PDA

View Full Version : Как да му кажа?



03-03-2007, 22:16
От известно време искам да направим тройка аз гаджето ми и друго момиче или момче въпросът ми е как да му кажа че искам не знам как ще реагира и дали няма да си помисли нещо?Помогнете ми как да подхвана раговора за да не ме помисли за извратена нещо и да не ме зареже.

A_Loving_Girl
03-03-2007, 22:21
Кажи му/и че искаш да опитате нещо ново,или че си перверзна/ен!!ми незнам измисли си там нещо!!

A_Loving_Girl
03-03-2007, 22:22
Все пак аз няма да правя 3-ка!

03-04-2007, 00:45
Ако е с момиче съм 98% сегорен че ще се навие! ако е с момче нямаш голям шанс!

Miteto_bs
03-04-2007, 06:12
Ако е с момиче съм 98% сегорен че ще се навие! ако е с момче нямаш голям шанс!

А може и да си изяде шамарите според мен.. :-k

BUBU_to4ka_TO
03-04-2007, 06:17
podhvyrli mu ideqta kato bazik i vij toi kak 6te reagira...

koalka
03-04-2007, 07:13
Еми сподели му го и е напълно възможно да се навие.

`Death`Whore`
03-04-2007, 07:15
От кога мъжете не искат тройки с още един мъж? Няма да го ебат, я...ще се навие според мен. А начинът да му кажеш е директен. Приготовления-бла-бла...не вършат работа.

machoka
03-04-2007, 07:18
Идеята с това да го потхвърлиш на бъзик е добра..

един път моята бивша приятелка го подхвърли на бъзик, аз схванах идеята и също така на бъзик и казах да си гледа работата 8)

sharkybul
03-04-2007, 07:53
От кога мъжете не искат тройки с още един мъж? Няма да го ебат, я...ще се навие според мен.

ах,колко си прозорлива.....](*,)
тук таме се срещат момчета който не биха желали да ебат приятелката му пред него и той да се кефи 8-[

`Death`Whore`
03-04-2007, 07:54
Има и такива :) Но мъжете са свине.

Miteto_bs
03-04-2007, 07:54
Има и такива :) Но мъжете са свине.

Не всички..

`Death`Whore`
03-04-2007, 07:55
Нямам доказателства...

sharkybul
03-04-2007, 07:58
Нямам доказателства...
и ние за обратното :lol:

bungle
03-04-2007, 08:13
Ако е с момиче съм 98% сигурен че ще се навие! Ако е с момче нямаш голям шанс!

За моят приятел и с момиче и с момче му е еднакво гадно. Когато имах мерак за 3ка с момиче ми беше казано, че не става. А за момче... , че ако имам такива мераци ще си остана само с момчето, а приятелят ми ще си тръгне. Виждате ли, не всички мъже са свине. Хахахаха. :-D

bboy_bunker
03-04-2007, 08:14
ако гаджето ми каже да правиме 3-ка с друго момче или момиче ще я погледна ей така :shock: След като се съвзема ще й кажа, че това е края и не искам повече да я виждам.. ;)

bungle
03-04-2007, 08:15
А относно как да му го кажеш ... в прав текст. :-D

Абе..., плячка не се дели. :twisted:

gangbang
03-06-2007, 15:50
Просто действай директно. Направо може да го изненадаш като доведеш другия и се усамотите някъде и просто атакуваш. Ако е мъж на место, нема да шикалкави, ако е пyтьо мое и да проревнува.. тъкмо ше разбереш :D

k0k0
03-06-2007, 16:39
Просто действай директно. Направо може да го изненадаш като доведеш другия и се усамотите някъде и просто атакуваш. Ако е мъж на место, нема да шикалкави, ако е пyтьо мое и да проревнува.. тъкмо ше разбереш :D

Добре казано. От мен:
Отивате някоя вечер на кафенце и почваш: Вие правили ли сте секс... и такиа работи. Ако те кажат не ти ще питаш дали искат да правят. Ако кажат да ще кажеш една 3ка устройва ли ви ? Ако кажат не ти ще кажеш че на теб много ти се прави и ако и 2мата ги е срам тогава да ти приизнаят все един от двамата на другия ден ще дойде при теб и ще те попита дали си говорила сериозно снощи вечерта. Това от мен дано съм ти помогнал ;-)

OtherDimension
03-06-2007, 16:41
Просто действай директно. Направо може да го изненадаш като доведеш другия и се усамотите някъде и просто атакуваш. Ако е мъж на место, нема да шикалкави, ако е пyтьо мое и да проревнува.. тъкмо ше разбереш :D

точно обратното - ако е путьо ще се съгласи , ако е мъж на место ще и каже : къде мааааааааааа ? :D

k0k0
03-06-2007, 16:48
Прав/а си OtherDimension. Ако е някъф чикияр ще се съгласи ,но ако е мъж на място(като мен) БИ ТЕ ЗАРЯЗАЛ още преди да се доизкажеш :-D :-D

W3aKn3ss
03-06-2007, 16:49
Това с шегата беше най-смисленото до тука...

OtherDimension
03-06-2007, 16:50
Прав/а си OtherDimension. Ако е някъф чикияр ще се съгласи ,но ако е мъж на място(като мен) БИ ТЕ ЗАРЯЗАЛ още преди да се доизкажеш :-D :-D

в предишното мнение си съгласен с Кульо и му казваш : добре казано ? :-s

Sexapilna_kukla
03-06-2007, 16:53
Прав/а си OtherDimension. Ако е някъф чикияр ще се съгласи ,но ако е мъж на място(като мен) БИ ТЕ ЗАРЯЗАЛ още преди да се доизкажеш :-D :-D

в предишното мнение си съгласен с Кульо и му казваш : добре казано ? :-s
И аз точно това щях да напиша #-o

03-06-2007, 17:05
А при мен ако доиде приятелката с още 1 маце хич няма да откажа...еь тез мъже ненаситни бе :lol: :lol:

malka_sladuranka
03-06-2007, 17:22
Прав/а си OtherDimension. Ако е някъф чикияр ще се съгласи ,но ако е мъж на място(като мен) БИ ТЕ ЗАРЯЗАЛ още преди да се доизкажеш :-D :-D

в предишното мнение си съгласен с Кульо и му казваш : добре казано ? :-s Човекът явно е раздвоен, а вие каквито сте сладкодумни...се съгласява... :-D

DjBaloon
03-06-2007, 17:25
От известно време искам да направим тройка аз гаджето ми и друго момиче или момче въпросът ми е как да му кажа че искам не знам как ще реагира и дали няма да си помисли нещо?Помогнете ми как да подхвана раговора за да не ме помисли за извратена нещо и да не ме зареже.
Nqma momche koeto da otkaje troika s oshte 1 momiche,nema kvo se pritesnqvash kazvai go direktno :wink:

gangbang
03-06-2007, 17:54
Прав/а си OtherDimension. Ако е някъф чикияр ще се съгласи ,но ако е мъж на място(като мен) БИ ТЕ ЗАРЯЗАЛ още преди да се доизкажеш :-D :-D

в предишното мнение си съгласен с Кульо и му казваш : добре казано ? :-s
И аз точно това щях да напиша #-o

Има различни вариации по темата. Целата работа е, че мацката така и така го е решила и потенциално има мерак да се пробва я с друг мъж, я с жена. Пича дет е с нея или требе да ги приеме нещата или да и бие дузпата. Средно положение нема. Ако той се установи към средното, то следва заключението - пyтьо :-D