PDA

View Full Version : Veronica Mars



MoNI_the_StrAnge
03-04-2007, 09:19
Тъй като ми е любим сериал исках да пускам тема за да видя дали има още любители на сериала. А кой знае..може и да запаля някой и друг ..

Ето и малко инфо:
Вероника е обикновенна тийнеджърка, но след смърта на най-добрата и приятелка всичко се променя. Майка и изчезва без следа, баща и вече не е местният шериф, гаджето и къса с нея, а всичките и приятели просто я отбягват. Тя ще намери спокойствие само когато открие, кой всъщност е убиеца. Баща и е отстранен, заради това, че обвинява в убийството на момичето собственият и баща, който е най-голямата клечка в Нептун (името на града), след това той започва частна практика, като дедектив, а Вероника му помага. След година обаче, се намират нови доказателства според, които призналият се за виновен в убийството на Лили е невинен.. и започват съмненията. Междувременно тя поема доста други случаи, намира нови приятели и открива страшни тайни за нея самата, които обръщат целият и живот с главата на долу..
(взето от www.veronica.boxbg.net)

:) та почвайте да коментирайте...

Alerta
03-04-2007, 09:31
Кефи ме филма, изгледала съм малко повече от половината на първия сезон, ама го изтрих защото ми заемаше важно място на компютъра...
Та сега ще си го следя по фокс-а.
Но ми се струва супер изопачено - красива, умна, винаги решава всички проблеми, разнищва най-заплетените случаи, изобщо е перфектна... И разбира се е аутсайдър и никой не я обича... пфха >))

MoNI_the_StrAnge
03-04-2007, 09:40
така си е... но да не забравим защо е отсайдър. Защото първо не е чак богата като другите, и второ изкарва "мръсните ризи" - така да се каже. И на повечето тийнейджъри родителите са били хванати в измама или в ..нещо// затова и не я обичат в училище- тъй като знае прекалено много за тях.
не е ли така и в истинския живот...

Alerta
03-05-2007, 06:12
Не, в истинският живот няма такива перфектни госпожици (:

MoNI_the_StrAnge
03-05-2007, 11:37
има има..под перфектно разбираме- да е умна и красива?? - тогава такива "перфектни" госпожици има. Каквото я прави не социална е само заради страха който изпитват околните ( заради това че знае по-вече от тях), и разбира се завистта. Но по тоя въпрос май няма да стигнем до общо мнение..
добре..
ето нов въпрос: Кой герой те кефи наъ-много и защо..може да преброиш няколко разбира се. :)

03-07-2007, 05:25
niakoi znae li istinskoto ima na aktrisata, koqto igrae Veronica Mars?

Alerta
03-07-2007, 05:30
има има..под перфектно разбираме- да е умна и красива?? - тогава такива "перфектни" госпожици има. Каквото я прави не социална е само заради страха който изпитват околните ( заради това че знае по-вече от тях), и разбира се завистта. Но по тоя въпрос май няма да стигнем до общо мнение..
добре..
ето нов въпрос: Кой герой те кефи наъ-много и защо..може да преброиш няколко разбира се. :)УИВООО :-D
Но не говоря красива и умна... Ок има такива, но и те правят грешки. Докато при нея всичките й планове са перфектни, няма нито една грешка... Абе знаеш за кво говоря (;