PDA

View Full Version : За момичета.



Plamen †
03-03-2007, 18:16
Извинете дами бихте ли ми казали бихте ли си станали гадже с по-малък от вас колко по-малък и какво трябва да има той ?

koalka
03-03-2007, 18:26
Да, ако имам чувства.Какво трябва да има той....има ли значение дали е малък или голям?Все пак най-важното е да ме обича.Другите неща и качества си зависят от човека и не ги търся непременно.

PoisoNGirL
03-03-2007, 18:30
xa che kakvo znachenie ima po-golqm li e ili po-maluk.az hodq s momche,koeto e po-malko ot men,no e nadrasnalo godinite si mnogo.Vajno e da me razbira,da ne se durji kato bebe i da me obicha puk na kolko e nqma nikvo znachenie.

Plamen †
03-03-2007, 18:32
xa che kakvo znachenie ima po-golqm li e ili po-maluk.az hodq s momche,koeto e po-malko ot men,no e nadrasnalo godinite si mnogo.Vajno e da me razbira,da ne se durji kato bebe i da me obicha puk na kolko e nqma nikvo znachenie.


тоест той трябва да се държи като голям човек и да те обича така ли ?

sweet_DENI_f
03-03-2007, 18:41
еми аз поне на тая възраст (на 14, почти 15 съм) не бих ходила с по-малко от мен момче по простата причина, че няма да сме на един акъл (момчетата се развиват по-късно) пък и той и на външен вид ще си изглежда като детенце все още (по същата причина)

sexy_momi4e
03-03-2007, 18:48
еми аз поне на тая възраст (на 14, почти 15 съм) не бих ходила с по-малко от мен момче по простата причина, че няма да сме на един акъл (момчетата се развиват по-късно) пък и той и на външен вид ще си изглежда като детенце все още (по същата причина)
e za vun6niq vid ne sum suglasna ima mom4eta koito izglejdat mnogo po golemi,otkolkoto sa,ama za purvoto sum syglasna :wink:

sherry
03-03-2007, 19:06
Ако ми харесва, защо не?

Undying
03-03-2007, 19:12
Даа,ходила съм не 1 път с момче по-малко от мен.Година по-малко вобще не ми прай впечатление,ама по-надолу не съм пробвала и не мисля да пробвам. :lol:

Valar
03-03-2007, 19:13
Eдно на милион!Всеки път особенно в твоита възраст момичетата смятат врастниците си за дечковци и без интерестни.

Plamen †
03-03-2007, 19:44
Eдно на милион!Всеки път особенно в твоита възраст момичетата смятат врастниците си за дечковци и без интерестни.


А не са ли прави ?

-повечето момчета са много отворени а всъшност в очите на момичетата са дечковци.

03-03-2007, 19:50
Be kvo se trevojish... ima edna mnogo dobra Cheshka pogovrka za taq rabota...
Slagash kurosh na ramosh, pa ebesh, pa begash!!!

:D :D \:D/ :-$

Plamen †
03-03-2007, 19:53
Be kvo se trevojish... ima edna mnogo dobra Cheshka pogovrka za taq rabota...
Slagash kurosh na ramosh, pa ebesh, pa begash!!!

:D :D \:D/ :-$



ебеш па бегаш. Според теб едно момиче само за това ли става за ебане ?

-не според мен най-важното е любовта. Има и една друга поговорка към нежното трябва да си нежен ! ! !

bibonka
03-03-2007, 19:55
Ми аз ходя с по-малък от мене .. и да не се срамувам да си го призная.Какъв трябва да бъде ли ? Ми човек,който има собствено мнение,който е добър,не лъже и не е лицемерен...Да проявява загриженост и да е нежен с мене.Лично ще кажа,че мойте приятелки казаха ,че не е хубав и т.н. ,аз съм с него,защото той е наи-красивия в моите очи ..Като погледна в очите виждам себе си ... Това ми стига ..не ме интересуват дрехи,пари и т.н. И съм му го доказвала и съм му казвала,че най-големия подарък за мене е той ... Да банално звучи и никой няма да повярва,че не го гледам колко е красив,какви мускули има ( той няма ) ,но както казах за мене е идеалния ... Като бях по-малка се интересувах само дали е готин,а сега .. не ми трябва тази пуста хубост ...

JoeBanana
03-03-2007, 19:55
Be kvo se trevojish... ima edna mnogo dobra Cheshka pogovrka za taq rabota...
Slagash kurosh na ramosh, pa ebesh, pa begash!!!

:D :D \:D/ :-$



ебеш па бегаш. Според теб едно момиче само за това ли става за ебане ?

-не според мен най-важното е любовта. Има и една друга поговорка към нежното трябва да си нежен ! ! !
охоооо, пламене, добре дошъл отново :mrgreen:
сега чеки аз да те питам :mrgreen: едно момиче, ако за ебане не става, то за какво става тогава ? :mrgreen:

Undying
03-03-2007, 19:57
Eдно на милион!Всеки път особенно в твоита възраст момичетата смятат врастниците си за дечковци и без интерестни.
Аз смятам за дечковци само тези,които се държат като такива и следователно на тях не им обръщам и внимание.Не може всички да бъдат слагани под един знаменател.

crazy_BITCH``
03-03-2007, 19:59
poprincip az NE.. ne zashtoto e po malak ot mene ami zashtoto do sega ne sam sreshtala po malak ot men i da mi pravi nqkakvo vpe4atlenie.. za priqteli moje no ne i da imam vryzka kamoli seksualna vryzka s po malak ot men sviknala sam s po golemi smisal.. ako sre6na nqkoe mom4e haresa mi .. i toi men i se polu4i neshto a e po malak dori s 1 2 3 4 5 6 7 8godinio dori 6tom ni haresva da sme zaedno i se privli4ame da.. no ina4e.. do sega ne mi e pravil vpe4atlenie... nz i ne vqrvam 4e bi mogal nqkoi da mi napravi vpe4atlenie \:D/ \:D/ \:D/

Plamen †
03-03-2007, 20:01
Be kvo se trevojish... ima edna mnogo dobra Cheshka pogovrka za taq rabota...
Slagash kurosh na ramosh, pa ebesh, pa begash!!!

:D :D \:D/ :-$



ебеш па бегаш. Според теб едно момиче само за това ли става за ебане ?

-не според мен най-важното е любовта. Има и една друга поговорка към нежното трябва да си нежен ! ! !
охоооо, пламене, добре дошъл отново :mrgreen:
сега чеки аз да те питам :mrgreen: едно момиче, ако за ебане не става, то за какво става тогава ? :mrgreen:


АМА ТВОЙТА НАГЛОСТ НАИСТИНА МНОГО ЗАПОЧВА ДА МИ ЛАЗИ ПО НЕРВИТЕ ! ! ! :smt013

Plamen †
03-03-2007, 20:03
poprincip az NE.. ne zashtoto e po malak ot mene ami zashtoto do sega ne sam sreshtala po malak ot men i da mi pravi nqkakvo vpe4atlenie.. za priqteli moje no ne i da imam vryzka kamoli seksualna vryzka s po malak ot men sviknala sam s po golemi smisal.. ako sre6na nqkoe mom4e haresa mi .. i toi men i se polu4i neshto a e po malak dori s 1 2 3 4 5 6 7 8godinio dori 6tom ni haresva da sme zaedno i se privli4ame da.. no ina4e.. do sega ne mi e pravil vpe4atlenie... nz i ne vqrvam 4e bi mogal nqkoi da mi napravi vpe4atlenie \:D/ \:D/ \:D/


зависи може би ще срешнеш някой никой не знае :wink:

Plamen †
03-03-2007, 20:06
Ми аз ходя с по-малък от мене .. и да не се срамувам да си го призная.Какъв трябва да бъде ли ? Ми човек,който има собствено мнение,който е добър,не лъже и не е лицемерен...Да проявява загриженост и да е нежен с мене.Лично ще кажа,че мойте приятелки казаха ,че не е хубав и т.н. ,аз съм с него,защото той е наи-красивия в моите очи ..Като погледна в очите виждам себе си ... Това ми стига ..не ме интересуват дрехи,пари и т.н. И съм му го доказвала и съм му казвала,че най-големия подарък за мене е той ... Да банално звучи и никой няма да повярва,че не го гледам колко е красив,какви мускули има ( той няма ) ,но както казах за мене е идеалния ... Като бях по-малка се интересувах само дали е готин,а сега .. не ми трябва тази пуста хубост ...


ако питаш мене ти си АБСОЛЮТНО права това което ми описваш е най-важното и много се радвам че го каза. Но немога да разбера какво му е срамното може 20 годишна да ходи с 24 годишен и какво от това ?

Plamen †
03-03-2007, 20:07
Eдно на милион!Всеки път особенно в твоита възраст момичетата смятат врастниците си за дечковци и без интерестни.
Аз смятам за дечковци само тези,които се държат като такива и следователно на тях не им обръщам и внимание.Не може всички да бъдат слагани под един знаменател.


прва си (или прав)

Plamen †
03-03-2007, 20:09
Трийенье има виждам, между сийжър и пламен. С какво си заслужил такава чест, Пламенчо?

*Птичи Грип прочита постовете на Пламен*

Ахааа. Ясно. Няма, миличко, ще ти мине.


може ли да ми светнеш за каква чест става дума ?

Valar
03-03-2007, 20:09
Ми аз ходя с по-малък от мене .. и да не се срамувам да си го призная.Какъв трябва да бъде ли ? Ми човек,който има собствено мнение,който е добър,не лъже и не е лицемерен...Да проявява загриженост и да е нежен с мене.Лично ще кажа,че мойте приятелки казаха ,че не е хубав и т.н. ,аз съм с него,защото той е наи-красивия в моите очи ..Като погледна в очите виждам себе си ... Това ми стига ..не ме интересуват дрехи,пари и т.н. И съм му го доказвала и съм му казвала,че най-големия подарък за мене е той ... Да банално звучи и никой няма да повярва,че не го гледам колко е красив,какви мускули има ( той няма ) ,но както казах за мене е идеалния ... Като бях по-малка се интересувах само дали е готин,а сега .. не ми трябва тази пуста хубост ...


ако питаш мене ти си АБСОЛЮТНО права това което ми описваш е най-важното и много се радвам че го каза. Но немога да разбера какво му е срамното може 20 годишна да ходи с 24 годишен и какво от това ?
Но нали се сещаш,че 20 годишна коята ходи с 16-17годишен такова нещо е Н Е В Ъ З М О Ж Н О.

Plamen †
03-03-2007, 20:10
Ми аз ходя с по-малък от мене .. и да не се срамувам да си го призная.Какъв трябва да бъде ли ? Ми човек,който има собствено мнение,който е добър,не лъже и не е лицемерен...Да проявява загриженост и да е нежен с мене.Лично ще кажа,че мойте приятелки казаха ,че не е хубав и т.н. ,аз съм с него,защото той е наи-красивия в моите очи ..Като погледна в очите виждам себе си ... Това ми стига ..не ме интересуват дрехи,пари и т.н. И съм му го доказвала и съм му казвала,че най-големия подарък за мене е той ... Да банално звучи и никой няма да повярва,че не го гледам колко е красив,какви мускули има ( той няма ) ,но както казах за мене е идеалния ... Като бях по-малка се интересувах само дали е готин,а сега .. не ми трябва тази пуста хубост ...


ако питаш мене ти си АБСОЛЮТНО права това което ми описваш е най-важното и много се радвам че го каза. Но немога да разбера какво му е срамното може 20 годишна да ходи с 24 годишен и какво от това ?
Но нали се сещаш,че 20 годишна коята ходи с 16-17годишен такова нещо е Н Е В Ъ З М О Ж Н О.


аз лично не съм виждал но дали е невъзможно незнам. А и + това аз просто дадох пример за това че няма нищо срамно в това.

Plamen †
03-03-2007, 20:12
Ок. Ше си го кажа. Пламене, ти си идиот.


А ТИ ПЪК СИ ПО-ГОЛЯМ ИДИОТ НАЙ-МАЛКОТО ЗАЩОТО НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА СХВАНЕ АРГУМЕНТИТЕ ТИ ЗА ОБИДАТА ТЪПАКО ! ! !

darkdevil
03-03-2007, 20:15
в любовта граница в възраста няма стига да се обичате

Plamen †
03-03-2007, 20:17
Ок. Ше си го кажа. Пламене, ти си идиот.


А ТИ ПЪК СИ ПО-ГОЛЯМ ИДИОТ НАЙ-МАЛКОТО ЗАЩОТО НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА СХВАНЕ АРГУМЕНТИТЕ ТИ ЗА ОБИДАТА ТЪПАКО ! ! !

Обида? Констатирам факт.

А ето ги и аргументите:
1. Аз така казвам.
2. Няма втори.


Еrror 404: Brain not found. знаеш ли ето този ерор много здраво те тресе !

Plamen †
03-03-2007, 20:21
Ок. Ше си го кажа. Пламене, ти си идиот.


А ТИ ПЪК СИ ПО-ГОЛЯМ ИДИОТ НАЙ-МАЛКОТО ЗАЩОТО НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА СХВАНЕ АРГУМЕНТИТЕ ТИ ЗА ОБИДАТА ТЪПАКО ! ! !

Обида? Констатирам факт.

А ето ги и аргументите:
1. Аз така казвам.
2. Няма втори.


Еrror 404: Brain not found. знаеш ли ето този ерор много здраво те тресе !

Дам. Не мога да разбера обаче, каква връзка има това с твоя идиотизъм?

точно защото си много тъп неможеш да разбереш.

Plamen †
03-03-2007, 20:28
Аз съм много умен!

А ти не си.

:smt005 :lol: :smt043 :smt081

браво добри вицове пускаш.

SaYoNaRa
03-03-2007, 20:28
Аз съм много умен!

А ти не си.

^^ Кражба на фраза

(оригинални авторски права - xixi)

SaYoNaRa
03-03-2007, 20:32
Аз съм много умен!

А ти не си.

^^ Кражба на фраза

(оригинални авторски права - xixi)

Обаче пропускаш факта, че аз съм го научил! Ох... моето протеже стана по-известно от мен :(

Ти си вече ветеран и xixi е в стихията си

П.С А аз съм умен също

A_Loving_Girl
03-03-2007, 22:29
Ако имам чувства към него не виждам причина която да ми попречи за да съм с него! :-D Няма граници в любовта!

xixi
03-03-2007, 22:57
Аз съм много умен!

А ти не си.

^^ Кражба на фраза

(оригинални авторски права - xixi)

Обаче пропускаш факта, че аз съм го научил! Ох... моето протеже стана по-известно от мен :(

Ти си вече ветеран и xixi е в стихията си

П.С А аз съм умен също
ВТФ !??!?!?!/ Как се фащате на такива ве о.О аз съм самоук.
И птичко не е флуудър отпреди мен.
Приемам го като лична обида.А за стихията си аз просто съм винаги в нея защото съм хубав.

SaYoNaRa
03-04-2007, 00:04
Като се замисля(се пак съм умен) вие сте регнати на една и съща дата а xixi си пише сам теми от други значи май сте 1 човек :smt017

xixi
03-04-2007, 00:19
Като се замисля(се пак съм умен) вие сте регнати на една и съща дата а xixi си пише сам теми от други значи май сте 1 човек :smt017
регнати сме на една дата защото решихме да флуудим в един ден.
Той откри форума аз влезах.
И съвет по датата можеш да разбереш само че не сме един,правил съм много аккове в някой форуми(този не) но не и в една дата с основния защото ги правя при важност.

SaYoNaRa
03-04-2007, 00:20
Като се замисля(се пак съм умен) вие сте регнати на една и съща дата а xixi си пише сам теми от други значи май сте 1 човек :smt017
регнати сме на една дата защото решихме да флуудим в един ден.
Той откри форума аз влезах.
И съвет по датата можеш да разбереш само че не сме един,правил съм много аккове в някой форуми(този не) но не и в една дата с основния защото ги правя при важност.

И въпреки всичко аз съм по умен

ANGEL4E
03-04-2007, 00:58
poprincip ne sam protiv vrazkata s po malko mom4e...no az li4no nikoga ne bih imala takava...vapreki 4e 4ovek nikoga ne znae...nai vajnoto e da da se haresvate i da badete sigyrni 4e iskate da ste zaedno nali znae6 lubovta nqma granici...ili...lubovta e po silna ot vsi4ko :roll:

sexy_momi4e
03-04-2007, 10:06
Be kvo se trevojish... ima edna mnogo dobra Cheshka pogovrka za taq rabota...
Slagash kurosh na ramosh, pa ebesh, pa begash!!!

:D :D \:D/ :-$



ебеш па бегаш. Според теб едно момиче само за това ли става за ебане ?

-не според мен най-важното е любовта. Има и една друга поговорка към нежното трябва да си нежен ! ! !
охоооо, пламене, добре дошъл отново :mrgreen:
сега чеки аз да те питам :mrgreen: едно момиче, ако за ебане не става, то за какво става тогава ? :mrgreen:
maleee mnogo tupo izkazvvane,vse pak momi4etata ne sa igra4ki ne misli6 li :evil:

sladyrka{}
03-04-2007, 10:29
ako pita6 men.. ne bih trugnala s po maluk ot men.. no zavisi ot durjanieto ti! [-X !!6te ti dam primer.. az sum 8 klas i mom4etata ot moq klas o6te se pravqt na ke4isti v klasnata ni staq.. li4no men tova mn me otbluskva.. posle za6toto po malkite momi4eta sme haresva li po golemi batkovci!emi eto za6to.. suvetvam te da se durji6 kato porasnalo mom4e i predpolagam 4e 6te e tvoq :wink:

Onizuka
03-04-2007, 10:33
ako pita6 men.. ne bih trugnala s po maluk ot men.. no zavisi ot durjanieto ti! [-X !!6te ti dam primer.. az sum 8 klas i mom4etata ot moq klas o6te se pravqt na ke4isti v klasnata ni staq.. li4no men tova mn me otbluskva.. posle za6toto po malkite momi4eta sme haresva li po golemi batkovci!emi eto za6to.. suvetvam te da se durji6 kato porasnalo mom4e i predpolagam 4e 6te e tvoq :wink:
Ми прави се и ти на кечистка, мен те по ме кефят от кечистите :lol:

ThePainIsReaL
03-04-2007, 11:07
Кво да има ли - ми чар , характер и чувство за хумор . Да не е олигофрен , дет ще ми дрънка , че ме обича от втория ден и тъпак , който ще бъде с мен , за да загуби девствеността си .
Иначе може да е по-малък от мен , ама не прекалено .

sladyrka{}
03-04-2007, 12:00
samo kaji na koq i vednaga po4vam.. :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-04-2007, 12:02
az sum hodila s mom4e 5 meseca po malko ot men.. no vtori put nqma da go napravq.. {nadqvam se} :roll:

BOB I LE6TA
03-04-2007, 15:16
EMI TRQBVA ZADULJITELNO DA MU E GOLEM 4e ina4e ne stiga 4e 6te e po maluk ot men a i 6e mi se qvqva po nekfo miniaturno pi6luno4e!!!! ni su izlaguiti ako obi4uti!!!!!!!!!!!!!!1

03-04-2007, 16:16
Ми аз ходя с по-малък от мене .. и да не се срамувам да си го призная.Какъв трябва да бъде ли ? Ми човек,който има собствено мнение,който е добър,не лъже и не е лицемерен...Да проявява загриженост и да е нежен с мене.Лично ще кажа,че мойте приятелки казаха ,че не е хубав и т.н. ,аз съм с него,защото той е наи-красивия в моите очи ..Като погледна в очите виждам себе си ... Това ми стига ..не ме интересуват дрехи,пари и т.н. И съм му го доказвала и съм му казвала,че най-големия подарък за мене е той ... Да банално звучи и никой няма да повярва,че не го гледам колко е красив,какви мускули има ( той няма ) ,но както казах за мене е идеалния ... Като бях по-малка се интересувах само дали е готин,а сега .. не ми трябва тази пуста хубост ...


ако питаш мене ти си АБСОЛЮТНО права това което ми описваш е най-важното и много се радвам че го каза. Но немога да разбера какво му е срамното може 20 годишна да ходи с 24 годишен и какво от това ?
Но нали се сещаш,че 20 годишна коята ходи с 16-17годишен такова нещо е Н Е В Ъ З М О Ж Н О.

Аз съм на 20 години и ходя с 17 годишен ... не виждам как ще е невъзможно !!!

bibonka
03-04-2007, 16:17
Ми аз ходя с по-малък от мене .. и да не се срамувам да си го призная.Какъв трябва да бъде ли ? Ми човек,който има собствено мнение,който е добър,не лъже и не е лицемерен...Да проявява загриженост и да е нежен с мене.Лично ще кажа,че мойте приятелки казаха ,че не е хубав и т.н. ,аз съм с него,защото той е наи-красивия в моите очи ..Като погледна в очите виждам себе си ... Това ми стига ..не ме интересуват дрехи,пари и т.н. И съм му го доказвала и съм му казвала,че най-големия подарък за мене е той ... Да банално звучи и никой няма да повярва,че не го гледам колко е красив,какви мускули има ( той няма ) ,но както казах за мене е идеалния ... Като бях по-малка се интересувах само дали е готин,а сега .. не ми трябва тази пуста хубост ...


ако питаш мене ти си АБСОЛЮТНО права това което ми описваш е най-важното и много се радвам че го каза. Но немога да разбера какво му е срамното може 20 годишна да ходи с 24 годишен и какво от това ?
Но нали се сещаш,че 20 годишна коята ходи с 16-17годишен такова нещо е Н Е В Ъ З М О Ж Н О.

Аз съм на 20 години и ходя с 17 годишен ... не виждам как ще е невъзможно !!!

Това съм аз .. :)

Lambo
03-04-2007, 16:29
еми аз поне на тая възраст (на 14, почти 15 съм) не бих ходила с по-малко от мен момче по простата причина, че няма да сме на един акъл (момчетата се развиват по-късно) пък и той и на външен вид ще си изглежда като детенце все още (по същата причина)


Хахахахаха айде бе!? Много често започнах да го чувам тва "момчетата се развиват по-бавно".... Причината 14-15 годишните момиченца да ходят с по-големи съвсееем не е такава и много добре го знаеш.... Нито умствено, още по-малко физически момчетата изостават от момичетата.... Просто на тази възраст не е въобще на мода момичетата да ходят с по-малки момчета.... Ако момичето е на 24 а момчето на 22 - ок, става. Но ако си на 15 и ходиш с 13-14 годишен? Не, просто друг такъв срам няма.... Така че не дрънкай глупости ами просто си млъкни....

Blab
03-04-2007, 17:06
Ами, ако съм на 25, а той е на 23-24 - бих!Но то си зависи от това кой на какъв акъл е.
И да,физически момчетата се развиват по-бавно от момичетата.
И на 15 тях ги интересуват едни неща, нас - други.Виж, ще ми се да кажа, че има възраст, на която двата пола разсъждават еднакво(поне приблизително), но явно още не съм я стигнала.:)

xixi
03-04-2007, 17:15
Но нали се сещаш,че 20 годишна коята ходи с 16-17годишен такова нещо е Н Е В Ъ З М О Ж Н О.

Аз съм на 20 години и ходя с 17 годишен ... не виждам как ще е невъзможно !!![/quote]

Това съм аз .. :)[/quote]
като гарантирам че детето не е грозно.
Не е хубаво колкото мен де но се пак никой не е хубав колкото мен.

Lambo
03-04-2007, 20:57
Ами, ако съм на 25, а той е на 23-24 - бих!Но то си зависи от това кой на какъв акъл е.
И да,физически момчетата се развиват по-бавно от момичетата.
И на 15 тях ги интересуват едни неща, нас - други.Виж, ще ми се да кажа, че има възраст, на която двата пола разсъждават еднакво(поне приблизително), но явно още не съм я стигнала.:)


Чисто физически в двигателния смисъл на думата момчетата бих казал, че имат много по-голям потенциал и по-бързо развитие от момичетата, така че никое момиче неможе да ми каже, че изведнъж тя се е почувствала кака, а момчетата около нея, които са на същата възраст, изведнъж са й се сторили лапенца от детската градина. Просто никоя неможе да ме убеди в това! Не искам да чувам, че момчиетата ходели с по-големи защото връстниците им не са достатъчно зрели физически!!! Още по-малко пък е заради умствена недостатъчност от страна на момчетата или квото и да било такова.... Няма възраст на която и двата пола да разсъждават еднакво, просто мъжкото и женското мислене никога няма да станат еднакви, просто няма как момче да мисли като момиче и обратното....

Plamen †
03-05-2007, 13:01
ako pita6 men.. ne bih trugnala s po maluk ot men.. no zavisi ot durjanieto ti! [-X !!6te ti dam primer.. az sum 8 klas i mom4etata ot moq klas o6te se pravqt na ke4isti v klasnata ni staq.. li4no men tova mn me otbluskva.. posle za6toto po malkite momi4eta sme haresva li po golemi batkovci!emi eto za6to.. suvetvam te da se durji6 kato porasnalo mom4e i predpolagam 4e 6te e tvoq :wink:


Да си призная в осми клас и аз бях рака. Но един ден се погледнах под друг ъгъл и разбрах колко тъпо и детински излгеждам. :smt018

Plamen †
03-05-2007, 13:02
ako pita6 men.. ne bih trugnala s po maluk ot men.. no zavisi ot durjanieto ti! [-X !!6te ti dam primer.. az sum 8 klas i mom4etata ot moq klas o6te se pravqt na ke4isti v klasnata ni staq.. li4no men tova mn me otbluskva.. posle za6toto po malkite momi4eta sme haresva li po golemi batkovci!emi eto za6to.. suvetvam te da se durji6 kato porasnalo mom4e i predpolagam 4e 6te e tvoq :wink:
Ми прави се и ти на кечистка, мен те по ме кефят от кечистите :lol:


чувал съм много работи но съвременна осмокласничка кечистка е това вече е . . . :lol:

Plamen †
03-05-2007, 13:03
samo kaji na koq i vednaga po4vam.. :lol:

? ? ?

Plamen †
03-05-2007, 13:09
Ами, ако съм на 25, а той е на 23-24 - бих!Но то си зависи от това кой на какъв акъл е.
И да,физически момчетата се развиват по-бавно от момичетата.
И на 15 тях ги интересуват едни неща, нас - други.Виж, ще ми се да кажа, че има възраст, на която двата пола разсъждават еднакво(поне приблизително), но явно още не съм я стигнала.:)


за физиката не мога да кажа но умствено ще ви кажа че има 20 момичета в моето даскало много по-големи от мене са АДСКИ лигави и се държат като 13 годишни ТАКА ЧЕ АМА ХИЧ НЕ МИ ПЛЯМПАЙТЕ ТЕЯ ГЛУПОСТИ ЧЕ МОМИЧЕТАТА(говоря за еднаква възраст) СА ПО-УМНИ ОТ НАС ! ! !

Blab
03-05-2007, 17:33
Ами, ако съм на 25, а той е на 23-24 - бих!Но то си зависи от това кой на какъв акъл е.
И да,физически момчетата се развиват по-бавно от момичетата.
И на 15 тях ги интересуват едни неща, нас - други.Виж, ще ми се да кажа, че има възраст, на която двата пола разсъждават еднакво(поне приблизително), но явно още не съм я стигнала.:)


за физиката не мога да кажа но умствено ще ви кажа че има 20 момичета в моето даскало много по-големи от мене са АДСКИ лигави и се държат като 13 годишни ТАКА ЧЕ АМА ХИЧ НЕ МИ ПЛЯМПАЙТЕ ТЕЯ ГЛУПОСТИ ЧЕ МОМИЧЕТАТА(говоря за еднаква възраст) СА ПО-УМНИ ОТ НАС ! ! !

Не слагай думи в устата ми, всъщност е точно обратното, момчетата са мн по-умни от момичетата(винаги е било така), просто едно е мен да ме вълнуват следване, бъдеща кариера, сериозна връзка..., а вие още да гоните топката по двора(нон-стоп)...

AnIcHkAtA
03-05-2007, 17:35
Mi nqma zna4enie dali e po-golqm ili po-maluk.

FeelTheBeat
03-05-2007, 17:36
Ами на този етап от живота ми не бих...Поради простата причина, че и аз съм...хм, малка (на 14 съм). Това значи, че трябва да се захвана с някой 12,13 годишен, а не ми звучи много добре...Но ако бях по-голяма...бих тръгнала с по-малък от мен.

Charlotte_the_Harlot
03-06-2007, 00:18
Лично аз си падам по по-малки. :wink: Докъм 5г по-малки, все пак да не ставаме нагли. :-D

natity
03-06-2007, 13:02
da bih trugnala s po malko momche no ne i prekaleno malko prosto toi trqbva da mi dopada tova e

Alpha_Dog{F}
03-06-2007, 13:58
Не бих тръгнала с по-малко момче . Е сега като стана на 30 години може и да си променя мнението :D

white_chik
03-07-2007, 13:35
По принцип досега съм ходала само с връстници и с по-големи,но нямам нищо против и бих ходила с момче,което е примерно 1 най-много 2 години по-малко.Първо аз изглеждам по-малка и второ той просто трябва да ми хареса,кво ми пука,че е по-малък,може да е много по-свестен и сладък от някой батко

nasty_f
03-07-2007, 14:47
Ако едно момче ми харесва ще се хвана с него-естествено,ако и то ме харесва-ако ще и да е колкото мен,но по-малко от мен....Аз съм на 14 и не бих го направила.

brad_pit_f
03-07-2007, 16:27
Ами, ако съм на 25, а той е на 23-24 - бих!Но то си зависи от това кой на какъв акъл е.
И да,физически момчетата се развиват по-бавно от момичетата.
И на 15 тях ги интересуват едни неща, нас - други.Виж, ще ми се да кажа, че има възраст, на която двата пола разсъждават еднакво(поне приблизително), но явно още не съм я стигнала.:)


за физиката не мога да кажа но умствено ще ви кажа че има 20 момичета в моето даскало много по-големи от мене са АДСКИ лигави и се държат като 13 годишни ТАКА ЧЕ АМА ХИЧ НЕ МИ ПЛЯМПАЙТЕ ТЕЯ ГЛУПОСТИ ЧЕ МОМИЧЕТАТА(говоря за еднаква възраст) СА ПО-УМНИ ОТ НАС ! ! !

Не слагай думи в устата ми, всъщност е точно обратното, момчетата са мн по-умни от момичетата(винаги е било така), просто едно е мен да ме вълнуват следване, бъдеща кариера, сериозна връзка..., а вие още да гоните топката по двора(нон-стоп)...
да мом4етата са по умни от моми4етата но и са по мързеливи от нас(не спорете това си е вярно)
а по темата -ми аз ли4но не бих ходила с мом4е по малко от мен поради простата при4ина 4е засега (аз съм на 15) по4ти вси4ки по малки от мен са някакви деца още и за тва

03-07-2007, 17:48
Истината е че малките курвета търсят някой да ги вози в колички,да им купува дрешки и да ги ебе секи ден.
Така се имат за нещо повече от връстниците си.
Тия глупости че се развивали по бързо от момчетата на техните години са абслютно пубертетски изказвания.

Blab
03-07-2007, 20:37
Истината е че малките курвета търсят някой да ги вози в колички,да им купува дрешки и да ги ебе секи ден.
Така се имат за нещо повече от връстниците си.
Тия глупости че се развивали по бързо от момчетата на техните години са абслютно пубертетски изказвания.
хехехе...ккк....абе, то било мн лесно да не се логваш и да даваш мнения("най-компетентни":P)...