PDA

View Full Version : Да споделя с вас отново



Sunarry
03-03-2007, 22:03
Ами... хмм малко ми е тъпо, че пак ще ви занимавам с глупостите си, но отдавна бях пуснала една тема ( http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1010460&highlight=#1010460 ), която 'леко' си има продължение. За тези от вас, които са видели линка горе ще разкажа с две думи: Ами това същото момче постепенно започна да се 'внедрява' в компанията ми. Не мога да държа сметка на никой с кого да излиза или да се среща, но имам чувството, че ми се натрапва. В един момент аз просто няма с кого да поговоря без да чуя: "Той е готин тип и не трябва да го мразиш". Е как да обесня, че не го мразя а просто ме е срам, страх, спичеам се от него? Когато излизаме всеички искат да ходят в неговото кафене (там където той работи постоянно), а аз вляза ли там не мога да дишам спокойно. Страх ме е, че ще чуе всяка моя дума, че ще разбере повече за мен. Незнам какво да правя.... Скоро се случи така, че двама мои много добри приятели, единият от които знае за моите чувства, са го накарали да ми се обади за да се избъзикат. Но не нарочно, ще го разберете погрешно, но изглежда са били в това кафе, когато са го накарали да ми звънне. Това означава, че за трети път той се свързва с мен по някакъв повод... Това адски много ме разстрои. Не мога да говоря с приятелите си, защото не искам да го правя на въпрос, а и ще ме помислят за смешна, че вече 3-та година не мога да се справя с един проблем... Сега просто се чудя как да се държа сякаш нищо не е станало, да се държа надуто или да се опитам да говоря с него (е тва последното няма да го направя де). Съйалявам отново, че ви занимавам, надявам се да съм единствената с този проблем :(

BUBU_to4ka_TO
03-04-2007, 06:15
toq mai ti e stanal nqkakva fix ideq....potyrsi pomo6t ot psihiatyr...v u4ili6te nqmate li?

koalka
03-04-2007, 07:04
Аз не мога да разбера какъв е проблема, като всичко това вече е минало и не трябва да му обръщаш внимание.Опитай се да се сприятелиш с него и да се отпуснеш.Не знам защо толкова се притесняваш, като той се държи добре.

Imaginar4e
03-04-2007, 07:07
Ми според мен най-добре си разговаряй с него, дай му да разбере че уж вече не си му в мислите, че си го забравила. Според мен малко се възгордява че някво момиче е хлътнало по него и затва се даржи така тъпо, всички мъже са такива :D та..моя съвет е преструвай се че си го забравила.Мисля че знаеш как нали...

Onizuka
03-04-2007, 08:10
Аз споменах ли, че самоубийството е решение?
Не само :lol:
Аз изпълнявам и поръчки :twisted:
Бързо лесно чисто!

Violenza
03-04-2007, 08:30
Аз споменах ли, че самоубийството е решение?
Ахахах... теб ако те слушаха до ся половината форум да е измрял :-D

Onizuka
03-04-2007, 08:54
Че кво лошо!?
Колкото по- малко, толкова по яко!

Papagal4e
03-04-2007, 14:13
знам ,че е много трудно да забравиш момчето,ако наистина го хареваш и с думи не става..най-лесно е да тръгнеш с друг !

Sunarry
03-04-2007, 19:03
Абе мъча се да си го изкарам от главата, ама в момента в който успея някои пак ми казва:"Той такъв, той унакъв". ](*,) Е добрата новина е, че завършва и колкото и да ми е трудно се надявам, че сичко ще е ок. Нали далъче от очите, далече от сърцето. :) Или поне се надявам