PDA

View Full Version : Трябва ли броят на отборите в А група, да бъде намален?



teenkopele
03-04-2007, 07:12
Вчерашната победа на Левски ме накара да се замисля...Трябва ли броят на отборите в А група, да бъде намален? Да.
Вие какво мислите?

Fena
03-04-2007, 07:30
Да бе да ! И без това първенството е много кратко, а какво ще стане ако и намалят отборите .. даже аз съм за да се увеличи бройката. Черноморец и Нафтекс много повече заслужават да играят в А група, отколкото някои други отбори ..

GLeZoRanA
03-04-2007, 08:03
Да бе да ! И без това първенството е много кратко, а какво ще стане ако и намалят отборите .. даже аз съм за да се увеличи бройката. Черноморец и Нафтекс много повече заслужават да играят в А група, отколкото някои други отбори .. На почти същото мнение съм , освен с тва че Нафтекс и Черноморец заслужават да играят повече отколкото някои други отбори . Все пак "другите" отбори за да стигнат до там има защо и са си го заслужили ;)

PR0
03-04-2007, 11:26
Трябва да се намали бройката на отборите според мен. Защото разликата в класите на отборите е голяма

Fena
03-04-2007, 12:59
Да бе да ! И без това първенството е много кратко, а какво ще стане ако и намалят отборите .. даже аз съм за да се увеличи бройката. Черноморец и Нафтекс много повече заслужават да играят в А група, отколкото някои други отбори .. На почти същото мнение съм , освен с тва че Нафтекс и Черноморец заслужават да играят повече отколкото някои други отбори . Все пак "другите" отбори за да стигнат до там има защо и са си го заслужили ;)

Явно не си наясно с отборите и техните качества.

03-04-2007, 13:01
Трябва други съдий....Тогава всичко ,ще се оправи.На Черно море 2 дузпи не дават ,а ако бяха срещу чорбата веднага щяха да ги свирят..

abstraction
03-04-2007, 13:20
Преди години тази идея ми се струваше доста тъпа, но сега мнението ми е различно.
Ако отборите станат 10 първо че няма да се стига до такива недоразумения като Черноморец Бургас София(омг), второ че броят на дербитата и качествените мачове ще се увеличат. Конкуренцията ще е по-голяма, мачовете лека полека ще събират публика и нивото на А група значително ще се повиши.
А относно това че първенстово ще е още по-кратко - кой не би мечтал за 4 дербита Левски - ЦСКА за един сезон.......

Fena
03-04-2007, 13:59
А относно това че първенстово ще е още по-кратко - кой не би мечтал за 4 дербита Левски - ЦСКА за един сезон.......

Това е невъзможно

03-04-2007, 16:34
А относно това че първенстово ще е още по-кратко - кой не би мечтал за 4 дербита Левски - ЦСКА за един сезон.......

Това е невъзможно


Айде бе....В Шотландия знаеш ли как играят?

SoulCrewHools
03-04-2007, 17:00
А група с 10 отбора :idea: Дербито на клубните стадиони :idea:

Fena
03-04-2007, 17:04
А относно това че първенстово ще е още по-кратко - кой не би мечтал за 4 дербита Левски - ЦСКА за един сезон.......

Това е невъзможно


Айде бе....В Шотландия знаеш ли как играят?

Да, прав си. :)

niki000
03-04-2007, 18:29
Да бе да ! И без това първенството е много кратко, а какво ще стане ако и намалят отборите .. даже аз съм за да се увеличи бройката. Черноморец и Нафтекс много повече заслужават да играят в А група, отколкото някои други отбори ..

ma4ovete niama da namaleat !!! a 6te se oveli4at derbitata

03-04-2007, 19:44
А относно това че първенстово ще е още по-кратко - кой не би мечтал за 4 дербита Левски - ЦСКА за един сезон.......

Това е невъзможно


Айде бе....В Шотландия знаеш ли как играят?

Да, прав си. :)

Представям си кво ще е 4 дербита :twisted: