги ще си като от корица на модно списание. Разбира се не бива да изпадаме в другата крайност-да сме неглиже и разпуснати, но ако си случи не бива да се притесняваш. Аз да речем не се харесвам по анцузи и не исках да му се показвам така. Но 1 път дойде ненадейно у дома и ме видя-от тогава все по анцузи ме иска,защото съм изглеждала по-естествено. В крайна сметка ако сте близки такива неща не бива да те притесняват, ако се получат. Естествено никой не иска неподдържана жена до себе си, но това в никакъв случай не значи,че не харесваш мъжа до себе си, както каза Триш, а просто се чувстваш удобно и комфортно с него. Бтв само 4 човек са ме виждали през последните 5 години без грим-майка ми, сестра ми баща ми и гаджето ми. Не,че сеъм грозна-просто имам малки очи и руси мигли и без грим съм като 15 годишна германка :lol: . След като се реших да мие види така-за мен си значи,че сме достатъчно близки. Това Ок, ама нищо не ти пречи да теглиш един бръснач нали? Дори и да живеете заедно и да правите ремонт или нещо друго, можеш да се обезкосмиш, а не да се показваш рошава..колкото и близки да сте.

ninsy
03-04-2007, 20:50
еми аз живея с моя.. но не си позволявам да изглеждам така

malka_sladuranka
03-04-2007, 20:52
еми аз живея с моя.. но не си позволявам да изглеждам така =D> Ами така и трябва. Според мен за една жена е много важно да е подържана. :smt006

ninsy
03-04-2007, 20:54
за мен това е най важно..даже понякога когато ме "цапне" нещо ставам по рано сутрин да се облека оправя че да не ме вижда така,иначе си ме знае как съм и без грим но аз предпочитам да не съм така ..някак си не ми е комфортно :?

malka_sladuranka
03-04-2007, 20:58
за мен това е най важно..даже понякога когато ме "цапне" нещо ставам по рано сутрин да се облека оправя че да не ме вижда така,иначе си ме знае как съм и без грим но аз предпочитам да не съм така ..някак си не ми е комфортно :? Дам..и аз съм така, ее не съм ставала по-рано де, ама гледам да не стоя няква чорлава пред него. Въпреки, че си ме знае и без грим, знае си ме какво съм прасенце и как се цапам :oops: (не живееме заедно, ами говоря когато сме ходили някъде за по няколко дни)

ninsy
03-04-2007, 21:00
оо и моя ме знае и все ми се кара "Като че ли несъм те виждал без грим ..хайде стига ставала толкова рано ами вземи поспи с мен" спим 3-4 дни и после пак станем пак се наконтим луда работа :) а и никога несъм си позволявала от доло да имам косми ;)

malka_sladuranka
03-04-2007, 21:11
никога несъм си позволявала от доло да имам косми ;) Правилно. Сигурна съм, че няма да ми е комфортно да ме гледа така. Ауууу или пък да реши да ме близне. Срааммм...срааммммм ](*,)

ninsy
03-04-2007, 21:17
никога несъм си позволявала от доло да имам косми ;) Правилно. Сигурна съм, че няма да ми е комфортно да ме гледа така. Ауууу или пък да реши да ме близне. Срааммм...срааммммм ](*,)

А не..мене чак ме е гнус .Смятам че една жена(момиче) а че дори и момчетата трябва да се поддържат там ..

malka_sladuranka
03-04-2007, 21:19
А не..мене чак ме е гнус .Смятам че една жена(момиче) а че дори и момчетата трябва да се поддържат там .. На същото мнение съм :smt006

k0k0
03-04-2007, 21:20
Ми мойто гадже ако не се обръсне като праиме секс аз ще я обръсна :-D :) :-D :smt005 :smt005

Shmatko
03-04-2007, 21:27
Абе най-красивата гледка е когато любовта ви докато спи си е пуснала/пуснал една лигичка стичашата се по бузата и мацаща невинно възглавницата :-D
Кво ви пука, ако аз обичам някое моме хич не ми дреме как изглежда.

ninsy
03-04-2007, 21:30
Абе най-красивата гледка е когато любовта ви докато спи си е пуснала/пуснал една лигичка стичашата се по бузата и мацаща невинно възглавницата :-D
Кво ви пука, ако аз обичам някое моме хич не ми дреме как изглежда.

е да на теб може да не ти дреме,но ние момичетата сме доста взискателни спрямо себе си

Shmatko
03-04-2007, 21:31
Абе най-красивата гледка е когато любовта ви докато спи си е пуснала/пуснал една лигичка стичашата се по бузата и мацаща невинно възглавницата :-D
Кво ви пука, ако аз обичам някое моме хич не ми дреме как изглежда.

е да на теб може да не ти дреме,но ние момичетата сме доста взискателни спрямо себе си

Да но гореописаното се случва нали? Така че, кво се дуеш кат вечер не знаеш ко стаа... :-D

ninsy
03-04-2007, 21:35
не се дуя и хич не ми дреме кво става вече.Пука ми как изглеждам през деня

k0k0
03-04-2007, 21:50
лЕЛлеЛЕлелЕле разбирасе че всеки трябва да се подържа (аз сам момче) а ти Shmatk0 не ме интересува какво мислиш !!! :evil:

Shmatko
03-04-2007, 21:51
Не ме кефи ми лигават възглавницата, тва си мисля иначе държа да е чистоплътна :-D

krem4et0
03-05-2007, 09:01
никога несъм си позволявала от доло да имам косми ;) Правилно. Сигурна съм, че няма да ми е комфортно да ме гледа така. Ауууу или пък да реши да ме близне. Срааммм...срааммммм ](*,)

А не..мене чак ме е гнус .Смятам че една жена(момиче) а че дори и момчетата трябва да се поддържат там ..
Е, какво като ме види. Голяма работа-виждал ме е и не съм умряла. Той също. И ми е правил френска любов. беше по времето, когато се лекувах от инфекция и обезкосмяването в продължение на 2 седмици беше невъзможно и забранено. Аз съм на мнение,че трябва да изглеждаме добре, да не се запускаме и прочише, но в крайна сметка, ако се получи таса, че не сме в най-прекрасен външен вид да не ни пука. Той пък да не се кипри за мен. Аз поне отделям 30 минути за душ, грим и облекло, а той само се преоблича и идва да ме вземе. Не съм го върнала.

bungle
03-05-2007, 09:18
Абе, мен ме е виждал всякак.
И си ме обича, никога не ми е правил проблем за това, че съм космясала или без грим..

Дори на морето се кефеше, че сме като семейство - размотаваме се както майка ни е родила, той влиза в банята, аз си бръсна краката..той..си мие зъбите... Ех.... :-D

ninsy
03-05-2007, 09:31
Абе, мен ме е виждал всякак.
И си ме обича, никога не ми е правил проблем за това, че съм космясала или без грим..

Дори на морето се кефеше, че сме като семейство - размотаваме се както майка ни е родила, той влиза в банята, аз си бръсна краката..той..си мие зъбите... Ех.... :-D

Да и мен ме е виждал сякак..но някак аз се притеснявам от това :shock:

krem4et0
03-05-2007, 09:57
А не би трябвало след като живеете заедно. Просто няма от какво да се притесняваш. той не обича гладко обръснатите ти гениталии или вчесаната коса, а теб като като човек!

bungle
03-05-2007, 10:02
А не би трябвало след като живеете заедно. Просто няма от какво да се притесняваш. той не обича гладко обръснатите ти гениталии или вчесаната коса, а теб като като човек!

Така е.


:smt008 Love, Loveeee...

ninsy
03-05-2007, 10:06
А не би трябвало след като живеете заедно. Просто няма от какво да се притесняваш. той не обича гладко обръснатите ти гениталии или вчесаната коса, а теб като като човек!

Да така е.. и аз си се чудя понякога защо се смущавам от това но..

malka_sladuranka
03-05-2007, 10:53
А не би трябвало след като живеете заедно. Просто няма от какво да се притесняваш. той не обича гладко обръснатите ти гениталии или вчесаната коса, а теб като като човек!

Да така е.. и аз си се чудя понякога защо се смущавам от това но.. Аз знам защо. Защото явно си момиче на място и искаш всичко да е изпипано и перфектно. ;-) Което намирам за прекрасно.... 8)

naia
03-05-2007, 11:03
аз винаги това ми е като навик вече

03-05-2007, 12:04
q kajete metod za traino obezkosmqvane , ama ne da e syper bolezen . az sam mom4e

XXX_f
03-05-2007, 12:16
да, винаги. По принцип се бръсна на 3-4 дена и не се е случвало да съм "космясала" само понякога леко боцкам, но на приятеля ми не му пречи

03-05-2007, 12:24
vinagi li kogato pravite sex se brusnete,se6tate se kude?moje i da vi se stori tup vaprosut ama za men e vajen :roll:

ne se seshtam za kakvo stava vypros, da ne bi da imash predvid za tova 4e nqkoi hora si brysnat kosmite v ushite i v nosa predi sex?
inak za kakvo drugo moje da stava duma?

GORA GORA

krem4et0
03-05-2007, 18:15
А не би трябвало след като живеете заедно. Просто няма от какво да се притесняваш. той не обича гладко обръснатите ти гениталии или вчесаната коса, а теб като като човек!

Да така е.. и аз си се чудя понякога защо се смущавам от това но.. Аз знам защо. Защото явно си момиче на място и искаш всичко да е изпипано и перфектно. ;-) Което намирам за прекрасно.... 8)
Ааааааааааа значи понеже не се обезкосмявам всеки ден не съм момиче на място, така ли? И аз искам всичко да е ок, но не винаги се получава. Да съм чиста, добре облечена и гримирана е правило, което рядко нарушавам, но все пак се случва. И какво от това- не са скъсали с мен заради това!

GossipGirl89
03-05-2007, 18:24
По принцип винаги се обезкосмявам, независимо дали ще правя секс, или не.

Аз също. Въпрос на лична хигиена

malka_sladuranka
03-05-2007, 18:27
Ааааааааааа значи понеже не се обезкосмявам всеки ден не съм момиче на място, така ли? И аз искам всичко да е ок, но не винаги се получава. Да съм чиста, добре облечена и гримирана е правило, което рядко нарушавам, но все пак се случва. И какво от това- не са скъсали с мен заради това! Ами както казаха, въпрос на лична хигиена... 8)

Made_of_Pain
03-05-2007, 18:30
НЕЕЕЕЕЕЕ... КЪДЕ Е ПРОБЛЕМА!? БЪДИ ГОРА! БЪДИ В ЛЮЛАЦИ РАЗНИ .. ТОВА ТАКА ЩЕ ГО ВЪЗБУДИ ДА СИ НАБОЛА, КАТО БРАДА ... СЪВСЕМ РАЗЛИЧНО СИ Е ДА ПИПНЕШ ... КОСМИ оО



Блах :smt017

bungle
03-05-2007, 18:39
Космите и хигиената нямат нищо общо.
[-X

Made_of_Pain
03-05-2007, 18:41
WTF?!?!1 ПОМИСЛИ СИ ПАК!

bungle
03-05-2007, 18:54
Помислих си.

Космите и хигиената нямат нищо общо.

krem4et0
03-05-2007, 18:55
Космите и хигиената нямат нищо общо.
[-X
И аз това щях да кажа-ти се бръсни всеки ден, ама не се мий изобщо и не си сменяй бельото-пък да видим кое ще е по-приятно. Все пак на главата колко косми имаме, но тя пак изглежда чиста и свежа, когато се измие.

malka_sladuranka
03-05-2007, 19:03
Космите и хигиената нямат нищо общо.
[-X
И аз това щях да кажа-ти се бръсни всеки ден, ама не се мий изобщо и не си сменяй бельото-пък да видим кое ще е по-приятно. Все пак на главата колко косми имаме, но тя пак изглежда чиста и свежа, когато се измие. Ти отдолу толкова косми, колкото на главата ли имаш? :shock:

OtherDimension
03-05-2007, 19:12
Помислих си.

Космите и хигиената нямат нищо общо.

не е точно така
с отстраняването на космите се премахват и много пори , от които изтича пот -> тоест намалява изпотяването и неприятните миризми :smt019 :-D

Made_of_Pain
03-05-2007, 19:15
OMG... ЗАЩО ИМА ТОЛКО ПРОСТИ ХОРА!? ;(


ГЛАВАТА М/У КРАКАТА ЛИ ТИ Е БЕ!?!?

krem4et0
03-05-2007, 19:18
Космите и хигиената нямат нищо общо.
[-X
И аз това щях да кажа-ти се бръсни всеки ден, ама не се мий изобщо и не си сменяй бельото-пък да видим кое ще е по-приятно. Все пак на главата колко косми имаме, но тя пак изглежда чиста и свежа, когато се измие. Ти отдолу толкова косми, колкото на главата ли имаш? :shock:
Ако е косми на квадратен сантиметър-сигурно е еднакво. В момента нямам косъмчета.

krem4et0
03-05-2007, 19:20
Помислих си.

Космите и хигиената нямат нищо общо.

не е точно така
с отстраняването на космите се премахват и много пори , от които изтича пот -> тоест намалява изпотяването и неприятните миризми :smt019 :-D
и се понижава температурата, което води до простуда. Освен това се премахва и механичната бариера за микроорганизмите, променя се естествената влагалищна среда, особено ако се ползват козметични продукти от типа н кола маска. не ме разбирайте погрешно- аз се обезкосмявам, но няма да направя трагедия, нито гаджето ми ще направи,ако имам 2 милиметра косъмчета или не съм махнала 1-2.

OtherDimension
03-05-2007, 19:22
[
и се понижава температурата, което води до простуда.

е да бе да
тва значи 99 % от жените да са болни всеки ден ..
какви ти жени .. та и при мъжете е така
все пак носим бельо , дънки , панталони ...

krem4et0
03-05-2007, 19:24
[
и се понижава температурата, което води до простуда.

е да бе да
тва значи 99 % от жените да са болни всеки ден ..
какви ти жени .. та и при мъжете е така
все пак носим бельо , дънки , панталони ...
Понижава се естествената температура във влагалището. и да-питай колко момичета се оплакват от бяло течение, от болки при уриниране или от странна миризма на секретите-сигурно всяка поне 1 път е имала нещо от изброените. А това не е нормално!

OtherDimension
03-05-2007, 19:26
[
и се понижава температурата, което води до простуда.

е да бе да
тва значи 99 % от жените да са болни всеки ден ..
какви ти жени .. та и при мъжете е така
все пак носим бельо , дънки , панталони ...
Понижава се естествената температура във влагалището. и да-питай колко момичета се оплакват от бяло течение, от болки при уриниране или от странна миризма на секретите-сигурно всяка поне 1 път е имала нещо от изброените. А това не е нормално!

щом всяка е имала , значи е нормално :D

тогава е логично да ти задам въпроса защо се обезкосмяваш , след като има толкова отрицателни черти ??

Made_of_Pain
03-05-2007, 19:27
krem4et0 е права са.. кво се правиш и ти не знаеш, ама си има и особенно много положителни ефекти...

krem4et0
03-05-2007, 19:29
[
и се понижава температурата, което води до простуда.

е да бе да
тва значи 99 % от жените да са болни всеки ден ..
какви ти жени .. та и при мъжете е така
все пак носим бельо , дънки , панталони ...
Понижава се естествената температура във влагалището. и да-питай колко момичета се оплакват от бяло течение, от болки при уриниране или от странна миризма на секретите-сигурно всяка поне 1 път е имала нещо от изброените. А това не е нормално!

щом всяка е имала , значи е нормално :D

тогава е логично да ти задам въпроса защо се обезкосмяваш , след като има толкова отрицателни черти ??
И аз не знам защо започнах, но сега няма как да спра-просто сърби ужасно след 2 дни и не мога да изтрая. Иначе през лятото е ок-все пак носим прозрачни и светли дрешки-разбирай и бельо, ама зимата ми замръзва котето и много се лигави-съжалявам за образността!

krem4et0
03-05-2007, 19:30
[
и се понижава температурата, което води до простуда.

е да бе да
тва значи 99 % от жените да са болни всеки ден ..
какви ти жени .. та и при мъжете е така
все пак носим бельо , дънки , панталони ...
Понижава се естествената температура във влагалището. и да-питай колко момичета се оплакват от бяло течение, от болки при уриниране или от странна миризма на секретите-сигурно всяка поне 1 път е имала нещо от изброените. А това не е нормално!

щом всяка е имала , значи е нормално :D

тогава е логично да ти задам въпроса защо се обезкосмяваш , след като има толкова отрицателни черти ??
не е нормално да си болен! Всеки го е боляла поне 1 път глава-ама това пак не е нормално, нали?

OtherDimension
03-05-2007, 19:30
krem4et0 е права са.. кво се правиш и ти не знаеш, ама си има и особенно много положителни ефекти...

тебе някой да те е питал ? трай си там ..
като не знам - питам
престани да се заяждаш ,че не си познала ..


krem4et0 , искаш да кажеш , че съжаляваш ,че си започнала ?

malka_sladuranka
03-05-2007, 19:33
krem4et0 е права са.. кво се правиш и ти не знаеш, ама си има и особенно много положителни ефекти...

тебе някой да те е питал ? трай си там ..
като не знам - питам
престани да се заяждаш ,че не си познала ..


krem4et0 , искаш да кажеш , че съжаляваш ,че си започнала ?

krem4et0, а киха ли ти половия орган? :-s

krem4et0
03-05-2007, 19:37
krem4et0 е права са.. кво се правиш и ти не знаеш, ама си има и особенно много положителни ефекти...

тебе някой да те е питал ? трай си там ..
като не знам - питам
престани да се заяждаш ,че не си познала ..


krem4et0 , искаш да кажеш , че съжаляваш ,че си започнала ?
Да. Заради това се лекувах сума ти време -просто гинеколожката ми ги обясни тези неща като я попитах как аджеба съм развила инфекции и то доста сериозни. Та тя ми обясни и направо ми забрани да го правя. ама аз не слушкам-така си е по-добре,но все пак трябва да се замислим. Ние вървим срещу природата си така и тя ни отмъщава. Отмъсти и на мен и на приятеля ми,защото лечението ни беше взаимно и доста неприятно. работата е там,че 70% от жените имат подобни инфекции и дори не се изследват. Предават го на партньора си, дори и д правят секс с презерватив чрес телесните течности, пипането с ръчичка или леженето до него, той след време го предаде на друга и става 1 верига. а последствията са наистина доста тревожни-от възпаления, болки, ча к до злокачествени образувания. И то само, заради проклетата суета.

Made_of_Pain
03-05-2007, 19:37
ляляялл


правя, каквото пожелая... Смешное да отхвърляш така лесно противоположното мнение

My_Infernal_Majesty
03-05-2007, 19:38
ЕЕйй вие тука го направихте бойно поле!
Няма за ккаво да се карате- всички се обезкосмяваме по едни или други причини, независимо дали е добре или зле дали е естествено или не. :wink: :D

OtherDimension
03-05-2007, 19:40
Да. Заради това се лекувах сума ти време -просто гинеколожката ми ги обясни тези неща като я попитах как аджеба съм развила инфекции и то доста сериозни. Та тя ми обясни и направо ми забрани да го правя. ама аз не слушкам-така си е по-добре,но все пак трябва да се замислим. Ние вървим срещу природата си така и тя ни отмъщава. Отмъсти и на мен и на приятеля ми,защото лечението ни беше взаимно и доста неприятно. работата е там,че 70% от жените имат подобни инфекции и дори не се изследват. Предават го на партньора си, дори и д правят секс с презерватив чрес телесните течности, пипането с ръчичка или леженето до него, той след време го предаде на друга и става 1 верига. а последствията са наистина доста тревожни-от възпаления, болки, ча к до злокачествени образувания. И то само, заради проклетата суета.

наплаши ме :?

Made_of_Pain , тва твойто не е мнение а лигавщина и заяждане..

`Death`Whore`
03-05-2007, 19:42
въпрос на лична хигиена... 8)
Хигиената се свършва с това човек да е чист и с чисти дрехи.

Това, което ти намираш за "прекрасно", е нормално за лигавите жени - "О, ужас, той ще ме подуши, преди да вляза в банята, или ще види наболите косми по краката ми, ще ме види без грим...и се самоубивам!". Какво толкова!

krem4et0
03-05-2007, 19:44
Да. Заради това се лекувах сума ти време -просто гинеколожката ми ги обясни тези неща като я попитах как аджеба съм развила инфекции и то доста сериозни. Та тя ми обясни и направо ми забрани да го правя. ама аз не слушкам-така си е по-добре,но все пак трябва да се замислим. Ние вървим срещу природата си така и тя ни отмъщава. Отмъсти и на мен и на приятеля ми,защото лечението ни беше взаимно и доста неприятно. работата е там,че 70% от жените имат подобни инфекции и дори не се изследват. Предават го на партньора си, дори и д правят секс с презерватив чрес телесните течности, пипането с ръчичка или леженето до него, той след време го предаде на друга и става 1 верига. а последствията са наистина доста тревожни-от възпаления, болки, ча к до злокачествени образувания. И то само, заради проклетата суета.

наплаши ме :?

Made_of_Pain , тва твойто не е мнение а лигавщина и заяждане..
Не това е целта, но всяко нещо си има последствия и е редно да ги знаем. дори в 1 невинно минаване на бръснача по гениталиите!

`Death`Whore`
03-05-2007, 19:47
И на мен все ми казват лекари да поспра да се бръсна изцяло, обаче някак не мога сама да се приема с косми...

malka_sladuranka
03-05-2007, 19:48
въпрос на лична хигиена... 8)
Хигиената се свършва с това човек да е чист и с чисти дрехи.

Това, което ти намираш за "прекрасно", е нормално за лигавите жени - "О, ужас, той ще ме подуши, преди да вляза в банята, или ще види наболите косми по краката ми, ще ме види без грим...и се самоубивам!". Какво толкова! Ами...лигава жена съм. Какво да направя. Просто съм такава. :-D
ПП. без грим не ми е проблем,виждал ме е :smt006

`Death`Whore`
03-05-2007, 19:49
А с наболи косми някъде?

malka_sladuranka
03-05-2007, 19:50
А с наболи косми някъде? Ами, като се замисля предпоследния път като правихме секс по краката ми бяха съвсем малко наболи. Имах време да ги махна, но прецених, че не са толкова страшни. :-D

SINDEL
03-06-2007, 05:34
Мале, хора, из4етох цялата тема и яко ме шашнахте с изказвания от рода на "Сутрин ставам преди него да се гримирам" или "не правихме секс, щото имах наболи косъм4ета отдолу". Вси4ките ли тука ходите омазани с грим постоянно? Само ви питам, да не реши някой, 4е се заяждам [-X Аз примерно слагам грим, само ако излизам някъде ве4ер или ако има някакъв по-специален слу4ай. Като цяло аз самата, а и вси4ки около мен ме харесват много пове4е без грим
Принципно няма нищо лошо да се гримираш, но 4ак всеки ден, постоянно, сутрин още преди да си се събудила като хората? В крайна сметка не сте ли се замисляли - мом4етата ви едва ли са тръгнали с вас щото притежавате невероятни гримьорски способности и винаги изглеждате като от някой фолк клип примерно? Е, сигурно и такива слу4аи има, но като цяло като ходите сериозно с някой, как може да ви е срам от естествената ви визия, като той ви оби4а заради вас самите, а не заради перфектните ви сенки и страхотния фон дьо тен? Айде, разбирам суета, ала бала, ама евентуално някой ден ако се ожените с тоя 4овек? Пак ли ще ставате в 5 4аса за грим? Ще си ходите вкъщи с най-новите дрешки?
Не знам, наистина много странно ми зву4и. Да, абсолютно съгласна съм, 4е всяка жена (мъжете също) трябва да се поддържа, но 4ак пък да не му се показвате без грим и да се гнусите и срамувате, 4е някой път ви е видял наболите косъм4ета тук и там? :shock:

krem4et0
03-06-2007, 07:41
Относно грима само ще вметна-аз се гримирам всеки път, когато излизам от дома, дори и до кварталния магазин за хляб. Правя го, защото имам руси мигли и малки очи, в следствие на което изглеждам 15 годишна. Не е заради неудобство, а е заради навика и заради това, че аз просто не се намирам с адекватна на годините ми външност. Гримирам се винаги за лекции, дори и да са сутрин рано, да пия кафе с приятелки, дори като ходя да спортувам слагам поне молив и спирала. може да не сложа сенки и червило, но спиралата е задължителна. така, че всеки си има причина да се гримира!

literbebe
03-06-2007, 07:49
Мале, хора, из4етох цялата тема и яко ме шашнахте с изказвания от рода на "Сутрин ставам преди него да се гримирам" или "не правихме секс, щото имах наболи косъм4ета отдолу". Вси4ките ли тука ходите омазани с грим постоянно? Само ви питам, да не реши някой, 4е се заяждам [-X Аз примерно слагам грим, само ако излизам някъде ве4ер или ако има някакъв по-специален слу4ай. Като цяло аз самата, а и вси4ки около мен ме харесват много пове4е без грим
Принципно няма нищо лошо да се гримираш, но 4ак всеки ден, постоянно, сутрин още преди да си се събудила като хората? В крайна сметка не сте ли се замисляли - мом4етата ви едва ли са тръгнали с вас щото притежавате невероятни гримьорски способности и винаги изглеждате като от някой фолк клип примерно? Е, сигурно и такива слу4аи има, но като цяло като ходите сериозно с някой, как може да ви е срам от естествената ви визия, като той ви оби4а заради вас самите, а не заради перфектните ви сенки и страхотния фон дьо тен? Айде, разбирам суета, ала бала, ама евентуално някой ден ако се ожените с тоя 4овек? Пак ли ще ставате в 5 4аса за грим? Ще си ходите вкъщи с най-новите дрешки?
Не знам, наистина много странно ми зву4и. Да, абсолютно съгласна съм, 4е всяка жена (мъжете също) трябва да се поддържа, но 4ак пък да не му се показвате без грим и да се гнусите и срамувате, 4е някой път ви е видял наболите косъм4ета тук и там? :shock:

Напълно съм съгласна.Мамка му стара,оба4е примерно представете си,4е тоя 4овек ви каже нещо по тоя въпрос,което никога не би станало ако наистина ви оби4а.На мене примерно въобще не ми пука как ще видя гаджето ми,нали си е мойто гадже и нищо по него не ми пре4и.Щом на мене не ми пре4и зна4и или аз съм ненормална или и на него не му прави впе4атление дали ще съм абсолютно перфектна :)

sexy_tigar4e_MM
03-06-2007, 12:29
vinagi li kogato pravite sex se brusnete,se6tate se kude?moje i da vi se stori tup vaprosut ama za men e vajen :roll:
az da,ponqkoga stava taka 4e pravq sex edin ili dva dni sled akto sum se brusnala za posledno ,no mn rqdko se slu4va.

Miteto_bs
03-19-2007, 10:30
А ти изобщо имаш ли, някъде косми, че питаш? :-k Към автора на поста..

GossipGirl89
03-19-2007, 11:40
Да, винаги се обезкосмявам, независимо дали ще правя секс или не.

Аз също ама не бръснене :arrow: кола маска

hahavteen
03-19-2007, 12:34
Mi poprincip da no se e sly4valo i da niamam vreme da se obrusna i na nego nikoga ne my e pravelo vpe4atlenie.V na4aloto estestveno ne mojeh da si predstavia da me vidi s naboli kosum4eta,negrimirana,s doma6ni drehi i sytrinta predi da sum si izmila zubite no sled kato 2 sedmici jiviahme zaedno prosto niama6e kak da ne se sly4i i daje mnogo mi se radva6e 4e ne se sramyvam ot nego i sum estestvena a ne kato napydrenite,ligavi kykli4ki deto se pritesniavat ot estestvenata si vun6nost :::

bungle
03-19-2007, 15:00
Не винаги.
Понякога става така че ме е сварил неподготвена, друг път просто ме мързи. Не ме е срам от това, не ми пука, честно казано. Виждал ме е всякак - без грим, потна, с мазна коса, с косми, изцапана..