PDA

View Full Version : Истината за xixi



Shmatko
03-03-2007, 13:23
Може да не вярвате ама xixi се оказа 15 годишна метълка или хейтърка. :-D
Приказвахме по скайпе и снимки ми даде... :smt043 Ама аз съм злобар и си връщам! :smt019
Ето едно копие от лично кво ми написа xixi:
Йеееееее писа ми ^^
аз съм мома под прикритие.
Айде да комуникираме

П.С. Знам че темата не е за тук но моля модераторите не я заключвайте искам да и се посмеем малко.

xixi
03-03-2007, 13:24
Разкрит и опозорен О.О

Shmatko
03-03-2007, 13:26
Разкрит и опозорен О.О
Нема смисъл се праиш бе малката, толко нежно гласче вадиш... :-D
Така че тия дет са му фенки сорри ама истианта е Shmatko вече... \:D/

xixi
03-03-2007, 13:29
Разкрит и опозорен О.О
Нема смисъл се праиш бе малката, толко нежно гласче вадиш... :-D
Така че тия дет са му фенки сорри ама истианта е Shmatko вече... \:D/
естествено че съм мома ве о.О не ми ли личи

Shmatko
03-03-2007, 13:30
Ся няяя ти давам скайпето че шта налазат и ше ревнувам ама почвам да се замислям кат се праиш толко упорито... [-X

cherinka
03-03-2007, 13:37
а уе Shamtko ти не разбра ли, че само хихи може да пуска несвързани теми с даден раздел. Айде, моля ти се, не се прави на интересен и нека това ти е последната глупава тема. В момента знам, че седиш и се смееш, че дори като си пускал темата си се смял, но аз ще ти се смея последна, защото едно на ръка, че темата ти е тъпа, и второ - и ти си тъп. Хихи е душичка, тъй, че може да си завреш едно нещо в едно друго нещо.

Shmatko
03-03-2007, 13:39
а уе Shamtko ти не разбра ли, че само хихи може да пуска несвързани теми с даден раздел. Айде, моля ти се, не се прави на интересен и нека това ти е последната глупава тема. В момента знам, че седиш и се смееш, че дори като си пускал темата си се смял, но аз ще ти се смея последна, защото едно на ръка, че темата ти е тъпа, и второ - и ти си тъп. Хихи е душичка, тъй, че може да си завреш едно нещо в едно друго нещо.
Щи го завра на тебе и като ти излезе през устата ше си го целуна. :-D

cherinka
03-03-2007, 13:45
Гледай само да не ти заседне като ми го вкараш. Или да не го загубиш...

sweety_91
03-03-2007, 16:34
а уе Shamtko ти не разбра ли, че само хихи може да пуска несвързани теми с даден раздел. Айде, моля ти се, не се прави на интересен и нека това ти е последната глупава тема. В момента знам, че седиш и се смееш, че дори като си пускал темата си се смял, но аз ще ти се смея последна, защото едно на ръка, че темата ти е тъпа, и второ - и ти си тъп. Хихи е душичка, тъй, че може да си завреш едно нещо в едно друго нещо.


А така! :lol:

03-03-2007, 16:43
Ся няяя ти давам скайпето че шта налазат и ше ревнувам ама почвам да се замислям кат се праиш толко упорито... [-X
eeeeeeeeeeee ](*,)

JoeBanana
03-03-2007, 16:51
още една от Великите Мистерии на тийнпроблем е разкрита :mrgreen:

ProstoAz
03-03-2007, 17:02
2 и 11 точка от правилника!