PDA

View Full Version : Moderated:Възможно ли е да забременее?



Хоуп
03-04-2007, 09:57
с приятелката ми правихме секс и без да искам се изцапах с малко сперма по пръстите,след което се избърсах,но след това я работих отдоло със същата ръка и се притеснявам да не са попаднали сперматозоиди...

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Alex_f
03-04-2007, 10:09
az mislq 4e ne trqbva da se pritesnqva6,za6toto spermatozoidite umirat za kratko vreme v kislorodna sreda.

Trisha1991
03-04-2007, 10:12
с приятелката ми правихме секс и без да искам се изцапах с малко сперма по пръстите,след което се избърсах,но след това я работих отдоло със същата ръка и се притеснявам да не са попаднали сперматозоиди...

Възможно е да са попаднали. Тези приказки, че сперматозоидите умирали в кислорадна среда са бабини дивитини. Няма такова нещо! Доказоно е, че при попадане на сперма в процепа на вагината, независимо от източника, дал ще е от кyра ти ин директно или директно все тая. С пръсти, с дилда или с квото там си играете и по него има сперма. Е ако на един ден, няма страшно, но в случая говорим за веднага. Сперматозодитити живеят до няколко часа и в кислородна среда и могат да нанасет поражения. За това внимавай и си направете тест с приятелката.

BloodSoul
03-04-2007, 10:13
Няма място за притеснение. Сперматозоидите умират в кислородна среда!

ХОУП
03-04-2007, 10:13
дано да е така човече че съм се сдухал яко

W3aKn3ss
03-04-2007, 10:13
с приятелката ми правихме секс и без да искам се изцапах с малко сперма по пръстите,след което се избърсах,но след това я работих отдоло със същата ръка и се притеснявам да не са попаднали сперматозоиди...

Възможно е да са попаднали. Тези приказки, че сперматозоидите умирали в кислорадна среда са бабини дивитини. Няма такова нещо! Доказоно е, че при попадане на сперма в процепа на вагината, независимо от източника, дал ще е от кyра ти ин директно или директно все тая. С пръсти, с дилда или с квото там си играете и по него има сперма. Е ако на един ден, няма страшно, но в случая говорим за веднага. Сперматозодитити живеят до няколко часа и в кислородна среда и могат да нанасет поражения. За това внимавай и си направете тест с приятелката. \:D/

Trisha1991
03-04-2007, 10:14
Няма място за притеснение. Сперматозоидите умират в кислородна среда!

Веднага ли? Защо така лъжете момчето? Или просто не знаете за какво говорите? Умират да! Ама след часове, не за секунди!

ХОУП
03-04-2007, 10:18
теста ще покаже ли веднага ?

W3aKn3ss
03-04-2007, 10:34
Не съм много запознат, но мисля, че тестовете отчитат бременноста след няколко седмици (2-3)

Sexapilna_kukla
03-04-2007, 10:49
Спокойно, няма място за притеснение. А теста е най-точен един ден след закъснението на цикъла.

ХОУП
03-04-2007, 10:51
в смисъл това снощи стана сега не мога да използвам тест нали,по добре е пустинор

Trisha1991
03-04-2007, 10:56
Купи и Постинор да го изпие и да сте спокойни. Ама още веднага, че действа до 72 часа, посли пиши го бегал

Sexapilna_kukla
03-04-2007, 10:59
в смисъл това снощи стана сега не мога да използвам тест нали,по добре е пустинор
Да, ще трябва да изчакаш за тест. И в никакъв случай не трови момичето с Постинор, той в случая е абсолютно излишен!

sh3_1s_7h3_0n3
03-04-2007, 13:22
в смисъл това снощи стана сега не мога да използвам тест нали,по добре е пустинор
Да, ще трябва да изчакаш за тест. И в никакъв случай не трови момичето с Постинор, той в случая е абсолютно излишен!

ама ако задундуркат бебе после ти ще си виновна :twisted:

Sexapilna_kukla
03-04-2007, 13:23
в смисъл това снощи стана сега не мога да използвам тест нали,по добре е пустинор
Да, ще трябва да изчакаш за тест. И в никакъв случай не трови момичето с Постинор, той в случая е абсолютно излишен!

ама ако задундуркат бебе после ти ще си виновна :twisted:
Добре де, обещавам да стана кръстница тогава :-D

sh3_1s_7h3_0n3
03-04-2007, 13:28
Добре де, обещавам да стана кръстница тогава :-D

пак се уреди ехх...

а много ми е интересно...като пита хлапето как се е родило... и татко му к'во ще каже... опра'йх майка ти с ръка... и се пръкна ти....

бааа неприятното [-(

Sexapilna_kukla
03-04-2007, 13:34
Добре де, обещавам да стана кръстница тогава :-D

пак се уреди ехх...

а много ми е интересно...като пита хлапето как се е родило... и татко му к'во ще каже... опра'йх майка ти с ръка... и се пръкна ти....

бааа неприятното [-(
:smt005 :smt005 :smt005
Аз ако не се уредя, кой друг :-D

Ааа, ако хлапето пита...баща му ще отговаря за действията си :::

tX not so dead...
03-04-2007, 17:23
Trisha1991, да ти кажа честно, ти се едно малко лайно.

Сперматозойдите са клетки, който използват секрета произвеждан от простата за да съществуват извън тялото. За кратко.
Не са като Супер Любо да прелитат насам натам.

Ако сега си свърша в ръката, избърша я в пердето и си я завра в -очевидно- девствената ти вагина, вероятността да забременееш е толкова голяма колкото баба ти да забременее докато дядо ти е кихнал на 3 метра от нея.

Постинор както виждам пиеш за щяло и нещяло, което е много хубаво... ако градиш кариера на 'The Thig!' в цирка. Рупай си го кат бомбонки и след 5 години ми си обади да ме питаш що имаш повече косми в ушите отколкото на главата.
Очевидно си от тия малки лайненца с 'големия' житейски опит, ... ама не.
За напред не се излагай, че ми причиняваш спазми. Мий си зъбите и си лягай.