PDA

View Full Version : Защо скъсахте...



Dissenter
03-03-2007, 19:12
В тази тема всеки може да сподели защо е скъсал с гаджето си(тази дума нещо ми омръзна.Знам че за някои това е прекалено лично,но който иска,да разкаже :roll:

Dissenter
03-03-2007, 19:13
Извинявам се все пак ако вече има такава тема :-D

cherinka
03-03-2007, 19:17
С един бивш скъсахме, понеже той беше голямата 'сериозност' и не търпи лигави момиченца като мен. Ама тва ми беше за урок, защото наистина няма по-грозна гледка за едно момче от едно лигаво момиче. Е, в някой случаи възрастта променя хората :)

sweet_DENI_f
03-03-2007, 19:18
С последния ми прятел - защото просто не си допаднахме ... Дори като тръгнахме аз не го харесвах особено ... беше тъпо въобще да тръгваме, но вече минало :) То не че много ходихме де - 1 седмица :)) а това е много нетипично за мен тъй като не си падам по такива кратки връзки :)

Ice_Queen
03-03-2007, 19:30
Понеже се появи 3ти..е ,той си се беше появил от бая време,но тогава се осъзнаха нещата.. :cry:

krem4et0
03-03-2007, 19:35
мен все са ме зарязвали до сега. Причини-иска да спи с мен-аз не искам и той казва-няма да те чакам 1 месец,я. Ама си намерих такъв, който ме чака не 1, а 18 месеца!

Dissenter
03-03-2007, 19:45
С първата изобщо не съм късал :smt005 ...Просто спряхме да си пишем и всичко свърши ей така.

cherinka
03-03-2007, 19:54
С първата изобщо не съм късал :smt005 ...Просто спряхме да си пишем и всичко свърши ей така.

Не е свършило, щом не сте си казали Край/End/Fin

JoeBanana
03-03-2007, 19:55
С един бивш скъсахме, понеже той беше голямата 'сериозност' и не търпи лигави момиченца като мен. Ама тва ми беше за урок, защото наистина няма по-грозна гледка за едно момче от едно лигаво момиче.
по дяволите, така си е :mrgreen:

С първата изобщо не съм късал :smt005 ...Просто спряхме да си пишем и всичко свърши ей така.

Не е свършило, щом не сте си казали Край/End/Fin
след 20 години се звъни на вратата:
аре, ве, нали каза, че ше се обадиш за кафе :mrgreen:

Violenza
03-03-2007, 20:06
С времето чувствата ми охладняха, а и се появи друго момче.

03-03-2007, 20:42
Бях доста нараняван и не можех да изпитвам нищо към никоя и тръгнах с нея ей така..за спорта..нямах и чувства към нея..

HardcorE_AFA
03-03-2007, 20:44
не съм скъсала с него..сега немога да се сетя кой ми беше последния преди сегашния

PankO
03-03-2007, 21:22
С последната? Не искам да кажа.
С пред последната - най-добрия и приятел се влюби в нея, тя също в него, а аз... безсилно пищях и се опитвах да дращя с нокти, но просто бях безсилен. Любовта им се засилваше с всеки ден пред очите ми. Беше най-голямата агония в живота ми, която все още не съм превъзмогнал. Разбрах, че колкото и да ходя на фитнес, колкото и пари да печеля, има неща, които не можеш да контролираш и те просто стават пред теб и ти не можеш да направиш нищо.... Не, аз наистина направих всичко - плаках пред нея, казах `и хиляда пъти "Обичам те и не мога без теб!", казах `и най-милите думи, че всеки себеуважаващ се човек би ми казал "Ти си гей.", но нямаше ефект... Тя просто вече се бе влюбила в друг, без аз да разбера... защо не разбрах по-рано? Защото `и имaх доверие и `и вярвах, че той `и е само приятел... докато не разбрах, че са спали заедно. :smt011

A_Loving_Girl
03-03-2007, 21:26
Бившия ми го зарязах,защото беше е едно голямо рядко л***о,зашото не разбра какво сериозна връзка,и си годеше със още поне 2 и си шибаше без да се замисли за връзката си със мене,но така се стекоха обстоятелствата и се появи сегашния ми приятел и на оня му бих шута у гъза!

Dissenter
03-03-2007, 21:52
С един бивш скъсахме, понеже той беше голямата 'сериозност' и не търпи лигави момиченца като мен. Ама тва ми беше за урок, защото наистина няма по-грозна гледка за едно момче от едно лигаво момиче.
по дяволите, така си е :mrgreen:

С първата изобщо не съм късал :smt005 ...Просто спряхме да си пишем и всичко свърши ей така.

Не е свършило, щом не сте си казали Край/End/Fin
след 20 години се звъни на вратата:
аре, ве, нали каза, че ше се обадиш за кафе :mrgreen:
Не дай Боже :smt005

Shmatko
03-03-2007, 23:01
Просто не я обичах... 8-[

cherinka
03-04-2007, 08:12
Просто не я обичах... 8-[

Ти па се изказа. Се едно ходите две седмици, не я обичаш - кусаш я. Фащаш друга, след 3 седмици не си я обикнал, кусаш я.. абе хахахахаа

sexy_momi4e
03-04-2007, 08:20
ami toi be6e malko jenkar i prosto ne mojeh da go traq po nqkoga i skusah,v na4aloto be6e ujasno gadno,ama ve4e nemi puka za nego

Lambo
03-04-2007, 08:25
Еми официалната причина май беше, че не си допаднахме, но всъщност истината е, че тя не ми обръщаше никакво внимание, пък и не беше досрасла за мен.... Както и да е вече даже не я броя за бившо гадже ми просто за момиче като всички останали, който срещам в даскало или по улиците...

Shmatko
03-04-2007, 10:39
Просто не я обичах... 8-[

Ти па се изказа. Се едно ходите две седмици, не я обичаш - кусаш я. Фащаш друга, след 3 седмици не си я обикнал, кусаш я.. абе хахахахаа
Ходихме 5-6 месеца, но така и не успях да я заобичам имах само приятелски чувства. Все едно праиш секс с най-добрия си приятел. Някво такова се чувствах и теглих чертата. :smt017

iiirish
03-04-2007, 10:43
осъзнах, че никога не съм го обичала, че съм се самозалъгвала през цялото време и по-скоро съм искала да го обичам, отколкото наистина да е имало чувства. в последствие разкрих много негови лъжи, което окончателно сложи края на една невероятно голяма ГРЕШКА!

ThePainIsReaL
03-04-2007, 10:44
Ами последното късане беше по негово желание . Т.е. той ме остави . Причината и до днес не ми е много ясна , ама се предполага , че е липса на по-такива преживявания . Момчета , кво да се прави . Иначе той измрънка едва доловимо няква причина де - "... не ми липсваш вече .. не те обичам вече .. " и готово . Точката беше поставена .

PoisoNGirL
03-04-2007, 10:46
emi prosto vse popadam na momcheta,deto vuobshte ne sa za men.Uj mnogo se obichahme,no kato vsichko e protiv dadena vruzka s vremeto propadat neshtata.No moje bi prichinata e,che toi zamina za chujbina i nqmashe kak prosto da poddurjame otnosheniq... :|

PankO
03-04-2007, 12:47
Просто не я обичах... 8-[

Ти па се изказа. Се едно ходите две седмици, не я обичаш - кусаш я. Фащаш друга, след 3 седмици не си я обикнал, кусаш я.. абе хахахахаа
Ходихме 5-6 месеца, но така и не успях да я заобичам имах само приятелски чувства. Все едно праиш секс с най-добрия си приятел. Някво такова се чувствах и теглих чертата. :smt017

Ходил си 5-6 месеца с най-добрата си приятелка, правили сте секс и си и теглил чертата, защото не си я обичал?

Не, Шматко, ти си много тъпичак. На колко си? 13?14?

Не се опитвай да е правиш на умен, защото ние не сме тъпи и като четем глупостите ти.. Просто ставаш смешен и дразнещ, не ни се издигаш в очите.

Сега не ме псувай, моля ти се...


Ами последното късане беше по негово желание . Т.е. той ме остави . Причината и до днес не ми е много ясна , ама се предполага , че е липса на по-такива преживявания . Момчета , кво да се прави . Иначе той измрънка едва доловимо няква причина де - "... не ми липсваш вече .. не те обичам вече .. " и готово . Точката беше поставена .

Еми да ти кажа... момчето си е било право.

"Момчета, кво да се прави" - ами да, искаме нещо ново, нещо диво, нещо, което да ни вдигне адреналина, не ни стигат целувките на пейката за дълго, няма ниой да задържиш така освен някой крокодил-олигофрен...

Проблема е в теб, промени се!

psiHopaT4o
03-04-2007, 14:19
Просто не я обичах... 8-[

Ти па се изказа. Се едно ходите две седмици, не я обичаш - кусаш я. Фащаш друга, след 3 седмици не си я обикнал, кусаш я.. абе хахахахаа
Ходихме 5-6 месеца, но така и не успях да я заобичам имах само приятелски чувства. Все едно праиш секс с най-добрия си приятел. Някво такова се чувствах и теглих чертата. :smt017

Ходил си 5-6 месеца с най-добрата си приятелка, правили сте секс и си и теглил чертата, защото не си я обичал?

Не, Шматко, ти си много тъпичак. На колко си? 13?14?

Не се опитвай да е правиш на умен, защото ние не сме тъпи и като четем глупостите ти.. Просто ставаш смешен и дразнещ, не ни се издигаш в очите.

Сега не ме псувай, моля ти се...


Ами последното късане беше по негово желание . Т.е. той ме остави . Причината и до днес не ми е много ясна , ама се предполага , че е липса на по-такива преживявания . Момчета , кво да се прави . Иначе той измрънка едва доловимо няква причина де - "... не ми липсваш вече .. не те обичам вече .. " и готово . Точката беше поставена .

Еми да ти кажа... момчето си е било право.

"Момчета, кво да се прави" - ами да, искаме нещо ново, нещо диво, нещо, което да ни вдигне адреналина, не ни стигат целувките на пейката за дълго, няма ниой да задържиш така освен някой крокодил-олигофрен...

Проблема е в теб, промени се!
TRU!

HopeLesss
03-04-2007, 14:59
Появи се друг :roll:

MoHuTo
03-04-2007, 15:13
Ами с последния скъсахме, защото не беше само с мен, имаше си и др връзка - ама късно разбрах [-X , а и освен това го видях да се целува с трето момиче [-( [-X #-o

bibonka
03-04-2007, 15:24
Защото не изпитвах нищо към него,нито той към мене ... бяхме заедно,защото единия си мислеше ,че ще нарани другия ...

Lorraine
03-04-2007, 15:57
Ем както си се разхождахме един хубав ден и реших,че не искам да съм с него и го зарязах и до сега съжалявам за това!(вече почти 6 месеца станаха) :smt011 ](*,)

ro6li4ka
03-04-2007, 15:57
с бившия скъсахме защото той просто нямаше чувства към мен...по скоро той скъса с мен...ама какво да направиш случва се предполагам...аз немога да си го обясня много как става това да си с някой да спиш с него да споделяш всичко с него и накрая да нямаш чувства никакви...ама човека така си е решил и аз само се примирявам :)

03-04-2007, 16:03
хмм.. скъсахме, защото през целия месец, който ходихме, не го целувах с език и не исках, и той да ме целува с език :roll:

Undying
03-04-2007, 16:07
Щото си е още с детския акъл,за тва (за последния говоря) [-X

Slan4iceeee
03-04-2007, 16:11
Ami poslednia az go ostavih,zashtoto vaobshte ne si dopadahme i niamashe nishto koeto da ni svarza beshe mi mnogo protiven pak i tragnah s nego ei taka bez da sam go haresvala.Nakraia toi po4na da mi namekva da spia s nego i az go otriazah nabarzo ha tova beshe predi 4-ri godini i ottogava sam s edin 4ovek koito bezkraino mn obi4am...

navits
03-04-2007, 16:13
щот съм тъп :smt011

FcheSladko
03-04-2007, 16:27
с бившия скъсахме защото той просто нямаше чувства към мен...по скоро той скъса с мен...ама какво да направиш случва се предполагам...аз немога да си го обясня много как става това да си с някой да спиш с него да споделяш всичко с него и накрая да нямаш чувства никакви...ама човека така си е решил и аз само се примирявам :)

Да.. и аз така, само, че още май не мога а се примиря :( :smt009

ThePainIsReaL
03-04-2007, 16:31
"Момчета, кво да се прави" - ами да, искаме нещо ново, нещо диво, нещо, което да ни вдигне адреналина, не ни стигат целувките на пейката за дълго, няма ниой да задържиш така освен някой крокодил-олигофрен...

Проблема е в теб, промени се!


Да, прав си . Никой не издържа седенето по пейките . Няма такова животно като платонична любов . Всеки има нужда от хормони , от забава , от ново . Не съм го отричала това . Това , за което не си прав обаче , е , че проблемът е бил в мен . Защото когато става въпрос за връзка , грешката не се допуска от едната страна . Например когато един в една връзка изневери ,не само изневеряващият е виновен , нали ? :lol:

Най-жалко е просто ей така да си казваме - "За да скъсаме проблемът беше в нея , не в мен . Тя е виновна , тя си го направи ". Една раздяла никога не е следствие само от грешките на едната страна .
По-жалкото обаче е , че хората лъжат.

ThePainIsReaL
03-04-2007, 16:33
с бившия скъсахме защото той просто нямаше чувства към мен...по скоро той скъса с мен...ама какво да направиш случва се предполагам...аз немога да си го обясня много как става това да си с някой да спиш с него да споделяш всичко с него и накрая да нямаш чувства никакви...ама човека така си е решил и аз само се примирявам :)

Да.. и аз така, само, че още май не мога а се примиря :( :smt009

Ей , я горе главата . Трябва да се продължи напред O:)

In4iTu_
03-04-2007, 16:50
С последния -> защото каза, че съм била агресивна и истерична...казах му, че като не ме харесва такава, каквато съм, да си ходи..и той си отиде :roll: Пфф...явно връзката ни не е била никак сериозна :-k

Moster_INC
03-04-2007, 18:00
Ми заряза ме, защото нямах вече чуства към нея и се държахме кат приятели накрая.. и после излезнахме и ми каза до тука бяхме

Shmatko
03-04-2007, 21:42
Просто не я обичах... 8-[

Ти па се изказа. Се едно ходите две седмици, не я обичаш - кусаш я. Фащаш друга, след 3 седмици не си я обикнал, кусаш я.. абе хахахахаа
Ходихме 5-6 месеца, но така и не успях да я заобичам имах само приятелски чувства. Все едно праиш секс с най-добрия си приятел. Някво такова се чувствах и теглих чертата. :smt017

Ходил си 5-6 месеца с най-добрата си приятелка, правили сте секс и си и теглил чертата, защото не си я обичал?

Не, Шматко, ти си много тъпичак. На колко си? 13?14?

Не се опитвай да е правиш на умен, защото ние не сме тъпи и като четем глупостите ти.. Просто ставаш смешен и дразнещ, не ни се издигаш в очите.

Сега не ме псувай, моля ти се...


Ами последното късане беше по негово желание . Т.е. той ме остави . Причината и до днес не ми е много ясна , ама се предполага , че е липса на по-такива преживявания . Момчета , кво да се прави . Иначе той измрънка едва доловимо няква причина де - "... не ми липсваш вече .. не те обичам вече .. " и готово . Точката беше поставена .

Еми да ти кажа... момчето си е било право.

"Момчета, кво да се прави" - ами да, искаме нещо ново, нещо диво, нещо, което да ни вдигне адреналина, не ни стигат целувките на пейката за дълго, няма ниой да задържиш така освен някой крокодил-олигофрен...

Проблема е в теб, промени се!

Вече на 22.
Виж са. Начи кво се получи. Познавахме се от много време, тя беше девица и един път докато си приказвахме ми налетя (почна да ме опипва, целува). Попитах я дали е сигурна, че го иска и тя ми каза: Да!
Отворих я но ми беше супер гадно да зарежа. Мислих че с времето ще се получи нещо, но не стана.
Супер тъпо го написах заеби...

GLeZoRanA
03-04-2007, 21:46
Щото беше досадник :-D

maybelline
03-05-2007, 05:03
Връзката ни беше продължила една година и скъсахме защото той искаше да излиза с други момичета и му трябваше свобода.Получи си я,но сега незнам дали е доволен,а и не ме интересува особено.Той си избра да така,а аз си продължавам живота.

teenkopele
03-05-2007, 07:05
Защото заминах.

theworldleader
03-05-2007, 07:10
Епа скъса ме онаЗ :Р
не щяла с мене да бъде, еми.. гората ;)

bungle
03-05-2007, 08:06
Той скъса с мен..., защото му беше писнало от глупостите ми. :-D

Добър урок ми даде. И все пак... има мнооооого да уча. :smt006

PankO
03-05-2007, 10:30
Той скъса с мен..., защото му беше писнало от глупостите ми. :-D

Добър урок ми даде. И все пак... има мнооооого да уча. :smt006

О-о-о-о-о... човек се УУУчи цял живот ;-)

За колкото и умен да се мисля, всеки ден научавам нещо ново и то ме зарежда енергия за поне още един ден ;-) и така всеки ден :Р



Нищо не е вечно.

Не знам много, но разбирам много.

Вълкът никога не се оглежда на зад.

Някои хора си въобразяват, че налагайки своята воля ще постигнат щастие.

Бъди щастлив докато хората около теб не са и ще си самотник цял живот.

Знаеш ли какво е да си с лефче на ден? А?!

Не те обичам вече...

Болката докосва и променя всички нас.

bungle
03-05-2007, 10:33
Той скъса с мен..., защото му беше писнало от глупостите ми. :-D

Добър урок ми даде. И все пак... има мнооооого да уча. :smt006

О-о-о-о-о... човек се УУУчи цял живот ;-)

За колкото и умен да се мисля, всеки ден научавам нещо ново и то ме зарежда енергия за поне още един ден ;-) и така всеки ден :Р



Нищо не е вечно.

Не знам много, но разбирам много.

Вълкът никога не се оглежда на зад.

Някои хора си въобразяват, че налагайки своята воля ще постигнат щастие.

Бъди щастлив докато хората около теб не са и ще си самотник цял живот.

Знаеш ли какво е да си с лефче на ден? А?!

Не те обичам вече...

Болката докосва и променя всички нас.

Така е, така е.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-05-2007, 12:49
6toto be6e sku4en.. abe mom4eta ne mojete li pone malko da budete originalni i ne tolkova sku4ni.. :smt011 :smt011

theworldleader
03-05-2007, 12:50
a[N]D[i]T[k]a]6toto be6e sku4en.. abe mom4eta ne mojete li pone malko da budete originalni i ne tolkova sku4ni.. :smt011 :smt011


Претендирам, че съм такъв, оригинален, забавен, а не скучен.

PankO
03-05-2007, 14:18
a[N]D[i]T[k]a]6toto be6e sku4en.. abe mom4eta ne mojete li pone malko da budete originalni i ne tolkova sku4ni.. :smt011 :smt011

Нещо дяволски важно ;-)

Трябва тръпката да се поддържа ;-)

Аз си признавам, че предпоследния път не е представях добре, но ако и от другата страна не виждаш нищо... интригуващо, нищо, което да иска промяна, да иска нещо ново? Тогава какво?
Ако те е страх как другата страна ще приеме твоите желания и копнежи?
Най-добре е да се разделите на време?

radito
03-05-2007, 16:30
ем на мен ми омръзна! :roll:

AnIcHkAtA
03-05-2007, 16:37
6toto se durje6e kato 5 godi6no detence i mi pisna.

Alpha_Dog{F}
03-06-2007, 13:48
С предишното ми гадже скъсахме , защото аз харесах един друг . Не се получи с него , но с бившето сме си много добри приятели . Той ми споделя за неговите проблеми любовни и въобще , а аз за моите ;)

miloto_girl_4e
03-06-2007, 14:10
С последният скъсахме, защото ме уморяваше ...
Постоянно скандали, постоянно забележки, защо съм си била примерно слънчевите очила, той не ме бил харесвал с тях ...
Като му направя забележка да ме остави да се слагам каквото си искам казва, че се шегува и сладващият път, когато съм пак с очила, пак ми мрънка ...
Като ме няма 5 минутки на компютъра и не съм му написала брб от бързане, веднага получавах смс къде съм и защо нарочно не му пиша ..
И още много такива простотии.. абе тормоз отвсякъде, а и ме натоварваше психически..

Butterfly^
03-06-2007, 14:23
с последния ми приятел нямахме много време да се виждаме и решихме уж за малко да се разделим, ама така си и останахме :lol: ... не е било заради скандал и сега сме си приятели :wink:

WindfaLL
03-09-2007, 21:07
Ами с последното ми гадже скъсахме защото:
1.Той не можеше да се целува
2.Говореше с мен все едно съм някоя от неговите глупави приятелчета а не съм негово гадже
3.Искаше постоянно да сме заедно
4.През 1-та седмица в която ходехме,той абсолютно всяка сутрин беше пред нас(пред вратата) и то в най неподходящо време


Абе пълен глупак....Какво да кажа

bungle
03-09-2007, 21:14
Ммм.... той скъса с мен от глупост...