PDA

View Full Version : приятели=предатели



malko inat4e
03-03-2007, 18:28
предварително се извинявам ако има такава тема,но ми трябва помо6т :cry: най-добрата ми фр е разгласила си4ки мои тайни и ве4е не само цялото дас,но и целия квартал знае за моите подвизи :smt010 плс кажете ми кво да направя за да и го върна,но няма да казвам неините тайни за6тото все пак държа на нея ](*,) и дали всъ6тност да направя не6то или да се правя 4е ни6то не е станало :?: :!: :?:

03-03-2007, 18:40
държиш на нея? не заслужава да я погледнеш според мен.няма защо да й отмъщаваш-всичко ще и се върне.единствено можеш да знаеш за напред,че не бива да се доверяваш на кого да е.

KpuCuTo0o
03-03-2007, 18:42
Щом е разгласила всичките ти тайни - каква приятелка ти е тогава!? [-X Аз на твое място не бих направила нищо, в смисъл бих я оставила да я гложди съвестта ако изобщо има такава. Пък и защо ще се тормозиш да отмъщаваш на някого следкато съвестта му ще го направи... Ако изобщо е държала на теб е нямало да го направи... Аз те съветвам да забравиш за нея...

sweety_91
03-03-2007, 18:44
Щом е направила това,не ти е била никаква приятелка! [-X

koalka
03-03-2007, 19:06
Няма смисъл да й го връщаш, това означава да се принизиш на нейното ниво. :wink: Не се занимавай с предатели.

angel with broken wings
03-03-2007, 21:33
Ми не смятам, че заслужава да се занимаваш с нея по какъвто и да било наичин... :?

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 22:02
Нали знаеш-убий глупака с мълчание. Придържай се към този принцип и ти :wink:

BloodSoul
03-03-2007, 23:05
Не можеш да кажеш, че ти е най-добра приятелка. Такова нещо няма, много трудно се намират истински приятели. Така че моят съвет е да не казваш много за себе си пред "приятелки", защото всеки мисли какво ще му е изгодно на другия. Няма я солидарността, има завист! От статическа гледна точка момиче и момче са по-добри приятели отколкото момиче и момиче, защото няма място за завист. Просто недей да споделяш тайните си, на уж приятелки. Недей да се отчайваш, човек цял живот се сбълсква с такива неща. Просто не говори с нея, не прави нищо, недей се принизява до нейното ниво!

InitialD
03-03-2007, 23:14
Каква съвест какво връщане?
Отмъщението е сладко нещо!

Alerta
03-04-2007, 00:38
Каква съвест какво връщане?
Отмъщението е сладко нещо!И аз съм ЗА да й го върнеш...
Ама по-късно, след месец - два - три.
Иначе всичко ще е прекалено явно...

mechtaq_za_teb
03-04-2007, 04:22
Kak shte darjish na neq?Q se osaznai!Tq e razglasila vsi4kite ti taini na lqvo i na dqsno p1k ti darjish na neq?!E tova ne moga da go razbera.
Az ako bqh na tvoe mqsto nqmashe da q pogledna veche,vse edno ne sashtestvuva.

03-04-2007, 09:24
Така и така не ти е приятелка имаш два варианта-разгласи нейните,другия е да не обръщаш внимание на другите и да държиш все едно нищо не ти се е случило и не ти пука,така може и да мислят че тя лъже.Айде успех!И спри да държиш на нея!Тя не го заслужава!Щом веднъж те е предала ще го прави още и още,а това повярвай ми не е неволна грешка,направила го е съвсем съзнателно и не трябва в никакъв случай да й прощаваш!!!

ТраЛаЛа`f
03-04-2007, 10:06
Каква съвест какво връщане?
Отмъщението е сладко нещо!И аз съм ЗА да й го върнеш...
Ама по-късно, след месец - два - три.
Иначе всичко ще е прекалено явно...
подкрепям...щом го е направила едва ли има съвест

tainstvenata
03-04-2007, 11:21
предварително се извинявам ако има такава тема,но ми трябва помо6т :cry: най-добрата ми фр е разгласила си4ки мои тайни и ве4е не само цялото дас,но и целия квартал знае за моите подвизи :smt010 плс кажете ми кво да направя за да и го върна,но няма да казвам неините тайни за6тото все пак държа на нея ](*,) и дали всъ6тност да направя не6то или да се правя 4е ни6то не е станало :?: :!: :?:

Приятелка?.. еми не си заслъжава .. оставия и недеи да и го връщаш защото ще паднеш на нейното ниво ...

tainstvenata
03-04-2007, 11:22
предварително се извинявам ако има такава тема,но ми трябва помо6т :cry: най-добрата ми фр е разгласила си4ки мои тайни и ве4е не само цялото дас,но и целия квартал знае за моите подвизи :smt010 плс кажете ми кво да направя за да и го върна,но няма да казвам неините тайни за6тото все пак държа на нея ](*,) и дали всъ6тност да направя не6то или да се правя 4е ни6то не е станало :?: :!: :?:

Приятелка?.. еми не си заслъжава .. оставия и недеи да и го връщаш защото ще паднеш на нейното ниво ...

ND4SPD_f
03-04-2007, 11:42
Щом е направила това,не ти е била никаква приятелка! [-X suglasna sum.Tva e ujasno no za jalost mn malko hora,na koito si darjal nqkoga ostavat takiva za postoqnno :(

sexa_na_kompleksa
03-04-2007, 11:55
Еби и майката и изобщо не се занимавай с тая кучка!

Bloodlust
03-04-2007, 13:26
А замисляла ли си се, каква е била причината й да извърши това?