PDA

View Full Version : Какво очакват мъжете от жената, която обичат?



vludena
03-03-2007, 19:32
Какво очакват мъжете от жената, която обичат?
Обръщам се към всички мъже във форума. Можеби някои от вас са влюбени, други не, някои имат сериозни връзки, други не, но разчитам на мнението ви за това какво очаквате от жената до себе си. Ако чувствате една жена истински близка и имате сериозни намерения към нея, до каква степен смятате, че тя трябва да се разкрие пред вас за да я допуснете и вие до себе си? И за да си дойдем на думата - трябва ли тя да говори открито за секс с вас, използвайки дори някои доста непринудени изрази лишени от задръжки за да сте убедени, че ви чувства близък?
Ще се радвам ако споделите изискванията си към жените по отношение на общуването им в с вас.

darkdevil
03-03-2007, 20:31
като за начало нямам за момента сериозна връзка и не съм влюбен допреживявам старата :)
какво очаквам от жените(момичетата) да е нежна мила и добра с мен
до каква степен да се открива като имам истински намерения към нея не съм мислил до каква степен е но очаквам да ме допусне до себе си да е изкрена със смен да не ме лъже да обича.
не е задулжително тя да говори за секс открито с мен стига тя да пожела да защо да не говорим по темата но ако не иска не мога да я задулжа поне при мен е така за останалите незнам да видим :)

Octofunk
03-03-2007, 21:04
При мен е важно да е откровена и честна с мен, а не да се опитва да ме лъже за каквото и да е (знам че такива жени няма, но надеждата умира последна)! За секса, еми нямам задръжки там, ако и тя няма всичко е ок! Иначе съм склонен на компромиси но ако другата страна не е склонна, то смисъл от връзката няма ! Но въпреки всичко лъжата за мен е най-долната постъпка и затова жестоко се нервирам и си отмъщавам когато някоя ме излъже ! Ако не ме лъже или поне не я хващам, доверието ми се покачва, но само с една дори безобидна лъже, то изчезва...

PankO
03-03-2007, 21:17
Какво очакват мъжете от жената, която обичат?
Обръщам се към всички мъже във форума. Можеби някои от вас са влюбени, други не, някои имат сериозни връзки, други не, но разчитам на мнението ви за това какво очаквате от жената до себе си. Ако чувствате една жена истински близка и имате сериозни намерения към нея, до каква степен смятате, че тя трябва да се разкрие пред вас за да я допуснете и вие до себе си? И за да си дойдем на думата - трябва ли тя да говори открито за секс с вас, използвайки дори някои доста непринудени изрази лишени от задръжки за да сте убедени, че ви чувства близък?
Ще се радвам ако споделите изискванията си към жените по отношение на общуването им в с вас.

Имах две сериозни връзки, едната по-дълга от година, другата по-кратка от месец.

По какво разбирам, че една връзка е сериозна? Именно заради доверието. Заради това, че казваш това, което ти е в главата без да се притесняваш как ще се приеме от другата страна. Ти си себе си и знаеш, че човека срещу теб те харесва именно такъв - какъвто си и не иска никой друг!

Да, орпеделено за мен е НАЙ-ВАЖНОТО да имам доверие на човекасрещу мен, а това означава да съм сигурен, че и той ми има пълно доверие.

Shmatko
03-03-2007, 22:57
Очаквам да ми ебе майката... :evil: