PDA

View Full Version : problem s priqtelkata molq otgovorete



sex_is_zero
03-03-2007, 21:30
zna4i az sim tur4in i priyatelkata mi e turkinq.Hodim ot 4 meseca i tq vse o6te ne iska da pravim sex (dokato se ojenim) ina4e vriskata ni e seriozna obi4am q i tq me obi4a ZNAM.tq e na 16 a az sim na 17.iskam da pitam kak da q vizbudq i da napravim sex 6toto omriznami da ya izneverqvam mn e gadno :-# .Vseki pit kogato pravq sex s nqkoya druga ku4ka se se6tam za neya i mi stava gadno. iskam samo s neya da pravq sex obi4am q :smt008 . dayte mi taktika-kak da ya vizbudq???????????????????????????
izvinqvayte ako ima gre6ki i 4akam otgovor....

W3aKn3ss
03-03-2007, 21:33
АКО ТОЛКОВА Я ОБИЧАШЕ НЯМАШЕ ДА И ИЗНЕВЕРЯВАШ!
Турска му работа...

malka_sladuranka
03-03-2007, 21:33
Ожени се за нея. :smt026

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 21:34
Ожени се за нея. :smt026
И си направете бебенце :-D

mimi_pink
03-03-2007, 21:37
Еми като за начало,за да я обичаш би трябвало да уважаваш мисленето и!В смисъл това е мн важно за момичетата!И като мисъл в началото е доста травмиращо и още по-важното е че тя иска да се омъжи "честна".Но помисли - може да казва така,защото още не е готова!Или родителите и са много вярващи!Наистина оженете се![

03-03-2007, 21:38
Да хапне "Испанска муха" и ще видиш как ще те иска :smt007 :smt081

03-03-2007, 21:39
kat si tur4in 6a 4aka6 :P :P

`Death`Whore`
03-03-2007, 21:39
Кой е казал, че не го иска?

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 21:44
kat si tur4in 6a 4aka6 :P :P
Е, сега, не би трябвало да има расова дискриминация [-X

A_Loving_Girl
03-03-2007, 21:47
Ожени се за нея и тогава може да ти пусне :-D :-D :-D

BloodSoul
03-03-2007, 22:14
Ако я обичаше нямаше да правиш секс с други! И добре че не иска да прави секс с теб, такъв си простак!

sex_is_zero
03-03-2007, 22:17
awe hora vi dobreliste we az vob6te ne mislq da se ojenq iskam da si jiveq jivota.o6te mi prestoi i studentski jivot. atka 4e nemislq da se ojenq ](*,)

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 22:23
awe hora vi dobreliste we az vob6te ne mislq da se ojenq iskam da si jiveq jivota.o6te mi prestoi i studentski jivot. atka 4e nemislq da se ojenq ](*,)
Ами тогава ще чакаш, до като момичето реши, въпреки че е по-добре изобщо да не го прави де...Като гледам колко ти пука за нея и как кръшкаш :roll:

03-03-2007, 22:24
Трябва да те обесят на едно дърво веднага само защото си турчин-МАРШ В ТУРЦИЯ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :evil:

sex_is_zero
03-03-2007, 22:25
МРЪСЕН РЯЗАН ТУРЧИН-ДА УМРЕШ ДАНО :!: ХУЯ ДА ТИ ИЗСЪХНЕ И ЦЯЛ ЖИВОТ ПИЧКА ДА НЕ ВИДИШ.ДНЕС НС 3 МАРТ ЛИ ТОЧНО ПИСА МАМИЦАТА ТИ ТУРСКА СМРАДЛИВА.УМРИ И ТИ И ТУРКИНЯТА МРЪСНА ЗА КОЯТО ПИШЕШ ЧЕ НЕ ТИ ПУСКА.

ti pik misli kakvoto iska6 az nqmam problemi s bilgarite.v klasa ima samo bilgari samo az sim tur4in i dosega nqmah nikakvi problemi s nigogo daje se razbirame mnogo hubovo. i ve4e ne e 3mart ve4 e 4mart gleday si 4asovnika. dosega nikoy neme be6e ubidil zaradi rasata ti si pirviq radvay se.ATAKA nali? :smt011

sex_is_zero
03-03-2007, 22:33
Трябва да те обесят на едно дърво веднага само защото си турчин-МАРШ В ТУРЦИЯ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :evil:

kiv ti e problema we ako netie interesno nedey da pi6e6 ama znay 4e s takovo mnenie na nikade si to4no zaradi takiva kato tebe bilgariq nemoje da se razvie. zatova nqmam rabota s tebe i ne me yadosvay :smt013 nesim lo6 4ovek ok.

03-03-2007, 22:40
:!: ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ-ЗАЩОТО СИ В БЪЛГАРИЯ А НЕ В АНАДОЛА :!: КАТО СИ ИДЕШ ТАМ ПРИ ФЕСОВЕТЕ МОЖЕШ ДА СИ ПИШЕШ НА МАЙМУНИЦА КОЛКОТО СИ ИСКАШ :!: А ТОВА ЧЕ ДОСЕГА НИКОЙ НЕ ТЕ Е ОБИДИЛ ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО ДЕТО КАЗВАШ ЗАРАДИ РАСАТА ТИ-ПРОСТО СИ ИМАЛ ГОЛЯМ КЪСМЕТ ЧЕ НЕ СА ТИ НАБИЛИ КОФАТА ЯКО :-D ПОВЕЧЕТО ХОРА НЕ МОГАТ ДА ВИ ДИШАТ ВАС ТУРЦИТЕ И ЦИГАНИТЕ.ВИЕ ВСЪЩНОСТ НЕ СТЕ И ЧИСТИ ТУРЦИ АМИ СТЕ НЯКАКВИ ТУРСКИ ЦИГАНИ КОИТО СЕ ИМАТЕ ЗА ТУРЦИ-ЗАЩОТО ИСТИНСКИТЕ ТУРЦИ СА В ТУРЦИЯ-А ТИ НЯКОМУ ХУЯ ЛИ ТЪРСИШ В БЪЛГАРИЯ.
БЪЛГАРИЯ НА БЪЛГАРИТЕ-АТАКААААААААААААААААААААА АААААА :-D

BloodSoul
03-03-2007, 22:50
Я по-кротко!

InitialD
03-03-2007, 23:00
Абе това поредната тема ебавка ли е???
А и да ви светна двамата дето се дърляте...вашето не е обида на расова основа ами на национална!
Капиш?

sex_is_zero
03-03-2007, 23:01
:!: ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ-ЗАЩОТО СИ В БЪЛГАРИЯ А НЕ В АНАДОЛА :!: КАТО СИ ИДЕШ ТАМ ПРИ ФЕСОВЕТЕ МОЖЕШ ДА СИ ПИШЕШ НА МАЙМУНИЦА КОЛКОТО СИ ИСКАШ :!: А ТОВА ЧЕ ДОСЕГА НИКОЙ НЕ ТЕ Е ОБИДИЛ ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО ДЕТО КАЗВАШ ЗАРАДИ РАСАТА ТИ-ПРОСТО СИ ИМАЛ ГОЛЯМ КЪСМЕТ ЧЕ НЕ СА ТИ НАБИЛИ КОФАТА ЯКО :-D ПОВЕЧЕТО ХОРА НЕ МОГАТ ДА ВИ ДИШАТ ВАС ТУРЦИТЕ И ЦИГАНИТЕ.ВИЕ ВСЪЩНОСТ НЕ СТЕ И ЧИСТИ ТУРЦИ АМИ СТЕ НЯКАКВИ ТУРСКИ ЦИГАНИ КОИТО СЕ ИМАТЕ ЗА ТУРЦИ-ЗАЩОТО ИСТИНСКИТЕ ТУРЦИ СА В ТУРЦИЯ-А ТИ НЯКОМУ ХУЯ ЛИ ТЪРСИШ В БЪЛГАРИЯ.
БЪЛГАРИЯ НА БЪЛГАРИТЕ-АТАКААААААААААААААААААААА АААААА :-D

ти си ная простия човек на земята и всички дето мислят по съштия начин. ВИЕ БЕЗ НАС СТЕ НА НИКАДЕ БЕ САМО НИ ПОДЪРЖАМЕ БИЛГАРИЯ. АЗ СЪМ ОТ СЕЛО И ПОшТИ ВСИчКИ ТУРЦИ СА ОТ СЕЛО. КАКВОТО ЯДЕ6 ТИ НИ ГО ПРОИЗВЕЙДАМЕ. ТАКА чЕ АКО НИ МРАЗИш ЗНАчИ МРАЗИш И ХРАНАТА СИ КАК ТО КАЗАХ АКО НИ НЕ ОБРАБОТВАМЕ ЗЕМЯТА ВИ СИГУРНО шТЯХТЕ ДА........

ТОЗИ ТЕКСТ СЕ ОТНАСЯ САМО ЗА ТОЗИ МАЛОУМНИК
А НЕ ЗА ВСИ4КИ БЪЛГАРИ ИЗВИНЕТЕ ЗА ОБРЪшТЕНИЯТА

shadow4e
03-03-2007, 23:02
Егати разсизмът... Но и по принцип от една страна е прав, ти си българин, ако си роден тук. Уважавам ви страшно много, познавам и други хора, изповядващи твоята религия и на някои съм им променила схващането, че са турци, вие сте българи с друга религия, а всеки има право да изповядва каквото иска религия. Затова и те обиждат, пич. За вас религията се отъждествява с Турция, което е ужасно глупаво. Съвет, ако тръгнеш да си търсиш работа не казвай, че си турчин, а че изповядваш друга религия, ако и въобще това казваш, защото никъде нямат право да те питат каква религия изповядваш. Ако осмиелиш добре думите ми, ще ти помогнат да се осъзнаеш какво си и какво искаш да станеш.
Надявам се, че повече няма да ти се случва да чуваш такива обиди като от госта...

InitialD
03-03-2007, 23:07
Ако продължаваш с тия думи ще ме ядосаш и мен!!!
Да те светна като не било за всички защо пишеш в множествено число, а?
Другото нещо е че ние обработваме тази земя много преди вие да се появите и да ни поробите..единственото дето правите вие е да садите тютюн (нещо изключително вредно)!
Внимавай защото заради такива като теб пък аз мога да ти кажа българинът от най-толерантния балканец много бързо може да стане до най-мразещият!!! [-X :smt013

P.S.С тоя правопис университет ще видиш през крив макарон!!!

03-03-2007, 23:15
Феса ще го вземат веднага в университета да ломоти там на турски и да пише на маймуница.Като се имаш за БЪЛГАРИН-пиши на БЪЛГАРСКИ :!: Чу ли бе Турк :?: И недей да казваш че Вие циганските турци обработвате наща земя-защото е много смешно това дето казваш :-D Вашето място отдавна е в историята на БЪЛГАРИЯ и трябва да целувате онези от парламента по онази работа че още не са ви избесили и не са разчекнали жените ви от ебане така като вие сте правили когато сте били на влсат в БЪЛГАРИЯ.Засрами се малко и не се наричай турчин-защото в турция ви наричат гяури,помаци,цигани и с други красиви нарицателни-а тук сме ви дали малко права и вие се качвате на главата на анс БЪЛГАРИТЕ :!: Никой не ви понася в тази страна и няма да ви заобича,никога не можете да бъдете развни с един БЪЛГАРИН по НИЩО-запомни това.Много правилно ти написаха в предишният пост че никъде и наразбота няма да те вземат като чуят че си турчин а ще ти набият един голям шут в гъза турски.Айде от мен с здраве-дано пукнете всички фесове до утре :-D

InitialD
03-03-2007, 23:26
До утре малко трудно..трябва да плъзне неква смертелна чума!!!ХахаХАХАХхахаХАХА

Кики
03-03-2007, 23:29
АЗ СЪМ ОТ СЕЛО
Личи си че си от село :-D \:D/ :lol:

shadow4e
03-03-2007, 23:33
АЗ СЪМ ОТ СЕЛО И ПОшТИ ВСИчКИ ТУРЦИ СА ОТ СЕЛО.


Това обяснява всичко. Живееш сред хора, определящи се като турци, които ти промиват мозъка. Пожелавам ти да се откъснеш от тази среда и тогава да можеш да дадеш оценка и да видиш колко жалко е всичко...


ТОЗИ ТЕКСТ СЕ ОТНАСЯ САМО ЗА ТОЗИ МАЛОУМНИК
А НЕ ЗА ВСИ4КИ БЪЛГАРИ ИЗВИНЕТЕ ЗА ОБРЪшТЕНИЯТА
Ебати :smt009 ТИ СИ РОДЕН ТУК! ТИ СИ БЪЛГАРИН!

ku-kluks-klan
03-03-2007, 23:34
ти си ная простия човек на земята и всички дето мислят по съштия начин. ВИЕ БЕЗ НАС СТЕ НА НИКАДЕ БЕ САМО НИ ПОДЪРЖАМЕ БИЛГАРИЯ. АЗ СЪМ ОТ СЕЛО И ПОшТИ ВСИчКИ ТУРЦИ СА ОТ СЕЛО. КАКВОТО ЯДЕ6 ТИ НИ ГО ПРОИЗВЕЙДАМЕ. ТАКА чЕ АКО НИ МРАЗИш ЗНАчИ МРАЗИш И ХРАНАТА СИ КАК ТО КАЗАХ АКО НИ НЕ ОБРАБОТВАМЕ ЗЕМЯТА ВИ СИГУРНО шТЯХТЕ ДА........

ТОЗИ ТЕКСТ СЕ ОТНАСЯ САМО ЗА ТОЗИ МАЛОУМНИК
А НЕ ЗА ВСИ4КИ БЪЛГАРИ ИЗВИНЕТЕ ЗА ОБРЪшТЕНИЯТА
Ако те пипна ще те удуша собственоръчно само зардаи тези думи които си написал.Турците трбва да се продадат на търг-за да работите и служите на Българите и да се забавляваме с приятелките и жените ви.Ясно ли ти е бе говедо?

sex_is_zero
03-03-2007, 23:39
vsi4ki ste pedali az vi mislex za hora no nay neste [-X az si znam priyatelite zaedno sme pili zaedno sme smqli zaedno sme plakali. az si znam priyatelite a ot vas nikoga nqma da stane priqteli zapomnete nikoga =; sega ve4e sme ES kato idvat tuka hora ot dr dirjavi dr rasi togava i kim tqh pak takali 6te se otnasqte? i zapomnete ne vsi4ki kato vas iskat da UBIVAT turcite........... :)

shadow4e
03-03-2007, 23:41
Прочете ли ми въобще постовете... Аз казах, че мразя разсизмът, но явно не си вникнал в тях.

InitialD
03-03-2007, 23:45
vsi4ki ste pedali az vi mislex za hora no nay neste [-X az si znam priyatelite zaedno sme pili zaedno sme smqli zaedno sme plakali. az si znam priyatelite a ot vas nikoga nqma da stane priqteli zapomnete nikoga =; sega ve4e sme ES kato idvat tuka hora ot dr dirjavi dr rasi togava i kim tqh pak takali 6te se otnasqte? i zapomnete ne vsi4ki kato vas iskat da UBIVAT turcite........... :)

Ти не разбра ли с какво ни подразни???Прочети си пак мненията и помисли малко..и вземи сериозно си прегледай правописа..щото направо смърди!А и за да не ни обвиниш че сме убийци аз имам съученик помак (какъвто си и ти предполагам) но повярвай ми той е на светлинни години от теб и забележи аз не искам да го убия!!!По акъл и по мироглед те изпреварва адски много!

ku-kluks-klan
03-03-2007, 23:48
vsi4ki ste pedali az vi mislex za hora no nay neste [-X az si znam priyatelite zaedno sme pili zaedno sme smqli zaedno sme plakali. az si znam priyatelite a ot vas nikoga nqma da stane priqteli zapomnete nikoga =; sega ve4e sme ES kato idvat tuka hora ot dr dirjavi dr rasi togava i kim tqh pak takali 6te se otnasqte? i zapomnete ne vsi4ki kato vas iskat da UBIVAT turcite........... :)
Не наричай педали Българите-а падни на колене и се помоли за прошка защото сега е наш ред да ви тормозим и да ви действаме.ЕС-то не значи почти нищо за обикновенните хора чу ли измекяр такъв?ЕС-то си е за тези които се интересуват и имат полза от него-а аз и много други нямаме никаква полза-моите родители получват същите заплати и разходите са даже по големи.НО ако ви избиеме Вас турците-ще намалее населението с около един милион излишна измет и ще се подобри макар и малко нивото на живот в България-защото няма да има такава голяма измет като Вас мохамеданите.С други думи-един милион по малко измекяри в наща България-логично-един милион повече работни места и по добро заплащане за нас Българите.А от турците и циганите(вие сте си едно всъщност)ставате само за РОБИ и един да стои до вас и да ви бие с един камшик и да бачкате-а ние Българите-да опъваме женските ви-да видите колко е добре.

sex_is_zero
03-04-2007, 00:00
kakvo sega az li sim vinoven 4e pra pra pra dedite ni sa bili ''4udovi6ta'' 4e sa pravili tova deto pisa ti ha. vob6te nevi razbiram i neiskam da vi razbiram i ys kazvat 4e bilgarite sa bili tolerantni ami. a mejdudrugoro az nesim nito pomak nito ciganin AZ SIM TUR4IN RODEN V BILGARIQ I SE GORDEQ S TOVA NEME INTERESUVA KAKVO GOVORITE SAMO NE UBIJDAYTE

NE ISKAM DA ZASQGAM TEZI BILGARI KOYTO IMAT PRIYATELI TURCI AVAJAVAM GI

03-04-2007, 00:03
:!: Пиши на БЪЛГАРСКИ че ще им ядеш на Алах и на Мохамед ташаците.Засрами се и не се наричай Българин защото си помак :!:

shadow4e
03-04-2007, 00:05
AZ SIM TUR4IN RODEN V BILGARIQ I SE GORDEQ S TOVA NEME INTERESUVA KAKVO GOVORITE SAMO NE UBIJDAYTE


Айде сега ми обясни защо си турчин. Не си роден в Турция, тогава защо се определяш като турчин?

InitialD
03-04-2007, 00:07
Докажи че не си като прадедите си и си стой спокойно без да се впрягаш!А ние че сме си толерантни такива сме..но не се облягай на това ..мен ме подразни това че не пишеш много грамотно а и не на кирлица!Пиши на кирилица..така показваш уважение като си горд че си се родил в България!
:smt059

кu-kluks-klan
03-04-2007, 00:09
kakvo sega az li sim vinoven 4e pra pra pra dedite ni sa bili ''4udovi6ta'' 4e sa pravili tova deto pisa ti ha. vob6te nevi razbiram i neiskam da vi razbiram i ys kazvat 4e bilgarite sa bili tolerantni ami. a mejdudrugoro az nesim nito pomak nito ciganin AZ SIM TUR4IN RODEN V BILGARIQ I SE GORDEQ S TOVA NEME INTERESUVA KAKVO GOVORITE SAMO NE UBIJDAYTE

NE ISKAM DA ZASQGAM TEZI BILGARI KOYTO IMAT PRIYATELI TURCI AVAJAVAM GI
Ще ги ивабаваш и свирки даже ще им правиш-защото си в наща държава-а не ние Българите в вашта пустиня там.Добре че живеете тук-ако сте в турция ще ви шибат за добро утро и добър вечер :-D и ще работите най мизерната разбота и ще получавате колкото да не умрете.Какви приятели какви пет лева говориш бе?Как може да Българин да има турчин за приятел :?: Какво разбираш ти под думата приятел?приятел може да бъде само този с когото си бил на война-защото той е рискувал живота си за теб и ти за него :!: Турците се правите на наши приятели за да не вземете якия бой от нас-защото сега го няма Осман и незнам си кой Ага да ви спаси и ще ви разпилееме задниците набързо-за справка назад историята когато ви пркръстваха-бързо здадохте багажа и се свихте като наебани в ъгъла :-D Правите се на наши приятели защото ви се налага-иначе няма работа и ще измрете от глад.
П.П. Чувал съм че туркините се плющат здраво в задния двор-вярно ли е?

sex_is_zero
03-04-2007, 00:15
AWE 4OVEK YA VNIMAVAY MALKO KAKVO PI6E6 TOVA DETO PISA ZA ALAH I MUHAMET MNOGO YAKO 6TE PLATI6 AMA MNOGO YAKO ALAH I DOG SA EDNO I SI6TO TI VSE EDNO KAZA NA SVOQ BOG..........
A OTNOSNO ZA DRUGIQA 4LEN-- DA VQRNO BILGARIN SIM NO S MUSLUMANSKA VQRA

NEZNAM PRED BOGA SME EDNAKVI 6TE SE VIDIM PRED NEGO TOGAVA 6TE VIDIM KOY E PRAV KOY E KRIV (da mojebi az sim kriviq)

03-04-2007, 00:16
Докажи че не си като прадедите си
Не може да го докаже.Той за това пише на маймуница и се нарича турчин-защото като се каже турчин и той вече плува в блаженство катос е сети какво са правили нвремето в България.Ми ние заради вас скапаняци такива не сме се развивали 500 години бе тапир смотан ппмашки.Ако не сте били вие да ни държите в робство досега да сме надминали много други развити страни защото сме умни-а вие сте тъпи като на слон гъза в това турция-я се вижте колко държави сте държали под робство и сте грабили и пак нищо нямате в таз турция-прости сте като туземци.Вие сте ни спъвали 500 години-как да ви обичама бе измекяри такива гнусни?

shadow4e
03-04-2007, 00:22
Радвам се, че най-после го каза, но не го мислиш за съжаление. Ти посотянно казваш ние турците така..., вие българите иначе... Това не ви харесват хората, защото вие се затваряте в едно общество и се определяте като турци, защото там наистина ви промиват мозъците, че вие сте нещо по-различно. Карат ви да вярвате, че отъждествяването на исляма с Турция е правилно, но никой не казва, аз съм гражданин на Мека примерно. И гърците са ни поробвали, ама никой не ги обижда, а тези останали тук се имат за истниски българи и с гордост носят името:БЪЛГАРИН.

ku-kluks-klan
03-04-2007, 00:22
AWE 4OVEK YA VNIMAVAY MALKO KAKVO PI6E6 TOVA DETO PISA ZA ALAH I MUHAMET MNOGO YAKO 6TE PLATI6 AMA MNOGO YAKO ALAH I DOG SA EDNO I SI6TO TI VSE EDNO KAZA NA SVOQ BOG..........
A OTNOSNO ZA DRUGIQA 4LEN-- DA VQRNO BILGARIN SIM NO S MUSLUMANSKA VQRA

NEZNAM PRED BOGA SME EDNAKVI 6TE SE VIDIM PRED NEGO TOGAVA 6TE VIDIM KOY E PRAV KOY E KRIV (da mojebi az sim kriviq)
Ако сега си пред мен-много скоро ще се видиш с Алах и с Мохамед и ще идеш не на седмото ами на осмото небе :-D Колко пъти трябва да ти се каже да пишеш на БЪЛГАРСКИ бе?Като си мюсюлманин-МАРШ в Анадола-недей тъпчи и не сери в БЪЛГАРИЯ.Измет сте бе това мюсюлманите и цял свят ви мрази-не си ли се убедил още?Големите страни дори се чудят как да ви затрият защото само дишате въздуха и серете по земята и никаква полза няма от вас.Като си толкова отворен-ходи си в турция-там никой няма да те обижда и ще си имаш джамия да се молиш на Алах всеки ден.какво правиш в БЪЛГАРИЯ?Тук искаш да учиш-защото там в турция трябва да станеш овчар или говедар и ще живееш в колиба :-D

sex_is_zero
03-04-2007, 00:30
AWE 4OVEK YA VNIMAVAY MALKO KAKVO PI6E6 TOVA DETO PISA ZA ALAH I MUHAMET MNOGO YAKO 6TE PLATI6 AMA MNOGO YAKO ALAH I DOG SA EDNO I SI6TO TI VSE EDNO KAZA NA SVOQ BOG..........
A OTNOSNO ZA DRUGIQA 4LEN-- DA VQRNO BILGARIN SIM NO S MUSLUMANSKA VQRA

NEZNAM PRED BOGA SME EDNAKVI 6TE SE VIDIM PRED NEGO TOGAVA 6TE VIDIM KOY E PRAV KOY E KRIV (da mojebi az sim kriviq)
Ако сега си пред мен-много скоро ще се видиш с Алах и с Мохамед и ще идеш не на седмото ами на осмото небе :-D Колко пъти трябва да ти се каже да пишеш на БЪЛГАРСКИ бе?Като си мюсюлманин-МАРШ в Анадола-недей тъпчи и не сери в БЪЛГАРИЯ.Измет сте бе това мюсюлманите и цял свят ви мрази-не си ли се убедил още?Големите страни дори се чудят как да ви затрият защото само дишате въздуха и серете по земята и никаква полза няма от вас.Като си толкова отворен-ходи си в турция-там никой няма да те обижда и ще си имаш джамия да се молиш на Алах всеки ден.какво правиш в БЪЛГАРИЯ?Тук искаш да учиш-защото там в турция трябва да станеш овчар или говедар и ще живееш в колиба :-D



човек виж сега не искам да ти убидя но първото което е че не ме е страх ат теб и даже си мисля ако ти беше пред мене.............
повтарям не се отнася за жсички българи

shadow4e
03-04-2007, 00:32
Уффф, само знаете да обиждате... Да псувате, да заплашвате.
И вие , ако живеехте като него в едно малко селце. И цял живот ви втълпяват простотии и вие ще мислите, че това е правилното, той би могъл да го разбере само, ако напусне селцето. А това за джамията беше тъпо, то ако не сте се разхождали из Родопите, там в селцата има по 2-3 джамии и по едно параклисче има си хора, които да спонсорират направата на джамии, те имат интереси. След години но естествен път ще се отцепи тази част към Турция, затова и още от сега им втълпяват такива неща.

03-04-2007, 00:39
и даже си мисля ако ти беше пред мене.............
За твоя голяма радост и за мое голямо съжаление не си пред мен :cry: Оня ден с едно аверче седим в едно заведение и един помак си плампа на някакъв туземски език с една мацка и ние с авера го изчакахме да си тръгне и малко му строшихме зъбите в тъмното :-D Мисляхме даже да го хвърлим в коша за боклук и да запалим вътре каквито боклучаци имаше :-D щеше да се поопече мръсният фес но се разписка гаджето му и се наложи да офейкаме :cry: Нищо-следващият път може и на теб да попадне някой като нас :-D

InitialD
03-04-2007, 01:26
Абе sex_is_zero спри да слушаш какво ти говори ходжата за светския живот!Религията и светският живот съществуват отделно и така трябва!Дори Турция е светска държава..единствената в света в която основната религия е исляма и работи западен модел на управление!
Благодарение на това е развита държава..за разлика от Иран ,Афганистан..където действа закона на шериата!
В Турция е забранено да носиш религиозен символ (забрадка) в университетите..а тука не е!!!Тъй че добре си помисли дали сме лоши хора ние Българите...и да ти кажа ако продължаваш да смесваш религията със светския живот..просто мястото ти не е в този форум че дори и в тази държава!!!!

koalka
03-04-2007, 07:14
Ех, ако я обичаше нямаше да правиш секс с друга. :wink:

Miteto_bs
03-04-2007, 07:22
Докажи че не си като прадедите си и си стой спокойно без да се впрягаш!А ние че сме си толерантни такива сме..но не се облягай на това ..мен ме подразни това че не пишеш много грамотно а и не на кирлица!Пиши на кирилица..така показваш уважение като си горд че си се родил в България!
:smt059

Турците пишат на латиница бе... За да бъдем толерантни с него нека пишем на латиница и така както него за да може да си преведе след това.. :mrgreen:

krem4et0
03-04-2007, 07:37
Тук въпростъ не е дали си турчин или не, а дали си мюсюлманин и дали тя е мюсюлманка. Доколкото ми е известно при мюсюлманите, ако момичето не е девствено, когато се омъжва имат обичай да го убиват. Знам,че при изневяра от страна на жената практиката е убийство с камъни и други подобни неща. Сега и в християнството сексът без брак се отрича, но българската традиция в случая е била да се потули случая, като се даде по-голяма зестра. Освен това и мъжете при нас е трябвало да са девствени преди брака.
толкова за религията-ти не я обичаш. Ако я обичаш щеше да искаш да си само с нея, а като не можеш щеше да се оправяш сам. Просто я остави и толкова. Момичета може да е религизно или да има фанатизирани родители, които да я заплашват с убийство, ако не се ожени непорочна. За това си намери по-отракана като си на зор. След като не я уважаваш и цениш не виждам смисъл да се жениш заради единия секс. то, че можеш да имаш 4 жени е друг въпрос, но в България многоженството е незаконно за това не можеш да го осъществиш.
По въпроса за селото- в селото, където живеят моите баба и дядо няма турци и цигани изобщо. там са само българи и пак се трудят и прои5звеждат!

Miteto_bs
03-04-2007, 07:42
Еии ние сме в европа!

Такива произволи, като тепане с камъни и така на-татъка.. ги има в арабския полуостров или страни от третият свят!! [-X

krem4et0
03-04-2007, 08:21
това няма общо с континета- ислямът така повелява!

sex_is_zero
03-04-2007, 08:39
[. Доколкото ми е известно при мюсюлманите, ако момичето не е девствено, когато се омъжва имат обичай да го убивапре


преди е било вярно а сега немисе вярва да е така поне в турция вече не е така.преставяш ли си как един башта може да убие дъштеря си просто неми се вярва.и искам да знаете че аз толкова много я обичам. просто нямате престава. аз просто искаках да ви питам мненията ви а не да се караме. а ти коъто си бил помака ти просто не заслужаваш даже и да си българин :!: незнам хора какжо мислите но някои от вас наистина ................... ако става дума за похваляне (бих оня убих оня)необичам да се бия и отавна сесъм се бил ама знаъ 4е 100% сим по як от тебе 2 години сим тринирал борба а сега отивам на фитнес и играйа волейбол и футбол по точно спортист съм нито пуша нито пия(освен ако съм с истинските приятели тогава пия малко алкохол но само за веселие а не да се напивам)

благодаря на тези дето са искали да ми отговорят на випроса
а относно за тези дето се карахме-- не си мислете че сме гадняри както гледам не ни а ви сте ..............(отнася се само за дето се карахме)

БЛАГОДАРЯ ЗА ТОЛЕРА :wink: НТНОСТА

Sisilota
03-04-2007, 08:48
blqQqQq temata mNoOogOoo se e otklonila ot pyrvonachalnoto i znachenie... predlagam da q lock :}
a inache za napiSanoto- syglaSNa sym s poStovete na krem4et0 =D>

john_kaleka
03-04-2007, 09:25
АКО ТОЛКОВА Я ОБИЧАШЕ НЯМАШЕ ДА И ИЗНЕВЕРЯВАШ!
Турска му работа...

06-26-2007, 08:02
такаааааа отностно етно темата която измести другата искам само да кажа ,че съм българин НЕ ТУРЧИН и имам много добри и свестни приятели турци Обаче това което ме дразни е ,че
-официялният език в България е български а на почти всякаде се говори на турски което ако е във една Америка където е много "препоръчително ако си гражданин да носиш американско име а не Осман освен ако не искаш некой каубой да те вземе за Апах и ... а тука не е такааааа което е гадно още повече ,че в самата Турция не са толкова толерантни към българите на което смятам че трябва да се отвърне подобаващо в България
- Имате новини на турски по БНТ лошото е ,че е по БНТ демек за теа които не компренят това си е жива подигравка със нацията и народа български не е проблема в новините и телевизия да им направят на амуджите да се радват пак е по добре ама да не е по бнт
-Имате ДПС което изсича горите, насочва евро субсидийте само към тютюнопроизводството и назначава свой хора като изместв а предишните само защото не са турци .
-Имате религия хубаво нема проблеми ама не може тук ходжата да вика по 5пъти на ден а в турция на връх велигден църквата да мълчи просто ми е гадно некакси ,че не ни се отвръща на толеранса
иначе като изключим всичко задайте си вапроса абе при положение ,че оригиналните османски турци са дошли откъм азия защо нашите имат толкова европеидни чарти повечето от тях става вапрос и отговора е много прост еми щото те са толкова турци колкото са българите негри
това е което исках да кажа

06-26-2007, 08:05
а иначе Атака не е лоша политическа партия просто ДПСто ви хвърля кал по нея като я куклускланизира тъй като идейте и са опортюнистични на нейните земете да гледате малко скат и тогава я обиждайте