PDA

View Full Version : kakvi roditeli 6te ste?



03-04-2007, 10:31
izvinqvam se ako temata se povtarq,no me marze6e da potarsq takava.ta sled vreme kakvi roditeli 6te ili iskate da badete???

Glezanka
03-04-2007, 10:35
Roditel mechta shte sum :P

Bodom_child
03-04-2007, 10:44
Сигурен съм, че няма да съм като моите собствени родители... :smt018

ТраЛаЛа`f
03-04-2007, 10:48
хах...ми ще съм строг родител.Наще ме остая да прая квот си искам...абе въобще не им пука за мен и предполагам, че ще стана пълна противоположност на мойте родители :smt012 горко му на детето ми :smt005

malko inat4e
03-04-2007, 10:54
със сиг няма да съм като моите,няма да си бия детето,6е му купувам квото иска абе об6то зето се надявам да съм добра майка :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-04-2007, 11:03
ha nqdqvam se da sum neshto po dobro ot moite :]]

RoyTheReaper
03-04-2007, 11:17
Какъв родител ще бъда? Ще бъда като моите родители. Това не е много добре, защото те допуснаха доста грешки с мен и брат ми, но няма как - децата винаги приличат на родителите си в методите на възпитание. Научно доказано е. Даже е логично.

А какъв искам да бъда? Първо, искам да отгледам евентуалните си деца като предам, доколкото е възможно, моите ценности и убеждения. Смятам, че живота на детето е естествено продължение на живота на родителя и то трябва да постигне това което майка му/баща му не са постигнали. То трябва да бъде повече от родителите си във всяко отношение: знания, умения, образование, приходи, престиж, заемана длъжност, въобще всичко (или това което е възможно). Така се прави прогрес.

Освен това искам да намеря баланса между желанието ми да го предпазя от вредните влияния и това да го направя независимо. Това е едно от нещата, в които моите родители се провалиха и аз искам да ги надмина.

malka_sladuranka
03-04-2007, 13:48
Не мисля, че ще съм добър родител. :-s На 19 съм, а не мога да понасям малки деца. ](*,) Не искам и да си представям.... #-o

babi_girl
03-04-2007, 13:53
neznam kakyv rodilet she sym tochno no opredeleno nqma da sym kato maika mi

Lorraine
03-04-2007, 15:36
Roditel mechta shte sum :P +1 :-)

ivan4oooo
03-04-2007, 16:18
ole az mislq 4e 6a sam mnogo gotin roditel. misla da imam edno dete. i ako e sin . 6a go u4a da se bie. 6a go ostava da pravi kvot si iska

Slave4You
03-04-2007, 16:49
ами ще давам достатъчно свобода на децата си(е, не твърде много), ще гледам да им осигурявам всичко което искат ако мога ... абе нз има много време :-)

03-04-2007, 16:57
Ами какъв родител ще съм??????Чакай да помисля:).Не искам да приличам на майка ми,смятам,че нейните методи на възпитание не са мн правилни.Едно съм сигурна-ще бъда доста притеснителна майка-в смисъл,ще се притеснявам,дали детето е здраво,да не се удари-това,докато е малко.
Иначе,ами мисля да го пускам навсякъде,но да си има определен час.Естествено съобразен с годините му-примерно на 14-15.През седмицата,като си научи може да излиза до към 21,00,пред петък и събота до 12,00-1,00.Но после аз да го прибирам.
За цигари,няма да имаме мн разправии.Ще му обясня,че просто не е добре да се пуши.За алкохол-в умерени количества.Няма да се заблуждавам-а то мойто дете не пие,защото самата аз знам,какво съм правила на тази възраст.Ще си говорим свободно за секса.
Ако е момиче,ще ходим заедно по магазините,може даже да си разменяме дрехи,парфюми.Ако е момче,ще е малко по-трудно.
Иоще нещо,ще се постарая никога-въпреки,че никога,не казвай никога,да не ударя детето си.
То да расте в една среда без постоянни скандали,викове крясъци.
Като стане примерно на 16,ще позволявам приятелят-приятелката му да идва да спи у дома.
С една дума-ще бъда приятел на детето си

In4iTu_
03-04-2007, 17:06
Ще бъда взискателна.

ninsy
03-04-2007, 17:19
Не мисля, че ще съм добър родител. :-s На 19 съм, а не мога да понасям малки деца. ](*,) Не искам и да си представям.... #-o

Ох..аз от сега направо съм си готова за майка.Взимам сестрата на приятеля ми от детска градина..пфф като се замисля каква огромна разлика имат..та тя е на 3.. ..и братовчедка му и нея я взимам когато няма кой..А сега му се роди още една братовчедка вече е на 2 месеца и нея я гледам люшкам ,приспивам ..чудно защо ли живеят на долния етаж :) Та от сега си ме бива..но когато имам свой деца..ще съм взискателна в някой отношения..и въпреки това ще им угаждам много и ще ги опсипвам с цялата си любов

Blab
03-04-2007, 17:27
С две думи - прекрасна майка!(колкото и нескромно да звучи)
Децата ме обожават и + това е взаимно:)

reason
03-04-2007, 17:33
Хаха,нз.Честно казано,аз не съм от най-търпеливите,а с брат ми това ми пречи много.Но мисля,че ще бъда като моята майка,защото с нея доста си приличаме по характера,убеждения,мислен е...въобше ще бъда доста свястна в тоя случай :-D

alkobalko
03-04-2007, 17:34
Ще бъде прекрасен родител, също като моите.

anastacia89
03-05-2007, 16:08
Аз незнам каква майка ще бъда,като в момента съм много истерична и нервна.Дано се освестя дотогава.Еми ще се опитам да науча детето ми да споделя почти всичко с мен,както аз правя с моите родители и да му давам съвети естествено.За цигарите просто ще му кажа,че е вредно и че може да умре преди 60,иначе то си решава.За алкохола,може да пие,но само пред мен.За наркотиците ще му кажа ако иска да умре младо да ги започва,то си решава.Ще му кажа за моите допуснати грешки,за да се опита да не ги повтаря.Защото може много да си изпати.Абе ще му разказвам за моя живот.

JoeBanana
03-05-2007, 16:17
аз мисля да съм абсолютен тиранин :mrgreen:

AnIcHkAtA
03-05-2007, 16:43
6e sum gotina mama,6e sum oble4ena v posledna moda(6terkata su6to) 6e si hodime s decata po diskoteki i si4ko 6e e OK!Pone taka si mislq sega.

HopeLesss
03-05-2007, 16:49
Честно казано не знам... Искам да бъда добър родител, колкото и общо да звучи.

JoeBanana
03-05-2007, 16:53
6e sum gotina mama,6e sum oble4ena v posledna moda(6terkata su6to) 6e si hodime s decata po diskoteki i si4ko 6e e OK!Pone taka si mislq sega.
спокойно, ше пораснеш, ше ти мине :mrgreen:

03-05-2007, 19:21
Какъв родител?.. Ха, ами предполагам че ще приличам доста по възпитание на баща ми и по съпричастност и притеснение на майка ми. Винаги съм смятала че всичките глупости които баща ми върши са ме направили такъв човек какъвто съм сега! Прекрасен :smt007 :P ..бЪзикам се..изродче съм си аз..но тва не беше отговор на въпроса!

И така... ми...ще давам доста голяма свобода на дичицата мии...ииии.. ще бъда доста строга и няма да правя компромиси. Ще подкрепям във всичко децата ми и дори някой да ги наклеветява за нещо, дори да има шанс да е вярно ще ги защитавам, така показвам че аз им иимам доверие. Това е мн мн мн важно!!! \:D/ Освен това ще бъда любяща майка! ::: (хахах... :wink: ..) Иии... ще дам самостоятелност и възможност на децата ми да се развиват като личности, да прогресират, да имат по-високо образование, доходи, място сред обществото, класа и т.н. Смятам че ще бъда добър родител, нооо...винаги трябва още един!! :D O:)

ExChange
03-05-2007, 22:08
със сиг няма да съм като моите,няма да си бия детето,6е му купувам квото иска абе об6то зето се надявам да съм добра майка :-D
за мен същото,само че татко :smt006

teenkopele
03-06-2007, 05:05
Какъв родител ще съм...добър въпрос.
Ще гледам да науча децата си на нещо, ще се постарая да бъда техен приятел, а не просто някакво родителско тяло. Ще ги оставя да се развиват сами, няма да им преча. Е, естествено ще им помагам, когато трябва.
Абре времето ще покаже. :wink:

miloto_girl_4e
03-06-2007, 14:38
Либерална ще съм, но и ще изисквам от тях добро възпитание и прилични оценки :wink:

sweet_DENI_f
03-06-2007, 18:42
Най важното е, че ще им давам да излизат вечер до късно и ще ги пускам на купони, защото знам сега на мен колко ми е гадно на6те като не ме пускат ... Ще съм готина майка :)

RoyTheReaper
03-06-2007, 19:38
Големи сте утописти...

rosskata
03-06-2007, 21:22
Големи сте утописти...

Съгласна...
Все едно темата е "Какви родители си мечтаете да бъдете" :lol:

Аз не се заблуждавам... Имам страхотни родители, но никога няма да бъда добър родител като тях. Те са страшно либерални, търпеливи, приятелски настроени... Страхотни са!

Иска ми се да съм като тях, но не съм. АЗ съм терорист... Не по отношение на взискателност или притеснение... Просто по характер... Крещя. Обиждам. Блъскам. Изкарвам си яда на най- близките хора... :smt009 Не че съм зла, напротив, дори злопаметна не съм. Просто истерясвам лесно и после бързо ми минава като покрещя или строша нещо.

Имам някаква минимална представа за себе си като майка- имам сестра с 11 години по- малка от мен. Сега е на 10. МНого често се е случвало да отговарям за нея...
Пускам я до късно.
Говоря си с приятелките и ...
Играя го готината.
БЪзикаме се, говорим за гаджета и наркотици...

Според мен най- важното в отношенията на един родител с детето му е доверието. Трябва да се споделя с децата личния опит, независимо в добра или лоша светлина ще те постави. Не може един родител да иска детето му да споделя, ако самия той не го прави... Отношенията трябва да се основават на равнопоставеност, не на авторитет или подтисничество. МНого се надявам да успея да постигна нещо подобно с децата си... :roll: Със сестра ми успях.

Иначе с малклите деца нямам проблеми- и сестра ми, и братовчедите ми, се е налагало да гледам... Малката само чакаше мама да излезе, за да напълни памперса. Или да повърне. Или да вдигне температура... ](*,) Или да се изтресе по глава на плочките.

Добре звучи всичко на теоия... Друг е въпросът че когато ти се изтресе три килограмов вонящ и ревящ вързоп в ръцете, който не трябва да оставяш дори за секунда без надзор, едва ли всичко ще изглежда толкова ясно и логично... :roll:

koalka
03-07-2007, 07:24
Ами предполагам ще се надявам да съм добър.Или поне няма да допускам грешките на наште.

positive
03-07-2007, 11:25
i az se nadqvam da sm dobra vupreki 4e nz...ne stavam mn za primeren roditel

IlLuSi0nS`
03-07-2007, 11:53
ще се опитам да направя евентуалните си деца свободомислещи, самостоятелни, позитивни, уверени, весели и щастливи хора.. като мен.. хххахаха

sledko_f>93
03-07-2007, 12:03
Ами...нз 8-[
Като порастна ще видим :smt016
Аз мн си обичкам мама, такаче май като нея :smt006 [/u]

zubi
03-07-2007, 12:22
еми със сигурност ще съм пълна противоположност на мойте .... немате си и напредстава какви са

lost_girl_in_love
03-07-2007, 17:58
еми като стана родетел ще разбера,но предполагам че ще сам добар родител :) =P~

Fucking_Bitch
03-08-2007, 08:34
Ми не знам каква ще бъда в очите на детето си.Бих искала ест да съм пекана майка.НО без да прекалявам с разглезването. :P

n1ght_shadow
03-08-2007, 10:46
Ми... де да знам какав ще сам ама мисля че ше си остана лице 8) но все пак няма да допусна детето ми да баде лигавено твърде много ( ако е момче, а ако е момиче...нз :))

ае времето ще покаже

Barbaronka
03-08-2007, 11:18
I maika i tatko sa mn pecheni hora ..
Az sum nai-ludata v cqloto semeistvo .. haha ;)
Iskam deteto mi da vzeme moq harakter,no da bude malko po Abiciozno ot men i po otgovorno .. shtot az sum .. haha :lol: :lol:

girl_in_black
03-08-2007, 18:50
Ще се стремя да разбирам децата си и да ги убедя че могат да споделят с мен проблемите си и че могат да очакват подкрепа и помощ от мен.Също така ще им осигуря свобода, но все пак в граници.Ще се опитвам да ги отглеждам и възможно най-близо до природата.

Kianna
03-08-2007, 18:54
Аз искам да бъда майка като моята.Успея ли да бъда такава-равна няма да имам. :smt023

BunnYY_f
03-08-2007, 19:17
Ами незанам каква родителка ще бъда, но ще се радвам ако съм приятелка с детето си, както нашите с мен :-)

GLeZoRanA
03-09-2007, 08:32
Според майка ми когато ми дойде времето да ставам родител , съм щяла да си връзвам децата за столовете да не мърдат или пък съм щяла да ги държа като в казармата... :roll: Аз мисля , че няма да съм чак толкова лоша , ще си имат и сводни дни :-D

Fucking_Life
03-09-2007, 18:25
Няма смисъл от темата защото сега може да мислим че ще сме едни а после ще бъдем съвсем съвсем други.
Но все пак и аз да си кажа каква майка ще бъда след мн години..
Ще бъда по добра към детето и няма да се карам нон стоп (кат мойта майка сега) 8-[

fire_16_f
03-09-2007, 23:10
Ужасна!!! :-#
затова и в момента си мисля, че не искам деца..
не искам да мъча децата си, а това ще стане ,ако имам...характера ми е - ужасен!

IdiOtKa
03-10-2007, 08:02
хмм ..ами ще се постарая детето ми да ми казва всичко ..независимо какво е , да мисли с главата си , да е самостоятелно , да не е лигаво ! ае ддз ква маика ще съм ...

Mimka_sweet
03-10-2007, 10:12
Roditel mechta shte sum :P :-D

ThePainIsReaL
03-10-2007, 11:21
Не знам ... времето ще покаже .

Upgrade_U
03-10-2007, 13:32
надявам се да приличам на майка си,тя е чудесен родител,никога нищо неми е забранявала и винаги се интересува от мен.тя се отказала от своето професионално развитие зада ме отгледа и възпита за което съм и много признателна,искам да бъда като нея.

ghost rider
03-10-2007, 15:59
леле ами не съм се замисляла по тази тема а трябва въпреки 4е ми е рани4ко
аз не бих била толкова строга с детето си но няма да го оставя и да пропадне сигурно ще се въздържам да правя грешките които моите родители правят сега.

angel with broken wings
03-11-2007, 14:12
Сигурен съм, че няма да съм като моите собствени родители... :smt018

:smt009 и аз

Las7Ghos7
03-22-2007, 21:42
Сигурен съм, че няма да съм като моите собствени родители... :smt018

:smt009 и аз
Е това от една страна е хубаво.Поне виждаме какви родители НЕ трябва да бъдем.

psycho_girl
03-23-2007, 09:31
az puk 6te sum kato roditelite si, 6te si govorq po vsi4ki vuprosi s deteto si

umrqlabubole4ka
03-23-2007, 12:25
ами суперт родител хах!Ще се старая детето ми да има всичко но и да се разглезва,ще се старая да съм такава че то само да иска с мен да споделя и ще го подкрепяяям...абе се яки неща ама и когато трябва ще съм строга :smt016

FiRe_LaDy
03-23-2007, 12:42
Imam mngo vreme dokato mi doide vremeto da sym roditel,no vse pak se nadqvam da byda dobyr roditel i deteto mi da ne me mrazi,a da se gordee s mene. :wink: :lol:

Allthatshewant
03-25-2007, 13:11
ще се опитам да бъда родител за пример.. сега колкото и да говоря може да стане точно обратното но ще се старая да се справям добре и да не допускам някои грешки които са допускали нашите с мен

AmyLeeRall
06-02-2007, 21:14
Определено и аз не искам да съм като моите.Това, което не харесвам в моите ще се постарая моите да го харесват в мен...а то определено е много...

Ollas
06-03-2007, 06:22
Определено строг родител. Свикнала съм на ред и имам намерение да науча и децата си на него. Не чак като в затвор, ама трябва да се спазват някакви правила :)

а3 :Р
06-03-2007, 16:52
Ха какъв родител ще бъда?Ми ще имам 1 дете ще получава всичко каквото иска,ще може да излиза с когото си поиска когато си поиска и да прави каквото си поиска(т.е. ще бъда противоположност на моите родители),но в същото време ще държа на мн неща и на моменти ще бъда адски строга(както постъпвам със сестра ми).

gabrielka@a
06-03-2007, 17:00
хах...ми ще съм строг родител.Наще ме остая да прая квот си искам...абе въобще не им пука за мен и предполагам, че ще стана пълна противоположност на мойте родители :smt012 горко му на детето ми :smt005
И аз съм така!

06-03-2007, 17:44
Еми....една такава нагласена майа ще съм.С плитки дънчици,токчета и някое готино потниче.Ако имам дъщеря ще си пазаруваме дрешки от еднакви магазини,като стане на 14-15 примерно.Ще ги пускам по купони,заедно ще ходим на диско.За алкохол няма да се карам-стига да е в умерени количества,за цигари също-ще обясня само вредата от тези неща.
Няма да настоявам да ми викат мамо,може и по име.
Ще бъда мн строга единственно за ЛЪЖАТА.Ако ме лъжат простооооо,също така в стаята да е прибрано и да нямат само 2-ки
Ама ще видим де :D

krasivata_luvica
06-06-2007, 10:04
Не мисля, че ще съм добър родител. :-s На 19 съм, а не мога да понасям малки деца. ](*,) Не искам и да си представям.... #-o

Ох..аз от сега направо съм си готова за майка.Взимам сестрата на приятеля ми от детска градина..пфф като се замисля каква огромна разлика имат..та тя е на 3.. ..и братовчедка му и нея я взимам когато няма кой..А сега му се роди още една братовчедка вече е на 2 месеца и нея я гледам люшкам ,приспивам ..чудно защо ли живеят на долния етаж :) Та от сега си ме бива..но когато имам свой деца..ще съм взискателна в някой отношения..и въпреки това ще им угаждам много и ще ги опсипвам с цялата си любов
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

krasivata_luvica
06-06-2007, 10:06
Еми....една такава нагласена майа ще съм.С плитки дънчици,токчета и някое готино потниче.Ако имам дъщеря ще си пазаруваме дрешки от еднакви магазини,като стане на 14-15 примерно.Ще ги пускам по купони,заедно ще ходим на диско.За алкохол няма да се карам-стига да е в умерени количества,за цигари също-ще обясня само вредата от тези неща.
Няма да настоявам да ми викат мамо,може и по име.
Ще бъда мн строга единственно за ЛЪЖАТА.Ако ме лъжат простооооо,също така в стаята да е прибрано и да нямат само 2-ки
Ама ще видим де :D

i az taka :lol: :lol: :lol: :smt005

mysi
06-06-2007, 10:07
Все си мисля ,че ще съм невероятна майка ..Колко скромно хах :oops: Незнам смятам,че аз и майка ми с ме в перфектните отношения..знам къде е средата..знам какво може и какво не може...отгледала съм и братята ми почти по цял ден сме заедно И братовчедите ми..работя като детегледачка Абе ... Обичат ме децата :D

KiLLeR_InSTiNkT
06-09-2007, 19:05
Надявам се да съм добър родител - да успявам да отделям повече време за тях и да ги дарявам с много любов. След 7-8 години ще ви кажа :smt005

-MiSs Sixty-
06-11-2007, 17:06
Готина, модерна и печена майка, но отговорна и предразполагаща детето си. Няма да му се налагам за образованието, което самото то иска да получи. Ще гледам да му осигуря нещата, от които се нуждае и ще бъда готова да му помогна с каквото мога. Ще зачитам мнението му, ще гледам да не го разочаровам и..Надявам се, че ще го възпитам както трябва.