PDA

View Full Version : nz kakvo da si mislq....



03-03-2007, 19:28
ima edno mom4e ot s1seden klas koeto haresvam ot minalata godina. togava toi ne mi obr16ta6e vnimanie,no tazi godina ne6tata stoqha razli4no ili pone az si misleh taka. neprek1snato me slede6e s pogled, sqda6e do men v avtobusa i razni takiva jest4eta. edin den moqta best friend mi se obadi i mi kaza 4e govorila s nego(tq spomenava6e 4e ima takiva namereniq,t1i kato az ne s1m se re6avala,no ne vzeh dumite i na seriozno i kogato mi kaza za storenoto prev1rtqh ) v na4aloto ne se setil za men i sporet dumite i bil v1odu6eveni iznenadan 4e ima momi4e koeto go haresvalo i iska da izleznat na kafe. kogato oba4e se setim 4e s1m az(s1s sigornost ne si misli za dr. momi4e) edinstvenoto koeto kazal bilo"tam ne6tata sa seriozni" i poiskal gsm na frienda mi za da i zvane kato moje i da izleznem. toi i bil obe6tal 4e 6te zvane i 6te izlezem no"ne obe6tavam ni6to pove4e"(v smisal 4e tova ne ozna4ava 4e vednaga 6te tr1gnem ili sorta)a ot tozi den minaha 2 sedmici i o6te ne e zv1nnal s16to taka si mislq 4e me izbqhva za6toto predi vinagi izliza6e na golqmoto mi mejdu4asie(mejdu4asiqta ni se razminavat i 5 min. ot negovoto malko mejdu4asie s1vpada s 5 min. ot moeto golqmo-ob1rkana istoriq)a sega izob6to ne izliza ot staqta i nz kakvo da si mislq-odrqzal li me e ili se pritesnqva ....ili p1k prosto e zaet i ne e imal vreme....nz ve4e kakvo da si mislq....

koalka
03-03-2007, 19:35
Трябваше ти да му признаеш, че го харесваш, а не така с посредници, но няма значение.Момчето е напълно възможно да се притеснява и за това умишлено да се крие.