PDA

View Full Version : Moderated:Трябва ли да спя с него?



da da
03-04-2007, 09:20
zdr!!iskam da vi popitam ne6too,kolko ot vas kogato im e bilo za prav put sa go napravili po lubovv,, itrqbva li da spa s mom4e koeto mislq 4e xaresvam znam 4e i toi me xaresva no vypreki vsi4ko ne sam dovolna ot tova toi kak se durji s mene i ne sam 6tastliva...kakvo da pravq ?posuvetvaite me !principno az ne sam mn lesna(ne govorq v toq smisal) a 4e sam tryden harakter i nz v kraina smetka v koi e gre6kata v smisal znam 4e i mn golqma 4ast ot neq e moqqqq..opitvma se da se promenq no ne staa byrzo ... posyvetvaite me ne6to,,molq vi va6te priqteli dobre li se dyrjat s vas?



Moderated by koalka
т.1 и 7 от правилника!

03-04-2007, 09:23
macka qq nedei da govori66 gluposti kak moje vaob6te d ago postavq6 na vapros mnogo qsno 4e NE !ti da ne si mu dlajna s nego ,q stiga tolkova mom4eta i smen sa iskali da spat taka i vsi4kite sma gi rejila q si draj malko na polojenito ii vsi4ko etoo primenro eidn v4era discotekata da acki gotin be6e ynikalen ama neksa i da mi zvane nqma mu digna 6ttoo znam kvo iska samo nedei se vrazva6 na razni majki nomerca nikav sex ei :smt018 pak i na kolko si ta ve4e si se zabarzala

Onizuka
03-04-2007, 09:26
Кхахахаха, само веднъж ми е било по любов :lol:
После кото както дойде.
Не се притеснявай, да беше само ти с трудния характер.
Ич не се променяй ако си се харесваш така.
Който ще те хареса ще трябва да те хареса такава каквато си, иначе после вече можеш да се променяш по малко в насока да заглаждаш отношенията в връзката ви.
Тва е!

iiirish
03-04-2007, 09:34
при мен честно казано никога не е било по любов. разбира се имало е тръпка, харесване и т.н., но "любов" - [-(
принципно няма нищо лошо да го направиш без особено силни чувтсва, секса не винаги е любов! и все пак който както си го направи сам!

sladyrka{}
03-04-2007, 09:36
trqbva??4akai malko.. tova e tvoq pruv put i samo ti moje6 da re6i6 dali trqbva ili ne.. 6tom ne si 6tastliva s nego prosto nedei.. mislq 4e ne e nujno samo da go haresva6 [-X spored men tuk trqbvat po silni 4yvstva..

cherinka
03-04-2007, 09:37
Некой беше казал тука от форума
Секс с чувства - искаш на другия да му е хубаво.
Секс без чувства - искаш на теб да ти е хубаво.
Айде сами изводите..

Onizuka
03-04-2007, 09:38
Некой беше казал тука от форума
Секс с чувства - искаш на другия да му е хубаво.
Секс без чувства - искаш на теб да ти е хубаво.
Айде сами изводите..
It's the fukin true!

Papagal4e
03-04-2007, 14:29
Некой беше казал тука от форума
Секс с чувства - искаш на другия да му е хубаво.
Секс без чувства - искаш на теб да ти е хубаво.
Айде сами изводите..
и аз мисля така !

shemetaa
03-04-2007, 14:50
zdr!!iskam da vi popitam ne6too,kolko ot vas kogato im e bilo za prav put sa go napravili po lubovv,, itrqbva li da spa s mom4e koeto mislq 4e xaresvam znam 4e i toi me xaresva no vypreki vsi4ko ne sam dovolna ot tova toi kak se durji s mene i ne sam 6tastliva...kakvo da pravq ?posuvetvaite me !principno az ne sam mn lesna(ne govorq v toq smisal) a 4e sam tryden harakter i nz v kraina smetka v koi e gre6kata v smisal znam 4e i mn golqma 4ast ot neq e moqqqq..opitvma se da se promenq no ne staa byrzo ... posyvetvaite me ne6to,,molq vi va6te priqteli dobre li se dyrjat s vas?


zavisi ot teb...ako iska6 samo da proveri6 kfo e 4yvstvoto,hvani nqkoi koito preceni6 za dobr ei davaite,no ako iska6 liubov a 4akai...4estno kazano az mislq 4e sex+obi4 e po-dobrata kombinaciq.ti sama preceni,a puk i kazaha o6te ne6ty dosta umno:
''cherinka написа:
Некой беше казал тука от форума
Секс с чувства - искаш на другия да му е хубаво.
Секс без чувства - искаш на теб да ти е хубаво.
Айде сами изводите..'' :smt006

Blab
03-04-2007, 15:03
Хмм... интересни въпроси задаваш..., все пак ще ти отговоря:
~Както знаеш за любовта няма дефиниция!(това относно колко от познатите ми са били влюбени(може би 1 на 1000), да не говорим колко ряяядко се "влюбват" тийнчетата:))
~Колкото до секса, ако толкова ти се иска...давай, но си помисли добре, защото направиш ли го веднъж - това е( друг 1-ви път няма, а аз лично смятам, че 1-вият път(отнася се до всичко) не може да се мери с нищо!).
~Каквото и да решиш, желая ти щастие!!!

03-04-2007, 15:05
Не, разбира се!!! 6том не си доволна от отно6ението му към теб, за6то не проведе6 разговор с него??? Ако не се полу4и не виждам смисъл да сте заедно. относно секса...изоб6то не се занимавай!!! Първия път не иска6 ли да е не6то специялно, незабравимо???

bibonka
03-04-2007, 15:19
Естествено,че се държи добре с мене ... И не прави първият път без любов ... тъпо е и ще съжаляваш цял живот ..

Lorraine
03-04-2007, 16:00
Некой беше казал тука от форума
Секс с чувства - искаш на другия да му е хубаво.
Секс без чувства - искаш на теб да ти е хубаво.
Айде сами изводите..е тфа е! =D>

avtorkata
03-04-2007, 16:21
ami az sam govorila s nego mn pati za tova no toi qvno taka si se dyrji moje bi ili az ne6to gre6a,nz kakvo da pravq ////gadno mi e tyjno mi eeeee

koalka
03-04-2007, 17:38
Не е задължително да го правиш с човек, който обичаш.Това си е въпрос на личен избор и всеки си решава сам.Аз го направих с човек, който обичам и се радвам за това.Ако не си щастлива с това момче не го прави с него, важното е да ти е приятно.

krem4et0
03-04-2007, 20:25
Той се държи не особено добре,а ти се чудиш да правиш л секс. Ти си зле,мила!

03-05-2007, 11:28
macka qq nedei da govori66 gluposti kak moje vaob6te d ago postavq6 na vapros mnogo qsno 4e NE !ti da ne si mu dlajna s nego ,q stiga tolkova mom4eta i smen sa iskali da spat taka i vsi4kite sma gi rejila q si draj malko na polojenito ii vsi4ko etoo primenro eidn v4era discotekata da acki gotin be6e ynikalen ama neksa i da mi zvane nqma mu digna 6ttoo znam kvo iska samo nedei se vrazva6 na razni majki nomerca nikav sex ei :smt018 pak i na kolko si ta ve4e si se zabarzala

Ti monahnq li si maaaaa?Nikoj ne ti 6te kosmatata 6unda!