PDA

View Full Version : az go haresvam no tq sy6to



bubble-4e
03-03-2007, 18:50
pls hora daite mi syvet...s nai-dobrata mi priqtelka haresvame edno mom4e ,no az ne sym i kazvala...nz za6to...da oba4e toi po4na da mi pra6ta sms-i i da mi obqsnqva kolko mn me haresva i az razbira se trqbva6e da go otreja...tq mi kaza da mu dam 6ans no znam 4e go kaza prosto taka...uhhh nz kakvo da pravq ne iskam da q naranq no nego naistina go haresvam.... ](*,)


Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

AzureDiamond
03-03-2007, 18:54
Не знам какво трябва да правиш,но пред 2 седмици това се случи на две мои приятелки...и тази която беше в твоята позиция тръгна с момчето....и дето се вика всяко чудо за три дни...ся и двете пак са си прятели и едната си ходи с момчето.Все пак той е избрал теб!Ама лично аз нз как бих постъпила

A_Loving_Girl
03-03-2007, 21:10
Не съм изпадала в такава ситуация но както написа AzureDiamond все пак е избрал тебе:),но това вече е твое решение не можем вместо тебе да решаваме!;)Успех!

WindfaLL
03-10-2007, 08:56
Ами това сега се случва на мен и е ужасно гадно защото до миналата седмица моята приятелка само като го видеше и подскачаше обаче впоследствие се оказва че той не харесва нея а мен(на мен тои ми е противен) и такам :))) абе хора с проблеми какво да кажа :-D :-D

miloto_girl_4e
03-10-2007, 09:00
И аз мисля, че го е казала просто така, но всъщност ще я боли да ви вижда заедно, ако наистина го харесва, а не и е просто симпатичен..
Ако ти нямаш сериозни намерения към него .. не се занимавай с него, момчета бол, приятели - малко :!: :wink:

FeelTheBeat
03-10-2007, 09:02
Той е харесал теб, не нея. Мисли повече за себе си, момиче!

divo_kotence
03-10-2007, 09:27
за мен приятелите са на първо място и тя наистина ако го харесва мн и го отстъпи...ако ли не си го зимай за себе си :-D

white_chik
03-11-2007, 17:37
Лично за мен приятелството е на първо място.Замисли се,ако ти беше на нейно място,щеше ли да се почувстваш добре,ако най-добрата ти приятелка тръгне с момчето,което харесваш.От друга страна,ако не опиташ с него доста време ще се чудиш какво би било,ако си опитала.Не знам аз лично предпочитам приятелството.

FiRe_LaDy
03-11-2007, 17:44
Shtom ti e kazala da mu dadesh shans ... kolkoto i neiskreno da go e kazala. - dai mu tozi shans.Kakvo si vinovna ti,che toi haresva teb,a ne neq?A i tq nqma pravo da ti se syrdi.A ako ti e istinska priqtelka nqma da ti se razsyrdi i shte te ostavi da bydesh shtastliva s nego i shte si potyrsi drug.

mechtaq_za_teb
03-11-2007, 18:20
Spored men ti e kazala da mu dadesh shans prosto taka,vatreshno si misli tochno obratnoto.No neznam kakav savet da ti dam.Ako tq ti e naistina dobra priqtelka ne q naranqvai,no ot druga strana ako imash chuvstva kam nego opitai.Ti reshavash.

Princesata
03-11-2007, 18:43
Той е харесал теб,а и тя след като ти е казала да му дадеш шанс още по добре....